menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #106321  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:08
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Kunia kują, a żaba szłapę podnosi

Z niecierpliwością czekam na odzew wystraszonego Putina.

wzywamy?
paradne....słyszałam, że jest wieszakiem na drogie garnitury
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106322  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Dobry człowiek. Mógł sąsiadkę, a wybrał psa.

Cytat:
......W zaroślach zauważył martwego psa, z kablem owiniętym wokół szyi. Funkcjonariusze podczas wyjaśniania sprawy ustalili właścicielkę psa, a także mężczyznę podejrzanego o przestępstwo.

Na bazie zebranych dowodów funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy, który usłyszał zarzut uśmiercenia psa działając ze szczególnym okrucieństwem. 34-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Tłumaczył, że zdawał sobie sprawę z tego, że zwierzę należy do jego znajomej, z którą jest w konflikcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106323  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
wzywamy?
paradne....słyszałam, że jest wieszakiem na drogie garnitury

Też sądzę, że to nie on, tylko ....garnitur
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106324  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Patryk Jaki


@PatrykJaki

RT! W wyniku postępu w bad. genetycznych w 2011 r.
za czasów PO prokuratura dostaje dowód,że Komenda jest niewinny.

Nic z tym nie robi.
Ten sam materiał bierze @ZiobroPL i człowiek jest na wolności!
Tak rządzili nieudacznicy z PO z pomocą medialną Giertycha.

Teraz niech Platforma ze swoich dotacji zapłaci odszkodowanie temu biedakowi.
W końcu nadal broni nadzwyczajnej kasty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106325  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dobry człowiek. Mógł sąsiadkę, a wybrał psa.

Nie wiedział o nowym, opresyjnym prawie pisowskim.

Pójdzie siedzieć na 5 lat; w pakiecie będą połamane żebra przez współwięźniów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106326  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

''Byłem żołnierzem Generała Andersa''

Tadeusz Mieczysław Czerkawski


Cytat:
Białostoccy Żydzi, szczególnie młodzież, paradowali z czerwonymi opaskami,
stanowili trzon służb milicyjnych,
traktowali Polaków wrogo, podkreślając na każdym kroku:
„Skończyła się wasza Polska”.
Zresztą i po tej, niemieckiej stronie opowiadano historie, w które trudno mi było uwierzyć,
jako że na własne oczy widziałem, jak Niemcy traktowali Żydów w Białymstoku.
W Piasecznie cały kahał w komplecie wyszedł na ulicę witać niemieckie czołgi i piechotę,
wkraczające do tego miasteczka;
w Warszawie Żydówki rzucały bukiety kwiatów pod nogi maszerujących Hunów.
Do dzisiaj nie wiem, czy była to tylko forma samoobrony czy coś, co przejmować może wstrętem i obrzydzeniem. Najgorsze jednak, że te fakty utkwiły w pamięci Polaków,
i to utkwiły na zawsze.

Na czasie wspomnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106327  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:51
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie WITAJ MIŁO>witajcie..................................... .......

Cytat:
Napisał Lila
Nie wiedział o nowym, opresyjnym prawie pisowskim.

Pójdzie siedzieć na 5 lat; w pakiecie będą połamane żebra przez współwięźniów.


Więżniowe,posiadają swój KODEKS KARNY....
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106328  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 13:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Arti
to uważasz, że trzeba podporządkowywać się we wszystkim większości?

a tak prywatnie jeśli czegoś nie chcesz co widzisz jako zagrożenie czy szkodę lub ci się nie podoba to co? wyrazisz zgodę na to bo większość to coś popiera?
Jesteś przecież samodzielną jednostką.
Spróbuję ci to wyłożyć w skali mikro metodą łopatologii stosowanej, choć bez większej nadziei na skutek.
Czy korzystasz z portalu Senior.pl ?
Tak, korzystasz.
Korzystasz z forum Klub Senior Cafe i jesteś jego aktywnym czlonkiem ?
Tak, korzystasz i od wielu lat jesteś aktywnym userem.
Czy na KSC obowiązują zasady ujęte w regulaminie ?
Tak, jest regulamin i spisane w nim zasady, ktore obowiązują wszystkich zarejestrowanych i aktywnych członków tego klubu - każda osoba przystępująca do tego "ekskluzywnego" klubu potwierdza, że zapoznała się z regulaminem i będzie go respektować.
Co się dzieje kiedy w ocenie Admina user łamie regulamin? Tego ysera posty są usuwane.
Co się dzieje kiedy czyni to uporczywie i jeszcze na dodatek obszczekuje KSC i Admina kwestionując wyzej wspomniany regulamin oraz uprawnienia Admina ?
Jest banowany, na czas określony lub definitywnie.
Nie podoba się ?
No to adieu, do swidanija lub bye bye ewentualnie won !


Tak jest w każdej organizacji poczynając od żłobka i przedszkola, a kończąc na organizacjach międzynarodowych i ........klubach fitnes.
Niedawno po wielu latach zmieniłam mój klub fitnes i musiałam zaakceptować dość ekstrawagancki regulamin w nowej siłce. Jak nie będę go przestrzegać to mnie wywalą .
Proste ?
Dla większości proste i oczywiste.
A dla ciebie ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106329  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 14:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Nadzwyczajna kasta zaoruje się koncertowo.
Sędzia złodziej wiertarki też uniewinniony.
A wyrzucenie z zawodu sędziego nie pozbawiłoby złodzieja możliwości zarobkowania. Mógłby być prawnikiem w urzędzie
czy prawnikiem in house w spółce,
ale to troszkę trudniejsza sprawa.
Mogłoby się okazać, że NIC nie umie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106330  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 14:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Niedawno po wielu latach zmieniłam mój klub fitnes i musiałam zaakceptować dość ekstrawagancki regulamin w nowej siłce. Jak nie będę go przestrzegać to mnie wywalą .
Proste ?





Gratulacje!

Już widzę ten sześciopak i te bicepsy.

Mrrrrau.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106331  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 14:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Więżniowe,posiadają swój KODEKS KARNY....


Efciu, sprawcy znęcania się nad zwierzętami będą mieć nielekko. I dobrze. Będą się bali.

PS. Policja na TT szuka sprawcy wyjątkowo brutalnie powieszonego psa. Konał kilka godzin.
Zdjęcia tak drastyczne, że tę noc przepłakałam. Młody piesek, taki do kolan.
Cieszę się, że to prawo jest uchwalone, bo znajdą sprawcę,
tak jak tego co ze szczeniaka Fijo zrobił kalekę.
Był list gończy i mają typa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106332  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 14:47
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Witaj Lilka.
"Byka" 100 kilo już mają,czeka na przesłuchanie.
Co będzie dalej to Internauci obserwują,ale że hey.
Skórę z niego zedrą w więzieniu a "Klawisze" mają uszy zamkniete na tzw.guziki.Swój wyrok,odsiedzi z powybijanymi zębami tak jak temu Psiaczkowi zrobił.W wiezieniu może nadziać się przy stole na Widelec itd.Są różne przypadki.


Jestem w pełni za takim prawem Męczenie Zwierząt ze szczególnym okrucieństwem to samo dotyczy Dzieci.

Już nie będę wiele pisać bo sami wiemy o traktowaniu tych innych z gatunku Gejowych.
Lila jestem tutaj codziennie i czytam wiele.
Pozdrawiam miło.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106333  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 14:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Spróbuję ci to wyłożyć w skali mikro metodą łopatologii stosowanej, choć bez większej nadziei na skutek.
Czy korzystasz z portalu Senior.pl ?
Tak, korzystasz.
Korzystasz z forum Klub Senior Cafe i jesteś jego aktywnym czlonkiem ?
Tak, korzystasz i od wielu lat jesteś aktywnym userem.
Czy na KSC obowiązują zasady ujęte w regulaminie ?
Tak, jest regulamin i spisane w nim zasady, ktore obowiązują wszystkich zarejestrowanych i aktywnych członków tego klubu - każda osoba przystępująca do tego "ekskluzywnego" klubu potwierdza, że zapoznała się z regulaminem i będzie go respektować.
Co się dzieje kiedy w ocenie Admina user łamie regulamin? Tego ysera posty są usuwane.
Co się dzieje kiedy czyni to uporczywie i jeszcze na dodatek obszczekuje KSC i Admina kwestionując wyzej wspomniany regulamin oraz uprawnienia Admina ?
Jest banowany, na czas określony lub definitywnie.
Nie podoba się ?
No to adieu, do swidanija lub bye bye ewentualnie won !


Tak jest w każdej organizacji poczynając od żłobka i przedszkola, a kończąc na organizacjach międzynarodowych i ........klubach fitnes.
Niedawno po wielu latach zmieniłam mój klub fitnes i musiałam zaakceptować dość ekstrawagancki regulamin w nowej siłce. Jak nie będę go przestrzegać to mnie wywalą .
Proste ?
Dla większości proste i oczywiste.
A dla ciebie ?

na tym przykładzie to
nie jestem współwłaścicielką, współzałożycielką portalu senior natomiast jestem użytkownikiem w każdej chwili mogę zrezygnować z korzystania....i sorry nie muszę

Z poziomu organizacji tak to wygląda jak piszesz a ja mogę być w tej organizacji dopóki mi się podoba
Nękanie, dyrygowanie, podejmowanie za mnie decyzji i jeszcze wtrącanie się w moje sprawy stawiało by mnie w roli niewolnika.
Ten co powołuje organizację widzi korzyści w pierwszym rzędzie dla siebie, potrzebuje ludzi, sprzymierzeńców i jeśli będzie traktował ludzi po partnersku widząc dobro nie tylko dla siebie może się wspólne przedsięwzięcie udać....
ważne, żeby było każdemu po drodze.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 17-03-2018 o 15:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106334  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 15:08
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Spróbuję ci to wyłożyć w skali mikro metodą łopatologii stosowanej, choć bez większej nadziei na skutek.
Czy korzystasz z portalu Senior.pl ?
Tak, korzystasz.
Korzystasz z forum Klub Senior Cafe i jesteś jego aktywnym czlonkiem ?
Tak, korzystasz i od wielu lat jesteś aktywnym userem.
Czy na KSC obowiązują zasady ujęte w regulaminie ?
Tak, jest regulamin i spisane w nim zasady, ktore obowiązują wszystkich zarejestrowanych i aktywnych członków tego klubu - każda osoba przystępująca do tego "ekskluzywnego" klubu potwierdza, że zapoznała się z regulaminem i będzie go respektować.
Co się dzieje kiedy w ocenie Admina user łamie regulamin? Tego ysera posty są usuwane.
Co się dzieje kiedy czyni to uporczywie i jeszcze na dodatek obszczekuje KSC i Admina kwestionując wyzej wspomniany regulamin oraz uprawnienia Admina ?
Jest banowany, na czas określony lub definitywnie.
Nie podoba się ?
No to adieu, do swidanija lub bye bye ewentualnie won !


Tak jest w każdej organizacji poczynając od żłobka i przedszkola, a kończąc na organizacjach międzynarodowych i ........klubach fitnes.
Niedawno po wielu latach zmieniłam mój klub fitnes i musiałam zaakceptować dość ekstrawagancki regulamin w nowej siłce. Jak nie będę go przestrzegać to mnie wywalą .
Proste ?
Dla większości proste i oczywiste.
A dla ciebie ?

Nie do mnie ale przeciez moge.....
Pieknie to Hypatio "wylozylas". Chodzisz na fitness?
A jesli juz wrocisz z tego fitness klubu,usiadziesz sobie wygodnie w fotelu z filizanka ulubionej kawy,rozejrzysz sie po mieszkaniu i dojdziesz do wniosku,ze czas na jego remont i przemeblowanie,to czy wtedy udasz sie po zgode do sasiadow z prawa i lewa,napiszesz do wladz miasta o zgode na remont i przemeblowanie mieszkania?
Zakladam oczywiscie,ze mieszkanie lub dom jest twoja wlasnoscia,tak jak i Polska jest wlasnoscia Polakow.

Polska nie jest wlasnoscia UE,wiec mozna przeprowadzac i remont i przemeblowanie bez zgody badz niezgody UE pod warunkiem,ze akceptuje to narod.
I tylko ten podmiot jako ten zamieszkujacy wyremontowany i przemeblowany "dom" ma prawo oceniac,czy remont i przemeblowanie tegoz "domu"bylo celowe,korzystne i spelnilo oczekiwania.
"Nie musimy prosic UE o cement,farby i meble i gdzie bedzie stalo loze malzenskie w sypialni".
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106335  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 15:15
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
A jesli juz wrocisz z tego fitness klubu,usiadziesz sobie wygodnie w fotelu z filizanka ulubionej kawy,rozejrzysz sie po mieszkaniu i dojdziesz do wniosku,ze czas na jego remont i przemeblowanie,to czy wtedy udasz sie po zgode do sasiadow z prawa i lewa,napiszesz do wladz miasta o zgode na remont i przemeblowanie mieszkania?
Zakladam oczywiscie,ze mieszkanie lub dom jest twoja wlasnoscia,tak jak i Polska jest wlasnoscia Polakow.

Polska nie jest wlasnoscia UE,wiec mozna przeprowadzac i remont i przemeblowanie bez zgody badz niezgody UE pod warunkiem,ze akceptuje to narod.
I tylko ten podmiot jako ten zamieszkujacy wyremontowany i przemeblowany "dom" ma prawo oceniac,czy remont i przemeblowanie tegoz "domu"bylo celowe,korzystne i spelnilo oczekiwania.
"Nie musimy prosic UE o cement,farby i meble i gdzie bedzie stalo loze malzenskie w sypialni".

czyżby koleżanka stolicę chciała by była w Brukseli?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106336  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 15:27
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Arti
na tym przykładzie to
nie jestem współwłaścicielką, współzałożycielką portalu senior natomiast jestem użytkownikiem w każdej chwili mogę zrezygnować z korzystania....i sorry nie muszę

Z poziomu organizacji tak to wygląda jak piszesz a ja mogę być w tej organizacji dopóki mi się podoba
Nękanie, dyrygowanie, podejmowanie za mnie decyzji i jeszcze wtrącanie się w moje sprawy stawiało by mnie w roli niewolnika.
Ten co powołuje organizację widzi korzyści w pierwszym rzędzie dla siebie, potrzebuje ludzi, sprzymierzeńców i jeśli będzie traktował ludzi po partnersku widząc dobro nie tylko dla siebie może się wspólne przedsięwzięcie udać....
ważne, żeby było każdemu po drodze.
Jeśli nie pojmujesz czym jest Unia Europejska i że Polska świadoma regulacji jakie w niej panują, długo i uporczywie, spełniając po kolei różne wymagania, zabiegała o przyjęcie w poczet państw członkowskich i obecnie nie ma czegoś takiego jak ONI TA UNIA I MY TA POLSKA, bo po prostu jesteśmy jej częścią, Unia to również Polska, jeśli tego wszystkiego nie pojmujesz oraz tego - rozejrzyj się wokół - ile na przynależności do niej, na byciu jej częścią, zyskaliśmy, no cóż.......
Komentarz zbędny !
Może zorganizujcie referendum, czy Polacy, czyli jak to nazywacie z pełną dezynwolturą suweren, chce pozostać w Unii czy też może marzy o wystąpieniu z tej strasznej organizacji rownoprawnych członków.
Ale na to kaczyści - zamordyści oraz akolici się nigdy nie odważą.
A ty ? No cóż, biorąc pod uwagę, kto kształtuje twoją świadomość - już by lepiej uczynił to "byt" - nie ma się co dziwić, że masz zeza i widzisz wszystko tak jak widzisz.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106337  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 15:33
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Przypominaja m sie bajki o dwoch czyzykach,o glodnym wilku i wypasionym psie....
Niewdzieczni pisarze.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106338  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 15:56
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Karol X
Nie do mnie ale przeciez moge.....
Pieknie to Hypatio "wylozylas". Chodzisz na fitness?
A jesli juz wrocisz z tego fitness klubu,usiadziesz sobie wygodnie w fotelu z filizanka ulubionej kawy,rozejrzysz sie po mieszkaniu i dojdziesz do wniosku,ze czas na jego remont i przemeblowanie,to czy wtedy udasz sie po zgode do sasiadow z prawa i lewa,napiszesz do wladz miasta o zgode na remont i przemeblowanie mieszkania?
Zakladam oczywiscie,ze mieszkanie lub dom jest twoja wlasnoscia,tak jak i Polska jest wlasnoscia Polakow.

Polska nie jest wlasnoscia UE,wiec mozna przeprowadzac i remont i przemeblowanie bez zgody badz niezgody UE pod warunkiem,ze akceptuje to narod.
I tylko ten podmiot jako ten zamieszkujacy wyremontowany i przemeblowany "dom" ma prawo oceniac,czy remont i przemeblowanie tegoz "domu"bylo celowe,korzystne i spelnilo oczekiwania.
"Nie musimy prosic UE o cement,farby i meble i gdzie bedzie stalo loze malzenskie w sypialni".
Jesli chcesz uprawiać demagogię, to nie ze mną ta zabawa.
Spróbuj w swoim własnym domu sprać żonę i nieletnie dziecię i zobaczysz jak Cię potraktują stosowne służby gościnnej Szwecji.
Oczywiście możesz im zaserwować takie bzdety jak powyżej, że wolnoć Tomku w swoim domku, a ściany lubisz mieć w krwistej czerwieni, ale obawiam się, że tylko pogorszych swoją sytuację.
Jeśli nie podoba ci się szwedzkie prawo, wyjątkowo czułe na punkcie nietykalności, to droga wolna.
Jeśli Polsce nie podobają się - widziay gały co brały, w tym gały dwóch braci bliźniaków - europejskie standardy prawne, w tym dotyczące rozwiązań ustrojowych, to droga wolna.
Polexit i luzblus.
W końcu Rosja, Turcja i Białoruś nie są w Uni i nawet im to nie grozi, więc na co kaczysci czekają? No i oczywiście wymienione kraje są wolne i niezależne oraz dumnie stoją na wyprostowanych kolnach. Szkoda, że nie dotyczy to ich obywateli.
Ale cóż, co kto lubi. Ty i ja na pewno zupełnie co innego.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106339  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 17:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Są długi
i spłata za zasługi:

Cytat:
Biznesmen z Darłowa Krzysztof B. (43 l.) po wyborach w 2015 roku został tzw. małym świadkiem koronnym i oskarżył o korupcję sekretarza generalnego Platformy, Stanisława Gawłowskiego (50 l.).

I co za przypadek – niedługo potem pracująca w rolnej agencji jego żona... dostała awans. A sam Krzysztof B. – jak ustalił Fakt – blisko dekadę działał w PiS!

Jak to było?
Cyryl jak Cyryl, ale te METODY.
....... a PiS z człowieka NIGDY
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106340  
Nieprzeczytane 17-03-2018, 18:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Przypominaja m sie bajki o dwoch czyzykach,o glodnym wilku i wypasionym psie....
Niewdzieczni pisarze.

Karolu!
To wspomnij jeszcze na czyich okruchach ze stołu ten bajarz od zwierzątek wypasiony skończył

A warto, bo pisać każdy może trochę lepiej, lub trochę gorzej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.