menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Oddam, potrzebuję
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Oddam, potrzebuję "Skrzynka kontaktowa" dla tych, którzy chcą bezpłatnie pozbyć różnych, użytecznych jeszcze przedmiotów - na przykład mebli, AGD, RTV ale też książek czy płyt i dla tych, którzy potrzebują takich rzeczy. Prosimy o dokładny opis (i w miarę możliwości o zdjęcia) przedmiotów, które chcecie oddać.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-09-2012, 18:19
Maria1960's Avatar
Maria1960 Maria1960 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Jasło
Posty: 25
Domyślnie

Miejscowość: Jasło   Rodzaj ogłoszenia: Potrzebuję   Ogłoszenie aktualne do dnia: 15-10-2012   

Potrzebujemy wiele rzeczy -środki czystości,kołdry,poduszki,pościel,ręczniki.Może ktoś z WAS ma ich za wiele i mógłby się z nami podzielić.Z całego serca będziemy wdzięczni.Jest nam ciężko na nowe nie starcza by kupić a to co mamy zużywa się już.Prosimy jeśli możesz to pomóż.Nie bądź obojętny na prośby potrzebujących,twoja dobroć wróci do ciebie.

http://filantrop.org.pl/pomagamy/czt...a-300-zlotych/

Zmagam się z wieloma chorobami które nie są uleczalne,jedynie intensywne leczenie i przyjmowanie leków może wstrzymać rozwój dalszego postępowania choroby.Kilka chorób które mam na swoim koncie może doprowadzić do mojej śmierci.Również intensywna rehabilitacja z powodu przebycia trzech operacji kręgosłupa lędzwiowego może pomóc mi w samodzielnym poruszaniu się i wykonywaniu podstawowych czynności.Sytuacja finansowa mojej rodziny jest ciężka z powodu niskich dochodów a sporych wydatków na moje leczenie.Mam również Pod opieką syna niepełnosprawnego chorego od urodzenia na padaczkę,który również jest cały czas pod opieką neurologa i wymaga opieki.Zwracam się do ludzi dobrej woli ,którym niedola i cierpienie nie jest obojętne o wsparcie na moje leczenie i rehabilitacje.Bez pomocy ludzi nie dajemy sobie sami rady.Proszę o nie wiele proszę o jakąkolwiek wpłate na subkonto fundacji krtórej jestem podopiecznym.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
4903 - Bednarski Adam Stanisław - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomoc babciela Ogólny 0 11-11-2011 09:53
Pomoc!!!! lucjusz eSenior 0 13-06-2011 10:04
Pomoc... MACZOKK Różności - wątki archiwalne 2 27-04-2009 18:04
Na pomoc! ymca eSenior 5 26-04-2008 13:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.