menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 13:16
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie prawdziwa cnota krytyk się nie boi


Czy oglądacie programy Szymona Majewskiego i Kuby Wojewódzkiego? Co o nich sądzicie?Jak odbieracie osoby prowadzących?Name:  haha-usta.gif
Views: 80
Size:  4.9 KBProszę o opinie i zyczę miłej, słonecznej niedzieli.

Ostatnio edytowane przez emka46 : 02-04-2007 o 17:21.
  #2  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 13:57
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Oglądam oba programy.Zdecydowanie wolę Szymona Majewskiego. Większa różnorodność.Bardziej dba o to,by jego goście czuli się dobrze w programie.Kuba Wojewódzki jest błyskotliwy,lecz nieco narcyzstyczny.Bywa czasem zbyt agresywny wobec młodych kobiet, zbyt stremowanych, by poradzić sobie z jego ciętym językiem. Dlatego też z wielką satysfakcją oglądałam program, w którym Katarzyna Grochola "stawiała pana Kubę do pionu".Nie lubię również niektórych jego żartów, niezbyt śmiesznych, a wręcz żenujących.Mimo to, gdy w telewizii leci "Kuba", zostawiam komputer i biegnę do telewizora.
  #3  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 18:48
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Szymon górą

hahaha.gifpopieram twoją opinię w 100 procentach.Lubię p.Szymona za cięty dowcip,zwłaszcza polityczny i zasmiewam sie do łez, oglądając rozmowy w tłoku, parodiujące znakomicie znane osoby.Kuba denerwuje mnie popisami, mam wrażenie,że jest sobą wiecznie zachwycony i nie baczy na uczucia rozmówców.
  #4  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 19:03
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Obaj panowie są dobrzy w tym co robią.Szymon jest dobry w dowcipie politycznym a Kuba prowadzi rozmowę tak jak mu przeciwnik na to pozwala.
  #5  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 19:40
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Może się wyłamię...ale nie trawię tego rodzaju programów..ostatnio oglądam tylko wiadomości ...a i to nie zawsze...no i czasami dobry film...

Co się u nas dzieje w rządzie każdy widzi...mnie wcale nie jest do śmiechu...

" Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy."
Niels Bohr
  #6  
Nieprzeczytane 01-04-2007, 23:28
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Dzisiaj Kuba Wojewódzki w swoich swawolach przeszedł samego siebie. Szkoda!Okazuje się, że ludzie inteligentni mogą okazać się prostakami.
  #7  
Nieprzeczytane 02-04-2007, 06:13
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Wojewódzkiego nie trawię.
  #8  
Nieprzeczytane 02-04-2007, 07:49
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Wojewódzkiemu nie mogę dziwić się, bo jest jaki jest, ale dziwię się TVN-owi...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #9  
Nieprzeczytane 02-04-2007, 12:31
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Wyznaję zasadę;de gustibus non est diputandum.
  #10  
Nieprzeczytane 02-04-2007, 20:33
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Napewno masz rację ...ale ja mówiłam tylko o sobie...nic nie poradzę, że nie lubię tego rodzaju programów...
  #11  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 00:29
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

A ja znowu czegoś nie rozumię...Jakim cudem może się podobać ktoś, kto wyglada jak głupek, pozuje na jeszcze wiekszego głupka w dodatku jest chamski i często obrażający rozmówcę.Ten świat zwariował, a ludzie pozwalają robić sobie z mózgu wodę.Zaraz mnie ktoś objedzie, że jestem nietolerancyjna, że nie znam się na dobrej sztuce, nie umię się bawić itd. A nie! Umię się bawić, ale nie kosztem innych i nie za wszelką cenę.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #12  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 00:32
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Cytat:
Napisał Wilhelmina
A ja znowu czegoś nie rozumię...Jakim cudem może się podobać ktoś, kto wyglada jak głupek, pozuje na jeszcze wiekszego głupka w dodatku jest chamski i często obrażający rozmówcę.Ten świat zwariował, a ludzie pozwalają robić sobie z mózgu wodę.Zaraz mnie ktoś objedzie, że jestem nietolerancyjna, że nie znam się na dobrej sztuce, nie umię się bawić itd. A nie! Umię się bawić, ale nie kosztem innych i nie za wszelką cenę.
Mam identyczne odczucia.
  #13  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 00:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Ja też nie przepadam za tymi programami,ale obu panów lubię.
Fascynuje mnie ta przesunięta granica młodości.Obaj są po 40-tce,choć Kuba przyznaje się do 37,ale zachowują się jak chłopcy z gimnazjum.
Ale to niezłe chłopaki są...
Szymon jest wspaniałym mężem i ojcem,a Kuba w prawie każdym programie wspomina swoją mamę..

W końcu moi mili,za 50.000 zeta na miesiąc ,można się powygłupiać.Tym bardziej,że wiele ludzi lubi oglądać ich programy,jak chociażby mój osobisty małżonek.

A TVN-owi się nie dziwię.Stacja ma zarabiać,a nie kształtować gusta.Reklamodawcy wykładają pieniądze na popularne programy,a nie na misję ...Takie życie..
  #14  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 01:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja też nie przepadam za tymi programami,ale obu panów lubię.


A TVN-owi się nie dziwię.Stacja ma zarabiać,a nie kształtować gusta.Reklamodawcy wykładają pieniądze na popularne programy,a nie na misję ...Takie życie..

A mnie nie chodziło o sprawowanie misji, lecz o nie propagowanie prostactwa, ale istotnie są gusta i guściki.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #15  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 01:03
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Takie życie- jak piszesz Liluś, tylko czy naprawdę muszę się zgodzić, że dla pieniędzy wszystko można robić?No...dobrze.Zgadzam się!!!Dla pieniędzy można robić.....stko.To niech mi zapłacą połowę tego co jemu, to może się zastanowię i powiem przez zęby:podobaaaa.A ja jestem zmuszona patrzeć na ten marnej klasy wygłup za darmo.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #16  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 06:43
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Strzałka

Cytat:
Napisał Wilhelmina
-A ja jestem zmuszona patrzeć na ten marnej klasy wygłup za darmo.
Ależ wcale nie musisz.Od czego jest pilot?
  #17  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 08:30
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

No i nie patrzę.Zobaczyłam raz i drugi,wyrobiłam sobie osąd i nie patrzę, ale nieraz w trakcie przeszukiwania programów, mąż zainteresowany jakąś twarzą na moment zatrzymuje się na tym "obiekcie",więc tak przy okazji, przez moment widzę tego idola.
A tak dla podniesienia temperamentu.Nie kupuję też i nie czytuję super periodyków z plotkami i ploteczkami w stylu kiedy i w którym łóżku Doda zdjęła majtki, czy też co młoda Kwaśniewska jadła na przyjęciu u króla- lula.I tak szczerze mówiąc, nie rozumię jak można czytać te sterty bzdur.Moja p.psorka od polskiego mawiała:powiedz mi co czytasz,powiem ci kim jesteś.Śmieszna była no nie?
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #18  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 08:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Do jolity...

Czyżbyś sugerowała iż to ,że zwyczajnie lubię obu panów ,było guścikiem ?

Dla mnie natomiast brakiem GUSTU jest ponuractwo ,krytykanctwo i totalna negacja wszystkiego,co lubią inni.
Poza tym ...jak w tytule ''prawdziwa cnota krytyk się nie boi '' - obaj panowie mają w nosie krytykę.Już specjaliści PR zrobili sondaże dotyczące ich popularności..Za darmo kasy nie dostają..

No i każdy jest panem własnego losu - szczególnie przed telewizorem.Pilot w łapkę ....i sruuuu...
  #19  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 08:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Wilhelmino....no tak,powiedz mi co czytasz ,a powiem ci kim jesteś..

Czekam na Twoje zdanie o mojej skromnej osobie...
Zrobiłam przegląd czytadeł przy moim łożku,bo tam głównie lubię czytać..I czytam równocześnie kilka pozycji równocześnie..
Zaznaczam,że mam na myśli pozycje wyłącznie do czytania..

Otóż ...
- Rodzina Borgiów - Mario Puzo
-Niepokonany Seabiscuit- Laury Hillenbrand
-Całe zdanie nieboszczyka - Joanny Chmielewskiej

....oraz Twój Styl,Pani i Viva..
Przyznaję się także do podczytywania od czasu do czasu '' życia na gorąco '' ,jako ,że ciekawa jestem czy Doda i E.Górniak wezmą się za kudły czy może okażą klasę,którą jak do tej pory nie nabyły..

Pozdrawiam - Lila
  #20  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 09:19
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Lileczko,kochanie,nie bawmy się w zbyt osobiste dociekania i krytyki.Nie mnie wydawać opinie o kimkolwiek, tymbardziej, ze jak mówi przysłowie:beczkę soli...Ja powiedziałam co myślę i mam nadzieję, że są inni, z odmiennym zdaniem niż ja, bo świat byłby okropnie nudny gdybyśmy wszyscy byli jednakowi.
A książki?Bardzo dobre.Chmielewską wprost uwielbiam.Jak u nas w domu wybuchają salwy śmiechu, to napewno czytam Chmielewską.Ja naprawde nie jestem ponurakiem i kocham śmiech, dobrą rozrywkę, nawet oprócz zwierząt kocham i ludzi, a że niektórych nie mogę zrozumieć, to dlatego tylko, że ja mała to i rozumek mam niewielki.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.