menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #25241  
Nieprzeczytane 07-06-2012, 19:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Orban będzie bawił się z Tuskiem na otwarciu Euro 2012. "Sam jest fanem piłki nożnej"
Viktor Orban weźmie udział w ceremonii otwarcia Euro 2012. Premier Węgier został zaproszony do Warszawy przez Donalda Tuska. »

To chyba komuś będzie smutno.... ktoś marzył o Budapeszcie w Warszawie, to mogą być tego początki tylko w innym towarzystwie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25242  
Nieprzeczytane 07-06-2012, 20:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak ktoś z pisiorów będzie narzekał na drogi, to ja wczoraj z Katowic do Siemiatycz 444 km przejechałem w 5godz i 32 minuty. Jak nie wierzą to niech preziowi kupią rower na trzech kółkach i niech sprawdzi.

A gdzieś wyczytał, że pisiory narzekały na drogi?
Przecież przemieszczają się per pedes + laseczka ( drewniana).
No i liche te drogi jednak, skoro średnia wyszła ci taka słaba, chyba, że w czas wliczyłeś obiad, siusiu i kawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25243  
Nieprzeczytane 07-06-2012, 20:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Polsko Ojczyzno moja
Ty jestes w potrzebie
NAROD POLSKI udreczony
w wielkim dzisiaj gniewie.

Polacy za praca po swiecie rozproszeni
czy znajdzie sie wladza,ktora ten stan zmieni ?

Gutek!!
Witaj!
Jak miło Cię widzieć w dobrym zdrowiu.
Nadal Floryda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25244  
Nieprzeczytane 07-06-2012, 20:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia

Srocze malkontenctwo. Mam nadzieję, że platfusowate jakoś załagodziły sprawę zbankrutowanych przedsiębiorców,
bo to ich elektorat przecież.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25245  
Nieprzeczytane 07-06-2012, 21:02
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak ktoś z pisiorów będzie narzekał na drogi, to ja wczoraj z Katowic do Siemiatycz 444 km przejechałem w 5godz i 32 minuty. Jak nie wierzą to niech preziowi kupią rower na trzech kółkach i niech sprawdzi.



Jakim ty samochodem jezdzisz?
Musiales miec awarie,zmiane oleju ......



444km=275.88881mil : 85mph=3 z ogonkiem.......albo z gorki tylko jechal a pod gorke musial byc pchany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25246  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 00:00
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Schlussel wierzga

Zaatakowali jej stronę internauci za oszczerczy wpis, jaki zamieściła na swoim blogu pod adresem Polaków.
Przypomnę:
Cytat:
Polacy wymordowali miliony Żydów, utrzymywali kilka obozów śmierci i wyeliminowali prawie całą moją rodzinę z obu stron, tak samo jak setki tysięcy innych żydowskich rodzin. To nie byli tylko naziści. To były dziesiątki tysięcy gorliwych Polaków. Obama nie popełnił gafy. Gorliwi polscy kaci zajęli ważne miejsce wśród gorliwych katów Hitlera.
Sprowokowało to internautów, którzy spowodowali zablokowanie jej strony i skrzynki do tego stopnia, że kolejny raz pozwoliła sobie na taki wpis:
Cytat:
Wszyscy Polacy, którzy nienawidzicie Żydów - zmiatajcie z mojego fanpage'a. Wiem, że lubicie zaprzeczać temu, że pomagaliście Nazistom wymordować 3 miliony polskich Żydów, po tym, jak przez wieki urządzaliście przeciwko nim pogromy. Ale kłamcie o tym gdzie indziej. Wykasowuję was. Jeśli nie możecie komentować tematyki moich wiadomości i nie możecie powstrzymać się od antysemickich, pełnych przemocy, obraźliwych komentarzy, NIE JESTEŚCIE TU MILE WIDZIANI. To nie Auschwitz... ani nie Warszawskie Getto. Odejdźcie.
Co można poradzić na tę ślepą, głuchą dziennikarkę?
Niewiele. Można zablokować jej stronę, tylko co to zmieni?
Przydałaby się jej wycieczka do wszystkich obozów koncentracyjnych nie tylko w Polsce, bo pewno nie wie, że poza Polską też były.
Przydałaby się jej porządna lekcja historii, ale podejrzewam, że jej głupota zrobiła takie spustoszenie w mózgownicy, że żadne działania już nie pomogą.
Niech Stwórca da jej zdrowie.
Na rozum - za późno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25247  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 00:10
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał POLA
Zaatakowali jej stronę internauci za oszczerczy wpis, jaki zamieściła na swoim blogu pod adresem Polaków.
Przypomnę:

Sprowokowało to internautów, którzy spowodowali zablokowanie jej strony i skrzynki do tego stopnia, że kolejny raz pozwoliła sobie na taki wpis:

Co można poradzić na tę ślepą, głuchą dziennikarkę?
Niewiele. Można zablokować jej stronę, tylko co to zmieni?
Przydałaby się jej wycieczka do wszystkich obozów koncentracyjnych nie tylko w Polsce, bo pewno nie wie, że poza Polską też były.
Przydałaby się jej porządna lekcja historii, ale podejrzewam, że jej głupota zrobiła takie spustoszenie w mózgownicy, że żadne działania już nie pomogą.
Niech Stwórca da jej zdrowie.
Na rozum - za późno.

A może zorganizować jej spotkanie z Ewą Stankiewicz ? Panie znalazłyby wspólny język. Może nie we wszystkim by się zgadzały ,ale na pewno braterstwo dusz by odczuły.
Chyba żeby się prędzej zagryzły.
Na pewno podobny i to bardzo podobny gatunek dziennikarstwa uprawiają !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25248  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 00:14
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Gdzie się podział prezio i pretorianie. Tęsknię !
Znowu prochy cyco ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25249  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 08:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Gdzie się podział prezio i pretorianie. Tęsknię !
Znowu prochy cyco ?

Hypciu kochana.
Tuwim jakby żył i oczywiście czytał te bazgroły,
nazwałby Ciebie ''meszuge'', puszczając oko do publisi.

Ostatnio edytowane przez Lila : 08-06-2012 o 08:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25250  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 08:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Zaatakowali jej stronę internauci za oszczerczy wpis, jaki zamieściła na swoim blogu pod adresem Polaków.
Przypomnę:

Sprowokowało to internautów, którzy spowodowali zablokowanie jej strony i skrzynki do tego stopnia, że kolejny raz pozwoliła sobie na taki wpis:

Co można poradzić na tę ślepą, głuchą dziennikarkę?
Niewiele. Można zablokować jej stronę, tylko co to zmieni?
Przydałaby się jej wycieczka do wszystkich obozów koncentracyjnych nie tylko w Polsce, bo pewno nie wie, że poza Polską też były.
Przydałaby się jej porządna lekcja historii, ale podejrzewam, że jej głupota zrobiła takie spustoszenie w mózgownicy, że żadne działania już nie pomogą.
Niech Stwórca da jej zdrowie.
Na rozum - za późno.

Żadne zdrowie.
Niech ją flegma zadusi, bo dzisiejsza zachodnia prasa idzie świeżym tropem rozpisując się o rasistowskich ekscesach w Krakowie. Nie chce mi się nawet linka dawać.
Z tego co wiem, Kraków przyjął gości wspaniale.

Ręce opadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25251  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 09:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
A może zorganizować jej spotkanie z Ewą Stankiewicz ? Panie znalazłyby wspólny język. Może nie we wszystkim by się zgadzały ,ale na pewno braterstwo dusz by odczuły.
Chyba żeby się prędzej zagryzły.
Na pewno podobny i to bardzo podobny gatunek dziennikarstwa uprawiają !

Znowu ''meszuge''?
Niemniej proszę o udowodnienie tej bzdurnej tezy,
inaczej będzie to wyglądało jak rzucenie ekskrementem w polską dziennikarkę.
No dobra; nie będzie wyglądało.
Jest to to fakt.

btw od udowadniania możesz się wymigać.
Masz u mnie taryfę ulgową ze względu na tuwimowską przypadłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25252  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 09:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Jakim ty samochodem jezdzisz?
Musiales miec awarie,zmiane oleju ......



444km=275.88881mil : 85mph=3 z ogonkiem.......albo z gorki tylko jechal a pod gorke musial byc pchany

Kosmiczna prędkość.
Niemniej wzbudziła podziw u old- driverów płci obojga.
A takie platfąsy miały być nowoczesne.
Po co im drogi? Taczką zapychać, będzie szybciej.

Ostatnio edytowane przez Lila : 08-06-2012 o 09:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25253  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 09:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Ostatni wpis na stronie wiadomej ''dziennikarki'',
którą Hypatia porównała z naszą Ewą Stankiewicz ( swoją drogą co trzeba mieć w głowie? Bigos?).

Wszyscy Polacy, którzy nienawidzicie Żydów - zmiatajcie z mojego fanpage'a.
Wiem, że lubicie zaprzeczać temu, że pomagaliście Nazistom wymordować 3 miliony polskich Żydów, po tym, jak przez wieki urządzaliście przeciwko nim pogromy.
Ale kłamcie o tym gdzie indziej. Wykasowuję was. Jeśli nie możecie komentować tematyki moich wiadomości i nie możecie powstrzymać się od antysemickich, pełnych przemocy, obraźliwych komentarzy, NIE JESTEŚCIE TU MILE WIDZIANI.
To nie Aushwitz... ani nie Warszawskie Getto. Odejdźcie.


Tak się tworzy antysemitów.
Głupawa dziennikarka ma w tym walny udział.
Już widzę co się będzie działo, gdy rząd zacznie oddawać te 65 mld $. Prawem kaduka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25254  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 10:37
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Lila
Znowu ''meszuge''?
Niemniej proszę o udowodnienie tej bzdurnej tezy,
inaczej będzie to wyglądało jak rzucenie ekskrementem w polską dziennikarkę.
No dobra; nie będzie wyglądało.
Jest to to fakt.

btw od udowadniania możesz się wymigać.
Masz u mnie taryfę ulgową ze względu na tuwimowską przypadłość.

Szczerze mówiąc nie wiem co to słowo znaczy ,ale zważywszy na Twój styl i język jakim operujesz ,to jestem pewna ,że nie wiele tracę nie mając tego zwrotu w swoim słownictwie.
Może powinnam Ci się zrewanżować stwierdzając,że jesteś Cruellą De Mon ,ale po co?

Ad meritum.
Jeśli nie widzisz podobieństwa w ''gatunku''dziennikarstwa uprawianego przez dwie panie, to trudno. Kwestia optyki ,może już nie ten wzrok,może nie te okulary - różowe i czarne odradzam,zdecydowanie pogarszają może nie tyle wzrok co realizm obrazu,no i bywa ,że się pomylą i wtopa . Nie śmiem podejrzewać inne powody nie dostrzegania podobieństw,wszak Ty z Twoim intelektem przenikasz wszystko na wskroś więc niemożliwe ,abyś te podobieństwa nie dostrzegała. Analizę porównawczą na Twoje życzenie nie wykonam,bo mi szkoda czasu na pracę zerową,a poza tym okres pisania analiz mam już za sobą.
Inna sprawa czy to co uprawia Stankiewicz jeszcze dalej można zaliczyć do dziennikarstwa.
http://www.youtube.com/watch?v=M_TcF-c_hA4
Co do dziennikarstwa Debbie Schlussel, to się nie wypowiadam bo do nie dawna nawet nie wiedziałam ,że taka istnieje. Na razie wiem tylko jakim jest człowiekiem,ale wśród nas tacy też są.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 08-06-2012 o 10:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25255  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 10:46
Obserwacyjnie Obserwacyjnie jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Wszyscy Polacy, którzy nienawidzicie Żydów - zmiatajcie z mojego fanpage'a.
Wiem, że lubicie zaprzeczać temu, że pomagaliście Nazistom wymordować 3 miliony polskich Żydów, po tym, jak przez wieki urządzaliście przeciwko nim pogromy.
Ale kłamcie o tym gdzie indziej. Wykasowuję was. Jeśli nie możecie komentować tematyki moich wiadomości i nie możecie powstrzymać się od antysemickich, pełnych przemocy, obraźliwych komentarzy, NIE JESTEŚCIE TU MILE WIDZIANI.
To nie Aushwitz... ani nie Warszawskie Getto. Odejdźcie.

Poruszyłam ten temat na http://www.obserwacyjnie.pl/internetowi-patrioci/ , choć bardziej skupiłam się na reakcji internautów i dzięki Waszemu forum widzę, że zbyt wiele w opinii się nie pomyliłam.

Pozdrawiam, Obserwacyjnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25256  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 11:05
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jak rozumiem,p.Niesiołowski dając owej dziennikarce/idiotce w dziób,wyrządził jej w gruncie rzeczy przysługę.Może kobieta wreszcie zrozumie jak i co należy pisać,by zadowolić najbardziej nawet oszalałą platfusowską aktywistkę.A w efekcie trafić na salony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25257  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 11:23
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał drzazga
Jak rozumiem,p.Niesiołowski dając owej dziennikarce/idiotce w dziób,wyrządził jej w gruncie rzeczy przysługę.Może kobieta wreszcie zrozumie jak i co należy pisać,by zadowolić najbardziej nawet oszalałą platfusowską aktywistkę.A w efekcie trafić na salony.
Tak uważasz?

Cytat:
Deklaracja zasad międzynarodowej federacji dziennikarzy FIJ - Federation Internationale des Journalistes IFJ (International Federation of Journalists).

Ta międzynarodowa Deklaracja rozumiana jest jako kodeks zawodowy dziennikarzy zajmujących się gromadzeniem, publikowaniem oraz komentowaniem informacji.

1. Poszanowanie prawdy i prawa obywateli do jej poszukiwania jest podstawowym obowiązkiem dziennikarza.

2. Wypełniając ten obowiązek dziennikarz powinien być wierny zasadom wolności poprzez rzetelne gromadzenie i publikowanie informacji; powinien też stawać w obronie prawa do swobodnego komentarza i krytyki.

3. Dziennikarz może przekazywać tylko te informacje, których źródło jest mu znane. Nie wolno mu zatajać istotnej informacji lub preparować dokumentów.

4. Do gromadzenia informacji, zdjęć i dokumentów dziennikarz powinien stosować wyłącznie uczciwe metody.

5. Dziennikarz powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, by sprostować opublikowaną przez siebie fałszywa informację.

6. Dziennikarz powinien strzec tajemnicy źródła danej informacji.

7. Dziennikarz powinien być świadomy niebezpieczeństw, jakie niosą ze sobą przejawy dyskryminacji w mediach, powinien więc unikać wyrażania dyskryminujących opinii w kwestiach płci, orientacji seksualnej, języka, religii, opinii publicznych, czy też pochodzenia społecznego lub narodowego.

8. Poważnymi nadużyciami w zawodzie dziennikarza są:
plagiat
złośliwe zniekształcanie faktów
kalumnie, oszczerstwa, bezpodstawne oskarżenia

przyjmowanie łapówki pod jakąkolwiek postacią (za opublikowanie lub zatajenie informacji).

9. Dziennikarz godny tego miana powinien uważać za swój obowiązek przestrzeganie wyżej wymienionych zasad. W sprawach zawodowych dziennikarze powinni respektować jedynie sądy koleżeńskie, nie poddając się jakiejkolwiek ze strony rządu czy innych instytucji


Jaki koń jest każdy widzi !



Dlaczego łżesz,że ''Niesiołowski dał(jąc) owej dziennikarce/idiotce w dziób''?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 08-06-2012 o 11:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25258  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 11:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Hypa...aniele mój Ty ukofany.
Słowo tak dla Ciebie tajemnicze było dość często używane w literaturze oraz szmoncesach.
Spodobała mi się rzecz jedna w Twym wywodzie;

Cytat:
Co do dziennikarstwa Debbie Schlussel, to się nie wypowiadam bo do nie dawna nawet nie wiedziałam ,że taka istnieje. Na razie wiem tylko jakim jest człowiekiem,ale wśród nas tacy też są.

Cudnie. Nie znasz, ale porównujesz polakożerczynię do polskiej dziennikarki. Zasługujesz, aby potraktować Cię jak ją Muchołap, czyli ''kulturnie'', bez dzioba.
Owa pani nie zdaje sobie sprawy, że wypuściła dżina z butelki. Młodzi Polacy zaczynają grzebać w dokumentach, oburzać się na megastodołę w Jedwabnem, jedyną tej wielkości na świecie,
a także dowiadywać się o osławionej ''trzynastce'' w gettcie, oraz działałności judenratu. Żaden naród nie zniesie by go bić po pysku w nieskończoność.

Obserwacyjnie, też pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25259  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 12:12
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał Lila
Hypa...aniele mój Ty ukofany.
Słowo tak dla Ciebie tajemnicze było dość często używane w literaturze oraz szmoncesach.
Spodobała mi się rzecz jedna w Twym wywodzie;



Cudnie. Nie znasz, ale porównujesz polakożerczynię do polskiej dziennikarki. Zasługujesz, aby potraktować Cię jak ją Muchołap, czyli ''kulturnie'', bez dzioba.
Owa pani nie zdaje sobie sprawy, że wypuściła dżina z butelki. Młodzi Polacy zaczynają grzebać w dokumentach, oburzać się na megastodołę w Jedwabnem, jedyną tej wielkości na świecie,
a także dowiadywać się o osławionej ''trzynastce'' w gettcie, oraz działałności judenratu. Żaden naród nie zniesie by go bić po pysku w nieskończoność.

Obserwacyjnie, też pozdrawiam.

Tak ,podtrzymuję moją opinię ,że obie panie są mentalnie bratnimi duszami.
Jeśli osoba uprawiająca zawód dziennikarza, pisząc jawnie zakłamuje historię lub wykrzykuje na politycznych wiecach tendencyjne, niczym nie poparte oszczerstwa,to ja mam prawo zakładać ,że to nie niewiedza,lecz intencjonalna zła wola i jawne łamanie zasad uczciwego dziennikarstwa. Dlatego mam prawo mieć o takiej osobie, jako o człowieku jak najgorsze zdanie. O takiej osobie i jej podobnych.


Szmoncesy nie są dla mnie źródłosłowem Cruello.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25260  
Nieprzeczytane 08-06-2012, 13:19
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Tak ,podtrzymuję moją opinię ,że obie panie są mentalnie bratnimi duszami.
Obydwie kochają pod prąd płynąć, obydwie budzą kontrowersje.
Tamta zjednoczyła trochę Polaków, bo my z kolei kochamy się jednoczyć w obliczu wroga z zewnątrz. Tak już mamy. Kiedy mamy wolność, lubimy się wzajemnie zagryzać.
Pani Stankiewicz już wymyśliła, że ktoś przygotowuje prowokację, dokładniej pod nią grunt.
Po takim 'genialnie jasnowidzącym' oświadczeniu, nawet, gdyby Solidarni 2010 z czymś wyskoczyli, to już wiadomo, prowokacja.
Czy nadal jest dziennikarką, czy raczej działaczką i prezeską stowarzyszenia oto jest pytanie.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.