menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.pasje.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 13:34
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 293
Uśmiech

Karo1949 ..zgadzam się w zupełności z Twoją wypowiedzią. Nudzi się ta osoba, która zamknie się w czterech ścianach i nie wychodzi do ludzi. Kochani tak nie można żyć.Prócz tych podróży, które bardzo lubię, fotografowania , to teraz myślę nad tworzeniem prezentacji-slajdów w Programie Power Point..wymaga trochę czasu i weny twórczej..ale lubię wyzwania,a jak czego nie potrafię zrobić to pytam naszych zacnych seniorów. I tak pogłębiam swoje wiadomości. Bo dzieci pracują i nie mam żadnej ściągawki pod ręką .Pozdrawiam Wszystkich milutko i cieplutko, a żę dzisiaj obchodzimy DZIEŃ TEŚCIOWEJ, to wszystkim Teściową życzę dużo zdrowia i grubego portfela .

http://img2.vpx.pl/up/20090305/mloqb...9fwdfatw4c.jpg
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 20-05-2009, 13:26
Ania_13 Ania_13 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcelina - gościnnie
Witajcie,
Ostatnio staram sie czytac tego typu fora i zasiegac informacji dotyczacych wlasnei ludzi na emeryturze. Chciałabym otworzyc Dom, Instytucje ktora zajmowalaby sie organizowaniem czasu wolnego dla takich osob, nie mowie tutaj o graniu w warcaby i gry planszowe, tylko np organizowaniu wycieczek, kursów, spedzeniu czasu na wieczorach filmowych poprostu stworzyc taki Klub Seniora Jestem mloda osoba, dlatego chcialabym przyblizyc sobie troche Panstwa oczami co chcielibyscie robic, jak widzielisbyscie taki przybytek i jak spedzac czas w towarzystwie innych ludzi, badz sami by dzien byl mily nie dluzacy sie i ciekawy, by nei dopadaly nikogo ponure mysli tylko dlateog ze nei wie co ze soba poczac gdy braknie zajecia. Bylabym bardzo wdzieczna za pare slow i przyblizenie mi Waszego swiata w ktorym mam nadizeje kiedys bede tez ja Pozdrawiam
Marcelino,
Mnie też chodzą po głowie różne pomysły dotyczące życia na emeryturze. Też jestem jeszcze w wieku przedemerytalnym. Szukam ludzi o podobnych zainteresowaniach do konsultacji.
Daj zanć jeśli jesteś zainteresowana współpracą. Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 20-05-2009, 15:27
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Marcelino
zaciekawił mnie Twój post z racji tematu samego w sobie ,a nie w sensie współpracy.Do współpracy napewno zgłoszą się osoby młodsze,Jedną już masz-Anię 13
Myślę żepomysł jest dobry,ale możliwy do wykonania tyklo w realu i to nje jako jeden klub,bo jesteśmy rozsypani po kraju a nawet świecie.Chyba że masz na myśli,zorganizowanie takiego klubu w swoim mieście.
Nie wiem gdzie mieszkasz piszę tylko na podstawie cytatu ANI 13..Powiem Ci tylko,że ja osobiści bardzo bym chciała mieć taki klub w swoim miescie.
I TAK,w wersji rozszeżonej,,,z małym barkiem ,by usiąść ze znajomymi wypić kawkę ,coś do waki,.By można było by zorganizować jakieś spodkanie np, z racji imienin, urodzin itp
Przy tym,jakieś drugie pomiieszczenie na npjakąś gimnastykę,ćwiczenia oczywiście z instruktorką,z salką internetową na jakieś doszkalania ,kursy.itp. itp.Dużo jest możliwości ,które mogły by być....ale trudniej z ich spełnieniem. W każdym bądż razie maży mi się takie miejsce.
Pozdrawiam i życzę spełnienia zamierzeń , z pożytkiem dla nas seniorów, i miło że ktoś o nas pomyślał= tembardziej że jesteś młodą osobą.W DZISIEJSZYCH CZASACH TO RACZEJ ŻADKI PRZYPADEK.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 18-01-2019, 07:35
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Warto sobie znaleźć jakąś pasję, bez tego faktycznie może być nudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 30-01-2019, 08:56
Bogumił55 Bogumił55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Mnie ostatnio wnuk zainteresował czymś takim jak kryptowaluty. Specjalne internetowe pieniądze i do ich wydobywania niezbędna jest jakaś koparka kryptowalut. Czy mógłby mi ktoś coś więcej o tym powiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 04-02-2019, 21:05
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...&oe=5CB871 8E
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 26-02-2019, 13:07
Doriska Doriska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Bochnia
Posty: 5
Domyślnie nuda

Ja cieszę się z tego, że mogę pomagać mojej córce. Codziennie widzę się z moimi wnuczkami i jestem szczęśliwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 23-04-2019, 15:08
KsięgowAnia KsięgowAnia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja jeśli chcę się troszkę poruszać idę z wnukami poskakać W ogrodzie stoi super duża trampolina ogrodowa na której spokojnie mieścimy się we 3 Uwielbiam nasze wspólne zabawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 25-04-2019, 09:51
Kaszkolina Kaszkolina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja będąc na emryturze założyłam firmę, która produkuje akcesoria reklamowe, na specjalne zamówienia firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 26-04-2019, 13:00
California California jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Mi się ostatnio zamarzyła dezynfekcjacałej kuchni. Dzielnie poodsuwałam wszystkie szafki i działałam cały dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 06-05-2019, 12:23
Miodzia Miodzia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja zaczęłam bardzo dbać o mój ogród. Co roku staram się stworzyć niepowtarzalny dywan kwiatowy. W majówkę poprosiłam męża aby zamontował mi w ogrodzie hydrant z wężem, dzięki któremu będzie mi prościej podlewać wszystkie moje roślinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 08-05-2019, 10:31
Elemelka Elemelka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Kupić działkę i dbać o ogródek Najlepszy możliwy sposób na zajęcie czasu. Na działce zawsze jest coś do zrobienia. Np wyczyścić zbiorniki mobilne, w których będzie gromadzona woda deszczowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Nieprzeczytane 09-05-2019, 12:20
Małpeczka Małpeczka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie fajnym zajęciem mogłoby być tworzenie jakiegoś rękodzieła. Teraz bardzo popularna jest drewniana skrzynka na wino dawna w prezencie np na ślub, urodziny itd. Myślę, że warto zainteresować się wytwarzaniem takich produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Nieprzeczytane 14-05-2019, 12:26
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Jeśli komuś się nudzi na emeryturze, to chyba znaczy, że nie miał nigdy zainteresowań i żył tylko pracą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Nieprzeczytane 25-05-2019, 23:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał oliku
Jeśli komuś się nudzi na emeryturze, to chyba znaczy, że nie miał nigdy zainteresowań i żył tylko pracą.

zawsze można nauczyć się czegoś nowego co zainteresuje, i to coś stanie się pasją...po prostu trzeba próbować.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 12:45
Carmengurrlo Carmengurrlo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

My z mężem będąc na emeryturze postanowiliśmy założyć firmę cateringową, która będzie dostarcza jedzenie między innymi na bankiety, imprezy firmowe, lub na prywatne zamówienie. Obecnie dobry catering jest bardzo pożądany dlatego nie narzekamy na brak zleceń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Nieprzeczytane 03-06-2019, 13:01
Szkolniakowa Szkolniakowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Domyślnie

Mój mąż postanowił wrócić do pracy. Zrobił sobie tylko kurs na koparkę. Teraz pracuje w firmie, która relizuje prace wyburzeniowe jest bardzo zadowolony ze swojej pracy a ja się cieszę, że jest szczęśliwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 09:54
DamianMatusiak DamianMatusiak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 15
Domyślnie

ja mam działkę od wiosny do jesieni spędzam na niej czas. Przy roślinach jest tyle pracy ale i człowiek odpoczywa na powietrzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Nieprzeczytane 05-06-2019, 15:00
Michałowa59 Michałowa59 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 1
Domyślnie

Fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu są wycieczki rowerowe. Rajdy są jeszcze lepsze. Kupić bagażnik rowerowy przedni zapakować do niego prowiant i ruszyć w drogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Nieprzeczytane 09-07-2019, 16:28
Judy Judy jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Kraków
Posty: 10
Domyślnie

Przepraszam, że nie na temat ale nie wiem gdzie spytać... Muszę wymienić domofon ale nie mam pojęcia na jaki... Macie jakieś sprawdzone zestawy domofonowe ???
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.