menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-04-2011, 13:04
ostatniemiejsca ostatniemiejsca jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Mrągowo
Posty: 1
Domyślnie Najlepsze oferty podróży!:)


wiadomość usunięta - spam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-05-2011, 12:45
nieradosc nieradosc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 7
Domyślnie

A ja wam polecam belvillę. Wynajmowałam dom wakacyjny z mężem dwa miesiące temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko świeżutko przygotowane, pościel czysta, była kuchenka, pralka a nawet mikrofalówka. Jak nam się nie chciało więcej wychodzić to gotowałam coś w domu ale zazwyczaj staraliśmy się pospacerować po plaży i podziwialiśmy latarnię morską. Pokochaliśmy północną Europę. I tym razem planujemy niekoniecznie może gdzieś dalej tylko poprostu spędzimy wakacje nad polskim morzem. Nie byliśmy tam chyba już z dziesięć lat. Ciekawa już nawet jestem. Widok Bałtyku w lipcu będzie na pewno niezapomniany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-07-2011, 17:34
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

A ja nic nie polecam tylko szukam. Potrzebuję spędzić 3-4 dni od 13/14 do16 lipca w Kołobrzegu.Szukam taniego noclegu , bez żadnych wymagań, ale dla jednej osoby. Wiem że zbyt późno to robię, ale wcześniej nie wiedziałam że będę potrzebowała. Mogła by być zachodnia część, bo tam mogę dojechać MPK, bo niestety będę bez samochodu więc w grę wchodzi tylko Kołobrzeg. Owszem są jeszcze wolne pokoje 3-4 osobowe, ale pojedyncza sztuka to problem. Nigdy sama i to bez samochodu nigdzie nie jeździłam. Teraz widzę jak źle być "samotnikiem".Czy ktoś był ostatnio w Kołobrzegu? Czy tam dalej stoją na dworcu łapacze na noclegi czy w dobie internetu ten proceder już zaginął???
A może ktoś z Państwa zna jakiś telefon gdzie mogłabym jeszcze zadzwonić? Pomóżcie proszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-07-2011, 21:46
Marii's Avatar
Marii Marii jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: obecnie Poznan
Posty: 311
Domyślnie

Boga jedz w ciemno. Na dworcu jak dawniej stoja ludzie i oferuja kwatery, na pewno cos znajdziesz
Pozdrawiam i zycze udanego pobytu w Kolobrzegu....
__________________
'

Nie myl głupoty z odwagą, nie myl dobroci, ze słabością ''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 09-07-2011, 00:37
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Dzięki Marii tak chyba muszę zrobić. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-07-2011, 14:36
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Planuję w tym roku sprawić żonie niespodziankę i zabrać ją na wakacje jej marzeń do Portugalii. Znalazłem w jednym biurze podróży ofertę "Czar Portugalii", objazdówka po najciekawszych i najładniejszych miejscach. Alfa star chyba jest solidnym biurem? Chcę lecieć z dobrym organizatorem, bo okazja jest szczególna, 35 rocznica ślubu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-09-2011, 22:02
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Słuchajcie, wróciłem! Wakacje fantastyczne jestem oczarowany Portugalią. Ten kraj jest cudowny! Kuchnia, kultura, ludzie, sztuka... klimat niepowtarzalny! Bawiliśmy się świetnie, żona zachwycona. Przywiozła mnóstwo przypraw i przepisów, które powoli na mnie "testuje", ale mnie jedzenie tam wyjątkowo smakowało także cieszę się, że w Polsce też mogę próbować niektórych smaków. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Serdeczności W Podróży xys Profilaktyka i zdrowy styl życia 25055 Dzisiaj 11:26
cnota na sprzedaż-oferty internetowe ewikomega Społeczeństwo - wątki archiwalne 13 21-07-2009 22:58
Agenci Podróży - 55 plus bez granic - komentarze es55ca Ogólny 16 30-05-2008 09:27
Wspomnienia z podróży ignesja Podróże, turystyka 7 19-05-2008 22:16
Giganci Rocka - tylko najlepsze kawałki Karol Muzyka - wątki archiwalne 2 04-12-2007 20:49

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.