menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 16:40
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
O czyich bzdurach piszesz?
Na forum? Naszym? Pogubiłam się nieco.
Zrozumiałam ,ze o wypowiedziach RM.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:02
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Pola
Co do postu 59 ręce opadaja
jak tak można przypisywac wszystko sobie
ale jestes uczulona
Lilka wlot by to zrozumiała że pisze do tego z Torunia
a na pewno w tym wątku dyskusja będzie oj będzie!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:02
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 601
Domyślnie

Cytat:
A Ty w czyim imieniu otwieralas i kto Ci dal na to glejt?
Tego sie tu nigdy nie praktykowalo.
Pytam w imieniu wlasnym.
Karolu X nazwa nie ma części łacińskiej sugeruje że na tym forum mogą pisać nie tylko sympatycy jednej słusznej opcji.Dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek ,uważam że dobrze zrobiłaś Polu reaktywując ten wątek natomiast pomysły dyskusji czy możesz czy nie to zbędna strata czasu.W Polsce już dużo rzeczy przegadano na różne tematy rób swoje-powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:24
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Dobry tytuł...
A co do Polski to patrząc w kategoriach politycznych jeżeli Komorowski nie narobi głupstw w ciągu tych 2 miesięcy to ma największą szansę na prezydenturę. Fakty są takie, że na skutek tragedii on ma gratis kampanię wyborczą - bo to, kim jest dzisiaj określa prawo, będzie stale obecny w mediach bez limitów czasu wydzielonych na poszczególne ugrupowania...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Słyszeliście jak tragicznie (cicho i fałszując) zaśpiewali parlamentarzyści na hymn "Jeszcze Polska nie zginęła"? Wstyd!

Tez jestem zdania, ze dar godnego spiewania wszystkich hymnow nie jest dany ludziom po rowno.
W takich sytuacjach powinno sie jednak zatrudnic zawodowego spiewaka, czy spiewakow.
Ale to problem nie na dzis.
Warto do tego wrocic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:14
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek 123
Pola
Co do postu 59 ręce opadaja
jak tak można przypisywac wszystko sobie
ale jestes uczulona

Pozbieraj te ręce, będą Ci potrzebne.
Taka zaborcza nie jestem, bez przesady.
Uczulenie mam, ale nie powiem, na co i odróżniam uczulenie od przeczulenia.
Konkrety lubię, a było tak:
Cytat:
Jak długo jeszcze tak bezkarnie
można na forum publicznym pleść takie
bzdury?
Forum, to forum, a RM czy ND - to już nie forum.
Precyzję lubię.
Cytat:
Lilka wlot by to zrozumiała że pisze do tego z Torunia
a na pewno w tym wątku dyskusja będzie oj będzie!!
Ja, to nie Lila, nie aspiruję do jej inteligencji, polotu, wiedzy, łapania wszystkiego w lot i innych jeszcze wartościowych cech.

Po to ten wątek jest, żeby nie wychodzić na ulicę z łopatkami za pazuchą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:20
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Dobry tytuł...
A co do Polski to patrząc w kategoriach politycznych jeżeli Komorowski nie narobi głupstw w ciągu tych 2 miesięcy to ma największą szansę na prezydenturę. Fakty są takie, że na skutek tragedii on ma gratis kampanię wyborczą - bo to, kim jest dzisiaj określa prawo, będzie stale obecny w mediach bez limitów czasu wydzielonych na poszczególne ugrupowania...
Niedobry, będzie inny albo nic nie będzie.
Za chwilę zamieszczę referat, nienachalnie inteligentny.

Komorowski jest be, na szczegóły poczekaj, dopadnę Cię później, teraz się skupiam na czym innym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Dobry tytuł...
A co do Polski to patrząc w kategoriach politycznych jeżeli Komorowski nie narobi głupstw w ciągu tych 2 miesięcy to ma największą szansę na prezydenturę. Fakty są takie, że na skutek tragedii on ma gratis kampanię wyborczą - bo to, kim jest dzisiaj określa prawo, będzie stale obecny w mediach bez limitów czasu wydzielonych na poszczególne ugrupowania...

Sluchalem go wczoraj na TVN-ie i wydaje sie byc rozsadnym i stonowanym czlowiekiem, ktory wie co ma robic i co na nim ciazy.
Wprawdzie jeszcze zwracaja sie do niego per P.Marszalku, ale on jest juz prezydentem RP w pelnym wymiarze i moim zdaniem powinien juz tak dzialac.
Prerogatywy ma ientyczne jak kazdy z jego poprzednikow.
Oczywiste, ze juz zaczal dobierac sobie wspolpracownikow.
Tak na dobra sprawe to z chwila objecia przez Komorowskiego urzedu mianowani kancelisci powinni zlozyc dymisje.
Ale...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:29
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie PROŚBA, oficjalna, jawna, publiczna

Cytat:
Napisał admin
W związku z delikatną sytuacją akurat teraz postanowiłam zmienić tytuł wątku. Nie oznacza to jednak wprowadzenia reguly "założyciel wątku ma na niego monopol".
Przyjmuję zakaz używania przetworzonego przeze mnie tytułu wątku pierwotnie założonego przez Lilę.
Moje wyjaśnienia okazały się niewystarczające, widać uraziłam czyjeś uczucia.
Tego nie chciałam, sądziłam, że jeśli Sienkiewicz mógł, mogła Lila, to i mnie będzie wolno. Niby tak samo, a jednak inaczej. Popełniłam błąd, w myśleniu, zdarza się.
Co jest dopuszczalne w sztuce, nie jest dopuszczalne tutaj i to też już wiem.

Ponieważ zmieniono moją pierwszą wersję, a teraz kolejny raz ją zmieniono, nie będzie żadnego nawiązania do tego, co było, żeby nie spotkać się z dalszymi urażonymi uczuciami, zarzutami, pretensjami.

Nie ja dokonywałam zmian, więc proszę Administarację o zupełnie nową nazwę w brzmieniu:
A TO POLSKA WŁAŚNIE. (cz.1.)

To też cytat, ale nie sądzę, żeby Wyspiański miał o to do mnie pretensje i ścigał mnie zza grobu.

Dlaczego drukiem?
Żeby wątek był widoczny, bo wśród nas, o czym wiem, są osoby z kłopotem wzrokowym, a tytuł ma być widoczny, o to proszę.

Wnoszę tę moją prośbę tutaj, w tym wątku "Dokąd zmierzasz. Nowy cykl", żeby użytkownicy wiedzieli, że tym razem zamieszanie wprowadzam ja, nie kto inny, ale ja.

Czy Administracja zechce uwzględnić moją prośbę, to już całkiem inna sprawa.
Forowiczów przepraszam. Za urażone uczucia, za nadwyrężoną estetykę, za zamieszanie, za złamanie niepisanego obyczaju.

Ale się porobiło, no, może nie samo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:35
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Pola
jednego do diabła nie moge zrozumieć
możesz mi wyjaśnić
[Po to ten wątek jest żeby nie wychodzić na ulicę
z łopatkami za pazuchą.]
co to za cytat???
to też do mnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:41
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
"Lech i Maria Kaczyńscy mają zostać pochowani w krypcie na Wawelu obok królów Polski. Tak zdecydowała rodzina zmarłych"
Czy to dobrze, czy to nie doprowadzi do nowego Polaków skłócenia i to w takiej chwili, gdy wszystko zaczyna być jako tako.....
fora internetowe znowu huczą, i po co to? chociaż nie wiem co o tym sądzić?...,
http://wiadomosci.onet.pl/2154558,11...welu,item.html

"...gdy wszystko zaczyna być jako tako...

jip, nie wiem o co Ci chodzi, to do tej pory było jak?
Coś mi się tu nie podoba - może źle zrozumiałam Twoje intencje...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
"...gdy wszystko zaczyna być jako tako...

jip, nie wiem o co Ci chodzi, to do tej pory było jak?
Coś mi się tu nie podoba - może źle zrozumiałam Twoje intencje...
Od czasu katastrofy Polacy się jakby porozumieli i miałem nadzieję, że tak zostanie, ktoś jednak uważa, że chyba tak być nie powinno, ten ktoś wiedział, że swoją decyzją wywoła burzę i co najmniej zamieszanie.... zaczynają się wypowiedzi u Pospieszalskiego, na ulicy, nie wydaje się, żeby te wypowiedzi były godne żałoby ( "ratujmy Polskę, Komorowski nie zasługuje... ) no nie takich cyrków się nie spodziewałem.. w I programie TVP - Pospieszalski nie tonuje, trzyma mikrofon przy ustach, a tam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:57
ed-q ed-q jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Rzeszów
Posty: 156
Domyślnie Do Kazia!

Kaziu!
Z satysfakcja i uznaniem czytam Twoje posty i podziwiam cierpliwość i wytrwałość, z jaką od tak dawna zmagasz się z tą agenturalną wręcz koalicją anty - PiS-owską a – jeszcze do niedawna – także anty-prezydencką.
Osobiście uważam, że wszelka logika i rzetelność w Twoich wywodach zawsze zostaną w sposób perfidny wykorzystane przeciwko… Tobie, bo taka jest ich taktyka, być może, że nawet wyuczona!
Tu przeinaczą Twoją myśl, tam, złośliwie i tendencyjnie, wytkną jakąś literówkę (RPP i KPP!), uciekną od meritum sprawy, aby głosić swoją kłamliwą, ale nośną (sondażowo!) propagandę, itd. itd.

Przypomnij sobie, co jeszcze do niedawna, wtórując przeróżnym pismakom i innym „ścierwojadom”- jak nazwał ich jeden z posłów- wypisywano na tym forum o Panu Prezydencie!
Jak go wręcz poniżano, przemilczając a nawet szkalując wszelkie Jego ogromne przecież osiągnięcia międzynarodowe, jak drwiono z Jego gorącego, szczerego patriotyzmu z Jego „polityki historycznej” z Jego usilnych starań, aby „Polska była Polską” na miejscu Jej przynależnym w świecie, z tego, jak dbał, aby nie odbywało się to „na kolanach”(!), lecz na zasadzie partnerstwa itd. itd.
Dzisiaj „pismaki” i „ścierwojady” piszą już diametralnie coś innego, pokazując przy tym jakże piękne, wzruszające zdjęcia, tłumacząc dotychczasowe postępowanie ….niewiedzą o tych faktach! Cóż za obłuda i koniunkturalizm!

Usłyszałem jak 11-go kwietnia ok. godz. 17.30, w radiu ZET, M. Olejnik skarżyła się - mocno zdziwiona - że, gdy zapalała znicz pod pałacem prezydenckim, ktoś powiedział do niej: „ścierwo”, a ktoś inny: „po co tu przyszłaś”!
Nie dziw się więc, że i „tutejsi pisarze” nie wiedzą o co mamy do nich pretensje! Oni, co gorsza, ani myślą o zmianie swojego nierzetelnego – mówiąc bardzo delikatnie – postępowania.
Ja już od dawna zaprzestałem tu polemik, bo nie zniżę się do takiego poziomu a po drugie szkoda mi czasu na jałowe cytowanie spreparowanych wypowiedzi i udowadnianie oczywistych kłamstw, przeinaczeń i braku merytoryczności.

Ostatnio jednak nie wytrzymałem.
03.03.2010 pojawił się tu nijaki „pluto37”i zdążył już napisać blisko 500 postów, czyli ponad 10 dziennie! Jak on to robi? Domyślam się, że to „polityczno-internetowy hobbysta”!
Oczywiście jest wybitnie „uczulony” na PiS, porównując go nawet do…… PiS-iuaru! (próbowałem odszukać jego post z tym cytatem, ale chyba go….. USUNIĘTO!!!!)
Tak mnie to nazwanie Pis-u oburzyło, że napisałem do niego http://www.klub.senior.pl/p-quo-vadi...tcount111.html ,
Odpowiedź „standardowa” - w gronie „cudotwórców”. Oczywiście nic merytorycznego, żadnej skruchy i choćby odrobiny zawstydzenia! Buta, arogancja i inwektywy! http://www.klub.senior.pl/p-quo-vadi...tcount114.html

Moja babcia mówiła: „choćby „łebem” o mur tłuc, kto był buc ten będzie buc”!! Pozostawiam to bez komentarza!
Kaziu!
Polska, mimo usilnych zabiegów „targowiczan” aby ją - tym razem ekonomicznie - zniewolić, nie przestanie być ojczyzną ludzi szlachetnych, dobrych i mądrych http://www.klub.senior.pl/p-quo-vadi...tcount327.html
Daje to gwarancję, że powróci normalność, wzajemne poważanie i sprawiedliwe traktowanie wszystkich obywateli Najjaśniejszej, nienależnie od stanu i majątku, o co tak bardzo zabiegał śp. Prezydent i nadal zabiega (na szczęście jeszcze żyjący) jego brat.
Nie staraj się więc przekonać „tutejszych” koniunkturalistów, bo to właśnie oni najbardziej obawiają się TAKIEJ, SPRAWIEDLIWEJ POLSKI!!
Wtedy bowiem ich serwilizm zda się na nic a rzetelności – niestety – chyba nie nauczą się nigdy. Ale to już ich problem.

Dziękując za dbałość o polskie sprawy na tym forum, serdecznie pozdrawiam

ed-q
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 19:59
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123


O. Rydzyk: - Panie ministrze, ale jak to się stało, że wszyscy: prezydent z małżonką, ministrowie, cała generalicja, najwięksi dowódcy i ordynariusz polowy ... no wszyscy, jak to się stało, że lecieli jednym samolotem?

Macierewicz: - Proszę ojca, strasznie trudno jest to racjonalnie wytłumaczyć ...

- Kto tak wyreżyserował to? - dopytywał o. Rydzyk.

- Z jak olbrzymimi trudnościami zawsze się spotykała Kancelaria Prezydenta prosząc rząd o samolot, jak wiele trudności trzeba było przejść, ile wyśmiewań i kpin ze strony różnych... - tu rozmowa się przerwała.

Ale po paru minutach połączenie udało się ponownie nawiązać. - Otóż na pewno swoją rolę odegrały tutaj też te media, które wykpiwały prezydenta, które wyśmiewały się, które mówiły, że niepotrzebnie używa samolotu, które przeszkadzały w kupnie sprzętu, który by zagwarantował bezpieczeństwo - kontynuował Macierewicz. - W istocie prezydent mógł wybłagać co najwyżej jeden samolot i tak było w tym wypadku. Dlatego wszyscy znaleźli się w tym jednym samolocie, że to było jedyne, co Kancelaria Prezydenta otrzymała od rządu. Tak się straszliwie zemściły te zachowania, z którymi mieliśmy do czynienia.

A tu w pełni zgadzam się z Antonim Macierewiczem.

Wręcz żenujące było to, jak śp. Prezydent Polski - Lech Kaczyński, zabiegał o możliwość otrzymania samolotu , kiedy chciał polecieć na obrady Unii Europejskiej.
Rząd zagrywał sobie, jak z jakimś chłoptasiem, a nie Prezydentem Polski. Dla mnie to było niżej krytyki.
I zachowanie Tuska już tam, na miejscu.
Jakby nie zauważał Prezydenta. Wstyd mi było za niego.
Imć pan obrażalski...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 20:06
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Drugi samolot jest do lipca w remoncie .Mozna było wyczarterować samolot z lotu a to kancelaria Prezydenta potrafi robić bo już robiła do tego nie jest rząd potrzebny. A więc słuchaj dalej Maciarewicza wszystko ci Krystynko wytłumaczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 20:17
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Krystynko, ale to wszystko było. Po co snuć takie żale, wypominać zaszłości. W obliczu tej tragedii powinniśmy raczej myśleć co zrobić, aby jutro było lepsze. A ty kpiąco podchodzisz do premiera. Tobie wolno.I co rząd jest winien tej tragedii? Nie zagwarantował bezpieczeństwa? Macierewicz powinien milczeć, a nie polityczne porachunki prowadzić nad trumnami. Zrozumcie zginęli ludzie, a potem dodawajcie do tego funkcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 20:31
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 601
Domyślnie

Cytat:
Przypomnij sobie, co jeszcze do niedawna, wtórując przeróżnym pismakom i innym „ścierwojadom”- jak nazwał ich jeden z posłów- wypisywano na tym forum o Panu Prezydencie!
Jak go wręcz poniżano, przemilczając a nawet szkalując wszelkie Jego ogromne przecież osiągnięcia międzynarodowe, jak drwiono z Jego gorącego, szczerego patriotyzmu z Jego „polityki historycznej” z Jego usilnych starań, aby „Polska była Polską” n
Jeżeli już stwierdzasz że Pan Prezydent ma osiągnięcia to napisz jakie bo to co piszesz to są puste słowa.Zmuszasz ludzi do powiedzenia prawdy, bo nie mówi się o zmarłym źle manipulujesz oczekując że ktoś powiedział prawdę to napiszesz że się tak nie robi Ja ci odpowiem że dziennikarze pisali prawdę zagubiony człowiek który nie dorósł do tego stanowiska ,pomyliła mu się działalność zwykłego aparatczyka partyjnego z działalnością Prezydenta.Fakt ze zginął tragicznie nie uzasadnia nikogo do robienia z niego bohatera narodowego bo nim nie był.A jak się chcesz podlizać to możesz zaproponować zmianę nazwy miasta na nazwisko swojego patrona może będziesz w czołówce pochlebców.Następny krok to beatyfikacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 20:54
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Kapitalne pytanie o.Rydzyka do Macierewicza!

O. Rydzyk: - Panie ministrze, ale jak to się stało, że wszyscy: prezydent z małżonką, ministrowie, cała generalicja, najwięksi dowódcy i ordynariusz polowy ... no wszyscy, jak to się stało, że lecieli jednym samolotem?
Sam sobie stawiam to pytanie, a przecież Prezdentowi, BBN, i innym, powierzyliśmy swoje bezpieczeństwo, a ci nawet nie pomyśleli, co by było gdyby...gdybyśmy, niedaj Boże, zginęli ?
Po co ten cały BenBen ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 20:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

[quote=ed-q]
Ty mnie chyba ...lubisz
Ale musze ci powiedziec, ze lubie te drobne uprzejmosci z sugestiami.
A co do pomylek, to kazdemu sie zdarzaja i trafiaja. Tylko najgorzej jest wtedy kiedy zapomina sie ..o wlasnych.
A jak juz chcesz rozliczac mnie z uprzejmosci w postach to proponuje rownowage w temacie. Albo pominiecie tematu.
Tobie z Kazikiem moze sie nie podobac wszystko co zaczyna na PO... i co Kazik szczerze wyraza.
Jego prawo i moze sluzbowy obowiazek.
Mnie zas nie podoba sie to co zaczyna sie PiS...itd. A takze nie widze powodow, zeby nie przypominac na tym forum co mi sie w dzialaczach PiSu nie podoba to dosc .
W stylu zaproponowanym przez Kazika czy kolezenstwo to dosc ciekawie brzmi.
Kazdy powinien sprobowac czym pachnie jego wlasne bloto kiedy spadnie na niego i jego ulubiona druzyne.
Nie chcesz/cie czytac o PiSuarze, to skonczcie z obrzucaniem blotem przeciwnikow z PO, zarzucaniem dyktatury, zlodziejstwa i wszelkich plag tego swiata. Wasz PiS nie jest wcale czysciutki i sliczny jak noworodek, jak wam sie wydaje.
A jego wodzowie kandydatami na swietych.
Sa politykami z konkretnymi zyciorysami, a tych nie da sie wymazac. Jak chcecie ich bronic to wasza sprawa, ale jak zaczynacie poniewierac innymi ludzmi, to nie dziwcie sie, ze ktos w ten sam sposob przypomina wam wasze grzechy. Byc moze inaczej byscie przeslania nie przyjeli do wiadomosci.
To tak dla wyjasnienia.

psst a co do liczby postow? To dzieki za statystyke.
Nawet nie przyszloby mi do glowy, zeby sie zabawiac w liczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 21:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
O. Rydzyk: - Panie ministrze, ale jak to się stało, że wszyscy: prezydent z małżonką, ministrowie, cała generalicja, najwięksi dowódcy i ordynariusz polowy ... no wszyscy, jak to się stało, że lecieli jednym samolotem?
Sam sobie stawiam to pytanie, a przecież Prezdentowi, BBN, i innym, powierzyliśmy swoje bezpieczeństwo, a ci nawet nie pomyśleli, co by było gdyby...gdybyśmy, niedaj Boże, zginęli ?
Po co ten cały BenBen ?

Po co BenBen?
A no po to, zeby przypadkiem nie zauwazyc, ze obok ordynariusza polowego zgineli takze niewierzacy, takze muzulmanin, takze prawoslawny.
A samolot?
Gdyby bylo ich piec, to tez polecieliby jednym, bo takie bylo zyczenie Prezydenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.