menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 30-08-2008, 12:20
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Ja mieszkam z moją pierwszą miłością, i nawet się zastanawiam,dlaczego nie doszło do rozwodu między nami,mimo,że takie zapowiedzi były z obydwu stron.
Chyba nas spajają nas:nasz spójnik, współne poglądy,wspólne wspomnienia,raczej dobre,i inne jeszcze rzeczy,które wspólnie dzielimy. No, i mamy wspólną kasę,i wspólny do niej dostęp przez internet.Zawsze tak było. Wspólna odpowiedzialność za przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 30-08-2008, 12:24
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Ja mieszkam z moją pierwszą miłością, i nawet się zastanawiam,dlaczego nie doszło do rozwodu między nami,mimo,że takie zapowiedzi były z obydwu stron.
Chyba nas spajają nas:nasz spójnik, współne poglądy,wspólne wspomnienia,raczej dobre,i inne jeszcze rzeczy,które wspólnie dzielimy. No, i mamy wspólną kasę,i wspólny do niej dostęp przez internet.Zawsze tak było. Wspólna odpowiedzialność za przyszłość.
Uffff....cudowna sytuacja, dziekuj Bogu w codziennym wieczornym paciorku. Chapeau dla Twojej malzonki!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 30-08-2008, 21:37
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Moje gratulacje Kazimierzu dla Ciebie i Twojej żony...
Musiała to być prawdziwa miłość, ta Wasza pierwsza miłość...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 04:39
Koteczek i Myszka's Avatar
Koteczek i Myszka Koteczek i Myszka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: KINNELON N.J.
Posty: 69
Domyślnie

Mysle ze chcialabym sie spotkac z moja pierwsza miloscia. Wiem ze jest nauczycielem matematyki w szkole sredniej i meszka okolo30 km od mojego domu ale po ukonczeniu szkoly nie widzialam go, wiem ze nadal jest przystojny i ma rodzine to wiadomosc od kolezanki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 11:44
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Moje gratulacje Kazimierzu dla Ciebie i Twojej żony...
Musiała to być prawdziwa miłość, ta Wasza pierwsza miłość...
Dziękuję Ci Jadziu, w imieniu własnym i mojej żony! Musisz wiedzieć,że nie byłem pewny, czy ta moja prawdziwa miłość, jak piszesz, nie zostanie odrzucona. Miałem na studiach takie miłostki, ale moje koleżanki,z którymi byłem gotów sie ożenić, nie darzyły mnie swoim zainteresowaniem. Celowały w moich kolegów,którzy byli bardziej przystojni. I całe szczęście,że nie były mną zainterowane. Z pewną satysfakcją,dowiedziałem się po studiach,że ci koledzy,z którymi one "chodziły" w czasie studiów,niemal trzymając się za roczkę, nie ożenili się z nimi,tylko z o wiele młodszymi od siebie dziewczynami.
Ja zakochałem się prawdziwie dopiero na stażu,w dziewczynie bardzo ładnej,zgrabnej i młodszej ode mnie o 5 lat.
Gdybym się ożenił z rówieśnicą ze studiów, panią magister inżynier,byłbym teraz zawiedziny. Teraz, ta moja sympatia ze studiów, to już super tęga,zgrzybiała staruszka,na którą przykro by mi było naet patrzeć. A tak, mam żonę wesołą,rozśpiewaną i ciągle ładną, nie tylko dla mnie.Co tu dużo gadać, mężczyźni lubią babki ładne, zgrabne,zadbane,od siebie młodsze,nawet bardzo młodsze,a kobiety mężczyzn przystojnych (wysokich) i z seksem do późnej starości. Ja takim nie byłem:ani przystojny,ani seksowny,no może na początku. Dlatego składam ręce do Boga, że moją żona tak długo wytrzymała i, być może doczekamy złotych godów,w 2012 roku.
Jeszcze raz Ci,Jadziu,dziękuję, i życzę Ci,abyś doczekała złotych godów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 14:05
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła Kazimierzu

nie bądź taki skromny, z pewnością masz wiele zalet i Twoja małżonka bardzo je sobie ceni bo gdyby tak nie było Wasza wzajemna miłość dawno by się skończyła. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją żonę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 16:03
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Basiu !

Cytat:
Napisał Basia
nie bądź taki skromny, z pewnością masz wiele zalet i Twoja małżonka bardzo je sobie ceni bo gdyby tak nie było Wasza wzajemna miłość dawno by się skończyła. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoją żonę.
Chyba masz na myśli prawdziwy seks,a nie prawdziwą miłość.Dziękuję za pozdrowienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 17:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Chyba masz na myśli prawdziwy seks,a nie prawdziwą miłość.Dziękuję za pozdrowienia.
Basia nic nie wspomniala o seksie, dobrze, ze przypomniales, jedno idzie z drugim!!!!!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 18:00
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Kazimierzu

Cytat:
Napisał Kazimierz
Chyba masz na myśli prawdziwy seks,a nie prawdziwą miłość.Dziękuję za pozdrowienia.
nie odgadłeś, miałam na myśli prawdziwą miłość taką "na dobre i na złe". Mam szczęście od 26 lat być w takim związku. Zamiast czytać w myślach, czytaj tekst. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 31-08-2008 o 18:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 18:40
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Kazimierzu,ja mam podobny przyklad w mojej rodzinie.Moja średnia siostra wyszla za maz za swoja pierwsza miłość(od szkoły podstawowej)sa bardzo udanym malżeństwem do dzisiaj-i sa rzeczywiscie na dobre i na złe(36 lat w zwiazku formalnym-co przedtem-ćśśśśś)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 19:14
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Basiu !

Cytat:
Napisał Basia
nie odgadłeś, miałam na myśli prawdziwą miłość taką "na dobre i na złe". Mam szczęście od 26 lat być w takim związku. Zamiast czytać w myślach, czytaj tekst. Pozdrawiam.
Prawdziwą miłość, to Ty masz. Marbella ma rację. To się chyba rzadko zdarza,a im rzecz jest rzadsza,tym cenniejsza.
Przepraszam Cię,będę teraz uważniej analizował teksty postów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 19:30
Barbara13's Avatar
Barbara13 Barbara13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Jarosław
Posty: 453
Domyślnie

Zdecydowanie wolę nie spotykać moich adoratorów czy miłości z lat młodzieńczych, po pierwsze nie rozpoznali by w ... dystyngowanej matronie ówczesnego trzpiotka, po drugie jest mi zupełnie nieźle od 30 lat z tym samym mężem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 20:03
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara13
Zdecydowanie wolę nie spotykać moich adoratorów czy miłości z lat młodzieńczych, po pierwsze nie rozpoznali by w ... dystyngowanej matronie ówczesnego trzpiotka, po drugie jest mi zupełnie nieźle od 30 lat z tym samym mężem
Moral.......to byly tylko przelotne flirciki. Pierwsza, prawdziwa milosc normalnie zawsze sie pamieta.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 17:11
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5547426
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 17:23
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie


Kuku, widze, ze mamy konkurencje. Zajrzalam wlasnie na linka, ktory podalas/les, ho,ho - podobny temacik. Poogladalam inne watki na tym forum - czyzby byli filia naszego seniorka? Wydanie raczej wulgarne, ale to ich sprawa. Wole Klub Seniora.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 18:35
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Gaduła

Asiu masz rację to nasi "sympatyczni "
i na innych watkach też, przykro że cytują i obgadują pisane tu na forum posty....
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 18:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Wróciłem z o2--a co nam że mają czas i piszą? W " bliskiej" Hameryce też się nudzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 18:53
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Wróciłem z o2--a co nam że mają czas i piszą? W " bliskiej" Hameryce też się nudzą.
Masz racje Kaziu, ale co sie naczytalam to moje. W glowie sie nie miesci czego "cywilizowani' ludzie nie wymysla. Jedno jest pewne, ze starannie sledza i kopiuja wypowiedzi z naszego forum. Mysle, ze jestesmy dla nich bardzo wazni, bo inaczej nikt by nie wpadl na taki pomysl. Pies szczeka, karawana idzie dalej.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 24-11-2008, 02:18
janik10's Avatar
janik10 janik10 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Marzyłam o tym od lat ale nie dane mi było Go spotkać a teraz już odszedł z tego świata. Dwa lata temu czytałam Jego pięknie ilustrowane listy bo On mnie naprawdę kochał i wart był wzajemnej miłości. Te listy tak mnie zdepresjonowały, że się rozchorowałam. Oprawiłam i powiesiłam na ścianie namalowany przez Niego pejzaż miejsca gdzie mieszkałam. Całe życie żałowałam, że pogardziłam Jego miłością. Dowiedziałam się, że właśnie zmarł dwa lata temu być może kiedy tak o Nim intensywnie myślałam. Myślę, że uczucie nie zjawiło się w porę bo miałam 15 -16 lat a On 18.Potem zdałam sobie sprawę co utraciłam ale nasze drogi definitywnie się rozeszły. Oboje wyjechaliśmy z miasteczka do dwóch różnych miast. Nigdy potem tak naprawdę nie byłam szczęśliwa i myślę, że życie zemściło się na mnie za podeptanie czystego, pięknego uczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 27-03-2009, 11:19
kangur06's Avatar
kangur06 kangur06 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Australia
Posty: 8 276
Domyślnie

Przypadkowo znalazłem ten wątek, interesowało mnie jak kobiety odpowiadają na to pytanie. Udało mi się w życiu kilka razy spotkać kolegów po kilkudziesięciu latach. Spotkania przebiegały różnie ale z młodzieńczych miłości spotkałem tylko jedną kobietę. Spotkanie było bardzo miłe, kolejne dwa dni spędziliśmy po kilka godzin na przyjacielskiej pogawędce. Opowiadaliśmy o swoim życiu oglądaliśmy rodzinne zdjęcia. Ponieważ jestem żonaty od 42 lat i żyje szczęśliwie, oboje rozumieliśmy nasze sytuacje życiowe i spotkanie nie miało na celu odgrzewania czegokolwiek. Uświadomiliśmy sobie nawzajem, że spotkania takie mają sens, że nadal świetnie się rozumiemy, zaspokoiliśmy swoją ciekawość jak tej drugiej osobie ułożyło się życie i wzmocniliśmy naszą przyjaźń. Oczywiście mogę mówić tylko za siebie, ale takie były moje odczucia. Nasze Panie piszą często, że nie chciałyby takich spotkań, bo nie wyglądają tak jak kiedyś ale przecież nas to samo dotyczy. Próbowałem spotkać moją pierwszą miłość ale jak narazie nie udało mi się. Nie oczekuję, że to będzie kobieta o urodzie 18-latki bo przecież jest w moim wieku. Miło by mi było gdyby była zadbana i to wszystko czego oczekuje.
Przyjemnie mieć marzenia, przecież zdarza się, że marzenia się sprawdzają - Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sie porobiło... polder eSenior 10 14-12-2009 23:11
jak to sie robi? Kundzia eSenior 420 25-11-2009 14:59
pierwsza miłość Nika Miłość, przyjaźń, związki, samotność 75 23-11-2008 00:58
Pierwsza pomoc przedlekarska domowym sposobem elizka Choroby, badania, terapie 16 08-06-2008 19:33
Stalo sie ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 9 23-01-2008 15:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.