menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #11821  
Nieprzeczytane 02-01-2020, 10:43
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Czwartek....przez okno widzę... zieloność bez wypuścił...
Powitałam pierwszy wieczór nowego roku u znajomych Martinim...he he )))) towarzysko
dyskusje, wymiana zdań w różnych tematach przy stole owalnym.

Rozbudzam się powooooli
myślę, że już czas dziś na robótki domowe bo przecież zaniedługo parę dni wolnych a więc czas na spotkania.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11822  
Nieprzeczytane 03-01-2020, 20:40
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Piątek...słoneczny i to mocno więc podreptałam po zamówione mleko..ostatnio naszło mnie na kakao
Pijam je namiętnie natomiast herbaty mi się nie chce nawet ulubionej jaśminowej.

Odwiedziłam mą fryzjerkę a więc jakby jakiś balet to fryzurę już mam a że byłam już blisko deptaku R to i tam przeszłam. Przy okazji dokupiłam suplement OPC i z zachodem słońca powróciłam do domu....co miałam zrobić zrobiłam i w poziomie już włączam film.

nie wszystkim rok zaczął się pomyślnie.
Spotkane dziś osoby smutne wieści mi obwieściły...
radio natomiast podało wiadomość która mnie ucieszyła :
Maciej Żółtowski były dyrektor naczelny i artystyczny Radomskiej Orkiestry Kameralnej został dyrektorem artystycznym Catskill Symphony Orchestra w stanie Nowy Jork.
Gratuluję
była co prawda burza od strony widzów i w zespole też jakiś czas temu kiedy został odwołany. Był założycielem Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Czasem chadzam na koncerty hm nie docenili, bywa.


Przypomina mi się....
Kiedy jedne drzwi zamykają się, drugie otwierają ale często patrzymy tak długo i z taką przykrością na zamknięte drzwi, że nie widzimy tych, które się dla nas otworzyły

już widzę minę tych którzy majstrowali przy zmianie dyrektora.


a więc dla wszystkich którzy tu zaglądają lub zajrzą...już wiele osób wie, że tak jest.

__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 03-01-2020 o 20:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11823  
Nieprzeczytane 04-01-2020, 19:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Sobota poza domem prawie do wieczora późnego z przerwą na jedzonko....pogodowo choć bezsłonecznie było ok ...inne rejony R obleciałam i beret jaki chciałam kupiłam
Obie nogi czuję że mam
Zakupy potrzebne porobiłam nawet miałam zamiar drożdżowe zrobić ale mi się odechciało
może jutro ...się zobaczy.

Śmigam, śmigam i się cieszę bo śniegu nie ma

Teraz chce mi się polenić...coś obejrzeć, coś posłuchać przed snem.

*****dobranoc*


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11824  
Nieprzeczytane 04-01-2020, 21:14
tesia22022's Avatar
tesia22022 tesia22022 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 899
Domyślnie Pozdrawiam!

Ciekawa jest Twoja codzienna kronika, żywotna kobieta i pełna czynu, pozazdrościć energii, jestem przeciwieństwem, nie leniwa , ale powolna, bardzo dokładna a do tego z chorym kolanem. Taki to już mój charakter. Czytam co piszesz i może mi się udzieli trochę werwy domowej.Może masz jakieś rady i porady , chętnie poczytam. A na samotność coś też byś poradziła? Życzę dobrej niedzieli, odpoczynku , a u mnie pada śnieg z deszczem, paskudnie. PA!, Dobranoc!
__________________
Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi,coś kocha i coś stracił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11825  
Nieprzeczytane 04-01-2020, 21:37
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał tesia22022
Ciekawa jest Twoja codzienna kronika, żywotna kobieta i pełna czynu, pozazdrościć energii, jestem przeciwieństwem, nie leniwa , ale powolna, bardzo dokładna a do tego z chorym kolanem. Taki to już mój charakter. Czytam co piszesz i może mi się udzieli trochę werwy domowej.Może masz jakieś rady i porady , chętnie poczytam. A na samotność coś też byś poradziła? Życzę dobrej niedzieli, odpoczynku , a u mnie pada śnieg z deszczem, paskudnie. PA!, Dobranoc!

Witaj Tesiu
kolano? znam ten ból i wiem jak się wtedy funkcjonuje ...pomaga mi DMSO, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, doraźnie stosuję i 2x w roku rehabilitacja kolana i kręgosłupa.
hm a jak jest u ciebie z wagą?
bo ja zrzuciłam przez rok 10 kg.

A co do samotności
Na początek parę pytań....
utrzymujesz znajomości...koleżanki, kolegów, sąsiadów masz?
Przyjrzałaś się klubom tam gdzie mieszkasz?
Masz jakieś zainteresowania?

przemyśl a dalej będziemy kombinować

pozdrawiam ..do klik klik

__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 04-01-2020 o 21:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11826  
Nieprzeczytane 05-01-2020, 02:08
tesia22022's Avatar
tesia22022 tesia22022 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 899
Domyślnie Odpowiedź


z wagą jak widać jest dobrze, ale staw kolanowy do endoprotezy. Teraz smaruję maścią DIFORTAN, tylko trochę pomaga, zastanowię się co dalej. Dziękuję że odpisałaś. O samotności napiszę następnym razem. Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku - A/T.
__________________
Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi,coś kocha i coś stracił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11827  
Nieprzeczytane 05-01-2020, 17:38
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał tesia22022

z wagą jak widać jest dobrze, ale staw kolanowy do endoprotezy. Teraz smaruję maścią DIFORTAN, tylko trochę pomaga, zastanowię się co dalej. Dziękuję że odpisałaś. O samotności napiszę następnym razem. Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku - A/T.

Dzięki za życzenia i dla Ciebie też Szczęśliwego życzę
No cóż zużycie materiału a i wolniej regeneracja organizmu przebiega z powodu braków czegoś w organiźmie...nie dostarczamy w pożywieniu dostatecznej ilości potrzebnych składników, witamin.
Ja zaczęłam od badań z krwi. Wyszły braki i na granicy więc zaczęłam od suplementacji. Co roku robię kontrolne badania i wtedy wiem na podstawie badań czy jest poprawa w wynikach.
Kolano mam po skręceniu słabsze, czasem daje znać a było kiepsko..nie mogłam chodzić i dzięki wiedzy teraz chodzę.
Lekarz w perspektywie widział operację.
Stosowałam różne tz metody dawne np smarowanie gęsim smalcem, okłady z mąki żytniej z olejem rycynowym (pomagało lecz na krótko)aż trafiłam na wiedzę o DMSO i MSM i tego się trzymam.
Mojego psa Blusa który ma 14 l. też utrzymuję w kondycji (bo u niego kręgosłup) więc MSM bierzemy ))))
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11828  
Nieprzeczytane 05-01-2020, 18:23
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Niedziela koszulowa...byłam co prawda poza domem na moment by sprzątnąć po psie...oj zimnoooo jest a pogoda cuudnie słoneczna.
Po wczorajszych wędrówkach koszulowy dzień zachciało mi się mieć. Regeneracja organizmu
Koło południa wstałam, zarwałam noc filmami....
kapusta z żeberkami ugotowała się...pyszna,
przelewy zrobiłam.
Pogadałam przez tel z koleżanką co to była w sanatoryjnym kardiologicznym szpitalu....miałam zamiar nawet do niej się wybrać gdyby była już w domu.
Szereg badań ją jeszcze czeka hm i czy diagnoza dobrze postawiona mam wątpliwości.
No jak się zjawi w R dopytam, przejrzę papiery.

Miłego wieczoru
pobuszuję w internecie oczywiście w poziomie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11829  
Nieprzeczytane 05-01-2020, 18:26
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Że co? Witajcie niedzielnie...

Arti wielkie dzięki..DODaje mi to energii.

Już nożyce otwarły się dla Kotów.Ja z resztą dam radę

Nie trać ducha, mam trochę kontaktów, postaram się pomóc. Nie jesteś sama..
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11830  
Nieprzeczytane 05-01-2020, 18:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Arti wielkie dzięki..DODaje mi to energii.

Już nożyce otwarły się dla Kotów.Ja z resztą dam radę

Nie trać ducha, mam trochę kontaktów, postaram się pomóc. Nie jesteś sama..

Witaj Efko
Nowy rozdział w swoim życiu rozpoczynasz, powodzenia.
Zdrowia, skarbu pilnuj, zadbaj i nie wszystko musisz robić raz dwa.
Ustaw priorytety zanim zaczniesz działać.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11831  
Nieprzeczytane 06-01-2020, 20:33
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Spokojny dzień,
powrócona z koncertu kolęd i herbatki koleżeńskiej pokolacyjnie...rozsiadłam się by zerknąć jeszcze co w świecie
Jeszcze śniegu nie ma u mnie choć jak wracałyśmy coś tam padało drobnego, śniegiem nie było...mini zmarzlinki na twarz mi padały

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11832  
Nieprzeczytane 07-01-2020, 17:31
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Powrócona, najedzona ... w poziomie odpoczywam póki jedzenie dla Blusa się gotuje... zgrabnie dzień ogarnęłam z powodzeniem lecz już z zaproszenia na pogaduchy zrezygnowałam.
Na drzemkę słodką mam ochotę

Trochę sms-ów przyszło mi z klubów, coś wybiorę rozpatrzę w kalendarzu czy czasowo, terminowo i tematycznie mi pasuje.


suszy mnie...pić, pić.hm na mróz się ma?
kawę zbożową sobie zrobiłam z przyprawami, nie używam cukru, dodałam mleka można by było dodać miodu...następną tak zrobię.
Teraz drzeeemka bo już półśpiąca jestem

he he dla mnie nie problem noc...filmik włączę jakby nie chciało mi się spać ...no chyba, że zaśnie mi się do rana ..to też nie problem.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 07-01-2020 o 18:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11833  
Nieprzeczytane 07-01-2020, 20:56
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

W Nowym Roku życzę wszystkim samotnym szczęścia
i zdrowia,by był dla wszystkich pomyślny!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11834  
Nieprzeczytane 08-01-2020, 20:02
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow
W Nowym Roku życzę wszystkim samotnym szczęścia
i zdrowia,by był dla wszystkich pomyślny!!

dzięki, Tobie też Edwardzie miłych dni w zdrowiu życzę
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11835  
Nieprzeczytane 08-01-2020, 20:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Środa,miły dzień ...pogodowo też.

...powrócona z towarzyskich pogawędek.
jak to nic nie wiadomo co komu wyskoczy zaskakującego.
No cóż wiek i w nim niespodzianki zdrowotne.
Gdyby nie emeryci to lekarze nie mieliby pracy
Koleżankę uświadomił lekarz....operacja albo w przyszłości nagły paraliż. Poważna sprawa kręgosłup szyjny.
Pracuje jeszcze, zainwestowała wraz z mężem w mieszkanie w stolicy i miała zamiar spłacać przez ten rok końcówkę właśnie z pracy.
Rozważa wzięcie kredytu na tę końcówkę co prawda no lecz patrzy na %...trochę duży 30% kwoty więcej dać bankowi to dużo, przyznaję i decyzję musi podjąć.

ważne są priorytety przy podejmowaniu decyzji a jaką opcję wybierze?
Duża dziewczynka jest ma nad czym myśleć

Mnie wczoraj spodobało się rozwiązanie schowków na koce i zapas kołder i poduszek...ciekawy i praktyczny.
Miejsce mam zobaczę jaki byłby koszt zrobienia i być może ...się zdecyduję.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11836  
Nieprzeczytane 09-01-2020, 17:43
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Czwartek...wiosenny pogodowo ))) taką to mamy zimę.
Cztery kurtki wiszą mi na wieszaku obok drzwi wyjściowych z domu a dwa futerka nie doczekały się jak do tej pory wywietrzenia.
Lubię lekko się ubierać ogólnie nie "cebulkowato"pod okrycie wierzchnie a kurtki ubieram w zależności od pogody

Nakupiłam dziś owoców: banany, kiwi,pomarańcze, kaki, pyszne sałatki owocowe z nich można robić hm mam pomysł...spróbować zrobić takie coś w babeczkach kruchych z serkiem a że spotkałam koleżankę z którą dawno się nie widziałam zakupy inne robiłyśmy razem i kupno babeczek mi wyleciało bośmy gadały o wszystkim ))))
Wymieniłyśmy się telefonami, jest duuużo młodsza ode mnie metrykalnie tylko.
Określić wieku kogoś nie potrafię a jeśli z kimś rozmawia mi się chętnie to wiek nie gra roli


Relacje między ludźmi to twórcza jakość , to prawda.
Lubię bywać wśród ludzi, rozmawiać, coś wspólnie robić...

Życie ogólnie jest ciekawe i uczy człowieka przez całe jego życie.
Kiedyś, oj daaawno to było czytywałam książki tej pani jak dla mnie baardzo interesujące.
Podsyłam wykład który wpadł mi w oczy przy przeglądaniu filmów...Relacje, może ktoś znajdzie w nim coś dla siebie, przemyśli, odkryje
-->https://www.youtube.com/watch?v=i3XWoG6S3hM

Najwięcej jesteśmy sami ze sobą, jesteśmy w związkach różnych a w związkach przecież jest relacja.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11837  
Nieprzeczytane 10-01-2020, 22:01
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Piątek, wiosenny....odliczanka od tygodnia do tygodnia
Codzienne czynności na rzecz domu, siebie i Blusa Wypróbowałam rano sól różaną pod prysznicem...jest ok ha, nie używa się mydła..koleżanka używa jest zadowolona, syn jej przywozi to i ja się załapię na dostawę
Miałam sprawdzić później co jest w składzie w internecie, hm gdzieś wetknęłam kartonik z rozpiską ...no nic to znajdzie się.
Nie chce mi się szukać dziś...w łazience go nie ma.

Byłam dziś na spotkaniu z malarką z Kazimierza Dolnego, przez ciekawość jej postępów w malarstwie, studiów nie ma... męża jej znałam. Jako maturzystka została żoną przez rok S.J. Łazorka... przemiły człowiek, pejzażysta.
Różnica wieku duża 46 lat.

Wdowa radzi sobie w malarstwie ..nawet parę obrazów jej mi się podobało

Kazimierz,bywałam tam często wieele lat o różnych porach roku...wspomnień wiele mam z tego okresu i znajomości. Miałam zamiar nawet tam kiedyś zamieszkać nawet wielu ludzi tamtejszych myślało, że mieszkam

Przeglądnęłam internet i okazało się, że Daniel de Tramecourt już 5 lat jak nie żyje...hm ten to był balangowicz..o reszcie wiem bo na pogrzebach byłam.

Zamyśliłam się...rok temu byłam tam w styczniu na pogrzebie bliskiej mi osoby...czasu nie starczyło na przyjęciu by dłużej porozmawiać o wszystkim.

Hmmm dłużej nie pośpię jutro...duszpasterz rano ma nawiedzać ...a może i dobrze, że rano. Oby zaczął od mojej ulicy.

Filmu już chyba żadnego nie obejrzę bo mnie budzenie nie obudzi




4,30 pies mnie obudził chciał wyjść na siusiu...on już śpi a ja ziewam..może uda mi się zasnąć
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 11-01-2020 o 04:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11838  
Nieprzeczytane 11-01-2020, 21:13
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Sobota..pogoda mokra.....z uwagi na wizytę duszpasterską wstałam do pionu zbyt wcześnie jak dla mnie choć zasnęło mi się po rozbudzeniu przez Blusa. Lekką obsuwę miałam z wyjściem mając w myśli szybki powrót i dospanie ze dwie godzinki bo miałam popołudniowe spotkanie, wykład z pracownikiem IPN z W-wy w Kawiarence, temat:
Oficerowie i dżentelmeni. Życie prywatne i służbowe kawalerzystów Drugiej Rzeczpospolitej.

Chciałam iść a po powrocie do domu odechciało mi się ....podgoniłam prace kuchenne i już, już w poziomie się wyciągnęłam słodko to tel zadzwonił, koleżanka...gadu gadu i pytanko rzuciła: czy w poniedziałek do południa będę w domu...
Kalendarz mam na dole a ja jestem na górze i leżę, oddzwonię...
Pół godziny dałam sobie do wyjścia
Wykład super , kawa ciasto no i chłopaki w mundurach z tamtego okresu, pooglądałam ich, pogadałam, dopytałam mundury pomacałam... szorstkie.
Kawaleria, Honor, duma i chwała Drugiej Rzeczypospolitej to było dla nich pierwsze.

Powiem wam, że aby być w kawalerii trzeba było kupić sobie dwa konie, dwa siodła (sportowe i do jazdy), buty oficerki, szablę czasem dwie, lornetkę...mundur galowy i sztyblety nooo zwykły też, paszę dla koni, opłacać ordynansa jedzenie w stołówce, różne składki obowiązkowe.
Bez pomocy rodziny z tych pieniędzy co dostawał kawalerzysta nie stać byłoby go na kupno nawet wyposażenia dla siebie.

A co ciekawe by się ożenić kawalerzysta pisał podanie. Zwierzchnicy dawali zezwolenie na tę pannę lub nie a jeśli kawalerzysta nie dostał zgody a chciał się z tą panną żenić, mógł ...lecz musiał porzucić służbę.
Tak pokrótce przybliżyłam wykład jak to było.
Mundury mi się nie podobały ani w kolorze ani w kroju siermiężne.

Pod Warszawą ma być bal z tej epoki, zapraszali....nie mam co jechać bo mazura nie zatańczę.))))))

Zmęczona jestem dzisiejszym dniem lecz zadowolona

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11839  
Nieprzeczytane 12-01-2020, 15:29
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Niedziela milusia domowa koszulowa ...na luzie głównie w poziomie przed oknem na świat.
Pranie ręczne namoczyłam wczoraj, czeka Kapusty z golonką nagotowałam też wczoraj, danie proste, lubię...wystarczy podgrzać.
Parę tel wykonałam, pogadałam.
Trzeba mi było dziś regeneracji i odnowy biologicznej..zabiegi pozytywnie wpływające na zdrowie, urodę oraz samopoczucie a więc sen, relaksacja, pielęgnacja ciała oraz kosmetyka.

Sól bocheńska ->http://solbochenska.pl/ ja używam jej pod prysznic...parę minut wmasowuję, nie używając mydła, spłukuję i jestem pachnąca.

podsyłam....
„Piękno prosto z wnętrza ziemi” – wyroby, które łączą w sobie prostotę, luksus oraz odrobinę magii.

Oooo dostałam tel właśnie...Zaproszona zostałam na wieczór ...blisko mnie to plus
bo jakby dalej to bym odmówiła

Pranie ręczne zdążę zrobić przed wyjściem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11840  
Nieprzeczytane 13-01-2020, 20:48
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Poooniedziałek pogodowo ok...Kawiarenka od południa, taki klub z różnymi zajęciami więc wybieram zajęcia które mnie interesują są też różniste spotkania tematyczne późno popołudniowe, czasem chadzam w zależności od tematu a przy okazji czasem jakoweś zakupy robię.

Dziś zafundowałam sobie drzemkę poobiednią ))) he he a potem pochyliłam się nad tematem który mnie zaciekawił w internecie.

Internet kopalnia wiedzy, informacji i okno na świat
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.