menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 00:25
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Pytanie Kalendarz


Ciągle mam problem z kalendarzem. Znalazłam taki wątek w archiwum, ale u mnie jest dostępny tylko kalendarz domyślny z wpisami jolity. Czy mogła bym mieć kalendarz osobisty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 11:40
nair nair jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Solec Kujawski
Posty: 97
Domyślnie Kalendarz

Desktop Calendar.rar - RAR archiwum, rozmiar oryginalny 963*940 bajtów - czy o taki kalendarz chodzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 15:43
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=126&id=993mam propozycję dla an-inna podałam linka z kalendarzem w którym jest i radio i wiele innych bajerów,ściągnij go sobie i będziesz miała swój osobisty kalendarzyk a jak poczytasz wszystkie posty to znajdziesz wskazówki jak go chat fleur.gifobsługiwać.Pozdrawiam milutko Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 18:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Jak poczytasz w s z y s t k i e posty to rok się skończy i kalendarz będzie zbytecznyName:  a.5.gif
Views: 105
Size:  6.8 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 19:37
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Nie Wiem, że nic nie wiem :)

Dziękuję za odpowiedzi, ale ja nie całkiem rozumiem (albo całkiem nie rozumiem). Mógłby ktoś tak "kawa na ławę" - staram się przeczytać wszystkie posty, ale faktycznie za drobne 9 miesięcy rok się skończy
W komputerze mam różne kalendarze, ale chodziło mi o to co by je wszystkie wykasować, a zostawić sobie ten na Senior Cafe, ale żeby obok "domyślny kalendarz" rozwijała się taka możliwość np. "mój osobisty kalendarz" - ma ktoś coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 20:35
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Moje pytanie jest z innej "beczki". U wielu osób zauważyłam znaczek przedstawiający prostokątnopodobny,zielony profil. Podejrzewam,że jest to symbol jakiegoś nieznanego mi komunikatora. Czy miłe seniorki chciałyby napisać o tym sposobie porozumiewnia się w internecie? Jakie ma zalety? Jak go sobie zainstalować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 21:16
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie ten zielony znaczek

Cytat:
Napisał hannabarbara
Moje pytanie jest z innej "beczki". U wielu osób zauważyłam znaczek przedstawiający prostokątnopodobny,zielony profil. Podejrzewam,że jest to symbol jakiegoś nieznanego mi komunikatora. Czy miłe seniorki chciałyby napisać o tym sposobie porozumiewnia się w internecie? Jakie ma zalety? Jak go sobie zainstalować?
To jest komunikator w tlenie. Wejdź na stronę http://www.tlen.pl/
i wszystkiego się dowiesz. Ja mam adres w tlenie, ale z komunikatorów nie korzystam - nie umiem tak szybko pisać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 21:53
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Wielkie dzięki droga Aniu! Szybkie pisanie to chyba rzecz względna. Można spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 22:01
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Komunikator Tlen to fajna sprawa. Masz poczte, mozesz rozmawiac i mozesz wysylac pliki, sms, jest tez portal z wiadomosciami.Jezeli chodzi o pisanie to tak jak i na gg czy skype nikt cie nie goni, piszesz jak umiesz.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 10:18
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie Założyłam komunikator tlen i ?

Cytat:
Napisał qrystyna216
Komunikator Tlen to fajna sprawa. Masz poczte, mozesz rozmawiac i mozesz wysylac pliki, sms, jest tez portal z wiadomosciami.Jezeli chodzi o pisanie to tak jak i na gg czy skype nikt cie nie goni, piszesz jak umiesz.
Ani się znaczek zielony nie pokazuje, ani w ogóle nie wiem z czym to jeść... A propos "jeść" to chyba czas najwyższy na śniadanie Name:  herbatka.gif
Views: 93
Size:  39.0 KB pa, na razie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 08:34
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Do Ani! Ja też po założeniu konta w tlenie, przez dwa dni miałam znaczek biały. Aż do dziś, gdy po włączeniu neostrady pojawił się komunikat z dwiema obcjami:"chcesz założyć konto w tlenie" i coś tam drugiego. Kliknęłam sobie na tę drugą i po chwili znaczek się zazielenił. Tylko nie wiem co dalej. Jak napisać do kogoś jak nie znam żadnego loginu. Chciałam napisać do Ciebie na g.g. ale nie chce mi się wyświetlić żaden profil. I znowu wołam o pomoc koleżanek, zupełnie tak jak Gierek w 70-tym roku:pomożecie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 09:29
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie Podpowiedź

Cytat:
Napisał hannabarbara
Do Ani! Ja też po założeniu konta w tlenie, przez dwa dni miałam znaczek biały. Aż do dziś, gdy po włączeniu neostrady pojawił się komunikat z dwiema obcjami:"chcesz założyć konto w tlenie" i coś tam drugiego. Kliknęłam sobie na tę drugą i po chwili znaczek się zazielenił. Tylko nie wiem co dalej. Jak napisać do kogoś jak nie znam żadnego loginu. Chciałam napisać do Ciebie na g.g. ale nie chce mi się wyświetlić żaden profil. I znowu wołam o pomoc koleżanek, zupełnie tak jak Gierek w 70-tym roku:pomożecie!

Serduszko...jeśli klikniesz lewą myszką na słoneczko (Gadu-Gadu) to wyświetli Ci się na ekranie nr GG danej osoby. Teraz tylko ten nr musisz dodać do swoich kontaktów i już klikasz do tej osoby
Podobnie jest z innymi komunikatorami.
Powodzenia !!!
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 09:39
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Uzupełnienie

Cytat:
Napisał destiny
Serduszko...jeśli klikniesz lewą myszką na słoneczko (Gadu-Gadu) to wyświetli Ci się na ekranie nr GG danej osoby. Teraz tylko ten nr musisz dodać do swoich kontaktów i już klikasz do tej osoby
Podobnie jest z innymi komunikatorami.
Powodzenia !!!

Przepraszam, że tak na raty
Klikając lewą myszką na login osoby (np.hannabara) w danym poście - wyświetlą Ci się linki z propozycją, co możesz zrobić, aby poznać czy nawiązać kontakt z daną osobą (np.napisz prywatną wiadomość do hannabarbara)
Najlepszego !!!
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 17:27
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie do Hanny Barbary

Cytat:
Napisał hannabarbara
Do Ani! Ja też po założeniu konta w tlenie, przez dwa dni miałam znaczek biały. Aż do dziś, gdy po włączeniu neostrady pojawił się komunikat z dwiema obcjami:"chcesz założyć konto w tlenie" i coś tam drugiego. Kliknęłam sobie na tę drugą i po chwili znaczek się zazielenił. Tylko nie wiem co dalej. Jak napisać do kogoś jak nie znam żadnego loginu. Chciałam napisać do Ciebie na g.g. ale nie chce mi się wyświetlić żaden profil. I znowu wołam o pomoc koleżanek, zupełnie tak jak Gierek w 70-tym roku:pomożecie!
Jeżeli masz konto w Tlenie to kliknij na mój zielony znaczek i możesz pisać. Ja u Ciebie "zielonego" nie widzę - trzeba sobie dopisać w profilu. To wszystko jest bardziej skomplikowane niż mi się początkowo wydawało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 04-04-2007, 16:07
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

N a postach zaznaczone jest tylko jaki komunikator posiadam, ale trzeba najpierw wejsc w profil i tam jest moj numer komunikatora, ktory wprowadzasz u siebie i dodajesz do swoich kontaktow.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.