menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 21-07-2020, 16:18
Patryk33 Patryk33 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Witajcie, za 3 miesiące mam ślub córki. Do tego czasu chciałbym trochę schudnąć. Moim największym problemem jest brzuch. Chciałbym się godnie prezentować odprowadzając córkę do ołtarza. Znalazłem taki artykuł radzą w nim jak szybko schudnąć. Wiem, że dieta i trening to podstawa, ale zalecają tam też różno sposoby na szybkie odchudzanie ( np. ocet jabłkowy, zilony jęczmień, zielona kawa, zakwas buraczany itd. Czy ktoś z Was jest w stanie mi doradzić co najlepiej stosować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 30-07-2020, 12:01
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

A moim zdaniem, dzisiaj powinniście szczególną uwagę zwrócić na możliwości, jakie stwarza catering dietetyczny. Ja samodzielnie nie mam czasu na to, by przygotowywać posiłki w zdrowy sposób, dlatego też planuję skorzystać z oferty z https://www.maczfit.pl/gdansk/ Przekonuje mnie dodatkowo fakt, że na kod "MaczGo5", jest do końca roku 5% zniżki aż do końca roku. To świetna opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 31-07-2020, 18:52
boberasur boberasur jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 2
Domyślnie

Moim zdaniem jeśli ma to być skuteczne odchudzanie, warto jest zainteresowac się takim rozwiązaniem jak dieta ketogeniczna. Sporo informacji na jej temat znajdziecie tutaj http://blog-medyczny.pl/dieta-ketoge...e-odchudzanie/ i jak najbardziej polecam wam ten artykuł przeczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 04-08-2020, 12:48
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

A ja właśnie czytałam o niej dużo negatywnych opinii, wystawianych przez dietetyków. Ponoć jest obciążająca dla organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 08-08-2020, 15:18
Darel61's Avatar
Darel61 Darel61 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie

Schudnąć? nic trudnego, odpowiedział grubas. Setki razy to robiłem
Tłuszcz w naszym organizmie ratował nam życie przez ostatnie milion lat, więc teraz utrata go jest bardzo trudna, tak ewolucja zrobiła. Od ćwierć wieku próbuje z marnym skutkiem ale kilka lat temu trafiłem na "Post Daniela" który nie tylko odchudza ale też przywraca zdrowie. Pozbyłem się dny moczanowej, opuchniętych kostek i twarzy i pewnie uratował mnie ten post przed innymi chorobami cywilizacyjnymi. Mam prawie 60 lat i bardzo dużą nadwagę, piję dość dużo alkoholu a teraz nie mogę chodzić na siłownię z powodu wirusa. Na nic nie choruję oprócz problemów ze stawami które ucierpiały dość znacznie od dny moczanowej. Stawy moje zrobiły się wrażliwe na gluten więc nie mogę nic jeść co go zawiera. Jeżeli ktoś chce bardzo szybko schudnąć w 6 tygodni, jest to jedyny sposób. Nie wolno wtedy ćwiczyć zbyt mocno bo organizm zacznie zjadać mięśnie zamiast tłuszczu ale wymagane jest więcej lekkich zajęć aby spalać trochę więcej kalorii. Niestety, przez pandemie boję się zacząć teraz ten post, po 6 tygodniach organizm przez jakiś czas jest bardziej podatny na wirusy z powodu osłabienia ale myślę że trzy tygodnie zrobię (najlepszy efekt odchudzający jest przez pierwsze trzy tygodnie). Z mojego doświadczenia wiem że nie każdy odważy się to przejść a niektórzy z Was źle go będą robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 19-08-2020, 15:30
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Dieta i ruch to dwie najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o odchudzanie. Najskuteczniej jest je połączyć, ale jeśli nie możemy ćwiczyć, to z odpowiednim cateringiem dietetycznym też zgubimy kilogramy. Wystarczy zerknąć na https://napudelkach.pl/ i porównać cateringi. Tu macie wszystkie cateringi dietetyczne w jednym miejscu, co jest wygodne i nie wymaga od nas zbyt dużego wysiłku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 24-09-2020, 19:22
yunitek yunitek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Skuteczne odchudzanie zależy głównie od diety i ćwiczeń. Suplementacja to zaledwie dodatek.

Trening można wykonywać w oparciu o dowolne ćwiczenia - ważne aby angażować wszystkie partie mięśniowe. Do tego oczywiście powinien nas porządnie wymęczyć i być wykonywany regularnie - 3-4x w tygodniu.

Co do diety nie radzę szukać cud diet, które zrobią robotę za nas. Ekstremalnie nisko kaloryczne diety dają złudne efekty, w wyniku zbyt niskiej ilości kcal spowalnia metabolizm, przez co po okresie odchudzania łatwo o efekt jo-jo.

Polecam poczytać o rodzajach diet - https://abczywienia.pl/dieta-odchudzajaca , nie ma najlepszej diety dla każdego. Każdy z nas lubi inne produkty, ma inny rytm dnia itp. Dieta bazująca na tym co lubimy nie będzie utrapieniem, a kilogramy zaczną znikać. To jest o wiele lepsze podejście, bo nie chodzi tylko i wyłączenie o jednorazowe pozbycie się tkanki tłuszczowej, ale o utrzymaniu nowej - wywalczonej sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 24-10-2020, 13:06
Darel61's Avatar
Darel61 Darel61 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 8
Domyślnie

Nie wolno całe życie być na diecie, to osłabia organizm i może się źle skończyć. Trzeba zdrowo się odżywiać i ruszać się. Myślę że Dariusz Gnatowki "Boczek" tak robił, ciekawe czy suplementował witaminę D3?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 30-10-2020, 22:27
marcella20's Avatar
marcella20 marcella20 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Cieszyn
Posty: 6
Domyślnie

Żeby schudnąć należy ćwiczyć i liczyć kalorie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 05-11-2020, 13:33
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Liczyć kalorie tak, ćwiczyć niekoniecznie. To po prostu wpływa na zwiększenie zapotrzebowania kalorycznego, czyli można nieco więcej jeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 03-12-2020, 15:53
zosia3233 zosia3233 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Polska
Posty: 4
Domyślnie

Hej
Jeśli chcesz schudnąć i zadbać o swoje samopoczucie, ale nie masz czasu na gotowanie lub nie wiesz, jak ułożyć swój jadłospis, to świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie dieta catering Wrocław, którą możesz zamówić tutaj: https://bedietcatering.pl/wroclaw/. Sama z niej korzystam i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 09-12-2020, 08:17
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Ja chodziłam dużo z krokomierzem. Dopiero kiedy zeszło że mnie 20 kg zaczęłam ćwiczyć brzuszki i rowerek stacjonarny teraz wyciągam z piwnicy. Jeszcze brakuje mi 10 kg do celu. Miałam jeszcze chodzić na basen,ale jakoś mi nie po drodze... Może się zmobilizuje na ten basen w końcu - oczywiście jesli otworzą....

Duzo mi pomogła dieta pudełkowa. Samodzielnie trudno jest liczyć kalorie....
Dietę zamówiłam w Suvibox:
https://suvibox.pl/

Obecnie staram sie już samodzielnie gotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 01-02-2021, 06:25
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Nie brałabym żadnych środków na odchudzanie - grunt to zdrowa dieta. A wszystko w ogóle warto zacząć od liczenia swojej masy ciała, tutaj https://bedietcatering.pl/kalkulator-bmi/ możecie sprawdzić, jak to zrobić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 01-02-2021, 22:13
jola15 jola15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Co sądzicie o cateringach dietetycznych? Ja osobiście byłam bardzo sceptycznie nastawiona aż odkryłam catering dietetyczny warszawa.
Jedzenie jest pyszne a co najważniejsze świeże. Chyba nigdy nie dostałam tak szybko jedzenia, zdecydowaie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 08-02-2021, 12:55
marek63 marek63 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie Catering dietetyczny warszawa

Według mnie najlepszy catering dietetyczny warszawa jest od dietostrefa.com
Zamawiałem od nich już dziesiątki razy, zawsze jedzenie smaczne oraz zdrowe. Polecam każdemu spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 09-02-2021, 12:31
kamil79 kamil79 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie Catering dietetyczny warszawa

Polecam wypróbowaćcatering dietetyczny warszawa od chefbox.pl
Mają bardzo fajną ofertę oraz smaczne posiłki. Zamawiam od nich już chwilę i jestem bardzo zadowolony. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń! super catering dietetyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 12-02-2021, 20:31
magda019 magda019 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 2
Domyślnie Catering dietetyczny tarnów

Bardzo mi się spodobała dieta pudełkowa tarnów od garycatering.pl
Okazało się, że mają bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie. Dieta pudełkowa została dobrze zapakowana na czas podróży i została szybko dostarczona, przez co była jeszcze ciepła. Jestem bardzo zadowolona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 18-02-2021, 10:22
edcio's Avatar
edcio edcio jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Slupsk
Posty: 89
Domyślnie

To dlaczego nie korzystasz jak ci sie podoba .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 22-04-2021, 16:54
kerluke.kelsi's Avatar
kerluke.kelsi kerluke.kelsi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Katowice, Polska
Posty: 3
Domyślnie

Białko serwatkowe to białko o najwyższą wartości biologicznej, bogate w aminokwasy egzogenne (aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach – BCAA) i endogenne. Otrzymuje się je z serwatki, która jest produktem ubocznym przy wytwarzaniu sera. Proces technologiczny zapewnia uzyskanie koncentratu białka serwatkowego, a w kolejnych etapach – izolatu białka serwatki. Takie białko jest teraz bardzo popularne wśród sportowców, a zamówić je można na https://trec.pl/odzywki-i-suplementy/odzywki-bialkowe/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 21-07-2021, 20:42
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Właśnie dlatego powinniście w pierwszej kolejności zorientować się co do tego, w jaki sposób moglibyście już teraz skorzystać z bezpiecznego odchudzania. Ja wychodzę z założenia, że jednak dobrym wyborem może być postawienie na takie rozwiązania jak chociażby http://oblicz-bmi.pl/blog/kiedy-wart...-od-dietetyka/ Te informacje mogą być dla Was kluczowe w kontekście układania diety, więc miejcie to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jakie zioła skuteczne na wzdęcia adka Choroby, badania, terapie 3 30-01-2015 11:18
Odchudzanie skuteczne w ciągu tygodnia. W weekend przybieramy na wadze - komentarze 178.42.144.xxx Ogólny 1 14-02-2014 17:24
Wczasy odchudzające - skuteczne odchudzanie! kiotekk Dieta 0 19-01-2012 12:28
Skuteczne środki antynikotynowe? - komentarze MARYLCIA 54 Ogólny 6 14-04-2011 20:49
skuteczne sposoby oszukiwania fiskusa konris Zarządzanie finansami 0 09-01-2010 11:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.