menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Senior w banku
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 17-03-2013, 13:29
Klara54 Klara54 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Polska
Posty: 23
Domyślnie

Serdecznie dziękuję Wam za Wasze opinie. Wiele dla mnie znaczą i tak naprawdę każdy z Was ma rację.
Wczoraj rozmawiałam z córką. Gryzło mnie to, że mogę zrobić coś za jej plecami, a co dotyczy jej dziecka.
Porozmawiałyśmy serdecznie, stanęło na tym (mimo dużego sprzeciwu córki) na tym, że założę konto. Córka powiedziała, że nie będzie mi "przeszkadzać" w spełnianiu się jako babcia, bo wierzy, że nie zrobię nic, co byłoby niezgodne z jej metodami wychowawczymi. I bardzo mi podziękowała, że zanim zrobiłam ten prezent, porozmawiałam z nią o tym.
Córce również pomagam, ile jestem w stanie. Niestety to, że tyle pracuje podyktowane jest tym, że obecnie w niektórych zawodach trzeba stanąć na rzęsach,aby sprostać wymaganiom rynku.
Tar-ninka nie muszę robić takiego eksperymentu, bo moja wnuczka zawsze pomagała mi i pomaga bezinteresownie. Nie zawsze dostaje ode mnie pieniądze. Częściej to ona dzwoni, przynosi różne wypieki, kupuje nowe nasionka do ogrodu, bo wie,jak go uwielbiam. Dosłownie wyrywa mi miotłę z rąk, abym nie pracowała. Mam z nią bardzo bliską więź. Jesteśmy dla siebie jak przyjaciółki. I dowodów na jej miłość mam mnóstwo. Wzruszyłam sie właśnie do łez, bo uświadomiłam sobie, jaką jestem szczęściarą mając tak kochające osoby wokół siebie. Życzę Wam wszystkim tego samego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 22-05-2013, 14:58
cwieta's Avatar
cwieta cwieta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: poznań
Posty: 207
Domyślnie

wrzosy dla babci W OPAKOWANIU
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 25-09-2013, 10:16
cwieta's Avatar
cwieta cwieta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: poznań
Posty: 207
Domyślnie

PAN samochodzik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-04-2014, 06:41
andrju235 andrju235 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glasgow
Posty: 2
Domyślnie

Konto bankowe dla dziecka w dzisiejszych czasach jest już bardoz popularne. Moja żona pracuje w bankowości i coraz częściej spotyak sie z sytuacja gdy ludzie przychodzą z dziećmi założyć konto bankowe. A jak przekonać dziecko? Wystarczy powiedzieć, że będziemy im tam wpłacać regularnie pieniążki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 23-04-2014, 15:46
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Córka nie chce konta dla wnuczki? Dziwna sprawa. U mnie nie było z tym problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 01-05-2014, 15:48
Renna Renna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 21
Domyślnie

Ja bym chciała założyć wnukom jaką lokatę, nie bardzo się orientuję w tym temacie.Gdzie warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 29-12-2014, 22:23
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Seniorzy to maja bank PKO tak u mnie w domu żartują i maja po części rację.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak przekonać mamę do wyjazdu do sanatorium? paulinna Opieka 11 04-06-2013 22:41
Czy seniorowi potrzebne jest konto? - komentarze bogus223a Ogólny 4 02-03-2013 18:07
Jak wpłacić Euro na konto w Austrii? mysle.wiec.jestem Humor, zabawa - wątki archiwalne 2 08-12-2011 10:14
Czeska emerytura - przelew na konto bisonen Emerytura, renta, ZUS 1 11-05-2011 23:17
Emerytura dostarczana przez listonosza czy na konto? - komentarze sToRcZyK Ogólny 29 03-05-2011 20:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.