menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-10-2013, 00:32
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie Byliście w Egipcie?


Czy ktoś z Was był kiedykolwiek w Egipcie, a konkretnie w Dahab? Myślę nad wycieczką w listopadzie bo znalazłem ciekawą ofertę w jednym z biur podróży. Lato tam pewnie trwa cały rok?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-10-2013, 18:15
Zbyszek_krk Zbyszek_krk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 33
Domyślnie

w listopadzie jest całkiem przyjemna pogoda. nie ma już upałów a temp to ok 23-28 stopni. w nocy troszkę chłodniej ale dalej przyjemnie. poza tym w listopadzie jest mniej turystów więc tłoku na plaży nie będzie. do Dahab warto jechać bo jest tam piękna rafa.ja byłem w Egipcie z Alfa Starem. to solidne biuro więc moje wakacje były dobrze zorganizowane. a Ty z jakim BP się wybierasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 30-10-2013, 18:22
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Najbardziej na południe byłam w Grecji na wyspie Kos. Rewelacyjne miejsce, przyjaźni ludzie i ten ciepły klimat. Pierwotnie planowaliśmy jechać do Egiptu ale tam są teraz niepokoje społeczne i nie odważyliśmy się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 31-10-2013, 08:36
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zbyszek_krk
a Ty z jakim BP się wybierasz?

Myślałem o kilku biurach, konkretnego nie wybrałem, ale spodobał mi się Egipt właśnie w Alfie, ponoć oni w wyjazdach w ten rejon się specjlizują.

Adka, właśnie czytałem ostatnio, że wcale z tym Egiptem nie jest źle. Ludzie cały czas na wczasy latają, sytuacja już jest ustabilizowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-11-2013, 17:28
guud guud jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie Egipt

Witam
Byłem kilkanaście razy , niemalże we wszystkich kurortach ,Prawie przez cały rok a w szczególności okres jesień -zima wschodnie wybrzeże półwyspu Synaj / Taba Dahab Nabaq / nawiedzają bardzo silne wiatry wiejące z pólnocy.
Dahab jest nie tylko atrakcją do nurkowania z butlą / snurkowanie w tym rejonie niezbyt ciekawe / ale również do kitesurfingu / silny wiatr /. Chyba że o to ci chodzi.Jeśli chcesz poznać dobre miejsca do odpoczynku i bardzo ładne rafy przy hotelach to mogę ci wskazać Ja prawdopodobnie wybiorę się w styczniu do Egiptu ale na pewno bardziej na południe w rejon Marsa alam w tym czasie jest tam zdecydowanie cieplej i ciekawiej / dugonie , żółwie delfiny / Ceny wyjazdu w tm terminie najniższe w roku Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.