menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Turystyczne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-06-2009, 20:12
Hotel Vestina Hotel Vestina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 5
Domyślnie Wczasy dla Seniorów w Wiśle


Hotel Vestina z Wisły Malinki serdecznie zaprasza do spędzenia miłych chwil w pięknym otoczeniu Beskidów.

Od 15.06 - 31.08 proponujemy Państwu specjalne ceny:

pokój 2-osobowy = 135,- zł za pokój za dobę ( w cenie wliczone śniadanie)

w przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą recepcją:
tel. 033 855 55 40; mail recepcja@hotel-vestina.pl, nasi pracownicy z całą pewnością udzielą Państwu wszelkich informacji

Serdecznie zapraszamy

www. hotel-vestina.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 03:25
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Cena 135 zł tylko ze śniadaniem to jest niestety bardzo drogo!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 13:07
Ajaks's Avatar
Ajaks Ajaks jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 11 834
Domyślnie

Ja też uważam, że taka cena jest wygórowana dla większości seniorów.
__________________
Szczęście to uśmiech, który rozwesela

http://ajaks-fotografia.blogspot.com/
http://www.klub.senior.pl/moje/Ajaks/blog/
Zobacz fotoblog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 15:10
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Myślę, że o ile warunki są dobre a piszą, że dobre, i dobre śniadanie, ja bym się pisał, bo zamiast jechać za 50zł od łebka do zapyziałej dziury i warunków zapyziałych senior też spróbować winien luksusu. Cena 70kilka złotych od łebka ze śniadaniem wcale aż tak drogo nie jest. I to ze śniadaniem .....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 16:48
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Myślę, że o ile warunki są dobre a piszą, że dobre, i dobre śniadanie, ja bym się pisał, bo zamiast jechać za 50zł od łebka do zapyziałej dziury i warunków zapyziałych senior też spróbować winien luksusu. Cena 70kilka złotych od łebka ze śniadaniem wcale aż tak drogo nie jest. I to ze śniadaniem .....
Ja powiem tak punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Chodzi oczywiście o dochody dużo lub mało jest rzeczą względną i każdy powinien to wiedzieć. Prowadzić wywodu raczej nie ma sensu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 18:40
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Ja powiem tak punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Chodzi oczywiście o dochody dużo lub mało jest rzeczą względną i każdy powinien to wiedzieć. Prowadzić wywodu raczej nie ma sensu.
Nie wiem, czy poniżej trzech, razem z żoną, to dużo czy mało, ale dla mnie wystarczająco, i wolę pojechać za tyle i w takie warunki, pozostałą część roku oszczędzać, niż pojechać tam gdzie wczesny Gierek królował, z kibelkiem wspólnym..........
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 19:21
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie wiem, czy poniżej trzech, razem z żoną, to dużo czy mało, ale dla mnie wystarczająco, i wolę pojechać za tyle i w takie warunki, pozostałą część roku oszczędzać, niż pojechać tam gdzie wczesny Gierek królował, z kibelkiem wspólnym..........
jip-ie napisałem wyżej. Co mają zrobić Ci z dochodem 1000zł? dla nich cholernie drogo a też by chcieli wyjechać, może z wnukiem. Dla tych co mają dochód po kilka tysięcy na osobę to i ten hotel będzie zapyziały i niegodny uwagi.
Gdzie są jeszcze takie miejsca ze wspólnym kibelkiem a może ze sławojką (też ma swoje uroki)
ps. pojedź na dwa tygodnie to wasz dochód miesięczny zostanie tam i jeszcze braknie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 19:25
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
jip-ie napisałem wyżej. Co mają zrobić Ci z dochodem 1000zł? dla nich cholernie drogo a też by chcieli wyjechać, może z wnukiem. Dla tych co mają dochód po kilka tysięcy na osobę to i ten hotel będzie zapyziały i niegodny uwagi.
No to faktycznie, ale nieraz jest inaczej a myśli się byle taniej i byle jako.... ja już z takiego rozumowania wyrosłem, oczywiście nie mówię o tych co mają bardzo niskie dochody, ale 1400zł na łebka to przecież wcale nie jest dużo.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 19:39
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

jip-ie ja mam przed oczami taka sytuację córka sama wychowuje dwie córki 18 i 5 lat dochód niecałe dwa tyś. Syn z żoną bezdzietni dochód duży (nie wiem ile) dla nich wyjazd za granicę na wczasy nie jest czymś nadzwyczajnym. Dla córki z dziećmi niemożliwy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 19:42
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
jip-ie ja mam przed oczami taka sytuację córka sama wychowuje dwie córki 18 i 5 lat dochód niecałe dwa tyś. Syn z żoną bezdzietni dochód duży (nie wiem ile) dla nich wyjazd za granicę na wczasy nie jest czymś nadzwyczajnym. Dla córki z dziećmi niemożliwy.
Tadeusz rozumiem wszystko, ale jak można to trzeba korzystać, z prawie luksusów też, oczywiście jak można....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 20:14
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Witam.
Wyraznie podane jest w ofercie,ze 135 zl. za pokoj dwuosobowy,czyli za dwie osoby.
Do tego dwa sniadania...
Dla wielu osob jest to z pewnoscia drogo.
Dla Polakow mieszkajacych poza krajem i tych mieszkajacych w kraju,lecz z wyzszymi dochodami,jest to oferta korzystna.
Na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej sa pokoje do wynajecia(Agroturystyka) od 30 zl za osobe,bez sniadania,ale z cudownymi widokami na ruiny sredniowiecznych zamkow,wapiennych skal,czy tez parkow krajobrazowych.
Do dyspozycji telewizory w pokojach,lazienki i wc tez w pokojach,obok pokoi kuchnia z pelnym wyposazeniem,stolowka,pralnia,slowem to,co czlowiekowi potrzebne w domu.Posilki mozna sobie zamowic w osobnej cenie.
Oprocz tego zejscie do piwnicy,gdzie miesci sie uroczy barek z ful zaopatrzeniem.
Mnie mecza wielogwiazdkowe hotele,te marmury,kafelki po sufit,karty do otwierania pokoi,palmy obowiazkowe przy recepcji i sztuczny usmiech recepcjonistki.
Wole ciche,ustronne hoteliki,pensjonaty itd.
Kocham polska wies z porykujacymi krowami na pastwisku,konmi,drobiem wszelkiego typu na podworzu,z zapachem siana dolatujacego z pobliskich lak,kumkaniem zab o zmroku,pnacymi sie kolo domow malw i siedzacymi czesto na laweczkach wiejskimi babami.
Tego nie mozna zobaczyc tu gdzie mieszkam.
Wsie puste,wyludnione,choc zadbane,czyste,to jednak brak im ducha.
Uwazam,ze Polska powinna bardziej zdecydowanie postawic na turystyke.Ma ku temu potencjalne mozliwosci.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 20:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Tadeusz rozumiem wszystko, ale jak można to trzeba korzystać, z prawie luksusów też, oczywiście jak można....

Pewnie że trzeba. Nie jest to drogo- bez przesady- dla dwojga emerytów.

ps.Tadek, jakie to szczęście, że Twoja córuś ma Ciebie. Niekiedy tak plecie się życie, że trzeba być oparciem. Za to masz trzy kochane kobietki w domu. Niejeden Ci może pozazdrościć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 20:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Lilu może odkupuję swoje winy? Cieszę się, że mogę pomóc i groszem i inaczej.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 21:06
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Za taką kasę można też pojechać do sanatorium, np Nałęczów pokój dwuosobowy dość luksusowy 132 zł, żywienie w domowej kuchni też taniocha (około15zł dziennie jak ktoś nie wymagający), od rodzinnego skierowanie na zabiegi (można wydębić do 60 zabiegów) wtedy zabiegi darmo i leczysz się, wypoczywasz i się cieszysz, a przy okazji zwiedzasz wszystko wkoło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 22:13
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Byłam w Wiśle i wiem, że taniej też można.
W każdej miejscowości turystycznej jest mnóstwo kwater i stołówek, które pracują dla turysty i żyją z turysty...
Wystarczy poszukać...
My byliśmy w ubiegłym roku w Krynicy Górskiej na kwaterach....znalazłam ją w internecie i zle trafiłam...ale po przyjeżdzie na miejsce pochodziliśmy po mieście i o miejsca z wyżywieniem lub bez ....nie było żadnego problemu...
Śniadania i kolacje robiliśmy sobie sami ...natomiast na obiady chodziliśmy do wspaniałego baru ( było niedrogo !!!!)
Wychodziliśmy zadowoleni i najedzeni
W tym roku byliśmy w Zakopanym i też nie narzekaliśmy na cene...choć byliśmy w ośrodku po Gierku....to mieliśmy piękny pokój z balkonem i węzłem sanitarnym...
A jedzenia tyle, że nikt nie był w stanie tego przejeść i nawet panie kelnerki nic nie mówiły jak brałam wnuczkowi do pokoju kanapke ze śniadania lub z kolacji...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 22:20
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Wracając do tej Wisły, ciekawe czy w okresie zimowym te stawki są takie same. Pewnie o niebo wyższe. Będąc bodaj dwa lata temu w Korbielowie widziałem reklamy "Nocleg ze śniadaniem 99zł"
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
wczasy rehabilitacyjne wisia Choroby, badania, terapie 12 02-06-2012 21:26
Wczasy arteterapeutyczne przemek Turystyczne 8 13-08-2009 03:29
wczasy w kopalni soli leluri Profilaktyka i zdrowy styl życia 11 04-02-2009 21:39
wczasy odchudzające aleksa5 Profilaktyka i zdrowy styl życia 8 18-11-2008 09:41
wczasy dla sosob chorych na alzhaimera szrajdeger Choroby, badania, terapie 2 15-01-2008 10:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.