menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #6641  
Nieprzeczytane 28-06-2020, 06:49
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Witam Wszystkich w ten świateczny poranek!
Jak się spalo? Jak dzisiaj i gdzie bęsziecie odpoczywać?
Dzisiaj ważny dzień dla Polski! Mam nadzieję ,że Wszyscy ida na wybory!
Niech to bedzie dobry dzień!


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6642  
Nieprzeczytane 28-06-2020, 09:00
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

WITAM wszystkich niedzielnie i życzę dobrych wyborów przy urnach.
Dzień zapowiada się pochmurny choć upalny...z samego rana powinno być rześko, a jest parno i duszno, jak pod pokrywką. Godzina 8-ma a na termometrze już 26 stopni...co będzie dalej.
Masz rację Marysiu....wczorajsza uroczystość była podniosła i radosna. Msza bardzo uroczysta...przyjęcie udane, młody przejęty.... czego chcieć więcej.
Miłego świętowania życzę...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6643  
Nieprzeczytane 28-06-2020, 11:57
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Witam Was

Serdecznie. Marysie i Ize. Ważne że zdrowe jesteście. Mnie dokucza kolano raczęj łękotka. Nie mogę chodzić płynnie, kuleję i w bandażu elastycznym chodzę. Nawet na głosowanie nie pójdę. Źle się stało sam nie wiem jak z drabiny schodziłem i coś się stało, dając nogę na szczebel. Może to na starość już kości są słabsze już.. Nawet odechciało mi się roboty, Już nie mówiąc o ogrodzie. Bo chyba koper muszę posiać jeszcze raz. każdego roku miałem go bardzo dużo, sąsiadom dawałem a w tym roku przypadnie kupić , jak nie urośnie.
Zaś w nocy lało grzmiało z godz. chyba woda błyskawicznie przybrała w rzece.. Mokro na ogrodzie, ziemniaki ,cukinia, ogórki podziurawione od gradu, i pomidory też. Porzeczka czerwona mam 2 krzaki jest czerwona , ale bez smaku tylko kolor jest.
Pozdrawiam was . Trzymajcie się idę na ogród pospacerować, z kotem i pieskiem kundelkiem kolor lisa. Razem śpią i bawią się. Jak kota nima , to piesek biega szuka kota. Wyjdzie po schodach zewnętrznych które prowadzą na górę chlewika i jak to mówią - jest obserwatorem otoczenia. Kot 6 razy lepiej widzi od człowieka.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6644  
Nieprzeczytane 28-06-2020, 23:25
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Cieszę sie Izo,że uroczystośc była wspaniałą.Dobrze ,że jest juz Gienek.Nie martw sie ból minie.Mnie kolano boli codziennie .Ale nawet z tym mozna zyć.Byłam na wyborach ,a teraz ogladam wieczór wyborczy.Nie jestem zbyt szczęsliwa.Zobaczymy.A teraz mówię Wszystkim -dobranoc!


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6645  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 06:15
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Dzisiaj chyba będzie pochmurno i chyba deszczowo.Mam nadzieje,ze na tych terenach ,gdzie zalewało bedzie cieplej i bez deszczu.
Izo ,pewnie po tym balu już odpoczęłaś.Dzisiaj zwykły dzień,wiec pewnie,tak jak zawsze zabierzesz sie do pracy.
Gienek jak zawsze pójdzie do ogrodu i znajdzie cos do prracy.Czy noga jeszcze boli?
Zaczynam od dzisiaj rehabilitację.Dwa tygodnie.Czy coś mi pomoże ,nie wiem!


A dzisiaj życzę Wam dobrego dnia,Przyniosłam wiersz.

Tadeusz Kubiak
Lato

Bure chmury w dal płyną
nad doliną, niziną...
Odpłynęły, spójrz w górę,
już jest niebo bez chmurek.

Wiatr mknie falą przez żyta,
koniczyna zakwita.
W cieniu lasu znikł zająć,
tam kukułki kukają.

W dali rzeka połyska
niby blacha srebrzysta,
motyl leci ku kwiatom.
Czy już lato? Tak, lato.

Jakże grzeje dziś słonko,
ile ciepła śle w darze!
W twoim cieniu, jabłonka,
odpoczniemy po skwarze.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6646  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 09:38
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

WITAM na progu nowego tygodnia... Kończy się pierwsze półrocze roku...jak ten czas szybko ucieka...dzień za dniem i następne.
Piję już drugą kawę i planuję działania na dziś. Mam wyjście do centrum miasta a to sporo kilometrów - mieszkam na peryferiach a komunikacji miejskiej nie ma. Będę musiała poprosić córkę, aby chociaż w jedną stronę mnie zawiozła.
Pogoda ustabilizowała się...już wczoraj nie padało i słoneczko świeciło. Oby tak dalej, tylko bez upałów.
Pozdrawiam WSZYSTKICH....Buźka....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6647  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 09:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Przysłowia na Piotra i Pawła przynoszę....

Gdy Piotr z Pawłem w deszcz uderzy, słońce za mgłą tydzień leży.

Gdy święty Piotr z Pawłem płaczą, ludzie przez tydzień słońca nie zobaczą.

Kiedy święty Piotr grzeje, za wiosną jeszcze trzykroć kur zapieje.

Czerwiec grudniową pogodę głosi, lipiec dla stycznia wróżbę przynosi.

Czerwiec na maju zwykle się wzoruje, jego pluchy, pogody często naśladuje.


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6648  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 11:57
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Wotam Was

Serdecznie witam . No i co zaś pada deszczyk . Rano słonecznie było. Gienek ogród by musiał mieć w domu , to było co poszkubać. Chwasty sobie chwalą rosną , a mój koper prawie go nie widać bo padł przez te opady. Posieje 3 raz może w sam raz urośnie. Ale ogród musi być suchy trochę. Ogórki nie które kwitną. Za to jeżyna pięknie zakwitła. Patrzyłem wczoraj a, ile pszczółek na tych kwiatach było. sama radość popatrzeć jak latają i pogoda im dopisała. Aby Niedziela nam dopisała , robiliśmy grila na naturalnym drzewie.
Tez będę miał rehalibitację pod koniec miesiąca, krzyże nogi u nas w ośrodku zdrowia. Mam blisko 300 metrów 10 zabiegów. Też była komunia w Sobotę u nas na dwie tury, po 14 dzieci. Reszta dzieci we Wrześniu pójdzie około 30 dzieci. Ziemniaki tez mi kwitną już. Iza musiała by mieć rower do dyspozycji, żeby na nogach nie chodzić tyle. Ja mam koło(rower) i moplik To komarek. A brat na losowaniu wygrał komarka ,i nie pojechał po jego odbiór : wiecie dlaczego bo go w dupkę ugryzł.
Dobrego dnia..
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6649  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 12:39
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 749
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariag2
Dobry wieczór!
Janku Wszyscy o Tobie pamiętaja.I to Wszystko było w moim porannym poście.Więc Janku zawsze Tobie dziękujemy za Wszystko i za to ,że przyprowadziłłeś do nas Gienka.Gienek zna twarde życie i nam o wszystkim opowiada,.Szczególnie dziękuje za wiadomości o węglu.Nie wiedziałam o tym .Mam nadzieję ze u was swieciło słonko.
Janku zrobiło mi się bardzo smutno ,gdy przeczytałam Twoje słowa.Proszę nie zegnaj się z nami.A o Twoich imieninach pamiętałam.Zawsze pamiętam .Zyczyłam Tobie zdrowia,zdrowia ,zdrowia-bo ono najważniejsze.
Dziękuję Marysiu.
Za życzenia i dobre słowa.
Również za to, że wczoraj nie wybierałaś Dudy. Bo Duda to Kaczyński. Czyli dalszy ciąg PIS'u i nieszczęść Polski.
Nawet o węglu przeczytałaś, no, no.. Dzięki.

Niech się Twój wątek trzyma.
Ty też się trzymaj zdrowo.
Pozdrawiam Was.

J.

"...stracić tak uczynnego usera."
Nie jestem uczynnym userem. Dla Ciebie, Iza_bello!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6650  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 13:24
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie O.witamy

Cię, Stefanie w dniu dzisiejszym. Jak zdrówko Ci dopisuje, Mnie coś kolana bolą z tej pochmurnej, deszczowej pogody. Za dużo tego deszczu,i dziś znowu leje. A miałem porzeczkę zamiar obrywać czerwoną, chociaż trochę przerwać.Ona nie taka jaka powinna być o tej porze. Wiśni też będzie bardzo mało, ja mam dzikie wiśnie, są mniejsze ale lepsze w smaku i na wszystko się nadaje.
Pozdrawiam Was miło i serdecznie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6651  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 15:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

Gienku...w domu jest 3 rowery, ale co z tego, jak ja nie umiem jeździć. Nie nauczyłam się jako dziecko, bo mieszkałam w centrum dużej aglomeracji i rodzice mi nie pozwalali, a gdy zamieszkałam w mniejszej miejscowości było już za późno na naukę. Nie mam zmysłu równowagi i trudno było mi się nauczyć. Przydałoby się, oj przydało. Samochodem też nie nauczyłam się jeździć, bo wylądowałam na drzewie i strach nie pozwolił mi więcej siąść za kółko.
Stefanie...pisząc, że jesteś uczynny myślałam o ogóle seniorkowej braci...nie o sobie, chociaż i mnie proponowałeś pomoc, jednak zawsze dawałam sobie radę sama. Liczą się jednak chęci. Zawsze służysz pomocą, tłumaczysz, doradzasz, a to się liczy. Nie pozbawiaj nas takiej możliwości.
Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6652  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 16:36
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie

U nas we wsi tez jest jedna kobieta, tez nie umi jeździć na kole(rowerze). ja na kole jada. Od( bajtla )czyli od dziecka.Mój dziadek miał 77 lat i nauczyliśmy go jeździć na rowerze, ale długo go uczyliśmy. W końcu jechał sam i do płotu wjechał stłukł buziaka , a babcia go opierdoliła w końcu. Więcej już za rower se nie brał. Trza mieć pieruńsko równowagę na rowerze to pojedziesz.
Dobrego popołudnia . Leje u nas od śniadania.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6653  
Nieprzeczytane 29-06-2020, 21:13
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Ale się rozgadało nasze towarzystwo.Bardzo mnie to cieszy.Janku jestem miła dla Ciebie,bo Ty tez taki jestes.Nie chciałam mówić o polityce,bo polityka jest po prostu "brudna".Ale jak tu nie reagować ,gdy się słyszy taka kiełbasę Wyborczą.A na resztę musimy po prostu czekać
Izo jeżdziłam na rowerze kiedyś bardzo duzo,a prawo jazdy zdobyłam w wieku 40 lat.Właściwie po to,zeby wozić Mamę do kościoła ,do lekarza no i czasem gdzieś w odwiedziny.Teraz wiem ,że to była najlepsza rzecz.
Gienku ile Tobie te ulewne deszcze zrobiły szkody.Pewnie bedą gorsze zbiory ,a tyle serca i pracy w to włożyłeś.
Izo wspólczuję Tobie tych długich wypraw,wiem,ze nie dałabym już rady.Ale Ty pewnie sobie poradzisz.Spijcie i śnijcie o czmś miłym!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6654  
Nieprzeczytane 30-06-2020, 06:50
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry Wszystkim!
Wczoraj padało prawie przez cały dzien,ale te deszcz był bardzo potrzebny.
Dzisiaj dzień obudził mnie slonkiem.Pewnie bedzie ciepło,bo ptaszki zawzięcie śpiewają.
Dzisiaj znowu na rehabilitację.nie jestem pewna ,że dobrze mi sluży. Zobaczymy!
Mam nadzieję ,ze Wszyscy wyspani i radośni i czekają co ten nowy dzień im przyniesie.
Życzę WAm dobrego dnia ,radosci i pogody ducha!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6655  
Nieprzeczytane 30-06-2020, 11:57
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Dzień dobry

Witam i, dziękuję za kawkę. Witam Cię Marysiu I Izo. Życzę wam dużo słoneczka po deszczach
U nas też fajnie świeci słonko po wczorajszych opadach deszczu. Więcej coś opisze o szkodach górniczych , ale muszę jechać na moje stare miejsce gdzie mieszkałem jako samotny z rodzicami. Teraz tam mieszka brat z rodziną. Rodzice już odeszli z tego świata. mama dożyła 88 lat, ojciec 84 lata, ale mata ojca dożyła 98,5 i pół roku. Rodzice się w życiu napracowali. 1958 wyemigrowali na Śląsk za chlebem, przyjechali nawet nie mieli mieszkania . Ojciec spał w stodole , bo pilnował trzody ze psem a miał dobrego owczarka czarnego, i wiernego. My jako dzieciaki spaliśmy u cioci 200 metrów dalej. Rodzice uprawiali pole, spłacali zbożem bo takie były czasy. Miał 6 hektarów i dwa konie. Ciężko się żyło w tych czasach, według dzisiejszego czasu.. Ja mogę coś powiedzieć , bo to przeżyłem tą biedę. Trza było ciężko pracować na ten kawałek chleba. Wszędzie mnie ojciec ganiał bo byłem najstarszym z dzieci. Szkołę tylko zawodówkę skończyłem. Najmłodszy brat jest tylko po maturze, został kierowcą zawodowym aż do emerytury. Tak samo jego dwóch synów poszło w jego ślady. W jednej firmie pracują(trzech ich pracuje braci) ale , dwóch jeździ po całej Polsce z węglem workowanym. Może słyszeliście . nazwa ATEXS. Ta firma kupuje węgiel po za granicami kraju. Z Czechów najwięcej, on się dobrze spala i mało ma tlenku. To chudy węgiel. Tłusty czyli ma dużo smoły to kopalnia Knurów- Szczygłowice mają węgiel koksujący. Jest taki węgiel .Wygląda jak łupek kamienia, takie płytki węgla , a on się pali super bez dymu jest. Nawet go można podpalić trzymając w ręce kawałek węgla zapałką.
Pozdrawiam miłego dnia.
Ale se rozpisałem...
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6656  
Nieprzeczytane 30-06-2020, 15:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

WITAM.... Hej Marysiu i Gienku.
Gienku...fajnie opisujesz i swoje korzenie i śląski węgiel. Że jest różny to wiem, nie każdy dobrze się spala. Kiedyś, gdy jeszcze miałam centralne na węgiel zawsze kupowałam z jednej kopalni (dziś już nie pamiętam z której), który był gruby, ciemny i błyszczący. I on się fajnie spalał, dawał mało popiołu i nie kopcił. Teraz mam centralne na gaz i po kłopocie z węglem i brudem w kotłowni.
Pogoda do życia. Nie smaży, wieje lekki wiaterek i osusza to, co wczoraj napadało. A była burza niczym w stolicy.
Pozdrawiam....Miłego i radosnego dnia...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6657  
Nieprzeczytane 30-06-2020, 22:09
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Izo,Gienku dziękuję ,że jestescie.Zgadzam sie z Iza -Gienku swietnie opisujesz swoje dzieje i o węglu.Ciezkie miałeś życie,ale widze,ze teraz tez nie masz łatwo.A może trzeba trochę odpocząć.
Zyczę Wam dobrej nocy.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6658  
Nieprzeczytane 01-07-2020, 07:09
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry dobre duszki!
Przesylam Wam życzenia ,aby ten dzień kazdemu przyniósl odrobinę szczęscia.TYm również ,którzy niestety(stwierdzam to z przykrością) nas opuścili! Gdzie jesteś -Jagódko,Beniu ,Helenko!Może dacie jakiś znak,żr jednak trochę o nas myslicie!
Na nowy poczatek dnia przyszlam z wierszem

Dobro jest w nas”

Piękny świat jest widziany
przez piękno w człowieku
jest on dla tych, którzy
mają otwarte serca...
Świat jest piękny
wtedy gdy
Twoje oczy i serce
widzi...
Piękno świata
zawsze istnieje
a piękno człowieka
ulotne...
wparuje w historię
pozostawi ślad
w sercu i na papierze...
Helena Grącka

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6659  
Nieprzeczytane 01-07-2020, 09:18
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 715
Domyślnie

WITAM w środę...pierwszy dzień drugiego półrocza roku. Szybko minęła ta poprzednia połówka...ani się człowiek spostrzegł....
Pranie już zrobiłam, wywiesiłam na ogrodzie teraz trzeba czekać aby wyschło i aby deszcz nie zamoczył.
Większych planów na dziś nie mam...trochę czasu spędzę w kuchni i z książką w ręce.
Marysiu...też mnie martwi nieobecność niektórych osób, ale nic na siłę...widocznie towarzystwo nie odpowiada albo zabrakło weny i chęci do bywania.
Pozdrawiam....Miłego dnia WSZYSTKIM życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6660  
Nieprzeczytane 01-07-2020, 10:42
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 791
Domyślnie Witam

W dniu dzisiejszym . Tak piszecie kobiety się zgubiły, może ja tutaj przeszkadzam i opuściły te stanowisko. Czytają może za firany, i nie dają znaku życia . Bo dużo jest takich że tylko czytają , szkoda atramentu i pióra do pisania.
Może się mylę....
Fajnie ciepło + 30 prawie będę obrywał czerwona porzeczkę bo jest dojrzała, ale nie taka jak była w zeszłym roku. nawet i mniejsze owocki są. Siądę na krzesełku spokojnie wsadzie ptaszki śpiewają . Jak to mówią:
Siądź, i odpocznij sobie nie dojdzie słoneczko przyrzekam Tobie, wśród drzew.

Gdy pająk w Lipcu przychodzi,
to za sobą deszcz przywodzi,
gdy swą pajęczynę snuje , bliską burze czuje.

Pozdrawiam Was miło i serdecznie.
Śpiesz się pomału a, zdążysz się spóźnić.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 10:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 17:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 23:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 16:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.