menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-01-2007, 15:02
Zenek Zenek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 45
Post Jednorazowe zapomogi zamiast waloryzacji rent i emerytur - komentarze


Komentarz do artykułu: Jednorazowe zapomogi zamiast waloryzacji rent i emerytur
--------------------
Emeryt to balast dla obecnego jak i poprzednich rzadów. To co z nami robią przechodzi wszelkie pojęcie. Panowie rządzący jest z tego wyjście, wystarczy nas wysłać na emigracje. Zrobiliście to z młodymi fachowcami to może się uda też z emerytami i problem z głowy. My na emigracji utworzymy rząd emigracyjny i powrócimy ale już na innych warunkach. Weście to pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-01-2007, 15:20
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Nie lubię przemieszczać się...A możeby wysłać tą resztę? Pałace i pałacyki ZUS-u można byłoby wynająć...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 17:38
hydros hydros jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Post

Jest to bezprawie w panstwie prawa. Jezeli faktycznie cala suma pieniedzy na waloryzacje dla wszystkich emerytow, bedzie przeznaczona tylko dla emerytow o swiadczeniach ponizej 1200zl,bedzie to znaczylo, ze to"biedni" emeryci (>1200zl) oddaja swoja waloryzacje tym jeszcze "biedniejszym"(
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 22:14
Aga60 Aga60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie

Nie bardzo wiem dlaczego to Was denerwuje. Przecież to wszystko w imię Prawa i Sprawiedliwości z bardzo niskim ukłonem dla ojca dyrektora.
A tak na poważnie - szkoda zdrowia, my emeryci dla rządzących jesteśmy prawie jednostkami, a żadna jednostka nic nie zdziała wobec takiego ogółu. Pamiętacie "pomożecie - pomożemy". Zmieniły się tylko kolory z czerwonego na czarny.
Jestem wierząca ale do kościoła chodzę wtedy, kiedy ja tego potrzebuję, a nie na pokaz i modlić mogę się wszędzie w domu też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 23:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re hydrosowi i Adze 60

hydrosie - ależ musiałeś się wkurzyć! Jesteś tu od lipca ub.roku i oprócz pochwalenia się wieloletnim kontaktem z komp/em dopiero dziś...Jest t.zw. "kawał" jak 4 letni chłopczyk mimo wielkich zabiegów nic nie mówił i dopiero w tym wieku powiedział: cholera, kożuch w kawie! Ucieszona mama pyta - dlaczego wcześniej nie mówił...Malec odpowiada: do tej pory wszystko było w porządku.
A Ciebie dopiero brak rewaloryzacji zdenerwował? A w ogóle to coś co dają najuboższym (granica zarobków dyskusyjna) jest jednorazową zapomogą i w przyszłym roku w kwocie "bazowej" emerytur nie będzie miała miejsca. W epoce budowy już IV RP nas zalicza się do budowniczych tej najgorszej więc za co mają nam płacić?
Ago 60 czemu mieszasz nasze Władze państwowe z Kościołem? Władza państwowa powinna regulować należności, a Kościół jest od - wręcz odwrotnie (?)http://img249.imageshack.us/img249/8...loganr9uz0.jpg
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 17-03-2007, 12:32
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Łałłłłłłłłłłłł a ja dostanę 140,- zł z hojnej kasy najbogatszej instytucji w państwie (taka czytałam opinie) No
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 17-03-2007, 16:56
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

Znowu jakieś ochłapy dla najbiedniejszych - moja mama harowała w szkolnictwie i teraz ma ok 500 zł miesięcznie emerytury. Dostanie ok. 300 jednorazowo - niby na co to ma być? ---"na waciki?"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek od rent i emerytur Basia. Zarządzanie finansami 143 17-08-2009 14:04
Już w przyszłym roku wyższa waloryzacja rent i emerytur? - komentarze skarb Ogólny 27 18-01-2009 08:54
Przyszłoroczne podwyżki rent i emerytur - komentarze elkarak Ogólny 5 08-10-2007 08:16
Coroczna waloryzacja emerytur i rent? - komentarze Zenek Ogólny 5 02-05-2007 10:43
Opiekunowie zamiast pielęgniarek - komentarze zagata Ogólny 0 07-01-2007 15:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.