menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-05-2020, 16:20
dominho555 dominho555 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2020
Miasto: Stopnica
Posty: 41
Domyślnie Mieszkanie pod klucz Kraków


Cześć, mieszkanie pod klucz Kraków poszukiwane. Chciałbym, aby miało dwa osobne pokoje. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w poszukiwaniach. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-06-2020, 14:04
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Ja raczej nie miałam nigdy okazji mieszkać w tym mieście, więc nawet za bardzo go nie znam. W moim przypadku w Warszawie zależało mi na jak najszybszej sprzedaży mieszkania w związku z nieplanowanym wyjazdem. W takiej sytuacji po kontakcie z https://skupujemy-mieszkania.waw.pl/ moje mieszkanie zostało przez nich skupione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-04-2022, 10:34
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Wszystkim zainteresowanym polecam zakup mieszkania od dewelopera. Każdy z nas ma inne wymagania wobec mieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-11-2022, 11:34
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie

Sama się właśnie zastanawiam nad takim rozwiązaniem. W zasadzie z mężem byliśmy już praktycznie zdecydowani na zakup mieszkania na Woli, ale wstrzymaliśmy się z decyzją ze względu na to nowe osiedle na https://www.profbud.info/goslove. Nie wiem jak im się udało tego dokonać, ale z projektem akurat idealnie trafili w nasze gusta. Bardzo mi się podoba to połączenie bieli i szklanych balustrad, zwłaszcza że dzięki tym à la drewnianym elementom wcale nie wygląda to surowo czy zimno. Przeważyły jednak tarasy na dachu - jeśli mieszkania na wyższych piętrach są jeszcze w ogóle dostępne, to na pewno w pierwszej kolejności zdecydowałabym się właśnie na nie. 😄
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 17-11-2022, 23:50
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

Od dewelopera rzeczywiście najlepiej, choć ja rynku krakowskiego nie sprawdzałam, raczej okolice Wrocławia. I tutaj https://www.osiedla-sogo.pl/smolec powstaje naprawdę fajna inwestycja. Mieszkania już w zasadzie stoją, 3 lub 4 pokojowe z ogrodem i są w dobrej cenie. Widzę także że dostępne będą domki szeregowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 21-11-2022, 20:27
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Generalnie, to zakup mieszkania w większym mieście faktycznie może być dobrym pomysłem. Sama rozważam zakup pod wynajem w Warszawie. Już nawet wiem, że obsługę najmu powierzę firmie Per Modum. Nie chcę, aby wszystko było na mojej głowie, a oni mogą zająć się całością od A do Z.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 02-12-2022, 18:50
MarcinNielot MarcinNielot jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 16
Domyślnie

Dobrze, że takowe mieszkania można kupić. Fajny temat ogólnie.
Ja z kolei polecam kogoś do sprzątania mieszkania: https://diet4u.org/sprzatanie-nago-warszawa/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Remont pod klucz Kraków dominho555 Różności 2 22-07-2020 10:36
Odpowiednia dieta to klucz do zdrowia seniora - komentarze Carry Ogólny 2 09-09-2014 10:53
Oferujemy opiekę w zamian za mieszkanie - Kraków Omega30 Praca, wolontariat 0 01-11-2012 12:55
Oferujemy opiekę w zamian za mieszkanie - Kraków Omega30 Różne 0 01-11-2012 12:52
Prosty klucz do udanego związku - komentarze 85.89.189.xxx Ogólny 0 07-07-2011 17:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.