menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #221  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 10:09
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Hehe no to chciałas exa wykonczyc finansowo jak tyle trunków zaliczyłas
ot wredota , pieski zaniedbane ale za to kilka nowych fotek zrobias
no smieciuch sliczny jest i tak go biednego zniszczyłas
ile odcinków rozlewiska juz zaliczyłas
no teraz Ranczo zbieram , ale to dopiero sie zaczeło
U nas zawieja sniezna nawet nie ma jak wyjsc z domu a u Ciebie lato tropikalne a nie jesien.
Bardzo ładna ta podłoga drewniana na której Ajska siedzi .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 10:19
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 681
Domyślnie

Aneczko, fajne fotki! Popatrzeć na nie - raczej bym nie zasiadła do tego...przepraszam Aneczko, ale pewnie jestem ze wsi, bo nie wezmę do gęby tego....ryby - owszem -
Pieski zaprezentowałaś cudnie!! Uśmiechałam się do nich!!!
Trzymaj się skarbie....ja po wypitce chodziłam jak marynarz, szeroko nogi, coby nie zaliczyć gleby, ale chodziłam po ścianach...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 10:48
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

E no nie przesadzajmy, takie zaniedbane to one nie sa. Na pewno dzis jedza lepiej ode mnie bo jestem za leniwa zeby sobie zrobic porzadny posilek a im pod pyszczki zawsze porzadnie podaje
Wlaczylam Rozlewisko i nie wiem jak nagrywalas ale najpierw byl odcinek 6,7 a pozniej 1, 4 no i tak sobie skacze Nic to, jak zgram do komputera to zmienie nazewnictwo
Mi tez sie ten decking podoba ale poniewaz nikt o to nie dbal calymi latami to moge tylko wywalic. Juz nie raz mi noga od krzesla w dziure wpadla.
Ninka, mowie Ci jedzonko bardzo smakowite! Mam blisko, nie raz tam sobie pojde
Nie, no, prosto chodze ale wiem ze mam zwolniona reakcje i wole nie ryzykowac szczeglonie jazdy z pieskami! To moje serduszka i nigdy bym sobie nie wybaczyla jakby im sie cos stalo!

Ja zaraz pojde spac i znowu poniedzialek i znowu trzeba czekac na weekend i oby nastepnego nie zmarnowac tak jak tego buuuuu
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 15:14
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

No no ANEK - jeszcze kilka takich kolacyjek i weżmiesz exa z powrotem do domku hihihihi.
Bardzo podoba mi się, gdy byłe małżeństwa żyją w zgodzie, potrafią jeszcze z sobą rozmawiać, razem gdzieś wyjść i miło spędzić czas. Ale ja bym tak nie potrafiła
Jeśli mnie ktoś zrani - wybaczę po upływie dłuższego czasu, ale nigdy nie zapomnę. Pewnie jestem wyjątkiem
Ból rozgości się w moim serduchu na dobre i nie potrafię udawać, że nic się nie dzieje.
Kolacyjka supcio !!! Przynajmniej wiesz co jesz musi być świeże
Ja po ostatnim obiadku w restauracji cały dzień byłam chora.
Podano schabowego chyba przed tygodnia odgrzewany na 100% ale prawdy się nie dowiesz - twierdzili, że świeży.
Po co mieszałaś alkohol ? to błąd !!! chyba o tym wiesz ?
Ale dobrze radzić komuś hihihi
Jak się człowiek dobrze bawi w towarzystwie to zapomina o wszystkich zasadach, które zadecydują o tym, jaki jutro będzie dzień
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 16:45
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 681
Domyślnie

Marylciu, do exe - mowi się - ... z tobą i żyje się dalej -! Żeby mieć spokój, to się rozmawia...nie przeżyłaś tego dlatego tak mówisz. Dziecko, wybaczysz, zaciśniesz zęby i do przedu!
Może nie mam racji, bo też jestem wredna, też nie zapominam krzywdy...o nie! Wybaczę, owszem, ale nie zapomnę!
Aneczko, nie muszę Ci doradzać, bo Wiesz co robisz! Co do mieszanki, też przeżyłam taki koktajl...świadoma mieszanka! Potem mnie trafiało, bo mi wersalka tańczyła i mialam wrażenie, że spadnę. Do łazienki szłam o ścianie, w dodatku krokiem marynarza.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 17:16
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 583
Domyślnie

Witajcie!!!
Nonono, na wspominki się zebrało.
Ja mam nie zatarte wspomnienia z równej rocznicy moich urodzin, właśnie tej nocy wprowadzono stan wojenny.
Urodziny obchodziliśmy dość hucznie w gronie przyjaciół, była i żubrówka i koniak i martini/!!!!/. No właśnie ilekroć piję martini świat się kręci i wszystkie meble. A potem był telefon, moje nie przystojne słowa że k..... ktoś coś p......, że wojna. /nigdy takich słów nie używałam ale je znałam / wezwanie męża do.... gdzieś tam i zostałam słomiana wdowa z dwójką dzieci i szybko otrzeźwiałam.
No i to tyle na temat tańczących mebli ale kaca nie miewałam i wówczas chyba też nie bo mi urodziny szybko wywietrzały z głowy.
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Nieprzeczytane 10-03-2013, 23:08
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

O nie Marylciu NIGDY! W mysl mojego powiedzenia, tego lagodniejszego - jak chce sie napic piwa nie musze kupowac browaru! Wiesz, my bylismy razem ponad 20 lat. Od dluzszego czasu bylo byle jak ale to nie upowaznia gada do zabrania dupcingerki na wakacje tam gdzie ja bywalam, gdzie pelno naszych znajomych, moja rodzina... Przegial pale i zostal zwolniony Najpierw szlag mnie trafil ale poniewaz mielismy wielka chate nie szlo tak na pniu sprzedac wiec przez chyba nastepne trzy lata mieszkalismy razem jak Pawel i Gawel! Zlosc przeszla, rozum do glowy naplynal ze jakiem baba nie wszystko sama zrobie wiec musze miec gada pod reka zeby czasami pomogl. A poza tym na co mam sie zloscic? Na to ze "kolezanka" mi pomogla??? Patrze na to tak - mam swiety spokoj i jedynie chrapanie to moje wlasne, ktorego nie slysze i moich pieseczkow. Ale one slodko chrapia
Deska w kiblu nigdy nie jest podniesiona
NIC NIE MUSZE , WSZYSTKO MOGE!
Same zalety!
Owszem, pozwalam sie zapraszac bo niech placi! Dawniej ja ponosilam wieksze straty finansowe wiec sobie odbieram co moje
A z tym wybaczniem, zapominaniem??? Przeciez on nie widzi tego co we mnie w srodku jest! Ja po prostu wykorzystuje

I zycie za krotkie zeby tak sie gniewac na "smierc i zycie" Z ojcem mojego syna rozwiodlam sie okolo 30 lat temu i tez sie widuje, gadam, przy jednym stole nogi wyciagne. A z jego obecna zona na powitanie powietrze kolo policzkow ucalujemy jego siostra to moja ex szwagierka o ktorej pisze od czesu do czasu, ze mnie odwiedzila, ze razem gdzies bylysmy... jego Matka zawsze mnie usciska na przywitanie... Jego siostrzenica jak mialam chore oczy wozila mnie do lekarza... z exow same pozytki jak sobie wszystko dobrze ustawimy.
reasumujac - nie jestem zawzieta i to widocznie pozytywnie wplywa na innych.

__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 10:58
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Co jakis czas przystepuje do odchudzania i coraz to grubsza jestem. Przybywa mi sprzetu i kilogramow! Tym razem kupilam
http://www.ebay.com.au/itm/NEW-27KG-...em3f175 cfb7a
Od niedzieli bedzie program ktory lubie ogladac i postanowilam ogladac pedalujac. Ciekawe na ile dni mi zapalu starczy. Czy i ten rower bedzie tylko kurz zbieral?
Kupilam bo doszlam do wniosku ze tak lepiej dla stawow! Pewnie jakbym stawow nie zapuscila to i te trudniejsze moglabym uzywac. No coz, podobno do smierci sie uczymy...
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 11:05
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie takie sobie drzewko....

__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 11:09
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Dzień Dobry

ANEK - wyraziłam tylko swoje odczucia. Każda z nas jest inna
Z jednej strony należą się ukłony za takie podejście do sprawy. Po co sobie utrudniać życie ? może masz i rację, że gada !!! trzeba wykorzystać
Dziwiłam się kiedyś, że nazywasz go gadem ( publicznie).
Obecnie wiem, że jest to właściwe określenie.
Jak inaczej można nazwać chłopa, który zdradza z kol. ??? i my się o tym dowiadujemy ( bo jaka pewność, że nasi mężowie tego nie czynią ??? )

Eeee tam ... koniec durnowatego tematu !!!

Wiem tylko jedno - trzeba przeżyć, żeby zrozumieć.
Łatwo jest dyskutować o problemach innych.
Gorzej gdy przychodzi zmierzyć się z nimi osobiście.
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #231  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 11:27
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Marylko, kochanie, przeciez wolno Ci wyrazic swoje zdanie, wolno Ci nie zgadzac sie ze mna. W koncu to jest forum dyskusyjne i jakbysmy tylko mialy przytakiwac to lepiej od razu zgasic swiatlo!
He he to teraz sobie wyobraz jak wpadne w zlosc, jak go wyzywam! A rzucanie sluchawki telefonicznej to na porzadku dziennym. Jestem niesamowicie spokojnym czlowiekiem, mi mozna na jezyk nadeptac! (ale nie kazdy moze deptac )
A jak bym Ci napisala co zrobilam jak sie dowiedzialam to dopiero zrywanie bokow!
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 11:36
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Anek czy Ty musisz mnie draznic przecie mnie zazdrosc zgniecie przecie ja bym sie mogła zarobić a takie drzewko mi nie wyrosnie a u Ciebie rosną i gdzie tu sprawiedliwośc na tym swiecie
Racja Ty niesamowicie spokojny człowiek
Marylciu tylko lepiej nie wierzyc w te jej spokojnosci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 11:37
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Przypomniałaś mi Anek
Rower? fajna rzecz
Mam a i owszem..a żeby się nie kurzył zasłoniłam go.
może potraktujmy go zadaniowo...hm

a termin dupcingerkia rozbawił mnie...tego terminu nie znałam )))

a to co zrobiłaś z tym...to tylko zadbałaś o zdrowie własne
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 12:35
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 681
Domyślnie

Dobrej nocy Aneczko. Podsyłam Ci następnęgo kręcipiętę
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 14:55
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

ANEK - to pewnie taka niesamowicie spokojna jak i ja hihihihi
Dlatego wcale jej nie wierzę -- jakoś nie dociera to do mnie, ale zawsze przyjemnie jest coś takiego, choćby czysto abstrakcyjnego usłyszeć
Szczerze powiedziawszy jak tylko pomyślę o moim spokoju, też zbiera mi się na skurcze mięśni brzucha to jest tak zabawne, że wręcz żałosne
Wszystkich tych, którzy znają mnie nieco bliżej -- osobista wilczyca potrzebuje zapewne w tej chwili pomocy medycznej, bo lepszego dowcipu nie słyszała w tym roku !!!
Tak więc Mario - nie wierzę. Znam ją już troszeczkę i wiem, że nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać.

Do potem. Odebrałam tel. i muszę jechać po swoje ślepoki do Kłodzka.




__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 20:45
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnekSadek
Marylko, kochanie, przeciez wolno Ci wyrazic swoje zdanie, wolno Ci nie zgadzac sie ze mna. W koncu to jest forum dyskusyjne i jakbysmy tylko mialy przytakiwac to lepiej od razu zgasic swiatlo!
He he to teraz sobie wyobraz jak wpadne w zlosc, jak go wyzywam! A rzucanie sluchawki telefonicznej to na porzadku dziennym. Jestem niesamowicie spokojnym czlowiekiem, mi mozna na jezyk nadeptac! (ale nie kazdy moze deptac )
A jak bym Ci napisala co zrobilam jak sie dowiedzialam to dopiero zrywanie bokow!

REASUMUJĄC


__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 21:16
Mania48's Avatar
Mania48 Mania48 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Toruń
Posty: 812
Domyślnie

Marylko tylko że ja zawsze gadam Ankowi że ma tej babie co uwiodła jej gada dziękowac bo tak by z nim do teraz się mordowała a tak to zyje jak królowa
juz lepiej byc jak ta pchła i nie miec kogo gryzc ajak sie zechce to zawsze mozna znależc obiekt na obgryzanie a moze i smaczniejszy się trafi
Anek no a u nas zima ostra przyszła zasypało mnie zupełnie i gdzie tu sprawiedliwośc zeby moja wiosna w zimę się zamieniała a gdzie kwiatki
jutro znowu za fotografa robię wiec muszę byc od rana w formie wiec nie ma siedzenia pod kompem .
(_)> (_)> a ja kawę Ci w takich skromnych filizankach stwiaam , wiesz ze mnie obrazki nie pociągają juz wyrosłam z fascynacji obrazkowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 22:43
szuanka's Avatar
szuanka szuanka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 18 583
Domyślnie

Marylciu, parsknęłam w laptosia, oj będzie polerowanie, ale to święta racja i pewnie dlatego zrobiłam się zrzędliwa bo nie mam kogo gryźć już tyle lat......
Nic to, mogę wziąć jakiegoś gryzaczka albo skórkę od starego chleba.
__________________
W sercu zawsze noś pogodę...
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 22:51
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 681
Domyślnie

Można też kit z okna, ale psia krew wymieniłam wszystkie i od kilku lat nie mam w co zębów wbić.....Mania, nie odkrywaj jeszcze rabatów, bo pąki szlaken trafen!
Ani się utrzyma ogródek, bo jest pod śniegiem, to jednak potrzebna pierzynka!
Aneczko, dla Ciebie na dobry dzień
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Nieprzeczytane 11-03-2013, 22:52
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

donoszę, że u mnie jest około 40 stopni...pod kołdrą
Dziś będąc na zabiegach popatrzyłam na mężczyzn i.. j nie widziałam żadnego coby pasował mi w domu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ostatnie godziny z naszym ulubieńcem... Arnika-tarnina Wszystkie zwierzęta duże i małe 67 25-06-2011 08:59
Rzeczy dziwne i ciekawe z tego i tamtego swiata,a nawet z kosmosu Karol X Różności - wątki archiwalne 5 27-09-2010 18:34
Najgorszy zawod swiata Rozia Humor, zabawa - wątki archiwalne 2 05-11-2009 15:15
Kryzys finansowy swiata ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 86 22-02-2009 01:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.