menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #10421  
Nieprzeczytane 28-01-2018, 10:25
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam serdecznie!Może wypaliłam się a może to ta wiosenna zima tutaj na Bawarii??Nie "nosi"mnie już teraz tak jak dawniej,tęsknie za moim mieszkankiem i grupą nordick-walking,za lasami,za Strzelnicą gdzie wyruszamy na marsze i potem spotykamy się na kawie i pysznym ciescie!!Skróciłam pobyt tu o miesiąc i wracam 16.02.oczywiście jak znajdą zmienniczkę!Dobrze,że mam Was i coś piszecie!Ja tez mogę zwierzyć się Wam i zaraz robi mi sie lżej na duszy!!Miłej niedzieli życzę!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10422  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 08:33
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim!
Danusiu, pogoda jest taka przygnębiająca, że może źle działać na nas. A do tego jeszcze ostatnie smutne wydarzenia... Ja też straciłam ochotę na cokolwiek, najchętniej zawinęłabym się w koc i zapadła w sen do prawdziwej wiosny. Tylko że snu nie starcza mi nawet na jedną noc. Ale jestem przynajmniej w domu, u siebie i nie mam żadnych obowiązków wobec innych osób. Ty też po odpoczynku w domu wrócisz do formy, teraz jesteś tam za długo.
Napijmy się kawy, może będzie lepiej!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10423  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 10:25
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Dzień dobry
Pogoda dołująca, to fakt, ale nie dajmy się. Danusiu nic nie piszesz jak doktorek się czuje,
czy nadal przebywa w szpitalu? A tam w Bawarii nie mogłabyś chodzić z kijkami nawet sama.
Mi na poprawę samopoczucia pomaga ruch na świeżym powietrzu, zmęczenie fizyczne itp....
Danusiu bądź dobrej myśli, przyjdzie czas i wszystko się ułoży pomyślnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10424  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 11:30
anuska15's Avatar
anuska15 anuska15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: dolnośląskie
Posty: 663
Domyślnie

Dzień dobry,pogoda faktycznie przygnębiająca,szaro,buro i mokro,plus wietrzysko,ale nie dajmy się.Kawka na stole a ja zostawiam kolorowe kwiaty,może zrobi się trochę weselej.Niestety nasze życie tak się kręci,że raz mamy z górki a raz pod,chociaż myślę,że tych ''pod górkę''jest więcej.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10425  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 11:53
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Serdeczne dzień dobry!Doktor jeszcze w szpitalu.Chodzę w odwiedziny. Nie wiem kiedy wyjdzie? Z kijkami tu jest problem.Po pierwsze-nie mam jako takich pauz bo nie zostanie sam na godzinkę tylko chyba!po drugie-jak patrzyli by na mnie,że taszczę kijki z Polski-co- przyjechałam tu opiekować się dr.czy uprawiać sport?? Dziś poczekam na telefon czy wyjdzie już ze szpitala.I potem pójdę odwiedzić!


Poczęstujcie sie!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10426  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 19:06
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Witajcie późnym popołudniem .
Mireczko Twoje śnieżyczki są piękne , dziękuję . Kocham kwiaty....
Anusiu -Danusiu cieszę się , że wbiegłaś choć na chwilę z tym naręczem wiosennych kwiatów .
Krysiu przykro mi z powodu zgonu Twojej przyjaciółki , wiem , że to mocno potrafi przygnębić .
Danusiu nie martw się na zapas , różne cuda zdarzają się , jak Bóg da - pan dr. wyjdzie z tego i nadal będziesz nim opiekować się.... Dziękuję za te witaminki .

U mnie jeszcze wciąż remont i powoli mam go powyżej uszu , nie ma spokojnego dnia a poza tym pracuję , jestem wykończona i chyba zwariuję .
W pracy też atmosfera do kitu , nawet w nocy źle śpię .
Pogoda ? Dziś deszcz , śnieg topi się i brrr , nieprzyjemnie .
Ale.... byle do wiosny kochani , nie damy się....
Kroczy luty a potem z góreczki . Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10427  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 21:47
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Witajcie miłe panie. Jak to? Jeden dzień ponurej pogody a wy prawie w depresji? To przecież ja mam się uczyć od was jak przejść trudny okres.Smutna Kaimo, zawsze zerkam rano czy jest już kawa bo jedyna rzecz, której nie odpuszczę co by się nie działo. Dancia wykończona,Anuska nastrojona filozoficznie, Danusia w trudnej sytuacji, Pamira, która sie nie poddaje...Na mnie pogoda nie ma wpływu, choć nie lubię upałów, co traktuję jak o oznakę starzenia się - dawniej tak nie było. Dobrze, że znalazłem ten klub, przynajmniej mogę się oderwać od swoich smutków. Pozdrawiam cieplutko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10428  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 22:45
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Dzień, jaki był, każdy wie. Nie będę narzekać, bo Ramzes ma rację. Dopiero teraz zajrzałam i aż uśmiechnęłam się do tych pięknych kwiatów. Pomału doczekamy się i w realu. Myślę, że z każdym dniem będzie lepiej.
Kiedyś moja bardzo starsza kuzynka mówiła, że aby uporać się z trudnościami, trzeba je uporządkować. Przejrzałam dzisiaj zdjęcia, stare szpargały, kartki, powspominałam i naprawdę zrobiło się lżej. I chyba będę spać spokojnie.
Dobranoc!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10429  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 23:16
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Pozdrawianki....w temacie narzekania, na pogodę i ogólnie
Zapraszam na spektakl teatralny
Wszystko zależy od dziadka https://www.youtube.com/watch?v=fTqlMaJfF3U

sztuką jest popatrzeć z innego punktu...jeszcze raz obejrzę..warto dostrzegać pozytywy.

Po pracowitym dniu należy mi się odpoczynek
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10430  
Nieprzeczytane 30-01-2018, 08:06
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Dzień dobry! Pochmurno i mokro, ale już chyba przyzwyczailiśmy się do takiej pogody. Cieszę się, że noc minęła normalnie, spałam do rana.
Teraz wypiję kawę w miłym towarzystwie - zapraszam! - i mogę zacząć dzień.



Arti, obejrzałam kawałek spektaklu - zapowiada się ciekawie. Po południu obejrzę całość.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10431  
Nieprzeczytane 30-01-2018, 11:19
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Trochę pózno dziś wpadłam!Ale na prawdę pije teraz kawę z cynamonem,olejem kokosowym i miodem!Trochę niesmaczna ale prawdopodobnie pomaga na przemianę materii.Zwłaszcza na czczo!!
Doktorek wrócił wczoraj ze szpitala!Nakarmiłam go w łóżku,podałam tabletki i będzie jak zwykle spał aż do obiadu!!Boli mu bardzo kręgosłup i krzyczy z bólu.Albo taki wrażliwy??
Pogoda dziś wspaniała-wiosna!!Kwiatki zakwitły w ogrodzie!
A ja na pocieszenie zrobiłam jakies malwopodobne z bibułki!



Stoją na słonecznym oknie w salonie!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10432  
Nieprzeczytane 30-01-2018, 12:31
Pamira's Avatar
Pamira Pamira jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 20 000
Domyślnie

Wita nas dziś nowy dzień.
To co było jest jak sen...
Patrz do przodu, a nie wstecz,
Życie to tak piękna rzecz.
Ciesz się głupstwem,
chwytaj chwile...
Doba ma ich przecież tyle!
Tak sobie błądziłam po seniorku i trafiłam na taki optymistyczny wierszyk
i pomyślałam o Tobie Danusiu
Widzę, że jesteś dobra w rękodzielnictwie. Ładne twoje kwiatki.
Jak dzieci były małe, a potem wnuki, to bawiłam się w robienie kwiatków itp.
Mam koleżankę która jest w tej dziedzinie bardzo dobra.
Pozdrowienia zostawiam.... pa, pa....

Odpowiedź z Cytowaniem
  #10433  
Nieprzeczytane 30-01-2018, 14:16
senioritka's Avatar
senioritka senioritka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 1 758
Domyślnie

Spektakl chętnie obejrzę bardzo chętnie wieczorem na dużym ekranie telewizora. Dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10434  
Nieprzeczytane 30-01-2018, 17:20
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Już ciemno, chociaż jeszcze nie wieczór.
Danusiu, ładne Twoje kwiatki - takie wesołe. Ja też raz w roku robię kwiatki z bibułki - do palmy. Niedaleko mnie na Kurpiach jest tradycja konkursów na najwyższą palmę - niektóre mają ok. 20 m. Ileż kwiatów trzeba nazwijać na taką palmę!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10435  
Nieprzeczytane 31-01-2018, 07:32
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Dzień dobry! Uspokoiło się, wiatr ucichł, nie pada, na termometrze 0. Noc minęła normalnie. Myślę, że i dzień nie będzie zły... A zapowiadają mi się atrakcje. Ale o tym jutro napiszę, bo dzisiaj nie będę już miała czasu.
A teraz wypijmy kawę. Zapraszam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10436  
Nieprzeczytane 31-01-2018, 23:11
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Kaimo, wcześnie pijesz tę kawę - ja dopiero koło 9. Pogoda była piękna. Spacerowałem po parku i dumałem ot tak, o życiu. I nic odkrywczego nie wydumałem. Jest jak jest...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10437  
Nieprzeczytane 31-01-2018, 23:32
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
A ja na pocieszenie zrobiłam jakies malwopodobne z bibułki!



Stoją na słonecznym oknie w salonie!!

Malwopodobme urocze
odrazu weselej się robi.

Już niedługo wiosna, przebiśniegi już u mnie pokazały się w ogródku... słyszałam, że mróz jeszcze będzie a dziś jak dla mnie ciepło było. Kurtkę zmieniłam na cieńszą.



Cytat:
Napisał ramzes101
Pogoda była piękna. Spacerowałem po parku i dumałem ot tak, o życiu. I nic odkrywczego nie wydumałem. Jest jak jest...


bywa czasami z górki, czasami pod górkę...
a .wszystko mija
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 31-01-2018 o 23:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10438  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 10:04
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Dzień dobry! Zaspałam, bo położyłam się po północy i nie mogłam zasnąć. Wczoraj późno wróciłam z Warszawy, z miłymi wrażeniami i dlatego dzisiaj kawa dopiero teraz. Ramzesie, to Twoja pora na kawę?
Zapraszam wszystkich!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10439  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 15:17
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Jak narazie ssssnuję się po domu, miałam wyjść po zakupy ale mi się odechciało, mokro ziiimno szaroburo...
półśpiąca jestem a zakupy niekonieczne.

Kolano mnie boli..

Udogodnienia są jak ma się komp bo opłaty i zakupy przez internet można robić...zakupy jedzeniowe i chemię przyniosą do domu.
Młodzi tę formę zakupów stosują.
Ja jeszcze nie Jako singiel tak dużych zakupów nie potrzebuję (powyżej kwoty 70 zł np u mnie dostawa do domu jest darmo)

Mam blisko do sklepów i targu i wolę zobaczyć naocznie co kupuję.

przyjrzę się jednak tej formie zakupów sprawdziwszy przedtem produkty jakie mają i być może z tej formy zakupów skorzystam.

Do tej pory ci co tak kupują są zadowoleni, nie mają zastrzeżeń do produktów.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 01-02-2018 o 15:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10440  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 18:21
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Witam popołudniem . U mnie również pogoda do kitu ale podobno od soboty zaczyna się fala mrozów a zanim co wieje , deszcz przeplata się ze śniegiem - szlapa i tyle . Czekam do wiosenki , do pierwszych kwiatów . I słoneczka , uuuch .
Krysiu jestem ciekawa co za rewelacje nam szykujesz , związane jest to pewnie z tymi kreacjami , które ostatnio kupiłaś ?

A ja ostatnio - tylko praca , dom i tak w kółko , nic ciekawego się nie dzieje . Jedno mnie w nerw wprowadza - zawiść , zazdrość i mściwość w pracy . Te życie jest tak kruche i krótkie a ludzie praktycznie w naszym wieku potrafią być wredni , w głowie się nie mieści wprost a w dodatku to osoby niepełnosprawne ....
Czasem nachodzi mnie myśl - szczęśliwy ten kto nie musi przeżywać tego co ja . Wiem , powinnam ,,olać '' ale nie zawsze potrafię . Stara a miękka ......
Dzięki za kawę , za rozmowy ..... za wszystko . Czasem tylko wejdę , poczytam i wychodzę . Pozdrawiam wszystkich jednakowo , życzę dobrego humoru i radości . Rozpisałam się , widzę ..... Do miłego i trzymajcie się cieplutko .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.