menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-05-2016, 12:50
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Zła reputacja reklamowanych witryn


Na dole stron KSC pod odnośnikiem "Zobacz także" są reklamowane różne witryny oraz artykuły.
Sęk w tym, że bardzo wiele z nich - szczególnie te otagowane jako sponsorowane - ma złą lub bardzo złą reputację.

Mnie ostrzega o tym dodatek do przeglądarki WOT, więc czym prędzej z tych stron uciekam, chociaż mam dobry program antywirusowy.
A co mają robić ci, którzy nie korzystają z takiego dodatku? I ci, którzy mają słabego "żandarma"?

Ja rozumiem, że reklama = pieniądze, ale...
Warta skórka takiej wyprawki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-05-2016, 13:03
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie

Witam Alsko.Też tak uważam
Pisałam o tym w wątku
;
http://www.klub.senior.pl/pytania-pr...post1329170552

Cytat:
..Na razie nie na temat;chcąc napisać post,
zjechałam na koniec i co widzę ??
Obrzydliwe,niemiłe reklamy.Jedna zazwyczaj jest sponsorowana i ta zawiera wirusy,miałam już tę nieprzyjemność kliknąć i mój czujny antywirus wyłapał. To tyle na marginesie.

Przepraszam,ale wkurzyłam się widząc ten jęzor i paskudny brzuch,nie wiem czy wszyscy to widzą ?

Nikt na to uwagi nie zwrócił.Pomocy żadnej nie otrzymałam,a wątek po prostu zamknięto

Bardziej liczą się zawirusowane reklamy,niż
my tutaj.Przykro.
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-05-2016, 15:39
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Widzę Viko, widzę.
Dodatek WOT zainstalowałam.Dzięki Alsko.



Ale ,
jak wiadomo,
nie o to chodzi,
jak powtarza moja teściowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-05-2016, 12:45
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Mnie ostrzega o tym dodatek do przeglądarki WOT, więc czym prędzej z tych stron uciekam, chociaż mam dobry program antywirusowy.
A co mają robić ci, którzy nie korzystają z takiego dodatku? I ci, którzy mają słabego "żandarma"?
Alsko, nie przesadzajmy z tym toksycznym działaniem wielu stron. Dodatek WOT jest na swój sposób pożyteczny dla tych, dla których jest on jedynym zabezpieczeniem w bieganiu po internecie i w związku z tym muszą "na zimne dmuchać".
Działa on jednak mocno alergicznie i gdybym stosował się do jego wskazań, to niemożliwe byłoby dla mnie korzystanie z wielu informacji handlowych i technicznych o wyrobach.
Używam dobrego pakietu typu "Internet security", który skutecznie zablokuje każdą stronę internetową, jeśli rzeczywiście jest ona niebezpieczna i to mi całkowicie wystarcza.
Kolorki kontrolne WOT-u traktuję raczej jako pewną zabaweczkę w systemie ostrzegania.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-05-2016, 13:15
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
używam dobrego pakietu typu "Internet security", który skutecznie zablokuje każdą stronę internetową, jeśli rzeczywiście jest ona niebezpieczna i to mi całkowicie wystarcza.
Kolorki kontrolne WOT-u traktuję raczej jako pewną zabaweczkę w systemie ostrzegania.
Hmm...
Chyba nie zostałam dobrze zrozumiana.

Mam bardzo dobry program antywirusowy i nie boję się, gdy nadopiekuńczy WOT podnosi wrzawę.
Ale uważam, że jeśli np. ja, mająca dobrą reputację "dziewczynki z dobrego domu" - polecam jakieś szemrane towarzystwo - to moja reputacja jawi się jako wątpliwa.
W takiej sytuacji wg mnie stawia się KSC.

To jest, oczywiście, mój punkt widzenia.
Nie ma obowiązku zgadzania się ze mną. Przynajmniej ja o tym nie wiem



PS
Przez dłuższy czas byłam pozbawiona porządnego zabezpieczenia antywirusowego.
W tamtym czasie wolałabym nie trafić na niepewną stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-05-2016, 17:42
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Hmm...
Chyba nie zostałam dobrze zrozumiana.

Mam bardzo dobry program antywirusowy i nie boję się, gdy nadopiekuńczy WOT podnosi wrzawę.
Ale uważam, że jeśli np. ja, mająca dobrą reputację "dziewczynki z dobrego domu" - polecam jakieś szemrane towarzystwo - to moja reputacja jawi się jako wątpliwa.
W takiej sytuacji wg mnie stawia się KSC.

To jest, oczywiście, mój punkt widzenia.
Nie ma obowiązku zgadzania się ze mną. Przynajmniej ja o tym nie wiem



PS
Przez dłuższy czas byłam pozbawiona porządnego zabezpieczenia antywirusowego.
W tamtym czasie wolałabym nie trafić na niepewną stronę.
Masz rację, że dzisiaj wszelkie krążenie po internecie bez należytego zabezpieczenia antywirusowego i firewall'owego może okazać się stąpaniem po cienkim lodzie.
A co do Twojego punktu widzenia, to chętnie bym się z nim zgodził, gdyby nie mój brak wiary w takie możliwości KSC, które mogłyby temu zaradzić.
Środowisko dziewczynki z dobrego domu trudno porównywać z dżunglą internetu zarówno pod względem obszerności jak możliwości poznania oraz automatyzmu wielu czynności reklamowo-marketingowych.

A tak na marginesie, to mój antyreklamowy dodatek "Adguard" (do Firefoxa i Opery) usuwa w całości widzialność tego "Zobacz także" wraz z załączonymi wstawkami i aby zobaczyć na czym polega opisany przez Ciebie problem, musiałem go w tym celu specjalnie wyłączyć.
Nikomu tego oczywiście nie polecam, bo to wbrew interesom i polityce forum, ale mnie jest z tym dobrze.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-07-2016, 14:28
Agmos.pl Agmos.pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Posty: 6
Domyślnie Bo ...

Problemem jest dostawca reklam którego wybrali własciciele tego forum to ich system dobiera takie.
Przekonajcie włascicieli aby bezposrednio dodawali reklamy w boxach wtedy będzie to pod kontrolą administracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-09-2017, 18:03
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie Jak bumerang

Wracam do problemu obrzydliwych,wstrętnych i podłych
w treści reklam
Skasowałam Adblocka, bo bardzo spowalniał i tak wolny
komputer, więc znów jestem skazana na oglądanie reklam,
choć nie wiem czy coś takiego jak dziś zobaczyłam ,można reklamą nazwać.
Zaglądam do KS ,by na chwilę oderwać myśli od problemów,
zapomnieć ......Ot ,zachciało się człowiekowi ! A dalej mu śmierć
z kosą !
Proponuję zatem w tytule Senior Cafe od razu umieścić
ogromnymi literami;
''MEMENTO MORI '' i jakąś twarzową czaszkę
zamiast tej pseudoreklamy
jakiej zrzut zamieściłam w wątku ;
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...post1329399316
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 22-09-2017, 18:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agmos.pl
Problemem jest dostawca reklam którego wybrali własciciele tego forum to ich system dobiera takie.
Przekonajcie włascicieli aby bezposrednio dodawali reklamy w boxach wtedy będzie to pod kontrolą administracji

Jestes MARZYCIELEM
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 25-09-2017, 04:27
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie ....

Cytat:
Napisał Vika
Wracam do problemu obrzydliwych,wstrętnych i podłych
w treści reklam
Skasowałam Adblocka, bo bardzo spowalniał i tak wolny
komputer, więc znów jestem skazana na oglądanie reklam,
choć nie wiem czy coś takiego jak dziś zobaczyłam ,można reklamą nazwać.
Zaglądam do KS ,by na chwilę oderwać myśli od problemów,
zapomnieć ......Ot ,zachciało się człowiekowi ! A dalej mu śmierć
z kosą !
Proponuję zatem w tytule Senior Cafe od razu umieścić
ogromnymi literami;
''MEMENTO MORI '' i jakąś twarzową czaszkę
zamiast tej pseudoreklamy
jakiej zrzut zamieściłam w wątku ;
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...post1329399316

Ja też trafiłam na tę śmierć z kosą. Nawet przeczytałam bo miałam nadzieję trafić na coś ciekawego a tu właściwie żadnych wiadomości oprócz śmiertelnego nastroju. Pomyślałam sobie, że to trochę nietaktowne ale w końcu potraktowałam jako czarny humor i nawet roześmiałam się No, no bardzo mądre te pielęgniarki jeśli potrafią poznać umierającego po zdenerwowaniu i poceniu się oby tylko kiedyś nie przestały się zajmować chorą osobą bo to właściwie już nieboszczyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 25-09-2017, 17:07
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vika
Wracam do problemu obrzydliwych,wstrętnych i podłych
w treści reklam
Skasowałam Adblocka, bo bardzo spowalniał i tak wolny
komputer, więc znów jestem skazana na oglądanie reklam,
choć nie wiem czy coś takiego jak dziś zobaczyłam ,można reklamą nazwać.
Zaglądam do KS ,by na chwilę oderwać myśli od problemów,
zapomnieć ......Ot ,zachciało się człowiekowi ! A dalej mu śmierć
z kosą !
Proponuję zatem w tytule Senior Cafe od razu umieścić
ogromnymi literami;
''MEMENTO MORI '' i jakąś twarzową czaszkę
zamiast tej pseudoreklamy
jakiej zrzut zamieściłam w wątku ;
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...post1329399316

Większość treści pojawiających się pod postami to nie reklamy a artykuły z portalu Senior.pl. Wybierane są automatycznie, na podstawie słów kluczowych, spośród treści najchętniej czytanych. Ten artykuł o śmierci (bo to artykuł a nie reklama, te są oznaczone jako reklamy) należy właśnie do tekstów redakcyjnych. Pytania na temat śmierci i wyszukiwanie związanych z nią tematów są w naszym serwisie dość częste, dlatego też pojawiają się artykuły na ten temat i są "zajawiane" również na forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 25-09-2017, 18:43
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Rolleyes

Cytat:
Napisał admin
Większość treści pojawiających się pod postami to nie reklamy a artykuły z portalu Senior.pl. Wybierane są automatycznie, na podstawie słów kluczowych, spośród treści najchętniej czytanych. Ten artykuł o śmierci (bo to artykuł a nie reklama, te są oznaczone jako reklamy) należy właśnie do tekstów redakcyjnych. Pytania na temat śmierci i wyszukiwanie związanych z nią tematów są w naszym serwisie dość częste, dlatego też pojawiają się artykuły na ten temat i są "zajawiane" również na forum.
Rzeczywiście.To nie reklama,lecz artykuł Senior.pl.
Tym większy wstyd i żenada,że senior -seniora straszy kosą . To nie jest zabawne.
Życie nas nie rozpieszcza ,próbujemy choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu,o śmierci...
Więc ,jak sądzę KS
powinien być dla nas miejscem najodpowiedniejszym,
miejscem spotkań i dyskusji niekoniecznie na temat śmierci.
Ta ,sama przyjdzie nieproszona

A wspomniany artykuł jest głupi i bez sensu.

__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/

Ostatnio edytowane przez Vika : 25-09-2017 o 20:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 02-10-2017, 22:26
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał admin
Większość treści pojawiających się pod postami to nie reklamy a artykuły z portalu Senior.pl. Wybierane są automatycznie, na podstawie słów kluczowych, spośród treści najchętniej czytanych. Ten artykuł o śmierci (bo to artykuł a nie reklama, te są oznaczone jako reklamy) należy właśnie do tekstów redakcyjnych. Pytania na temat śmierci i wyszukiwanie związanych z nią tematów są w naszym serwisie dość częste, dlatego też pojawiają się artykuły na ten temat i są "zajawiane" również na forum.
Artykuł jest rewelacyjny.
Co za wyczucie miejsca i czasu.
No i adresatów.
Umrzemy wszyscy, bez wyjątku. Autorzy tego pseudonaukowego tekstu również. Ci którzy jutro umrą zastrzeleni, zadźgani, jako ofiary wypadków komunikacyjnych lub na kilka innych sposobów, dziś zapewne nie mają żadnego z opisanych objawów.
Ciekawe jakie objawy i co sygnalizujące mają osoby, które taki tekst zredagowały oraz osoby, które uporczywie od kilku tygodni ten tekst serwują na portalu dla seniorów ? Co przyświeca takiemu działaniu, jakie intencje i jaki cel ?
Szczerze mówiąc jestem nieco rozczarowana tak skromną oprawą graficzną - zakapturzona sylwetka z kosą, toż to starocie. Można by przecież dodać do tekstu jakiś klip, np sceny agonii jakiegoś seniora w domu opieki lub jakieś ekscytujące nagranie z jakiegoś hospicjum pokazujące fazy stanu termalnego, scenkę z kamery ulicznej jak upada stary człowiek, przechodnie go mijają, a wtedy kamera robi najazd na twarz konającego.
Aż dziw, że nie wpadliście na to.
Byłoby jeszcze bardziej naukowo.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 03-10-2017, 11:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Że też mnie omijają takie smaczki!

Gdzie można znaleźć tę kobitkę z kosą,
bo lubię troszkę się bać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 03-10-2017, 12:12
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Artykuł jest rewelacyjny.
Niestety, to samo można powiedzieć o większości artykułów zamieszczanych w Senior.pl
Tak jest od początku i wiele osób zamieszczało na forum KSC miażdżącą krytykę ich poziomu.

To wygląda zupełnie jak polityka telewizyjnego wydawcy: "Zamieszczę coś ambitniejszego - kto to obejrzy?", ale tam tzw. oglądalność rządzi.
Zamiast podciągać odbiorcę - schodzi się (na określony nie wiem przez kogo) poziom niższy.
Komu to służy?
I czy służy?
Mam wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 05-10-2017, 03:11
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie hurrrrra !!!!!!

Jest o czym podyskutować - coś się dzieje! Jeszcze może zamieścicie artykuł o tym jakie robale sprzątają po nas po śmierci? Może uda Wam się trafić bo zbyt dużo wiedzy nie macie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 05-10-2017, 13:00
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 751
Domyślnie

Cytat:
To wygląda zupełnie jak polityka telewizyjnego wydawcy: "Zamieszczę coś ambitniejszego - kto to obejrzy?", ale tam tzw. oglądalność rządzi.
Zamiast podciągać odbiorcę - schodzi się (na określony nie wiem przez kogo) poziom niższy.
Komu to służy?
I czy służy?
Alu .
W naszym życiu ostatnio. Ogólnie - w mediach.
Redaktorzy i twórcy przenajrozmaitszych programów, (także filmów) wciskają nam chałturę.
Najczęściej w programach o największej oglądalności.
Bo tam spodziewają się uzyskać największy poklask, pochwały. Typu: „ach, jaki on jest odkrywczy, mądry...”. Ale jest i drugi powód. Twórca ma na uwadze, że "wszystko już było", że musi napisać, stworzyć coś nowego. I... zaskoczyć widza. Który tego chce. Więc jaki popyt, taka podaż.

Podam jeden tylko przykład: promowanie, czy też lansowanie, piosenek. Wraz z ich wykonawcami.
Np. na festiwalach. I już na samym początku taka piosenka nazywana jest przez redaktora „utworem wokalnym”, a ten jej wykonawca – „wokalistą”. A tymczasem ta piosenka jest beznadziejna, tandetna. Nic, zupełnie nic w niej nie ma.
Tylko odpowiednie „opakowanie”.
Ponieważ to dzieje się w programach największej oglądalności, więc nic dziwnego potem,
że tak kształtują się gusta społeczeństwa. Wychowuje się młode pokolenie. Wychowywane na takich „utworach” artystycznych. Na takich wzorcach.

I to się rozszerza, na inne sfery. Np. na słownictwo w dyskusjach.
Do tego dodać wszechobecne reklamy. Czy nam potrzebne.., więc komu…

S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 05-10-2017 o 15:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 05-10-2017, 17:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan...

I to się rozszerza, na inne sfery. Np. na słownictwo w dyskusjach.
Do tego dodać wszechobecne reklamy. Czy nam potrzebne.., więc komu…

S.

Nam w sporej części nie, ale wydaje się że im -znaczy młodszym od nas - tak.
Ale nasza konsumpcja dóbr - w tym z dziedziny kultury szeroko pojętej - odbywała się w inny sposób i wolniej.
Dziś to wszystko czego nie lubimy i na co wybrzydzamy spływa na nas z prędkością światła bez względu na to czy jako dźwięk czy obraz. I sprowadzone jest do .... produktu, który trzeba sprzedać.
A z drugiej strony, to wspomnij "bitelmanię", bitników, żółte skarpetki Tyrmanda, spodnie w dzwony i dzieci kwiaty oraz różne inne rokendrole
Czyż na tamte nasze konsumpcje produktów płynących ze zgniłego zachodu się nie krzywiono?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 06-10-2017, 09:02
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A z drugiej strony, to wspomnij "bitelmanię", bitników, żółte skarpetki Tyrmanda, spodnie w dzwony i dzieci kwiaty oraz różne inne rokendrole
Czyż na tamte nasze konsumpcje produktów płynących ze zgniłego zachodu się nie krzywiono?
Oj, Pluto - to cokolwiek nie tak.
Się krzywiono, a jakże.
I właśnie to krzywienie się jest tu ważne.
Bo kolorowe skarpetki Tyrmanda, lenonki, bitnicy, bardotki i inne rokendrolki były nam obrzydzane do obrzydliwości.
Piętnowane były, a więc była to reklama a rebours, czyli na odwyrtkę,
więc wiadomo, co zadziałało


Reklama jest wszechobecna, była, jest i będzie.
Ważne, żeby była skuteczna. Ma przyciągać, a nie odrzucać.
Niektórzy reklamodawcy zdają się o tym zapominać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 06-10-2017, 09:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Alsko]
Cytat:
Oj, Pluto - to cokolwiek nie tak.
Się krzywiono, a jakże.
I właśnie to krzywienie się jest tu ważne.
Bo kolorowe skarpetki Tyrmanda, lenonki, bitnicy, bardotki i inne rokendrolki były nam obrzydzane do obrzydliwości.
Piętnowane były, a więc była to reklama a rebours, czyli na odwyrtkę,
więc wiadomo, co zadziałało
I tak było... żadna propaganda i obrzydzenie formalne i nie nie zadziałały. Myśmy i tak kupowali bitelsbut i szyli spodnie w dzwony i zapuszczali bitelswłos i plerezy i różne takie
A więc wybory -tfuj ..produktu- były nasze.
A nie ich.
Cytat:
Reklama jest wszechobecna, była, jest i będzie.
Ważne, żeby była skuteczna. Ma przyciągać, a nie odrzucać.
Niektórzy reklamodawcy zdają się o tym zapominać.
Dzis to już tak do końca nie wiadomo co jest co i komu to służy Antyreklama to też reklama.

Ale każdy z nas musi sobie zadać proste pytanie czy mnie ten przekaz interesuje, czy mnie to jest do czegoś potrzebne. Mamy jednak kontrole przy pomocy pilota tv, radia i nie zwracania uwagi na upierdliwe reklamy.
Jeśli nie mamy większych powodów do wściekania się niż debilne reklamy czegoś -znaczy produktu- to chyba należy się..... cieszyć bo większych zmartwień brak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zła kobieta (Bad Teacher) - komentarze matti Ogólny 2 02-09-2011 19:09
Służba zdrowia - dobra czy zła? tadeusz50 Opieka 82 21-05-2010 22:50
ZŁA MACOCHA czy kochana macoszka ??? Lila Rodzina bliższa i dalsza 14 20-03-2009 22:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.