menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3481  
Nieprzeczytane 14-04-2021, 15:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Och, jak ja lubię walki bulterierów.

ONET
Polityczna wojna w Rzeszowie. Ziobro i Gowin zawierają sojusz przeciw PiS. Kandydaci idą "na ostro".

Haki, wyciąganie współpracy z klubem Palikota, donosy na policję oraz walka z hejtem w sieci. Kampania wyborcza w Rzeszowie rozkręca się na dobre. Wbrew pozorom najbardziej zażarty bój nie toczy się między kandydatami Zjednoczonej Prawicy, a opozycją. Bratobójczą walkę toczą pionki ustawione na szachownicy przez Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobrę. Ten ostatni zyskał w tej walce niespodziewanego sojusznika.

Nic jednak nie przebije obdarowania Morawieckiego przez duo Ziobro i niejaki Kowalski mianem ZDRAJCY i MIĘKISZONA

No i ta wrzuta Bielana, że Gowin znowu knuł z TUSKIEM

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 14-04-2021 o 15:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3482  
Nieprzeczytane 14-04-2021, 15:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nic jednak nie przebije obdarowania Morawieckiego przez duo Ziobro i niejaki Kowalski mianem ZDRAJCY i MIĘKISZONA

No i ta wrzuta Bielana, że Gowin znowu knuł z TUSKIEM


Nie uważasz, że lepsze było DONALD MATOLE?

Inna sprawa, że ten rząd jest jak na mój gust za ''miętki'' w kolanach. Przegrają, jak twierdzę, i będzie na pewno ciekawiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3483  
Nieprzeczytane 14-04-2021, 18:09
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Następna juta;

Obraża to forumowiczów, bo to jest JEJ mocium panie forum, i nie wolno mieć innego zdania.
Zdaje się złe bo przeszkodziłam nalotowi dywanowemu na Ciebie. Dywanonauci, psiakość.
Lilu, nie można zabronić ludziom myślenia hipochondrycznego w kwestiach politycznych, społecznych i kontaktach z innymi.
Mają swoich utopców i dobrze. Mogłyby ich jeszcze gnębić wilkołaki, jednorożce itp.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3484  
Nieprzeczytane 14-04-2021, 18:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Lubią PiS i jego
nominantów.

Cytat:
Komisja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy zarekomendowała odrzucenie całej listy polskich kandydatów na sędziów w Europejskim Trybunale Praw Człowieka i wznowienie procedury - poinformowano oficjalnie na stronie tej instytucji.

Rzecznik SN Aleksander Stępkowski stwierdził, że nieprawdą jest, iż którakolwiek z polskich kandydatur została odrzucona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3485  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 13:14
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

ONET
Dlaczego PiS chciało usunąć Adama Bodnara? Niezależny RPO może napsuć krwi każdej władzy

Rzecznik Praw Obywatelskich nie ma szerokich uprawnień, ale te które posiada, mogą napsuć krwi każdej władzy. Tak było w przypadku Adama Bodnara i PiS. Odchodzący już niebawem RPO zadał na samym końcu bolesny cios rządzącym – właśnie dzięki swoim skromnym narzędziom.

Tak było m.in. w sprawie decyzji UOKiK, który zgodził się na przejęcie wydawnictwa Polska Press przez Orlen. Kilka dni temu sąd – właśnie po wniosku RPO – nakazał wstrzymanie przejęcia wydawnictwa przez naftowy koncern do wydania ostatecznego rozstrzygnięcia.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3486  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 13:30
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Jeszcze trochę a obejmą władzę na 100%. Właśnie o to chodzi JK i dąży do celu.
Słaba i skłócona opozycja niewiele może zrobić....a może nie chce ???
Coraz bardziej zaczynam "ustawiać się " z boku i czekać końca.
Może dobrze, może żle ale my seniorzy już niewiele możemy....natomiast młodzi mogą wiele tylko czy chcą ???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3487  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 13:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

To straszne. Naród który obalił komunę nie potrafi się zjednoczyć przeciwko antypolskiej i antyeuropejskiej dyktaturze pisbolszewi.
W dodatku pięć milionów to większość przy trzydziestu ośmiu milionach. Po co było mi się uczyć przez szesnaście lat matematyki.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3488  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 14:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Naprawdę straszne jest to, że kosztem liczydeł zaniedbałeś naukę historii.
Np poczytałbyś starożytnych filozofów i przetarł oczęta swe bławatne na ich egzegezy,
które głosili przeciwko demokracji jako rządom zdegenerowanego motłochu. I nie kto inny to pisał, tylko sam przesławny Platon, stawiający znak równości między demokracją a tyranią.

Chciałbyś by rządziła większość? I ty piszesz o bolszewii ( bolsze - czyli SDPRR jako większość czyli właśnie bolszewia).
Rozum był zawsze w mniejszości, co widać nawet na forach. Prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3489  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 14:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Delikatnie przypomnę, że kiedy Jarek i my wszyscy śmy się tych rachunków uczyli, to komunistów /za Gierka/ było 3 miliony. Takich rasy Piotrowicz... plus reszta bezpratyjnych bolshewików. I oni byli zjednoczeni w PZPRze.
Dziś zabawa wygląda inaczej.... Po to lud boży wybiera posłów do parlamentu, żeby mieć swoich przedstawicieli.
I moim zdaniem skromnem one lepiej, żeby się wzorem komunistów nie jednoczyły, bo wtedy nad wszystkimi mógłby mieć "pieczę" jakiś KACZYŃSKI.

A opozycyjne partie i ich przedstawiciele, którym marzy się obalenie KACZYŃSKIEGO i ZIOBRY nie muszą się jednoczyć, tylko ustalić co chcą zrobić razem, jakimi sposobami i ewentualnie co potem.
A na początek jakie padło rzucić Gowinowi, żeby go wyciągnąć z szamba KACZYŃSKIEGO bo darmo nie wylezie.

No i warto pamietać że tzw opozycja składa się ze Zandberga, Czarzastego, KO i PSL- u oraz konfederasty Mikkego i Brauna plus trochę drobnego planktonu...

To jak w/g Was takie zjednoczenie miałoby wyglądać???

Wspomnijcie rządy Olszewskiego, Suchockiej i Buzka.. i jeszcze Marcinkiewicza/KACZYŃSKIEGO....co zjednoczyli się z Lepperem i Giertychem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3490  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 14:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Jeszcze trochę a obejmą władzę na 100%. Właśnie o to chodzi JK i dąży do celu.
Słaba i skłócona opozycja niewiele może zrobić....a może nie chce ???
Coraz bardziej zaczynam "ustawiać się " z boku i czekać końca.
Może dobrze, może żle ale my seniorzy już niewiele możemy....natomiast młodzi mogą wiele tylko czy chcą ???


Uspokajam skołatane nerwy; przegrają.
Jeśli masz wśród rodziny nauczycielki, pielęgniarki itp.
podziękują ci za pracę do 67 roku życia.
Tylko prawniczki i lekarki chcą tyrać do śmierci. No i aktorki, ale tu nie ma pola manewru za dużego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3491  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 15:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
ONET
Dlaczego PiS chciało usunąć Adama Bodnara? Niezależny RPO może napsuć krwi każdej władzy

Rzecznik Praw Obywatelskich nie ma szerokich uprawnień, ale te które posiada, mogą napsuć krwi każdej władzy. Tak było w przypadku Adama Bodnara i PiS. Odchodzący już niebawem RPO zadał na samym końcu bolesny cios rządzącym – właśnie dzięki swoim skromnym narzędziom.

Tak było m.in. w sprawie decyzji UOKiK, który zgodził się na przejęcie wydawnictwa Polska Press przez Orlen. Kilka dni temu sąd – właśnie po wniosku RPO – nakazał wstrzymanie przejęcia wydawnictwa przez naftowy koncern do wydania ostatecznego rozstrzygnięcia.


Przypomnij nam wszystkim, kiedy mu się kadencja skończyła. Już szykuje akces do PO, więc nie pisz o niezależności.
KONSTYTUCJA!
KONSTYTUCJA!
Art. 209.
Rzecznik Praw Obywatelskich jest powoływany przez Sejm za zgodą Senatu, na 5 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3492  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 16:50
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Pluto, przepraszam ale nie chodzi mi o takie zjednoczenie jak zjednoczona prawica i na jej czele jeden wódz
Chodzi mi o jakieś wspólne ustalenia, wspólne dążenie do obalenia rządu i jedynego słusznego wodza ....niczym Mao
Żaden inny przywódca nie pasuje mi tak do porównania jak w/w przeze mnie.
Jak może być dobrze skoro garstka przytakiwaczy rządzi całym krajem.
W tej chwili ( a nigdy aż tak nie było ) jest tworzona "kasta" oligarchów których zarobki są tak ogromne, że nie jeden bardzo wykształcony i pracujący nawet na kilku etatach np. lekarz zarabia 1/10 tego co np. p. Obajtek. Dziś Orlen podał jego zarobki za rok 2020....można by się było z nimi zgodzić gdyby to nie były nasze pieniądze.
Wcale się nie dziwię, ze młodzi i wykształceni masowo opuszczają nasz kraj.
.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3493  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 16:55
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Pluto, przepraszam ale nie chodzi mi o takie zjednoczenie jak zjednoczona prawica i na jej czele jeden wódz
Chodzi mi o jakieś wspólne ustalenia, wspólne dążenie do obalenia rządu i jedynego słusznego wodza ....niczym Mao
Żaden inny przywódca nie pasuje mi tak do porównania jak w/w przeze mnie.
Jak może być dobrze skoro garstka przytakiwaczy rządzi całym krajem.
W tej chwili ( a nigdy aż tak nie było ) jest tworzona "kasta" oligarchów których zarobki są tak ogromne, że nie jeden bardzo wykształcony i pracujący nawet na kilku etatach np. lekarz zarabia 1/10 tego co np. p. Obajtek. Dziś Orlen podał jego zarobki za rok 2020....można by się było z nimi zgodzić gdyby to nie były nasze pieniądze.
Wcale się nie dziwię, ze młodzi i wykształceni masowo opuszczają nasz kraj.
.
Pisowi młodzi i wykształceni nie sa potrzebni. Potrzebni sa tępi i półpiśmienni na nich się PiS opiera. I dobrze że wyjeżdżają mają prawo do życia w normalnym państwie bez zdradzieckich mord. Nam dziadkom będzie smutno ale nie ma wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3494  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 17:09
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Delikatnie przypomnę, że kiedy Jarek i my wszyscy śmy się tych rachunków uczyli, to komunistów /za Gierka/ było 3 miliony. Takich rasy Piotrowicz... plus reszta bezpratyjnych bolshewików. I oni byli zjednoczeni w PZPRze.
Dziś zabawa wygląda inaczej.... Po to lud boży wybiera posłów do parlamentu, żeby mieć swoich przedstawicieli.
I moim zdaniem skromnem one lepiej, żeby się wzorem komunistów nie jednoczyły, bo wtedy nad wszystkimi mógłby mieć "pieczę" jakiś KACZYŃSKI.

A opozycyjne partie i ich przedstawiciele, którym marzy się obalenie KACZYŃSKIEGO i ZIOBRY nie muszą się jednoczyć, tylko ustalić co chcą zrobić razem, jakimi sposobami i ewentualnie co potem.
A na początek jakie padło rzucić Gowinowi, żeby go wyciągnąć z szamba KACZYŃSKIEGO bo darmo nie wylezie.

No i warto pamietać że tzw opozycja składa się ze Zandberga, Czarzastego, KO i PSL- u oraz konfederasty Mikkego i Brauna plus trochę drobnego planktonu...

To jak w/g Was takie zjednoczenie miałoby wyglądać???

Wspomnijcie rządy Olszewskiego, Suchockiej i Buzka.. i jeszcze Marcinkiewicza/KACZYŃSKIEGO....co zjednoczyli się z Lepperem i Giertychem.

To wszystko świadczy tylko o tym,
że społeczeństwo za mądre nie jest.
Bo to wyborcy decydują kogo wybrać,
ale zbyt wielu mówi "polityką się nie intresuję a nawet brzydzę"
i organizują wtedy grila, a potem: "opozycja jest beznadziejna"
albo łapią się na durne hasełka "Bóg..." jakby Korwin-Mike, Bosak czy taki Braun stosowali te hasła w swoim życiu naprawdę.
Tym dziwniejsze, że dzisiaj prawie każdy MOŻE, gdyby tylko zechciał, mieć dostęp do szerokiej wiedzy.
Smartfony z internetem ma dzisiaj prawie każdy.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3495  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 17:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Pluto, przepraszam ale nie chodzi mi o takie zjednoczenie jak zjednoczona prawica i na jej czele jeden wódz
Chodzi mi o jakieś wspólne ustalenia, wspólne dążenie do obalenia rządu i jedynego słusznego wodza ....niczym Mao .........
Wcale się nie dziwię, ze młodzi i wykształceni masowo opuszczają nasz kraj.
.

Jadziu! Mamy podobne obserwacje i podobne wyciagamy wnioski...
Tylko dziś słuchałem na TOKu jednego wodza, który ciężko wzdęty i nadęty sondażami nawet słowem się o jakiejś tematycznej wspólnej akcji z innymi się nie zająknął... Mimo ciężkich wysiłków redaktor prowadzącej.

Ja wiem, że polityka polega na szachach, ale pamiętam też chińską przypowiastkę że jedno źdźbło łatwo się łamie, a cała wiązka jest trudna do skasowania..

Więc każdy z nas wyborców ma dość jasny trakt wyborczy jesli nie chce mieć PiSu i KACZYŃSKIEGO dalej na karku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3496  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 17:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
To wszystko świadczy tylko o tym,
że społeczeństwo za mądre nie jest.
Bo to wyborcy decydują kogo wybrać,
ale zbyt wielu mówi "polityką się nie intresuję a nawet brzydzę"
i organizują wtedy grila, a potem: "opozycja jest beznadziejna"
albo łapią się na durne hasełka "Bóg..." jakby Korwin-Mike, Bosak czy taki Braun stosowali te hasła w swoim życiu naprawdę.
Tym dziwniejsze, że dzisiaj prawie każdy MOŻE, gdyby tylko zechciał, mieć dostęp do szerokiej wiedzy.
Smartfony z internetem ma dzisiaj prawie każdy.

Amelio!
Czyż nie o tem z POLĄ ze sąsiedniej działki deliberujemy od ...... lat?
Przecie wszyscy wiemy, że te co ich wymieniamy codziennie nie spadli z nieb.

Dlatego patryjot gospodarczy Gowin trzyma się koryta KACZYŃSKIEGO KURCZOWO, mimo różnych propozycji i apeli... Co do mnie to mam nadzieję że w końcu skończy na smietniku jak jego kumpel Rokita.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3497  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 18:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Pisowi młodzi i wykształceni nie sa potrzebni. Potrzebni sa tępi i półpiśmienni na nich się PiS opiera. I dobrze że wyjeżdżają mają prawo do życia w normalnym państwie bez zdradzieckich mord. Nam dziadkom będzie smutno ale nie ma wyjścia.


Z tego co mi ludzie piszą, wynika iż moja półpiśmienność bardzo się wyróżnia na tle pełnej piśmienności opozycji, która to im pozwala budować zdania wielokrotnie złożone w spiralę wieloaspektowości, dodatkowo skomplikowaną indywidualnym podejściem do ortografii,
co oczywiście świadczy o oświeceniu, nieco zawikłanym.

Podpis;
- tępa i półpiśmienna wyborczyni PiS.



PS, spoko, wracają do Polski. Oczywiście tępi i półpiśmienni jak mój bratanek, wieloletni wykładowca Uniwersytetów w Tuluzie i Cambridge. Tu dostał porównywalne warunki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3498  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 18:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Pluto, przepraszam ale nie chodzi mi o takie zjednoczenie jak zjednoczona prawica i na jej czele jeden wódz
Chodzi mi o jakieś wspólne ustalenia, wspólne dążenie do obalenia rządu i jedynego słusznego wodza ....niczym Mao
Żaden inny przywódca nie pasuje mi tak do porównania jak w/w przeze mnie.
Jak może być dobrze skoro garstka przytakiwaczy rządzi całym krajem.
W tej chwili ( a nigdy aż tak nie było ) jest tworzona "kasta" oligarchów których zarobki są tak ogromne, że nie jeden bardzo wykształcony i pracujący nawet na kilku etatach np. lekarz zarabia 1/10 tego co np. p. Obajtek. Dziś Orlen podał jego zarobki za rok 2020....można by się było z nimi zgodzić gdyby to nie były nasze pieniądze.
Wcale się nie dziwię, ze młodzi i wykształceni masowo opuszczają nasz kraj.
.

Pod domem Mao racice urządzają sabaty.
Faktycznie reżim.
A może sprawdzisz jak wysokie były zarobki prezesów Orlenu za czasów Sitwy, przy wielokrotnie mniejszym zysku?

Ja bym się wstydziła pisać bez sprawdzenia, ale cóż...ja to półpiśmienny, tępy elektorat, to i wstyd ma.

Cytat:
Przed Danielem Obajtkiem funkcję prezesa Orlenu pełnił Wojciech Jasiński, który został na to stanowisko powołany w grudniu 2015 roku. W ostatnim pełnym roku jego prezesury, czyli w roku 2017, jego pensja wyniosła w sumie 2 mln 403 tys. zł (1 mln 226 tys. zł pensji zasadniczej oraz 1 mln 177 tys. premii). Wynagrodzenie Jasińskiego było zatem o 13 proc. wyższe od wynagrodzenia Obajtka w roku 2019. Kiedy w Polsce rządziła Platforma Obywatelska (lata 2008-2015), prezesem Orlenu był Jacek Krawiec, który na to stanowisko powołany został w 2008 roku.
Aby w sposób wiarygodny dokonać porównania pensji oby prezesów, skupimy się na analizie dwóch ostatnich pełnych lat piastowania funkcji prezesa przez Krawca, czyli na latach 2013 oraz 2014. Wynagrodzenie zasadnicze prezesa wyniosło w roku 2013 – 1 mln 524 tys. zł, a premia – 1 mln 440 tys. zł.
W kolejnym roku kwoty te wyniosły odpowiednio: 1 mln 674 tys. oraz 1 mln 240 tys. zł.
W sumie wynagrodzenie Krawca wyniosło zatem: 2 mln 964 tys. zł w roku 2013 oraz 2 mln 914 tys. zł
w roku 2014.

/

A to było parę lat temu i nie przypominam sobie narzekań na tym forum,
mimo, że Orlen zdychał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3499  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 18:59
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

"Z tego co mi ludzie piszą, wynika iż moja półpiśmienność bardzo się wyróżnia na tle pełnej piśmienności opozycji, "







Chodzi im ( tym ludziom ) o styl czy o treść ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3500  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 19:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

O całokształt, bo wbrew temu co myślicie, jest TU sporo zwolenników obecnej władzy,
tylko nie chcą się narażać na ukąszenia i naloty dywanowe ( a mnie to właśnie bawi).

Choć myślę, że chodzi głównie o język polski .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 15:44
. . . Nasze i nie tylko nasze PPSy - exe - flash. . . cz. 3. tar-ninka Hobby, pasje 2837 25-10-2020 12:24
Ubezpieczenie (prawie) od wszystkiego - komentarze 81.190.208.xxx Ogólny 2 25-03-2019 21:16
Drogi Panie ...Ułóż Zdanie.. Lila Humor, zabawa - wątki archiwalne 182 20-06-2008 23:32
Uzależnienie od sprawdzania wszystkiego .Pomocy Heniek52 Uzależnienia 17 09-10-2007 23:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.