menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #501  
Nieprzeczytane 30-01-2009, 11:09
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 011
Domyślnie

Cytat:
Napisał leluri
portal jest świetny, tutaj ukłon w stronę modratorów i użytkowników
lubię tu zaglądać, czy przyczyną jest moja samotność...........chyba nie do końca. mieszkam sama , pracuję w domu i rzadko widuję sie z ludźmi (spotkania natury zawodowej), powiem więcej, nawet niechętnie się widuję, a jako "zwierzątko" z natury stadne potrzebę bycia w gromadzie realizuję właśnie na seniorze.pl
z podziękowaniem dla wszystkich przesyłam piękny bukiet kwiatów (w wyobraźni)

mam nadzieję,że moja niechęć do spotkań dla samego przebywania w bezpośredniej obecności ludzi w realu jest chwilowa
Mam podobnie. Nie lubię pustych rozmów o niczym. Tu mam możliwość wyboru tematu i ludzi, których lubię.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
  #502  
Nieprzeczytane 30-01-2009, 22:31
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie

Jestem wzruszona i oniesmielona tym, ze natychmiast zostalam tak serdecznie przyjeta....Ciesze sie ogromnie...
Dzis, poprzestaje na cieplym podziekowaniu, i przesylam Wam wszystkim gorace pozdrowienia.
  #503  
Nieprzeczytane 31-01-2009, 06:38
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Omi
Jestem wzruszona i oniesmielona tym, ze natychmiast zostalam tak serdecznie przyjeta....Ciesze sie ogromnie...
Dzis, poprzestaje na cieplym podziekowaniu, i przesylam Wam wszystkim gorace pozdrowienia.
Staramy się witać tych którzy się gdzieś pokazują. Witamy tak jak gościa w swoim domu. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #504  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 12:52
Alladynka's Avatar
Alladynka Alladynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 554
Domyślnie

Witaj Omi
__________________
To jest największe nieszczęście - nie wyżyć życia.
  #505  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 13:58
Maria.anna2 Maria.anna2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: woj,lubuskie
Posty: 34
Domyślnie smutne życie bez przyjaciół

Witam serdecznie ,jestem tutaj po raz pierwszy ,nie bardzo patrafię korzystać z dobrodziejstwa internetu ale myślę że przy Waszej pomocy jakoś sobie poradzę.Chętnie podyskutuję na temat ważności przyjazni w życiu
  #506  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 15:26
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Witaj Mario.Anno, pobiegaj po wątkach i włącz się do dyskusji
  #507  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 15:45
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witaj Maria.anna2.
Każdy z nas kiedyś zaczynał i w większości poruszał się trochę po omacku. Takie mam odczucia. Trochę zacznij się rozglądać i już wejdziesz w tryby tej zwariowanej maszyny. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #508  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 16:08
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

witaj Mario.Anno i baw się dobrze.
Twój nick przywodzi wspomnienia. odwrotność Anna Maria to przecież słynny przebój Czerwonych Gitar z lat młodości mojej młodości ,,,,
  #509  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 16:40
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Domyślnie

Witajcie: Omi i Maria.anna2, rozejrzyjcie się po forum na Seniorku i wybierzcie do dyskusji wątki, które odpowiadają Waszym zainteresowaniom... I ja niedawno byłam tutaj nowa, teraz poruszam się już lepiej w tej przestrzeni, także dzięki pomocy niektórych, miłych osób Pozdrawiam, powodzenia!
  #510  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 18:24
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Na początku głupio, ja wiem...ale tzreba sie poruszać, prosić o informacje, wyrażac swoje zdanie, słuchać(czytaj czytać...)i będzie fajnie...nawet bardzo
  #511  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 18:27
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Dacie radę

już sobie dobrze radzicie. Pozdrawiam nowicjuszki.
  #512  
Nieprzeczytane 01-02-2009, 18:40
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Pozdrawiam wszystkie, które zaczynają, ja tez wydaje się ,że dopiero zaczynałam, a już minął rok, zaprzyjaznilam się z niektórymi forumowiczkami, poznałyśmy się w realu, jest ciekawie i nigdy nudno,witamy Was serdecznie,
  #513  
Nieprzeczytane 02-02-2009, 21:27
Maria.anna2 Maria.anna2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: woj,lubuskie
Posty: 34
Domyślnie

Witam w kolejnym dniu,Dziękuję serdecznie za powitanie. Jest tu wspaniała przyjacielska atmosfera. Próbuję jakoś poruszać się po stronach.Mam nadzieję że za tydzień lub dłużej będę już doświadczoną klubowiczką.Pozdrawiam serdecznie.
  #514  
Nieprzeczytane 02-02-2009, 22:27
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 066
Domyślnie

Mario, nawet się nie obejrzysz jak będziesz śmigać po wątkach, możesz też trafić na jakieś zawirowania, ale to szybko mija i tym się nie zrażaj. Powodzenia
  #515  
Nieprzeczytane 02-02-2009, 22:30
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Witaj Mario-Anno, już napisałaś cztery posty i ani sie obejrzysz jak bedzie ich 4 tysiące. Życzę ci dobrej zabawy z nami. Na powitanie przyjmij te kwiatuszki

  #516  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 18:34
Maria.anna2 Maria.anna2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: woj,lubuskie
Posty: 34
Domyślnie

Droga Maju 59 bardzo serdecznie dziękuję za ten piękny bukiet róż i powitanie. Jeszcze minie sporo czasu zanim będę potrafiła poruszać się po internecie.Chciałabym zrewanżować się Tobie równie piękną wiązanką ale niestety nie wiem jak to się robi.....więc serdecznie pozdrawiam.
  #517  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 20:47
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie

Serdecznosc z jaka sie tutaj spotykam, jest wprost wzruszajaca...
Korzystam z Waszych rad, i rozgladam sie wokol.
Widze :wspomnienia, marzenia, radosci,
zale, smutki,zagubienie, pustke, rozgoryczenia,
ale to co najwazniejsze - wspolnote, zrozumienie, dodawanie sobie otuchy, podawanie pomocnej dloni...
Widze tyle serdecznych, cieplych uczuc, a mimo wszystko, krece "pupa" na krzesle i - naprawde, nie wiem jak zaczac.
Co napisze, wszystko nie tak, wszystko musze kasowac,
na nowo pisac... Przeciez Was nie widze, nie powinnam sie tak wstydzic, - w zyciu nie bylam tak wstydliwa, jaka czuje sie tu....
Ja wiem, ze za chwile posypia sie serdeczne slowa, dodajace otuchy, dodajace odwagi, ale...
Czuje w sobie rozpacz, lzy cisna mi sie do oczu, dlaczego?...
Jestem taka "beczulka", przy ktorej rozluznia sie obrecz, gdy spadnie, zawartosc sie wyleje...
Gdzie ta "beczulke" postawic, w jakim temacie, w razie, gdyby sie "beczulka" rozpadla?...
Aha - zawartosc "beczulki" slona, gorzka woda...
  #518  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 21:21
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Omi, niech się beczułka rozpadnie, bo łzy przynoszą ulgę. Po zarejestrowaniu na seniorku nie miałam odwagi odezwać się przez dwa miesiące. Trzymaj się cieplutko.
  #519  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 21:35
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Witaj Omi. Z tego co piszesz i jak piszesz widac, że poradzisz sobie w każdym wątku, nie kasuj, pisz co Ci w sercu gra. Starsi, doświadczeni forumowicze mają dużo zrozumienia dla nowicjuszy, a Ty nie masz czego się wstydzic, bo bardzo dobrze piszesz.Pozdrawiam.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
  #520  
Nieprzeczytane 03-02-2009, 21:44
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 066
Domyślnie

Omi...każdy przez to przechodził, nie jesteś wyjątkiem a beczułkę stawiaj gdzie chcesz i gdzie Ci się podoba, nie musisz pisać tylko w jednym wątku, możesz w kilku...

Mario...w tej chwili uczą na wątku "wklejanie obrazków i zdjęć" jak to robić, zajrzyj może Ci się rozjaśni, ja już jestem tutaj długo, obrazki umiem wklejać a zdjęć za chusteczkę, ale muszę się kiedyś zaprzeć i nauczyć
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 15:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 18:09
Czy naprawdę jesteśmy biedni??????? lawenda Polityka - wątki archiwalne 50 02-04-2008 15:08
Czy naprawdę jesteśmy tacy ??? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 19-03-2008 16:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.