menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #6181  
Nieprzeczytane 31-12-2020, 09:35
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Kaimo to smutne i niech nigdy więcej takiej sytuacji w życiu......


Dla Ciebie i dla miłośników kotów Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Dzisiaj sylwester......bywało, że mój Tiger po kociemu składał Cezarowi życzenia Noworoczne.......
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6182  
Nieprzeczytane 31-12-2020, 10:58
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Wszystkim kotom i ich panom i paniom Szczęśliwego Nowego Roku ode mnie i od mojaj Kitty herbu Kitakota. Aktualnie siedzi na drukarce i bacznie obserwuje jak piszę. Może kiedyś będzie informatykotem?

__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6183  
Nieprzeczytane 31-12-2020, 15:05
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 809
Domyślnie

Witam na progu Nowego Roku wszystkich miłośników zwierząt.....
Przychodzę z życzeniami....



I szczęścia dla Was i Waszych pupili w Nowym 2021 Roku.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6184  
Nieprzeczytane 31-12-2020, 15:25
Irenna's Avatar
Irenna Irenna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Olsztyn
Posty: 15 387
Domyślnie

Dzień dobry,witamy wszystkich kociarzy i ich koteczki,
życzymy pięknego nowego roku w dobrym zdrowiu!
Głaski dla wszystkich kotków!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6185  
Nieprzeczytane 31-12-2020, 15:28
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 732
Domyślnie

Och, Iza, najbardziej ucieszyłam się z życzenia zabawy do białego rana
Wydaje mi się, że ta noc będzie spokojniejsza niż zwykle w sylwestra, mniej będzie fajerwerków i hałasu. Rok temu obawiałam się, jak Curek zniesie cały ten harmider, a on usadowił się na parapecie i oglądał ognie.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6186  
Nieprzeczytane 31-12-2020, 21:50
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 732
Domyślnie



Przyszedłem z noworocznymi życzeniami.
Koty kochane, życzę Wam szalonego biegania, wysokiego skakania, upojnego miziania i miseczek zawsze pełnych przeróżnych smakowitości.
A Wam, drogie Panie i drogi Panie, życzę, abyście mieli przyjemność ze spełniania naszych powyższych życzeń.
Curek.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)

Ostatnio edytowane przez Kaima : 31-12-2020 o 21:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6187  
Nieprzeczytane 01-01-2021, 10:53
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

No i mamy Nowy Rok.Wczoraj moja Kita dała mi popalić. O ósmej wyszła na dwór i ani widu ani słychu. Co rusz to wyglądałem przez okno, wołałem ją - i nic. Przed dwunastą zeszli do mnie syn i synowa z szampanem. Syn mi tłumaczył, że koty tak mają, ale co chwila chodził do okna, zresztą bez skutku. Po ich wyjściu zostawiłem uchylone okno i jedzenie na talerzyku, a sam pogadałem jeszcze ze znajomymi. Kiedy już się zwijałem do spania, Kita nagle wróciła i patrzyła na mnie przepraszająco.Była za piętnaście druga.O nie, pomyślałem sobie i bez sowa położyłem się do spania. Moja pannica wskoczyła za mną i ułożyła się na mnie z głośnym mruczeniem. Tuliła się jak mały kotek do matki. Spałem do dziesiątej, nie budziła mnie, nie miauczała jak zwykle. Dałem jej jeść i wypuściłem na dwór.
Dziwne było dla mnie, że zachowała się jak pies, który rozumie swoją winę i się mocno kaja prosząc o wybaczenie.Lekko mi na sercu, że już jest. I tak mi się zaczął Nowy Rok. Ach te koty...

Szczęśliwego Nowego Roku!


__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6188  
Nieprzeczytane 01-01-2021, 15:01
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Jak ja cię rozumiem ramzes bo gdy moja półdzika kociczka nie przychodzi już przez dwa dni do miski to wypatruję za nią.
Mój Tiger to kot udomowiony i chociaż wychodzi na taras (taras jest 1,20m od ziemi - ogrodu) i czasami skoczy aby pogonić ptaki ale zaraz chce do domu.
Dzisiaj w TV2 był jak co roku Koncert Filharmonii Wiedeńskiej, którego jestem miłośnikiem, mój kot również, do końca słucha transmisji. Tiger lubi właśnie takie piękne dżwięki. Lubi piękną muzykę i już. Miłego dnia dla was.

__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6189  
Nieprzeczytane 01-01-2021, 23:40
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 732
Domyślnie

Z sylwestrowej nocy...

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6190  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 08:46
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

witam w Nowym Roku ..
ja troszkę się zmartwiłam...Mam na działce koteczka albo koteczkę...i codziennie daję jej jeść..Poszłam wczoraj ale jedzenie było nieruszone..może wystraszyła się petard? Martwię się...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6191  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 09:39
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 732
Domyślnie

Alu, to bardzo prawdopodobne. Koto, uciekając przed hałasem, zapędziło się gdzieś daleko i teraz szuka drogi do działki. Może znajdzie. Ramzesowa Kita nie chciała wracać w czasie największego huku, rozsądnie odczekała, aż wszystko ucichnie i dopiero przyszła.
Janusz, ładnie napisałeś - widać, że oboje jesteście wzajemnie dla siebie ważni.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6192  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 10:27
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Z sylwestrowej nocy...

Kaima jakże adekwatnie do wydarzeń na świecie.....
Humor jeszcze ciepły.....pozdrawiam.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6193  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 10:31
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał wietrzyk
witam w Nowym Roku ..
ja troszkę się zmartwiłam...Mam na działce koteczka albo koteczkę...i codziennie daję jej jeść..Poszłam wczoraj ale jedzenie było nieruszone..może wystraszyła się petard? Martwię się...
Wietrzyku będzie dobrze....ja też odchodziłam od zmysłów gdy któregoś razu kociczka (półdzika) nie pokazywała się kilka dni. Jak się okazuje koty potrafią się zorganizować....wróciła jakby nigdy nic.....pozdrawiam i na pocieszenie wkleję mojego Tigerka, który twardo stoi na ziemi......
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6194  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 15:20
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 732
Domyślnie

Nooo, Tiger, ale przystojniak z ciebie!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6195  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 10:25
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Hello miłośnicy kotów.....
Bywało, że mój Tiger w ten sposób odpoczywał po świętach...pełny relaks....ktoś by pomyślał, że to po sylwestrowy kac...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6196  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 15:33
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 732
Domyślnie

Ale się działo! Nic dziwnego, że kocisko zmęczone...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6197  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 16:05
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Witaj Kaima i witajcie miłośnicy kotów.
Muszę wam opisać zachowanie mojego prawie 13 - letniego udomowionego Tigera i proszę o waszą opinię.
Po pierwsze mój kot to gaduła oczywiście koci język- ja natomiast słyszę głośnie gaworzenie - odzywki.
Tiger pomimo, że ma aż dwie miseczki z wodą ( łazienka, kuchnia) to wskakuje do zlewu i chce napić się bieżącej wody z kranu. Ja mu tłumaczę, że tam jest miseczka a ja nie mam czasu stać nad zlewem aż się kot napije. Oczywiście czasami stoję i czekam ale w większości idę do pokoju a on dopina swego i pije z kranu. Już któryś raz zauważyłam gdy on skończy pić to zeskakuje, idzie do mnie i informuje mnie, że już się napił i mogę zamknąć wodę. Robi to tak głośno gaworząc jak dziecko ( bo gdy otwieram wodę to on obserwuje tą moją czynność) więc ja idę i zamykam kran i gdy to zrobię to on idzie w swoją stronę. To samo gdy się załatwi do kuwety ( kupka) już krzyczy informując mnie, że mogę iść posprzątać. I jeszcze jedna sprawa- kot lubi gdy wieczorem wszyscy są w domu. Zdarza się, że pan wraca późno ( odwiedza starą matkę lub kolegów) kot dosłownie krzyczy na niego, że wrócił tak późno...........
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6198  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 18:55
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

witajcie kochani..troszkę mnie nie ma bo dopadły mnie korzonki...ale już dzisiaj wzięłam pierwszy zastrzyk i mam na dzieje,ze będzie lepiej.

Paulo moja kota tez tak pije ma miseczki ale leci do kranu..

ostatnio mam z nią problem bo nie wiem dlaczego zaczęła mi sikać w przedpokoju..tuz koło butów..tak mam od 3 dni...co umyję, rano nasikane...

powlokłam się dzisiaj na działkę aby sprawdzić czy bambusek był..i zjadl....był.... był i zjadł.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6199  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 19:22
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Witaj wietrzyku. Cieszę się razem z tobą że bambusek się odnalazł.
Jeżeli chodzi o twoją kotkę w domu, która raptem posikuje w przedpokoju na buty to jest kilka powodów. Pomijając już race w sylwestra, które mogły wywołać stres jest jeszcze kwestia zmiany karmy albo żwirku na co koty różnie reagują. Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu z ulubionymi sierściuchami.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6200  
Nieprzeczytane 04-01-2021, 19:24
amiii's Avatar
amiii amiii jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 31 849
Domyślnie

Cytat:
Napisał wietrzyk

powlokłam się dzisiaj na działkę aby sprawdzić czy bambusek był..i zjadl....był.... był i zjadł.....
Nie śmiałam pytać ale myślałam i czekałam na wiadomość.
Kamień z serca, jednego nieszczęścia dało się uniknąć.

Kaimo, absolutne mistrzostwo świata z Curkiem w lodówce i na suszarce.
I że zaczekał aż Ty zdjęcie zrobisz.
__________________
"Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje." - Baptiste Beaulieu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ktoś wygrał z tym "Prominentem" i odzyskał kasę? konris Zarządzanie finansami 2 25-09-2012 12:34
Czy ktoś tu kocha koty? Część II. weronika1 Wszystkie zwierzęta duże i małe 500 06-05-2010 22:57
Czy ktoś tu kocha koty? GracekristGold Wszystkie zwierzęta duże i małe 547 06-05-2010 20:06
Wątek fotograficzny - "Czy znasz swój kraj ?" częśc XIV ignesja Podróże, turystyka 527 22-04-2010 23:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.