menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #120041  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 13:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Widocznie nie miales szczescia.
Dolacz do prywatnych anonimowych darczyncow sponsorow Fundacji From The Depths ( Z głębokości ) i po sprawie
www.fromthedepths.org
Choc.....nie wszystko daje sie zatuszowac

Nie jest śmieszne, ale jak ja wychodziłem z US to on wchodził z reklamówką........pełną dokumentów, ale go nie ścigają bo nic nie ma........ Tylko życie w dobrobycie, bo takich jak ja jest kilkunastu, a on po prostu zgłosił, że nie jest płatnikiem Vatu a faktury vatowskie wystawiał. Tylko, że moje złe życzenia zawsze się spełniają, a paragrafu na to nie ma.......jeszcze.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120042  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 13:43
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Napisał Karol X
Wszyscy mogli przeczytac.Oczywiscie,ze czytalem i ja.
Wyrazu "smierc" ja nie napisalem.To "twoje dzielo".
Czlowiek bedacy pod wplywem silnego wzburzenia,niepotrzebnych emocji moze napisac bzdure,za ktora pozniej mozna sie wstydzic.
Inna alternatywa moze byc pisanie dla pisania nie wiedzac,co sie pisze.
Tylko tak to mozna wytlumaczyc.
Co ty czytalas tego nie wiem,byc moze ten sam post juz "po obrobce".
Jest tak jak Lila i Marbasia pisza adv.postu.
Racja nie napisałeś wyrazu śmierć
Cytat:
Cytat:
A po wymienieniu Donalda Tuska i jego zajmowanych stanowisk,funkcji etc.moglabys jakos wyjasnic jak to mozna zbilansowac jego zaslugi do popelnionych bledow w zarzadzaniu panstwem?Mial takie?
I jak to jest,ze jednego "obficie obdzielasz" wymieniajac funkcje i zaslugi a Jaroslawa Kaczynskiego okreslasz mianem genseka,kartofla i jeszcze wieloma innymi pogardliwymi okresleniami,ktorych nie chce mi sie szukac i ktoremu zyczylas konania w meczarniach?Czy nie jest to szkalowanie kogos?
Jak to o tobie swiadczy?
Najbardziej mnie dziwi jednak,ze piszesz do osoby,ktora nie wie o czym pisze.No bo jakiej odpowiedzi mozna oczekiwac od kogos,kto nie wie o czym pisze?
Mimo wszystko szanuje cie nadal.
Jestes przeciez jedna z forumowiczek na tym portalu.

ale napisałeś ...ktoremu życzyłaś konania w męczarniach

Na pewno było napisane dokładnie tak... życzę JK konania w męczarniach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120043  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 14:06
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lila, sa luzie, ktorzy potrafia wszystko obronic! Wez jako przyklad okres wojenny w Polsce (1939-1945). Z ofiar robi sie mordercow zas z mordercow bohaterow.
Teorie spiskowe przeciwko dobremu imieniu Polski widzimy na codzien. Fakty sie nie licza bo pewna grupa ludzi widzi to co chce widziec albo widzi to co im dyktuja aby widzieli.Czesto w imie walorow finansowych. Instrukcje czesto ida " z daleka" !
Tak są ludzie ,którzy potrafią wszystko , wszystkich obronic
Nawet takie zachowanie w takim miejscu
https://wiadomosci.wp.pl/narodowcy-w...3297525929601a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120044  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 14:20
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
#120039

Karolu czy na własne oczy czytałeś post w którym Hypatia napisala : życzę JK. śmierci w męczarniach
czy tylko bez zastanowienia powtarzasz za ...
Czytałam ten post , Nie było w nim tych paskudnych słów!
Dziękuję Ci, że dajesz świadectwo prawdzie.
Tarninko, to się nazywa postprawda i jest dziś jednym z głównych zajęć uprawianych w internecie przez malych ludzi z niskich pobudek lub niskich ludzi z małych pobudek - prawda a rebour.
To tak ja z "grubą kreską" Mazowieckiego lub rzekomo wypowiedzianym przez Tuska stwierdzeniem, że "polskość to nienormalność".
Wyjaśniałam to tu wiele razy, dawałam linki do nagrań z sejmu i cały pdf eseju Tuska. Bezskutecznie. Bo to jest ich maczuga zza węgła, bo w walce fair play nie dają rady.
Przepis jest prosty. Bierzemy np cudzą wypowiedź ustną lub pisemną, a sciśle jej mały fragmencik i jakąś część usuwamy, jakieś słowo zastępujemy innym lub jakieś dodajemy, następnie całość interpretujemy i dodajemy komentarz oparty na własnych intencjach.
Potem wystarczy puścić w obieg i zaczyna ten "preparat" żyć własnym życiem.
Nie życzyłam mu śmierci, na dodatek w męczarniach - bywa że to nie autor ma chore wizje lecz czytelnik.
Życzyłam mu tylko, aby kiedy już nadejdzie jego kres - bez względu na życzenia, każdego z nas to czeka - umierał na tyle długo i świadomie, aby miał czas na rachunek sumienia jeśli je ma, aby uświadomił sobie ile zła uczynił. Czym innym jest spowiedź na łożu śmierci, której każdy wierzący się poddaje i jjak wielu twierdzi zwykle odchodzącemu przynosi ulgę ?

Ponieważ często się tu te insynuacje pojawiają, wklejam całość wraz z kontekstem i tak jak wtedy powtarzam, odpowiadam za to co piszę, ale nie za to co komuś chora wyobraźnia projektuje.
Był to lipiec lub sierpień 2015r

Cytat:
"Dziś kolejna miesięcznica smoleńska.
Pod pałacem stała obsada aktorska i ci sami statyści.
Duda nieobecny, zapewne usprawiedliwiony.
Tłumek śpiewa starą i piękną patriotyczną pieśń do cna zohydzoną i zbeszczeszczoną. Kamera pokazuje zbliżenie twarzy Kaczyńskiego. Wyraźnie słychać i widać jak Kaczyński z głupawym uśmiechem śpiewa .....Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie.
Życzę mu ,aby kiedy przyjdzie jego czas,umierał na tyle długo i powoli,aby mógł sobie przypomnieć kiedy pieśń wykluła się z pieśni kościelnej i uzmysłowić czym była dla wielu pokoleń Polaków,czym było zniewolenie przez zaborców,okupanta i narzucony system. Może wydając ostatnie tchnienie zrozumie jakim był draniem i profanem."
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120045  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 14:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 006
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Tak są ludzie ,którzy potrafią wszystko , wszystkich obronic
Nawet takie zachowanie w takim miejscu
https://wiadomosci.wp.pl/narodowcy-w...3297525929601a


A co ci się nie podoba? Że ktoś miał odwagę wnieść polską flagę?
Wiem, że stanowisko znienawidzonego rządu jest inne,
ale ja zgodnie ze zdobyczami wolności słowa,
jakie zawdzięczam Bolkowi, który skoczył motorówką przez mur jakiego nie było,
wyrażam swoje zdanie;

TAM pierwszymi więźniami byli Polacy
i łapy precz od polskiej flagi.
Co do narodowców, mają takie samo prawo jak Żydzi,
bo tam zginęli ich przywódcy.

Amen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120046  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 14:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 006
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nie jest śmieszne, ale jak ja wychodziłem z US to on wchodził z reklamówką........pełną dokumentów, ale go nie ścigają bo nic nie ma........ Tylko życie w dobrobycie, bo takich jak ja jest kilkunastu, a on po prostu zgłosił, że nie jest płatnikiem Vatu a faktury vatowskie wystawiał. Tylko, że moje złe życzenia zawsze się spełniają, a paragrafu na to nie ma.......jeszcze.

Jacy są różni ludzie.

Moja firma ma takiego, co jest jest jej winien 1. 275. 000.
Dokładnie tyle bez odsetek.
Jestem na emeryturze i przydałyby mi się te pieniądze,
a on nic nie ma. Znaczy ma, ale dawno przepisane na rodzinę.

NIC ZŁEGO mu nie życzę,
bo mam pewność, że każde złe życzenie, nawet słuszne,
ostrze skieruje przeciw je wypowiadającemu.
Ale ja nie przyjmuję komunii sw i się nie spowiadam
a to mi przekazała pewna stara zakonnica,
z którą wieczorami jeździłyśmy dokarmiać psy na łańcuchach. Z 15 lat temu.
Ewangelię można głosić na różne sposoby,
także przez pomoc ludziom i zwierzętom,
a do Sakramentu nie wolno przystępować ze złorzeczeniem w duszy.
Bo to świętokradztwo.

To tylko moje zdanie.
Być może bardzo niesłuszne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120047  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 15:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 006
Domyślnie

Prezes spółki SREBRNA, Małgorzata Kujda poinformowała właśnie że nie mają takiej faktury,
nigdy nie została im doręczona.

I co teraz?
Prokurator?

I jeszcze raz dla nieznających tematu a wierzących Czerskiej.

REFAKTURA W PRAWIE PODATKOWYM NIE ISTNIEJE.

Więcej;
jakby- przypuśćmy- ktoś wpadł na pomysł i zapłacił to skarbówka wszczęłaby postępowanie o nierzetelne koszty
i odliczenie VAT od zawyżonej faktury,
a Zarząd o działanie na szkodę spółki.

Pusta faktura.

Ament!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120048  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:14
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie Lila

Nie serwuję bajek, tylko piszę na forum.
Demokracja pozwala mi na własne poglądy. Tobie demokracja kojarzy się z uwielbieniem
oraz inklinacją do prawdy najmojszej.
Jutro będziesz miał okazję zobaczyć GW w ostatniej rozpaczliwej próbie zwiększenia sprzedaży;

FAKTURA VAT.
>
ha ha ha Ciekawe ile prawicowych pisowskich mediów przetrwa bez wsparcia spólek skarcu państwa?!!!
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120049  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 006
Domyślnie

Dokładnie tyle ile lewicowych.
Patrz na GW i będziesz wiedział, jak długo da się żyć.
Kilka lat.

Do miłego.



Już za długo tu siedzę.
Zabiją mnie w domu.
Nie będzie Ci mnie żal? mimo wszystko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120050  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:37
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie o la la

Z podręcznika PiSowskiej uczciwości. Wykonałeś robote ale nie moge zapłacić więc idź do sądu. Klasyczne, kryształowe podejście do uczciwości wg PiS.
A tymczasem podobno Jarosław Kaczyński, kryształowo uczciwy deweloper nie mógł zapłacić, choć bardzo chciał, bo nie było faktur wystawionych na Srebrna.
Oto jedna z nich z 14.06.2018. Publikuje ją GW. Teraz, cóż za ulga, będzie już można zapłacić.
Obrońcy Jarosława Polskęzbaw twierdzili, że zapłaci jak będzie faktura bo usługa została wykonana i co?!!!
Obracanie kota ogonem to pisowska specjalność
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120051  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:45
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie No i znowu ...

... odnalazł się pisowski UKŁAD i nazywa się "SREBRNA" ?!!!
Prezes musi wybrać. Albo władza, albo biznes. Wyniki sondażu dla "Faktów" TVN i TVN24...
Dalej ...
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-onlin...go,907255.html
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120052  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Motto pisu. Sąd sądem a sprawiedliwość ma być po naszej stronie. To są sądy ludowe, też zapłaciłem fakturę z Vatem a potem się okazało, że kontrahent Vatu nie odprowadził do US to musiałem 200 tyś zapłacić drugi raz, Polska rzeczywistość i uszczelnianie Vatu

tu masz jednak ciut inny wic.
Tu jest numer pt nie mamy pańskiego płaszcza I CO NAM ZROBITA, a z fakturą VON!!!!NA Berdyczów.!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120053  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 16:58
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Dziękuję Ci, że dajesz świadectwo prawdzie.
Tarninko, to się nazywa postprawda i jest dziś jednym z głównych zajęć uprawianych w internecie przez malych ludzi z niskich pobudek lub niskich ludzi z małych pobudek - prawda a rebour.
To tak ja z "grubą kreską" Mazowieckiego lub rzekomo wypowiedzianym przez Tuska stwierdzeniem, że "polskość to nienormalność".
Wyjaśniałam to tu wiele razy, dawałam linki do nagrań z sejmu i cały pdf eseju Tuska. Bezskutecznie. Bo to jest ich maczuga zza węgła, bo w walce fair play nie dają rady.
Przepis jest prosty. Bierzemy np cudzą wypowiedź ustną lub pisemną, a sciśle jej mały fragmencik i jakąś część usuwamy, jakieś słowo zastępujemy innym lub jakieś dodajemy, następnie całość interpretujemy i dodajemy komentarz oparty na własnych intencjach.
Potem wystarczy puścić w obieg i zaczyna ten "preparat" żyć własnym życiem.
Nie życzyłam mu śmierci, na dodatek w męczarniach - bywa że to nie autor ma chore wizje lecz czytelnik.
Życzyłam mu tylko, aby kiedy już nadejdzie jego kres - bez względu na życzenia, każdego z nas to czeka - umierał na tyle długo i świadomie, aby miał czas na rachunek sumienia jeśli je ma, aby uświadomił sobie ile zła uczynił. Czym innym jest spowiedź na łożu śmierci, której każdy wierzący się poddaje i jjak wielu twierdzi zwykle odchodzącemu przynosi ulgę ?

Ponieważ często się tu te insynuacje pojawiają, wklejam całość wraz z kontekstem i tak jak wtedy powtarzam, odpowiadam za to co piszę, ale nie za to co komuś chora wyobraźnia projektuje.
Był to lipiec lub sierpień 2015r

Po pierwsze etyka i dobre wychowanie nakazuje nikomu nie zyczyc tego (jakkolwiek by to ujac) co nabazgralas przed kilku laty.Przeczytaj to kilkakrotnie i miej odwage przyznac sie,ze popelnilas blad.
Uderz sie w piersi,wyspowiadaj jesli jestes wierzaca i nie grzesz wiecej.
Po drugie,czytajac twoj przytoczony post(ten z kwietnia 2015) postronni czytajacy odbiora to jako post wyjatkowo perfidny.Nie dosc ,ze zle JK zyczylas,to na koncu postu jeszcze go dodatkowo obrazilas.
Taka ty jestes w odniesieniu nie tylko do tego paskudnego postu ale rowniez innych i nikt tego nie zakrzyczy czy jakos zamaze.
Nie odwracaj kota(psa zapomnialem)ogonem.
Bo jeszcze troche i wmowisz mi,ze to ja ten post napisalem.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120054  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
... odnalazł się pisowski UKŁAD i nazywa się "SREBRNA" ?!!!
Prezes musi wybrać. Albo władza, albo biznes. Wyniki sondażu dla "Faktów" TVN i TVN24...
Dalej ...
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-onlin...go,907255.html

Albo mi się zdaje alboś naiwny jak dziecię od kuzyna KACZYŃSKIEGO.
Jej się też pewnie wydawało, że jak z wujem zrobi biznes, to na mur beton bo kto jak kto, ale ON musi być KRYSZTAŁOWO
UCZCIWY


A tu okazało się WUJ to ....WUJ a jaki ten WUJ to nawet ślepy Reagan widzi znad chmury
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120055  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:05
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

"Człowieku daj fakturę"-tak Morawiecki próbował zdyskredytować biznesmena oskarżającego Kaczyńskiego o oszustwo.Faktura jest(GW). Mamy super- premiera!"/Leszek Balcerowicz/
Morawiecki znowu dal plamę, ciągle trwa w matrixsie. Za duzo ma wpadek i kłamstw. W normalnym demokratycznym państwie premier poddałby się i swój rząd do dymisji. Nie wiem jak to możliwe, że MM kierował, a raczej zajmował wysokie stanowisko w dużym komercyjnym banku ... ?
MM to jakaś ogromna pomyłka PiS, działa impulsywnie, bez jakiejkolwiek analizy sytuacji, byle przypodobać się JK. Efekty takiego rządzenia krajem zaczynamy odczuwać. Rządy z takim premierem to porażka dla kraju.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120056  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:07
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie mówi Andrzej Pityński

Twórca Pomnika Katyńskiego w USA (New Jersey)
skończył ASP w Krakowie

a co z Pomnikiem Masakry Wołyńskiej mówi https://www.youtube.com/watch?v=vhazj_3jtCo zaskoczyło mnie i nie tylko mnie....

Walka o Pomnik Rzezi Wołyńskiej
p. Andrzeja Pityńskiego, odznaczonego orderem Orła Białego przez prezydenta.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 07-02-2019 o 17:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120057  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Z podręcznika PiSowskiej uczciwości. Wykonałeś robote ale nie moge zapłacić więc idź do sądu. Klasyczne, kryształowe podejście do uczciwości wg PiS.
A tymczasem podobno Jarosław Kaczyński, kryształowo uczciwy deweloper nie mógł zapłacić, choć bardzo chciał, bo nie było faktur wystawionych na Srebrna.
Oto jedna z nich z 14.06.2018. Publikuje ją GW. Teraz, cóż za ulga, będzie już można zapłacić.
Obrońcy Jarosława Polskęzbaw twierdzili, że zapłaci jak będzie faktura bo usługa została wykonana i co?!!!
Obracanie kota ogonem to pisowska specjalność

Nie zapłacą, bo mają swoje prawo pod swoją pisowską kołderką i co nam zrobicie siódmy sorcie
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120058  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:18
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie Pluto 37

Co najgorsze to to, że winny jest 1 człowiek, który realizuje swój chory pomysł przebudowy państwa. Do tej roboty potrzebuje bezwolnych wykonawców. Im głupszy tym lepszy, bo nie myśli, nie zadaje pytań. A w efekcie to gotowy przepis na katastrofę
Wuc obiecał że poświeci wszystko dla zrealizowania swojej chorej idei i robi to konsekwentnie, bo tak naprawdę nie ma nic do poświęcenia.
Powtarzając za klasykiem "nie o taką Polskę żeśmy walczyli"
Wymiany kadry na pisowskie BMW dotyczą każdej gałęzi polskiej gospodarki. Gdzie są stanowiska , kasa tam upycha się "swoich" niekompetentnych ludzi, bo jedyna ich kompetencja to BMW a na tym nie da się ujechać . Przypomne film „Poszukiwana, poszukiwany”
Za co się weźmie PiS to klapa, zaczynając od stadniny koni, przez krowy, dziki, lasy, armię, po sądy, szkoły, opinie o Polsce, po prostu wszystko, krok po kroku. !!!
PiSowi jedna mysl łazi po głowie "Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?..." Tylko Polski żal !!!
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120059  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał tar-ninka
Tak są ludzie ,którzy potrafią wszystko , wszystkich obronic
Nawet takie zachowanie w takim miejscu
https://wiadomosci.wp.pl/narodowcy-w...3297525929601a

To kwestia charakteru.
Albo wybiórczej niepamięci, albo wybujałych imagincji pomieszanych z niewiedzą.

Jak to mówił klasyk....RYBAKÓW ci u nas ..... DOSTATEK.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120060  
Nieprzeczytane 07-02-2019, 17:20
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nie zapłacą, bo mają swoje prawo pod swoją pisowską kołderką i co nam zrobicie siódmy sorcie
Najwyżej znów przerżną przed arbitrażem unijnym.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.