menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 01:49
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Leokadia
Witam,

W zasadzie to nie wiem od czego zacząć. Mój mąż zmarł ponad 8 lat temu, od tego czasu żyje zupełnie sama. Starałam się ułożyć sobie jakoś życie na nowo, ale ,że nie potrafiłam zapomniec o moim meżu to z nikim już od jego śmierci się nie spotykałam. Mam syna, ale mieszka ze swoją żoną za granicą, więc widujemy się naprawdę bardzo rzadko. Moja dobra przyjaciółka namawiała mnie ,żebym znalazła sobie wreszcie kogoś. Tłumaczyła mi ,że przecież nie chcę chyba umrzeć w domu sama, żeby mnie w końcu sąsiedzi znaleźli po tygodniu, kiedy już będą zaniepokojeni ,że coś jest nie tak. Brutalny argument ale w końcu przemówił do mnie. Zamieściłam ogłoszenie matrymonialne w internecie, na początku uważałam ,że to całkowicie nie trafiony pomysł, kiedy przeczytałam sobie jego treść "60 letnia wdowa, zmęczona samotnym życiem, otwarta, z wszechstronymi zainteresowaniami, szuka kontaktu z osobami w zblizonym wieku, którym również doskwiera samotność" i mój numer telefonu....myślałam ,że szybko zniknie gdzieś niepostrzeżenie wśród innych podobnych. W koncu , któregoś wieczoru zadzwonił telefon, odezwał się miły męski głos. Pan w moim wieku, twierdził ,że z chęcią spotkałby się na kawę. Zgodziłam się, ale poczułam jakiś niesmak. Poszłam do lustra i spojrzałam na siebie. Włosy - kompletny koszmar - siwe, rozdwojone, jakieś przerzedzone, dawno już nie widziały fryzjera , twarz jakaś zmęczona, pomarszczona jakby nie moja, skóra blada, paznokcie bez kształtu, jakieś słabe, jednym słowem czułam się koszmarnie. Stwierdziłam ,że w takim stanie z pewnością nie pójdę na pierwszą od 8 lat randkę....odwołałam...chociaż Pan był dalej miły, i powiedział ,że jeśli zmienię zdanie, to mogę do niego zadzwonić. Uświadomiłam sobie ,że przez te wszystkie lata w ogóle o siebie nie dbałam, chciałabym to jakoś zmienić. Czy nie jest za późno? A może powinnam odwarzyć się na to spotkanie, może osobom w moim wieku nie wypada już żeby stroić się i szykować na spotkanie jak nastolatka...
No i co za problem.Po pierwsze do fryzjera ,po drugie do manicure ,po trzecie jakiś ciuch sensownie seksowny ,po czwarte lekki makijaż po piąte -az do dziesiątego dobry humor i uśmiech na twarzy i do przodu!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 01:52
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 003
Domyślnie

Leokadio
jezeli uwazasz, ze spotkanie mezczyzny,
moze potem przyjaciela, odmieni Twoje zycie na lepsze - zadzwon. I nie licz od razu na trafienie w dziesiatke,
ale musisz byc przekonana, ze warto probowac.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 01:56
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Małgorzato.
Cytat:
No i co za problem.Po pierwsze do fryzjera ,po drugie do manicure ,po trzecie jakiś ciuch sensownie seksowny ,po czwarte lekki makijaż po piąte -az do dziesiątego dobry humor i uśmiech na twarzy i do przodu!!!!!
Lodka już pewnie dawno po tej randce. Przecież przez miesiąc chyba się nie stroiła? Może już i dalsze kroki były albo i nici z tego wyszły.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 02:11
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Małgorzato.

Lodka już pewnie dawno po tej randce. Przecież przez miesiąc chyba się nie stroiła? Może już i dalsze kroki były albo i nici z tego wyszły.
Tadziu co ci się porobiło ,ze taki potwornie zasadniczy jesteś odnotowujesz daty i przywołujesz do porządku .To co ,że po randce ? a nie można sobie popitolic po klawiaturze? Ja nie rozumiem jak dorosła kobieta może po pierwsze doprowadzić do widoku z lustra opisanego w tym poscie ,a po drugie dlaczego zamiast się dzielic w internecie opisem swojej podupadlosci nie siedzi u wyż wym,.fryzjera.Czyli moj post ma wydźwiek ogólny
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 02:15
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Małgoś ja sobie tez tak pitolę po klawiaturze. Z pozostałymi tezami też się zgadzam. Dobra nie przynudzam idę spać
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 02:18
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Dobranoc Tadziu niech ci się przysni atrakcyjna randkowiczka
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 02:19
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Małgosiu byle nie miała 100+
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 02:23
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

ZADBANĄ= atrakcyjna czyli raczej 100+ z powodów naturalnych sie nie załapuje .Jaki przedział wiekowy preferujesz ,żeby ci się dobrze spało(z naciskiem na spało)
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 07:20
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
ZADBANĄ= atrakcyjna czyli raczej 100+ z powodów naturalnych sie nie załapuje .Jaki przedział wiekowy preferujesz ,żeby ci się dobrze spało(z naciskiem na spało)
Spać to mi się słabo spało i już jestem na nogach. Pomażyć zawsze można i jaki przedział wiekowy no tak 18 z małym +. Ale stąpając po ziemi to 50 też z małym +. A już nie marudzę.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 14:23
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Tadziu cieszy mnie twój dobry humor od rana-ja ci proponuje 18+ w snach jeno .A na życie hmmm ....to już twoja prywatna sprawa.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 14:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Tadziu cieszy mnie twój dobry humor od rana-ja ci proponuje 18+ w snach jeno .A na życie hmmm ....to już twoja prywatna sprawa.
Małgoś bo jestem realistą i te 18 z małym + to w snach i "maleńka' różnicza wieku tylko 40 wiosenek a nie tak jak w innym miejscu gdzie obie strony śpiewają z zachwytu przy różnicy 60 zim życia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 15:26
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Małgoś bo jestem realistą i te 18 z małym + to w snach i "maleńka' różnicza wieku tylko 40 wiosenek a nie tak jak w innym miejscu gdzie obie strony śpiewają z zachwytu przy różnicy 60 zim życia.
No widzisz ,wszystko przed tobą -narzeczona byc moze jeszcze się nie urodziła
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 24-06-2009, 21:22
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
No widzisz ,wszystko przed tobą -narzeczona byc moze jeszcze się nie urodziła
No właśnie już to gdzieś pisałem. Podobny tekst.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 25-04-2010, 22:24
Marziku55 Marziku55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Dolny Śląsk - Polska
Posty: 6
Domyślnie Pozdrowienia

Droga Leokadio- podziwiam Cię za odwagę. Też spróbuję, bo jestem w takiej samej sytuacji i nie umiem żyć sama. Strasznie potrzebuję po prostu przyjaciół. A także szukam w internecie, bo mieszkam na wsi i nie mam kontaktów z obcymi ludźmi, chyba że w sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 25-04-2010, 22:27
Marziku55 Marziku55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Dolny Śląsk - Polska
Posty: 6
Domyślnie

Brawo Leokadio- podziwiam Cię za odwagę. Właśnie w internecie można spotkać ciekawych i fajnych przyjaciół- być może tak samo samotnych w swoich domach- jak ja i Ty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 12-11-2010, 15:04
Razem50plus.pl's Avatar
Razem50plus.pl Razem50plus.pl jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Leokadia
Witam,

W zasadzie to nie wiem od czego zacząć. Mój mąż zmarł ponad 8 lat temu, od tego czasu żyje zupełnie sama. Starałam się ułożyć sobie jakoś życie na nowo, ale ,że nie potrafiłam zapomniec o moim meżu to z nikim już od jego śmierci się nie spotykałam. Mam syna, ale mieszka ze swoją żoną za granicą, więc widujemy się naprawdę bardzo rzadko. Moja dobra przyjaciółka namawiała mnie ,żebym znalazła sobie wreszcie kogoś. Tłumaczyła mi ,że przecież nie chcę chyba umrzeć w domu sama, żeby mnie w końcu sąsiedzi znaleźli po tygodniu, kiedy już będą zaniepokojeni ,że coś jest nie tak. Brutalny argument ale w końcu przemówił do mnie. Zamieściłam ogłoszenie matrymonialne w internecie, na początku uważałam ,że to całkowicie nie trafiony pomysł, kiedy przeczytałam sobie jego treść "60 letnia wdowa, zmęczona samotnym życiem, otwarta, z wszechstronymi zainteresowaniami, szuka kontaktu z osobami w zblizonym wieku, którym również doskwiera samotność" i mój numer telefonu....myślałam ,że szybko zniknie gdzieś niepostrzeżenie wśród innych podobnych. W koncu , któregoś wieczoru zadzwonił telefon, odezwał się miły męski głos. Pan w moim wieku, twierdził ,że z chęcią spotkałby się na kawę. Zgodziłam się, ale poczułam jakiś niesmak. Poszłam do lustra i spojrzałam na siebie. Włosy - kompletny koszmar - siwe, rozdwojone, jakieś przerzedzone, dawno już nie widziały fryzjera , twarz jakaś zmęczona, pomarszczona jakby nie moja, skóra blada, paznokcie bez kształtu, jakieś słabe, jednym słowem czułam się koszmarnie. Stwierdziłam ,że w takim stanie z pewnością nie pójdę na pierwszą od 8 lat randkę....odwołałam...chociaż Pan był dalej miły, i powiedział ,że jeśli zmienię zdanie, to mogę do niego zadzwonić. Uświadomiłam sobie ,że przez te wszystkie lata w ogóle o siebie nie dbałam, chciałabym to jakoś zmienić. Czy nie jest za późno? A może powinnam odwarzyć się na to spotkanie, może osobom w moim wieku nie wypada już żeby stroić się i szykować na spotkanie jak nastolatka...

Leokadio,
jak się skończyło Twoje poszukiwanie drugiej osoby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 20-10-2018, 09:23
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Jestem samotną osobą, bo tak jakoś się ułożyło. Dlatego często wybieram się na różne randki, kto wie może kogoś w ten sposób poznam. A ostatnio dostałam namiary na stronę https://www.flirten.pl/ ponoć tam można poznać kogoś ciekawego. A nawet poprowadzić pikantne rozmowy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 22-03-2019, 13:23
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Ważne żeby próbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 22-03-2019, 22:20
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Randki w pewnym wieku nie są już tak pociągające jak w młodości!!Ale i tak zawsze trzeba zadbać o siębie-nie tylko od wielkiego dzwonu!!A to jest pretekst,może i dobry na zmianę,na samopoczucie lepsze,na lepsze myśli,ze można się jeszcze podobać?!Pewnie ,że nie ma co od razu liczyć na miłość ale....marzenia też są dobre!! Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 20-08-2019, 16:42
sarun sarun jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: mazury
Posty: 2
Domyślnie randki

Chciałam zapytać czy macie założone konto na jakimś portalu randkowym albo czy może znacie kogoś kto z tego korzysta? Bo jestem już długo sama i chciałabym kogoś poznać. Syn podpowiedział mi, że jest taki portal Tinder, który ma dużo użytkowników i tak się zastanawiam czy się tam zapisać. Tutaj są opinie http://www.jaw.pl/2019/02/opinie-o-t...e-w-2019-roku/. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy byscie chcieli sie spotkac z wasza pierwsza miloscia? Mar-Basia Miłość, przyjaźń, związki, samotność 239 25-09-2010 17:25
pierwsza miłość Nika Miłość, przyjaźń, związki, samotność 75 23-11-2008 01:58
Pierwsza pomoc przedlekarska domowym sposobem elizka Choroby, badania, terapie 16 08-06-2008 20:33
100 lat krajoznawstwa. z centrum kujawsko-pomorskie 0 30-03-2008 00:20
Gdzie Dziewczęta z tamtych lat... jolita Różności - wątki archiwalne 99 25-10-2007 23:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.