menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-07-2012, 13:43
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Zamachy na Izraelczykow .


Co raz wiecej jest zamachow na Izraelczykow i ludzi zydowskiego pochodzenia - ostatni krwawy zamach w Bulgari i to na turystow jadacych na wypoczynek,ludzi niewinnych.

Czemu i komu te zamachy sluza ,kto za tymi zamachami stoi ?

Dzisiaj czytalem na portalu polskim, gdzie forumowicze jaki sam jej wlasciciel Marek Podlecki doszukuja sie prawdy i twierdza,ze za zamachem tym stoja sluzby wywiadowcze samego Izraela i USA .
O czym to swiadczy ?

Podaje link do tego portalu :
www.monitor-polski.pl

Osobiscie uwazam ,ze sa to jakies prowokacje a moze i cos wiecej.
GINA LUDZIE NIEWINNI,zas prowokatorzy robia wszystko aby cale narody sklocac i nastawiac wzajemnie na siebie.
Czy mozna temu polozyc kres ???

TO WAZNY PROBLEM SPOLECZNY,ktory nalezy niezwlocznie rozwiazac ,tym bardziej,ze i w Polsce zauwazamy wzajemne nastawianie na siebie narodow w niej zamieszkujacych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-07-2012, 17:11
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Patrząc z boku każdy może mieć na ten temat swoje zdanie . Na pewno nie będzie obiektywne dla jednej ze stron. Nic nie będę potępiał aby nie było jak z potępieniem biskupów polskich w sprawie orędzia. Fakt, giną ludzie niewinni ale obie strony uważają, że jest stan wojny. Może ktoś pamięta kiedy zaczął się ten konflikt, i od czego. Nie wykluczone, ze chodzi po jednej i drugiej stronie o prowokacje ale służby wywiadowcze to państwo w państwie i mają swoje partykularne interesy czasem zbieżne a czasem rozbieżne danego państwa.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 08:52
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Sluzby wywiadowcze maja tez swych przelozonych na najwyzszym podium,komus podlegaja ,ktos im za sluzbe placi.

Kazdy zamach,kazde zabojstwo MUSI BYC POTEPIONE przez opinie spoleczna a scigane z urzedu ,zlapane,osadzone i zawyrokowane .

Czy tak to sie odbywa ?

Widze,ze i tu na tak wazny temat zapadlo milczenie ze strony CZCIGODNEGO STARSZENSTWA .

Czyzby zabraklo cywilnej odwagi do ocen ,a moze inne powody ???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 10:15
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zamachy na turystow,na widzow w kinie to jakas nowosc i ogromna tragedia.

Oby jeszcze na stadionach ich nie bylo,a zbliza sie przeciez olimpiada w Londynie i tam pelna gotowosc sil zabezpieczajacych az po wojsko.

W jakim to swiecie przyszlo nam zyc ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 11:57
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Zamachy na turystow,na widzow w kinie to jakas nowosc i ogromna tragedia.

Oby jeszcze na stadionach ich nie bylo,a zbliza sie przeciez olimpiada w Londynie i tam pelna gotowosc sil zabezpieczajacych az po wojsko.

W jakim to swiecie przyszlo nam zyc ?
Wiele od nas zależało, że taki jest. Popieraliśmy różnego rodzaju junty świadomie lub nieświadomie a czasem z pełną premedytacją. Wiec nie pytaj jak żyć tylko moja kulpa.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 12:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wiele od nas zależało, że taki jest.


Bardzo boję się islamu.
Jestem przeciw jego ekspansji w Polsce, ale absolutnie jest nie do przyjęcia, aby ambasada Izraela miała wpływ na to,
jakiego gościa zapraszają sobie uczniowie polskiego liceum.

Mam na myśli Tarnów !

I teraz pewnie dyrektorka straci pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 22:10
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Bardzo boję się islamu.
Jestem przeciw jego ekspansji w Polsce, ale absolutnie jest nie do przyjęcia, aby ambasada Izraela miała wpływ na to,
jakiego gościa zapraszają sobie uczniowie polskiego liceum.

Mam na myśli Tarnów !

I teraz pewnie dyrektorka straci pracę.
Zależy jaki ma nos.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-07-2012, 23:50
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Bułgaria: Zamach na Izraelskich turystów w Bułgarii Burgas
Dział:Świat, 2012-07-18
Cytat:
Terrorysta-samobójca wysadził autobus z izraelskimi turystami na miejscowym lotnisku w Burgas.

Siedem osób zostało zabitych, jest 20 rannych. Służby izraelskie uważają, że zamachem stoi Iran, który takie groźby sygnalizował w poprzednich miesiącach. Na "celowniku" byli izraelscy turyści w Turcji i krajach bałkańskich. Co więcej służby bezpieczeństwa Bułgarii wykryły przed kilkoma miesiącami terrorystyczną komórkę Hezbollahu.

Iran i Hezbollach otwarcie groziły zamachami Izraelowi.

MYK

Źródło: korespondencja własna
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 23-07-2012, 14:13
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Bac sie Islamu ,to jak bomb nuklearnych z Iranu.
Ale Izraela nie ma sie co obawiac ,bo ten bomby nuklearne i wszelka bron posiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 03-08-2012, 08:57
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To straszne,niespotykany HOLOKAUST nadchodzi na Bliskim Wschodzie !
Co Wy na to ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-08-2012, 00:48
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
To straszne,niespotykany HOLOKAUST nadchodzi na Bliskim Wschodzie !
Co Wy na to ?
To już nie holokaust a prawdziwa WOJNA nam grozi gdyż fakty to pokazują dobitnie.U wybrzeży Syrii znajduje się kilka okrętów floty Rosyjskiej a już zapewne dołączył do nich okręt wojenny ChRL (wczoraj przeszedł kanał Sueski kierując się w stronę Syrii),rebelianci czyli terroryści otrzymali z WB 5 milionów Funtów na "pomoc humanitarną" a do tego po wizycie H.Clinton w Turcji otrzymali ręczne wyrzutnie rakiet typu "String" którymi zdołali już zestrzelić helikopter "Mig17" prócz tego od muzułmańskich ,popierających ich krajów (Katar,Arabia Saudyjska) mają dostać 20 czołgów typu T62.Z innych źródeł premier Izraela oświadczył, że Iran do 1 października bedzie posiadał 250 kg czystego Urana co pozwoli im zbudować ładunek atomowy a rakiety do przenoszenia już posiadają. Prezydent Putin wydał polecenie (rozkaz) aby przyspieszyć remonty podwodnych,atomowych łodzi które są w stoczniach.Te fakty które tu podałem są dostepne na różnych stronach w internecie a ja je tylko zebrałem w tej odpowiedzi.
Dodając jeszcze w sprawie zamachu w Bułgarii to przypomnę zabójstwa przez służby specjalne Izraela dwóch specjalistów pracujacych nad programem atomowym, obai zgineli na ulicy gdy zamaskowany motocyklista oddał strzały do samochodów którymi się poruszali,było to pare miesiecy temu,może to co nieco wyjaśnia? a może należy przypomnieć początek II Wojny Światowej i prowokację Gliwicką (to w aspekcie przypuszczenia kto zamach popełnił)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 15-08-2012, 12:18
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To STRASZNE,ze swiatem staraja sie rzadzic LUDZIE NIEOBLICZALNI !
Czy mozna ich nazwac wariatami ???
No bo jak mozna nazwac tych ,ktorzy WLASNY NAROD MORDUJA w tak perfidnych celach jak wlasne zyski i egzystencja ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.