menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > mazowieckie > Warszawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-10-2008, 13:17
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie Senioralia 2008


W najbliższy weekend - 18 i 19 października w Warszawie odbędzie się impreza integracyjno - edukacyjna adresowana do seniorów i ich rodzin pod nazwą SENIORALIA. Dwudniowa impreza ma być prawdziwym świętem warszawskich (i nie tylko) seniorów. Patronat nad tą imprezą objął portal Senior.pl

Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj

Serdecznie zapraszamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-10-2008, 14:44
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Warszawiacy bawcie się dobrze. Można pozazdrościć.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-10-2008, 16:22
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Ale fajny pomysł - szkoda tylko, że w Warszawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 23-10-2008, 19:58
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał sagula
Ale fajny pomysł - szkoda tylko, że w Warszawie
Elu uczestniczyłam w tych uroczystościach, korzyść dla mnie była głównie z powodu, iż w tych dniach mogłam korzystać do woli z basenu na Polnej 7- gdzie mieści się OUTW , a ja jako Seniorka chodzę na gimnastykę w wodzie.Ciekawe było oficjalne otwarcie ,w tym uroczyste wystąpienie Prezydenta W-wy Pani H.G-W, w gmachu Biblioteki Narodowej.
Jetem nastawiona optymistycznie na taką formę spędzania czasu i poszerzania wiedzy, ale czas pokaże czy myliłam się, czy nie . Na razie korzystam z basenu, uprawiam Nordic Walking,intelektualnie rozwijam się korzystając z wykładów na Zamku Królewskim, Muzeum Literatury /interesuje mnie historia sztuki, filozofia, kultura/, a właśnie mam możliwość zagłębiać się w tych tematach i jestem nimi zainteresowana
Korzystam z tanich biletów do teatrów, opery.Patronatem OUTW na Polnej Jest Towarzystwo Demokratyczne Wschód i jak na razie z moich pierwszych spostrzeżeń powiedzieć muszę, że się stara.Zrezygnowałam z warsztatów plastycznych , bo jak sama wiesz ćwiczę w GIMP-ie i PHOTO FILTR, więc nie mogę się rozdrabniać.Biorąc pod uwagę , że jeszcze jest mąż i ja jako "pogotowie ratunkowe" dla córki .
Jest wiele jeszcze innych form rozwijania się na OUTW,chociażby taniec w REMONCIE z którego z pewnością wiele osób korzysta, lub lektoraty języków obcych. Ja na razie jestem zadowolona .
Bardzo podoba mi się motto UOTW POLNA 7:

WAŻNE SĄ TYLKO TE DNI, KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAMY
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-10-2008, 20:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Ewuniu, to co opisalas brzmi cudownie. Mam nadzieje, ze seniorki i seniorkowie ocenia tego waznosc i atrakcje dla nich. zazdroszcze Ci - u nas nie ma tego typu organizacji - ale to juz inna sprawa. Dziekuje za interesujace informacje. Jak bede w Warszawie napewno zawitam na ul.Polna.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 23-10-2008, 20:30
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Uśmiech

Cytat:
Napisał marbella123
Ewuniu, to co opisalas brzmi cudownie. Mam nadzieje, ze seniorki i seniorkowie ocenia tego waznosc i atrakcje dla nich. zazdroszcze Ci - u nas nie ma tego typu organizacji - ale to juz inna sprawa. Dziekuje za interesujace informacje. Jak bede w Warszawie napewno zawitam na ul.Polna.
Marabellko , piszę tak , bo faktycznie nie chcę robić nikomu reklamy, ale podoba mi się i co najważniejsze, OUTW jkest rzut beretem od mojego domu.
Z okna widzę basen , a zajęcia z kijkami są na Polach Mokotowskich. W środę były jedne z pierwszych zajęć z Nordic Walking , było około 50 osób- jedna pani na zajęcia przyszła jak dama w......kapeluszu/tylko robić zdjęcie, jest jak w szkole jedne osoby Ci pasują inne śmieszą-samo życie.
Fajnie i wesoło . Po sporcie w gmachu Polna 7 ,był ciekawy wykład P.Stępnia "Adopcja po babilońsku.........naprawdę ciekawostki.Komentarze itd.
Wierz mi może to pierwsze odczucie moje, ale podoba mi się,
poznaję różnych ciekawych ludzi-wesołków i smętków, zakapiorów i tupeciarzy, mam możliwość wyboru utrzymania kontaktów, tak aby być między ludźmi i czuć się potrzebną, oraz lubianą ........i chyba właśnie o to chodzi.
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-10-2008, 20:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Wspaniale, to takie wazne byc miedzy ludzmi, zwlaszcza jak ludzie sa sazmotni. Z natury jestem towarzyskim zwierzem, ale na "zachodzie" (przepraszam, ze uzywam tego sterotypowego okreslenia), ludzie zyja inaczej. Sa bardziej zdani na samych siebie. My, na Costa del Sol mamy duzo szczescia, bo okolica jest zamieszkala glownie przez emerytow, roznych narodowosci. Mamy inne rozrywki: golf, koncerty muzyczne, obiady i kolacje na rozne cele dobroczynne. Ludzie, ktorzy sympatyzuja z soba polaczyli sie w grupy i trzymaja sie scisle razem. Poprostu jestesmy sobie w pewnym sensie potrzebni. Ale nie ma czegos takiego jak opisujesz. Wszystko organizujemy sami w malej grupie, chodzimy do SPA, basen?, kazdy ma wlasny w ogrodzie - pewnie dlatego nie jest to takie atrakcyjne. Organizujemy wycieczki - ktore ciesza sie duzym powodzeniem. Jezyk, ktory jest glownie uzywany w konwersacji jest angielski lub francuski, rzadko hiszpanski. Wlasnie tak senior miedzynarodowy zyje w Marbelli.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senioralia- święto seniorów. Pierwsze edycja już tym roku - komentarze Boga Ogólny 7 11-09-2008 20:53
Olimpiada 2008 - Nasze Recenzje jolita Różności - wątki archiwalne 44 23-08-2008 11:35
Żydowski Marzec 1968-2008 - komentarze senior A.P. Ogólny 37 08-07-2008 00:59
Walentynki 2008 destiny Różności - wątki archiwalne 83 15-02-2008 19:53
życzenia noworoczne 2008 smiling Różności - wątki archiwalne 22 01-01-2008 13:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.