menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 03:43
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie Kącik Nocnych Marków (wstep po północy)


Ludzi podzieliłbym na sowy, czyli nocne marki i skowronki.
Ci pierwsi, do których należę, mogą nie spać do rana, w nocy czują się doskonale, rano kłopoty ze wstawaniem, do południa nieprzytomni, odżywają wieczorem (szkoda, że nie urodziłem się jakimś hrabią).
Skowronki skoro świt budzą się świezi i wypoczęci z chęcią do życia.
Około 20tej są już senni i idą w kimono - trochę im zazdroszczę tego usypiania.
Reasume:
Witam Nocne Marki!!!
  #2  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 03:58
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Hmm..?
Ze skrzyżowania jeża z dżdżownicą wychodzi drut kolczasty.
A sowy ze skowronkiem???
  #3  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 09:23
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
OK

Właściwie to jest po północy, no nieee? Super wątek, ciekawa jestem kiedy tutaj wpadnę. Bo ja całe życie byłam skowronkiem i teraz mi się tak pozajączkowało, że zasnąć nie mogę, jak sowa, potem się budzę ok. czwartej nad ranem, (proszę tu wkleić odpowiednią piosenkę Cohena, bo mi wywiało z kompa), czyli - skowronkosowa, a może po prostu seniorita? Witam wszystkie sowy, jak już się obudzicie Bo ja jednak poranków sobie nie daruję
  #4  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 16:36
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Pozdrowienia dla nocnych marków
  #5  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 19:53
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam Cie Kufa i innych nocnych marków.Ja wlasnie typowo do nich należę.Mialam i mam problemy ze spaniem od mlodych lat.Dobrze,że nie będę sama nocą wchodzic do seniora.Myślę,że sowa i skowronek to pokojowo nastawione ptaki.No i sowa to mądrość i wasni nie wszczyna
ga6zt.gif
__________________
  #6  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 01:51
kixi52's Avatar
kixi52 kixi52 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Łódź
Posty: 26
Domyślnie

Ale z Was nocne marki wszyscy chyba jednak poszli lulu..aaa...!!!
  #7  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 01:55
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie a ja zawsze spiewam

w nocy...tylko nikt nie slucha
  #8  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 02:17
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Cześć Asiulku

strzeliłam sobie drinka i jestem rześka jak poranek z przymrozkiem /ciekawa jestem co będzie o poranku/. Zdecydowanie jestem sową, lubię urzędowac nocą a rano muszę sobie pospać. Mój partner z kolei jest skowronkiem i lada moment powinien rozpocząć nowy dzionek. Jak tam kuracja odchudzająca?
  #9  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 02:33
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Basiu ja tak naprawde to

Cytat:
Napisał Basia
strzeliłam sobie drinka i jestem rześka jak poranek z przymrozkiem /ciekawa jestem co będzie o poranku/. Zdecydowanie jestem sową, lubię urzędowac nocą a rano muszę sobie pospać. Mój partner z kolei jest skowronkiem i lada moment powinien rozpocząć nowy dzionek. Jak tam kuracja odchudzająca?

jestem skowronkiem ale te 6 godzin roznicy robi ze mnie slowika..

Slucham polskiego radia i... dziwie sie jak zle wyrazaja sie mlodzi.. Nie ma tej elegancji w wyrazaniu sie.. Ja tez jej nie mam niestety ... ale chyba trzebaby zwrocic na to uwage..
  #10  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 02:47
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Niestety Asiu

to złe wyrażanie stało się normą, czasy takie czy co?
  #11  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 02:54
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Asiu zle wyrażają sie mlodzi Polacy ,mlodzi Amerykanie ,mlodzi Anglicy i młodzi Francuzi wszyscy mlodzi ..bo jezyk się zmienia .Elegancko i pieknie po polsku mowi prof.Bartoszewski i prof.Brzeziński z mlodszych..Roman Giertych(tak!!!) A to jak mowią mlodzi to nie jest brzydko czy źle tylko inaczej ,barwniej zabawniej i trzeba to zaakceptować.Plecam ci "Słownik Mlodej Polszczyzny" baardzo zabawne.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #12  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:02
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie ech

ja tez tak mowie Jak siebie slysze to jakby mowil jakis lobuz warszawski.. A moze to po prostu tylko warszawski akcent?

Ale nie ma gorszego niz ten z Mediolanu albo jeszcze gorzej z Bergamo... brr rrr
  #13  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:19
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Lobuzie warszawski pieknie mowisz ,zważywszy na lata na obczyźnie .A wiesz ,ze moj ojciec -chlopak z Powisla jest jedna z niewielu osob ktore znam ,majacych ten warśawski momentami akcent-ja kocham jezyk i uwielbiam wszelkie odmiany ,bardzo mnie to interesuje i bawi.Takie smaczki
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #14  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:29
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Malgosiu

moj tata tez z Powisla
Dziadek byl kierownikiem w Elektrowni na Powislu..Mieli tam mieszkanie . Tata tam sie urodzil ..
Mam jeszcze gdzies ksiazki Wiecha.. Oj... Jaka okropna jest nostalgia!! To jest autentyczny bol
  #15  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:31
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Mój dziadek mial na Powislu jakas fabryczke niewielka ,tata paniczyk z dobrego domu szlajał się z kumplami z domow mniej dobrych i nabyl ...ale fajny z niego wyrósl facet dzięki temu,choc mial przeslanki na mamisynka
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 22-10-2007 o 03:42.
  #16  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:33
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wiesz ,że ja nie posiadam w ogole nostalgii typyu -dzieje rodziny itd .Znaczy interesuję się i lubię poogladac stare albumy i posluchać opowiesci ale jakoś bez nostalgiii.Nieczula jakaś jestem czy co.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #17  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:36
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Asienko i Basiu posiedzialabym sobie jeszcze bo nie chce mi się spać ,ale niestety jutro bez wzgledu na opcje i wynik wyborow wojsko czeka na mnie o 8 wiec dobranocka .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #18  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:39
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Malgosiu

ty nie masz powodow do nostalgi bo jestes w twoim kraju..
Ja czuje nostalgie bo jestem na obczyznie i nie widze zadnych widokow na powrot... I to boli jak cholera.. To nie jest sentymentalizm " rodzinny" To jest autentyczna tesknota za moim swiatem... Tam gdzie wszyscy mowia moim jezykiem i gdzie wszyscy wiedza gdzie jest takie cos jak Wisla np..

Kiedys pamietam wychodzilam z samolotu w Warszawie i na same slowo"dziendobry" poplakalam sie.. To jest trudno zrozumiec ..wiem. To tak jak mowic slepemu o kolorach..
  #19  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:45
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ja to rozumiem bardzo dobrze Asiu .Ale pomysl tak na prawde -umialabys jeszcze zyc w Polsce ? Moze to jest taka mieszanka tęsknoty za krajem dziecinstwa i mlodosci wczesnej .Ale przeciez twoje prawdziwe życie jest tam gdzie jesteś .pisalam już o tym -my mamy taka cechę jak bociany.Więć przyjeżdżaj kochana jak njczesciej zawsze bedziemy cie witać z radoscią .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #20  
Nieprzeczytane 22-10-2007, 03:57
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Moze

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Ja to rozumiem bardzo dobrze Asiu .Ale pomysl tak na prawde -umialabys jeszcze zyc w Polsce ? Moze to jest taka mieszanka tęsknoty za krajem dziecinstwa i mlodosci wczesnej .Ale przeciez twoje prawdziwe życie jest tam gdzie jesteś .pisalam już o tym -my mamy taka cechę jak bociany.Więć przyjeżdżaj kochana jak njczesciej zawsze bedziemy cie witać z radoscią .

nie umialabym juz pracowac w Polsce.. w tym masz racje.. ale zyc ?? nawet w upierdliwoscia zalatwiania spraw w urzedach...? Tak . Tak i jeszcze raz tak.
Tak jak z wyborami ..trzeba na jednej szali polozyc pro a na drugiej kontra i wybrac to co wiecej wazy... Ale to jest i tak marzenie zcietej glowy bo moj luby nie chcialby mieszkac w Polsce ani wogole w Europie.. I masz babo placek!!

Na razie to bede bockiem i bede marzyc o moim gniezdzie na stodole.. w szare amerykanskie godziny..
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kącik układaczy puzzli FeliksG Gry 26 30-01-2017 09:54
Kącik poezji własnej i nie tylko... Stach Głąbiński Książka, literatura, poezja 534 25-02-2009 21:21
A na Północy... jolita Różności - wątki archiwalne 231 22-10-2007 12:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.