menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118401  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:01
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 784
Domyślnie

Dobry wieczór....
U mnie dziś cały czas pada - raz mniej, raz obficiej i nie dało wyjść się z domu, bo dodatkowo bardzo się ochłodziło. Był więc dzień domowy - z książką, komputerem, gotowaniem, rozmowami telefonicznymi.
Ninko...dzięki za przytulanki dla córki - oczywiście przekażę. Mam szczęście, że mam tak dobre dziecko. Owszem, w przeszłości zdarzały się drobne nieporozumienia ale wszystko minęło...od zawsze jest jednak czuła, opiekuńcza i wspierająca.
Beniu...nie znam leku, który zapisał Ci lekarz, więc nie mogę się wypowiadać...tak tylko sugerowałam, że zły dobór leku może być przyczyną. Wiem po sobie, że kilkanaście lat temu, jak zaczęłam chorować na nadciśnienie lekarz dobierał mi kilka, po których źle się czułam a ciśnienie skakało, dopiero za trzecim razem zastosował ten właściwy. A był to Atenolol. Niestety ponad rok temu został wycofany i znowu miałam problem - przepisany nie skutkował, dopiero Bisocard podziałał. Znam więc ten ból ze skaczącym ciśnieniem i złym samopoczuciem. Współczuję Ci i ciśnienia i złych wyników badań i mgły mózgowej. I samotności. Jestem z Tobą i wspieram.
Jadziu...Dziękujemy za pozdrowienia. Chyba wszystkie mamy podobny problem zdrowotny, musimy się więc wspierać i trzymać razem.
Jeśli masz ochotę zaglądaj do nas częściej...chętnie przyjmiemy Cię do swego grona i zawsze ktoś do Ciebie zagada.
Danusiu...oby nasze życzenia się spełniały.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki wszystkim życzę.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118402  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:20
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 285
Domyślnie

Dobry wieczór wszystkim Iza, Ninka, Krysię ,Vika, Danusia, Genek ,Jarek, Miło też powitać seniorkę Jadzię.
Do południa siedziałam sobie na ganku, słoneczko przygrzewało, potem potańczyłam sobie z miotłą, zamiatając ganek, chodnik przed domem. Potem obiad, zrobiłam dla rodziny, Iza, czasami bardzo dobrze jest sobie gdzieś wyjść ..do kina, czy na koncert...teraz w tym temacie u mnie cisza!!odebrałam przesyłkę kurierską, bo zmieniłam operatora usług telekomunikacyjnych z orange.pl na NJU
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : Wczoraj o 19:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118403  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:39
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 657
Domyślnie

Jest Izabel i Zosia - witajcie po raz drugi.
Izabel, byłam pewna, że dzisiaj szłaś na Koncert z córcią... pewnie pomyliłam dni... możliwe, przecież to poniedziałek...
Zosiu, z tym tańcem fajnie wyskoczyłaś... przez moment pomyślałam, z kim Zosia tańczy.
Nie bardzo wiem o co chodzi, Izabel, nie zauważyłam siebie w Twoim wpisie... czy coś zrobiłam? PRZEPRASZAM!
Już powiem DOBRANOC!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118404  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 09:44
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 784
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim....
Ochłodziło się bardzo...w dodatku zaczął padać deszcz. Byłam z siostrzenicą na targu, ale szybko musiałyśmy się zwijać, bo zaczęło lać...nie było mowy o oglądaniu i kupowaniu. Znowu będzie domowy dzień.
Ninko...nie wiem za co mnie przepraszasz...nic przecież nie zrobiłaś. A odezwałam się do Ciebie i rano i wieczorem.
O koncercie pisałam już w niedzielę i wczoraj rano, bo był nie wczoraj, a w niedzielę. Widocznie nie czytasz dokładnie, co zresztą niektórym się zdarza, więc nie ma z czego robić problemu. Jest dobrze.
Zosiu...ciekawa jestem jak sprawować się będzie nowy operator komórkowy...słyszałam niezbyt pochlebne recenzje na temat NJU, ale może to zależy od położenia przekaźnika....u nas w górzystym terenie są problemy z zasięgiem. Oby u Was było lepiej.
Pozdrawiam wszystkich....Dobrego dnia....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118405  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:14
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 657
Domyślnie

Witam Rodzinkę!
Miłego dnia życzę. U mnie pogoda - taka sobie - nie pada, słonko też nie rozpieszcza tylko wiatr jest spory bo drzewa za oknem się chwieją.
Dzwoniłam do Gazowni bo mam okropnie duże rachunki a byłam w szpitalu, potem nie używałam gazu bo było ciepło a rachunek 400 zł. Córka wczoraj dopłaciła ale, dzisiaj zadwoniłam i dowiedziałam się, że pani mi nic nie poradzi, takie są wymagania na licznikach, czy coś tam jeszcze...
Izabel, faktycznie pomyliłam dni z Twoim koncertem...
Muszę załączy huczącą maszynę i pooddychać...
Do potem Rodzinko!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118406  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 10:20
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 285
Domyślnie

Witam
nasze miłe grono, Nacieszyłam się ładną pogodą, w nocy deszcz padał. Operatora NIU , mam od wczoraj podpisałam
umowę, więc
jeszcze się nie wypowiadam.
Iza u mnie też dzisiaj dzień domowy, książkowy, jeszcze zrobiłam fotkę naszym tulipanom,( wg mnie to najładniejsza część ogrodu kolorowa.

Jestem po śniadaniu, po wypiciu kawy i czytam ostatni tom książki.. Kobiety z odzysku- wyrównane rachunki.
Potem obiad dla rodziny, i obejrzenie serialu tureckiego Dziedzictwo, w moim pakiecie nie ma TVP-5 .
Miłego dnia wszystkim nam życzę Bogusi, Krysi, Hani,
Jarkowi i Genkowi, Grażynie, Janinie, Martynie
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118407  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 17:20
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 657
Domyślnie

Zosiu, piękny ten rabat tulipanowy! Zapachniało u mnie...
Nie zmieniam upc i telefon w Plei.. Nie lubię zmian.
Była pani z opieki, zrobiła swoje... jestem czysta, pachnąca, a w piątek będzie Jola sprzątać.
Do potem Rodzinko ...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118408  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 18:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 784
Domyślnie

Dobry wieczór... Ninko...Zosiu...miło, że jesteście...
Ninko...też miałam za marzec duży rachunek za gaz...prawie drugie tyle co Ty. Jak to mówią: płacz i płać, ale nie narzekam, bo mam czysto, nie muszę martwić się paleniem w piecu, kupowaniem drzewa i węgla. Zawsze jest coś, za coś. Nie wiem jak Ty, ale ja nie wyłączam pieca i chodzi non stop - sam się włącza gdy jest zimniej i sam wyłącza, gdy jest ciepło. Ponoć tak jest lepiej dla poboru gazu.
Cieszę się, że miałaś pomoc przy kąpieli.
Zosiu...piękny ogród i te tulipany takie gęste. U mnie było liści sporo, a kwiaty pojedyncze...czyżby się wyrodziły, bo w pierwszych latach po posadzeniu kwitły obficie?
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118409  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 18:44
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 169
Domyślnie

Witam Was i ja .
Nic ciekawego u mnie choć mimo wiatru wyszłam pochodzić po osiedlu , spotkałam miłą sąsiadkę , chwilka rozmowy i tyle . Ninko a ten rachunek za gaz w kwocie 400 złotych to za jaki okres czasu ? U nas też wszystko podrożało ale niestety - płacić trzeba . Dziś w sklepie kupiłam kilka rzeczy i wydałam ponad 100 złotych , masakra ! Na pomidory malinowe nawet nie patrzyłam bo prawie 19 zł. za kg. Zosiu , piękne tulipany masz w ogrodzie ale z mieszkania musiałabym wynosić - piekielna alergia na wszystko co kwitnie . A kwiaty bardzo lubię .
Izuniu , bardzo zmokłaś na tym targu czy zdążyłyście zwiać ? W tym tygodniu podobno ma być taka wredna aura a potem niby ma ocieplać się , zobaczymy .
Beni i Gienka znów nie widzę a Jadzia chyba zajrzała jednorazowo .
Wszystkich pozdrawiam , miłego wieczoru a jeśli nie wejdę dziś to spokojnej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118410  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 18:54
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 784
Domyślnie

Witaj Danusiu...
Wiadomo...trochę zmokłam, ale założyłam kaptur na głowę, kurtkę miałam nieprzemakalną, a że pędem wróciłyśmy do samochodu więc nie było tak źle. Tylko w butach trochę chlipało...ale wyschły na kaloryferze. Dzięki za zainteresowanie.
Też myślałam o naszych nieobecnych, ale Benia wczoraj była, Gienek - przedwczoraj, a Jadzia może jeszcze zajrzy, jak postanowi do nas dołączyć.
Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118411  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 19:46
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 249
Domyślnie

Napisałam i wszystko zniknęło......
Nie mam siły,źle się czuję.
Pozdrawiam wsztskich serdecznie,oby do jutra
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.