menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 17:43
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Ciekawa jestem jak w tej ojczyznie traktowal wojskowych, za komuny z jego komendą?
__________________
  #22  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 17:56
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Sam pisał, ża gdybym wpadł pod jego -kaprala -komendę, przeczołgał by mnie przez błoto. Tak dla zwyczaju.
  #23  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 17:57
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wadza bowiem uderza ,bywa,do głowy!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #24  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 17:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie Augustyn...

..jest mi Ciebie serdecznie żal...
Masz jedną Ojczyznę i garniesz się do Niej ...po swojemu.Jesteś zbyt szczery jak na internet,bo mimo iż zarzucają Ci pusty profil,to rzadko kogo można znać tu z nazwiska i zawodu..
A Ty pokazałeś całą doopę.Powiedziałeś iż byłeś majorem WP,które wszak nie było SB-cją,że byłeś w Czechosłowacji ,bo nie wyobrażam sobie abyś nie był,będąc żołnierzem zawodowym..
To nie Twoja wina. Rząd wydaje rozkazy,a dobry żołnierz słucha..

Jesteś ''mękoła'' - prawda.Obsesyjnie wietrzysz nieszczęścia niczym Kassandra.I być może jak i ona -masz rację.Tylko ludzie nie chcą się martwić na zapas,bo życie to jeden wielki znak zapytania.Dziś jesteśmy tu razem....a jutro ? Może już się nie odliczymy?

Poza tym,Augustynie ,nie czytasz co się do Ciebie pisze..
Strzelasz czasami ni z gruszki ni z pietruszki....
Możesz wkurzać,nie powiem..

Ale nie zasługujesz na to,aby jakaś forumowiczka,co tu jest całkiem świeża niczym kajzerka z pieca piekarskiego,wskazywała Ci sposób w jaki masz zlikwidować profil.
A inna ( też świeżutka )goniła Cię jak greyhound na wyścigach,po wszystkich wątkach,kompletnie nie mając nic do powiedzenia..

Ps .Nie mam w żadnym wypadku na myśli Małgosi i Tadeusza.
Ps2.Rozważ to co napisałam.Nie otwieraj nowych wątków.Pisz co Ci w duszy gra w wątku o Polsce.On jest mało czytany przez forumowiczów,natomiast przez gości ...i owszem..
Z tej mnogości wątków politycznych wyjdzie to co z muzyki - dyskoteka,jak mówi Kufa.

To wszystko.FINITO.Miłego weekendu..
  #25  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 18:07
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

No i zgadzam się z Tobą Lilu,ale czy do saniora A.P.Trafi?
__________________
  #26  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 18:40
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Ale nie zasługujesz na to,aby jakaś forumowiczka,co tu jest całkiem świeża niczym kajzerka z pieca piekarskiego,wskazywała Ci sposób w jaki masz zlikwidować profil.
A inna ( też świeżutka )goniła Cię jak greyhound na wyścigach,po wszystkich wątkach,kompletnie nie mając nic do powiedzenia..


To wszystko.FINITO.Miłego weekendu..

A kogóż to droga Lilu nazywasz greyhoudem,że się tak zapytam?
Wprawdzie Aleksander Wielki posiadał greyhounda o imieniu Peritas no i na siłę można to uznać za nobilitację ale
nazywanie forumowiczki chartem,jest nie na miejscu.No a ta świeża kajzerka z tego pieca to pewnie też nie jakaś forumowiczka mniemam,ale kobitka z krwi i kości posiadająca nick.

Ostatnio edytowane przez ymca : 26-04-2008 o 19:01.
  #27  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 18:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Bogdo wklejam informacje o Antonim Jaroszu

Cytat:
Napisał bogda50
Antoni Jarosz nie miał i nie ma tytułów. To co on ma , można kupić na bazarze Różyckiego albo załatwić sobie u bezdzietnego ojca w mieście pierników. Ja to bym mu jeszcze dokopała, bo katolicką uczelnię Finansowaną w ogromnym stopniu z państwowych (podatników) pieniędzy , zamienił w prywatny folwark z mafijną obstawą .Teraz seniorze idziesz w odstawkę, czyli na listę ignorowanych ...
Antoni Jarosz

Z Wikipedii


Skocz do: nawigacji, szukaj
Antoni Jarosz - (ur. 1938), profesor dr hab. ekonomii i zarządzania.
W 1972 obronił doktorat, habilitował się w 1978 w Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy Komitecie Centralnym PZPR. W 1992 został profesorem zwyczajnym nauk ekonomicznych. W latach 1988-1994 zorganizował i kierował Katedrą Ekonomiki i Organizacji Turystyki AWF w Krakowie. Był kierownikiem Katedry Ekonomii i Historii Myśli Ekonomicznej filii KUL w Tomaszowie Lubelskim. W 2005 roku wygasła umowa naukowa. Rektor KUL nie zdecydował się jej przedłużyć.
Jest autorem ponad dwudziestu książek i około 400 prac naukowych. W 1998 był twórcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Jarosławiu. W 2005 jako rektor tej uczelni został oskarżony o przyjęcie korzyści majątkowej, spędził w areszcie śledczym 333 dni.
Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Jarosz"
  #28  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 18:45
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Augustynie

skąd wiesz, że nie przyjął korzyści majątkowej? Skąd ta pewność u Ciebie? Nie pytam złośliwie, przyznam szczerze że moja wiedza o tym człowieku jest żadna. Zaraz poszukam w internecie informacji na jego temat.
  #29  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 19:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie Jako wywołana ...

Cytat:
Napisał ymca
A kogóż to droga Lilu nazywasz greyhoudem,że się tak zapytam?
Wprawdzie Aleksander Wielki posiadał greyhounda o imieniu Peritas no i jest to w pewnym sensie nobilitacja,ale wydaje mi się ,że nazywanie forumowiczki chartem,jest nie na miejscu.No a ta świeża kajzerka z tego pieca to pewnie też nie jakaś forumowiczka mniemam,ale kobitka z krwi i kości posiadająca nick.

...stwierdzam uprzejmie ,że użyłam porównania ,które nie jest tożsame ze stwierdzeniem..
Daję przykład innego..
Jak dzik otoczony broni się białymi kłami i tnie zajadłą psiarnię, tak ów tabor wśród chmary tatarskiej bronił się z rozpaczą i nadzieją, że z obozu pomoc większa od Wierszułłowej im przyjdzie.
Bardzo wymowne... poniekąd..

A i skutecznie,bo zaraz zrozumiałaś miła ymco ...o sooo sie rozchodzi..
A wracając do Aleksandra Macedońskiego ,to ja się porównam ,do Bucefała .Jego konia..

Ps.nie podobają mi się czyny,a nie osoba..
Ps2.Faktycznie ,przyznaję Ci rację ,że przyrównanie starszawej mocno niewiasty do świeżutkiej bułeczki ,którą chciałoby się schrupać,jest nadinterpretacją.

I jeszcze raz ,miłego weekendu...
  #30  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 19:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Augustynie

Przeczytałam dużo więcej o Antonim Jaroszu /nie wklejam/ i jako osoba nie popierająca ani Ojca Tadeusza Rydzyka ani "niezależnych mediów" uważam, że prawda leży po środku. Na początku wklejam dokument:
Dokument nr 5/IV
Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Stanowisko Prezydium KRASP
z dnia 4 września 2005 r.
w związku z prośbą Ministra Edukacji Narodowej o opinię
w sprawie podjęcia działań zmierzających do odwołania rektora PWSZ w Jarosławiu


Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich - w odpowiedzi na pismo skierowane przez Ministra Edukacji Narodowej z prośbą o opinię w sprawie zamiaru podjęcia przez Ministra działań zmierzających do odwołania rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu - biorąc pod uwagę:
  • - informacje na temat stwierdzonych przez Ministerstwo rażących naruszeń prawa, których dopuścił się prof. dr hab. inż. Antoni Jarosz podczas sprawowania funkcji rektora PWSZ w Jarosławiu,
    - treść uchwały stowarzyszonej z KRASP Konferencji Rektorów Państwowych Szkół Zawodowych (uchwała z dn. 27 stycznia 2005 r. o zawieszenia prof. Antoniego Jarosza - rektora PWSZ w Jarosławiu wprawach członka Konferencji),
udziela poparcia planowanym przez Ministra działaniom zmierzającym do odwołania rektora PWSZ w Jarosławiu.






Przewodniczący KRASP

prof. dr hab. inż. Tadeusz Luty

wklejam część linków do artykułów o Antonim Jaroszu, które przeczytałam:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Jarosz
http://superwizjer.onet.pl/1222674,archiwum.html
http://www.jp2w.pl/index.html?id=32160&site_id=31202
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid...l?ticaid=15c83
http://uwaga.onet.pl/1249359,1,zwrocuwage.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,2927953.html
http://politeja.wikidot.com/jarosz-antoni
http://www.iap.pl/index.html?id=wiad...&nrwiad=169923
http://www.usopal.com/index.php?option=com_content&task=view&id=499&Item id=55

Ostatnio edytowane przez Basia. : 26-04-2008 o 19:42.
  #31  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 19:55
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
...stwierdzam uprzejmie ,że użyłam porównania ,które nie jest tożsame ze stwierdzeniem..
Daję przykład innego..
Jak dzik otoczony broni się białymi kłami i tnie zajadłą psiarnię, tak ów tabor wśród chmary tatarskiej bronił się z rozpaczą i nadzieją, że z obozu pomoc większa od Wierszułłowej im przyjdzie.
Bardzo wymowne... poniekąd..

A i skutecznie,bo zaraz zrozumiałaś miła ymco ...o sooo sie rozchodzi..
A wracając do Aleksandra Macedońskiego ,to ja się porównam ,do Bucefała .Jego konia..

Ps.nie podobają mi się czyny,a nie osoba..
Ps2.Faktycznie ,przyznaję Ci rację ,że przyrównanie starszawej mocno niewiasty do świeżutkiej bułeczki ,którą chciałoby się schrupać,jest nadinterpretacją.

I jeszcze raz ,miłego weekendu...

A możesz się porównywać droga Lilu i do tegoż jak mu tam konia jeśli tak uważasz-nie mam nic a nic przeciwko temu.Tylko na Boga,panie tu piszące mają nicki.To nie charty,ani bułeczki nawet chrupiące.No cóż a porównywanie lekko starszawej pani do konia też jest nadinterprtacją.Koń w tym wieku?Porównanie ,którego użyłaś w stosunku do tych forumowiczek jest nie na miejscu.A co do skuteczności rozumienia tego o czym piszesz to chiba tu potrzebny jest intelekt tego konia.Mój to za mało.
Też Ci życzę miłego łykendu.
  #32  
Nieprzeczytane 26-04-2008, 22:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

[quote=ymca]A możesz się porównywać droga Lilu i do tegoż jak mu tam konia jeśli tak uważasz-nie mam nic a nic przeciwko temu.Tylko na Boga,panie tu piszące mają nicki.To nie charty,ani bułeczki nawet chrupiące.No cóż a porównywanie lekko starszawej pani do konia też jest nadinterprtacją.Koń w tym wieku?Porównanie ,którego użyłaś w stosunku do tych forumowiczek jest nie na miejscu.A co do skuteczności rozumienia tego o czym piszesz to chiba tu potrzebny jest intelekt tego konia.Mój to za mało.
Też Ci życzę miłego łykendu.
[/QUOTE

Nie jest.Konie bywają stare jak Troja..

A Ty ymco droga przeleć sobie swoje posty ,złośliwe jak czerniak.I widzisz jak ymci robią kuku to jest be.Jak ymcia robi innym- to cacy..

A skuteczność zrozumienia faktycznie u Ciebie jest żadna,więc obawiam się,że nie wyciągniesz żadnych wniosków.Do czasu.Jak ktoś posłuży się Twoją metodą...i napisze ,że Gargamelka to stanowczo pochlebstwo dla Twojej wybitnej osoby..

Wobec tego łyknij se łykendowo ..

ps.Jakich forumowiczek ? To ty przecież uprawiasz wyścigi ?
A ta pani polecająca instrukcję ''jak zlikwidować profil'' ,miała od razu moją odpowiedź ,w formie pytania..Więc co Ci do tego ?
Czy to czasem nie portki ,choć byle jakie,w taką ekstazę Cię wprawiają ? ,że biegasz za człowiekiem z wywieszonym językiem?
  #33  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 07:58
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Cyt:A skuteczność zrozumienia faktycznie u Ciebie jest żadna,więc obawiam się,że nie wyciągniesz żadnych wniosków.Do czasu.Jak ktoś posłuży się Twoją metodą...i napisze ,że Gargamelka to stanowczo pochlebstwo dla Twojej wybitnej osoby..

Wobec tego łyknij se łykendowo ......

Koń jaki jest każdy widzi.....stary on już ci jest -no to szkoda tegoż konia.Lyknęłam może i łykendowo.....ale nadal twierdzę,że kto nie śpiewa w chórze pod Twoją batutą jest be......Smieszą mnie Twoje inteligientne posty wysilasz się - A.P i tak tego nie czyta,odpisuje zazwyczaj nie na temat podbijając sobie licznik.Miła Lilu,a po cóż ja mam biegać z tym wywieszonym za tymi portkami skoro mam miodzik w domu?Może to Ty tak masz?A tak na marginesie droga Lilu przypominam,że o Gargamelu nie ja pisałam i ymci się nie odmienia

Ostatnio edytowane przez ymca : 27-04-2008 o 07:59.
  #34  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 09:41
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"ymca" !
Wiem po co tu jestes i komu sluzysz ale badz sobie ile chcesz i kiedy chcesz ale prosze nie nastawiac jednych forumowiczow przeciwko drugim ,bo ja znam metody i ludzi ,ktorych do tego szkolono !
Jezeli masz cos do mnie to "wal" wprost ale zapamietaj ,ze ja sam sie obronie bez adwokatow . Jezeli chcesz byc "prokuratorem forum" to powinienes wiedziec,ze to rola moderatora a wyrok bedzie zalezal od sedziego czyli administratora (we wielu przypadkach wlasciciela portalu).
Jako staly bywalec chyba ty jak i inni tego podobni takich uprawnien nie maja jak czytam pod nickiem.,moga i chyba to robia - czuwac nad poprawnoscia politycznym ewentualnie wylapywac (jak to nazwal Tadeusz50) "typow".
Pisanie pogrubionym drukiem tez daje tez cos do myslenia ale nie znaczy ,ze do tego uprawnia.
Zauwazam jednoczesnie,ze tacy stali bywalcy jak ty , raczej nie zakladaja tematow i chyba to wynika z okreslonej roli na forum oraz przygotowania (kiedys sekretarz partii sam nie potrafil napisac kilku zdan a co dopiero referatu),warto sie nad tym wszystkim forumowiczom zastanowic.
Nad czym ? Nad Wasza forumowa rola,bo przeciez nic do dyskusji nie wnosicie ,tylko klotnie.
  #35  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 09:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kłótnie to ty Seniorze wnosisz. Szpieg, szpieg , agent, agent mania, mania,
  #36  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 09:59
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Post ten twoj (powyzszy) nie zasluguje na uwage i odpowiedz ale odpowiem .
Jezeli masz kogos w poblizu siebie to zwroc sie do niego i popros o ocene czy piszesz na temat.
Przeczytales cos o Polaku Profesorze Jaroszu (patrz moj link w temacie) i napisz chociaz jakies jedno madre zdanie ,co myslisz na ten a nie inny temat.
  #37  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 10:13
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Moderator dziala wiec zmuszony jestem tylko dopisac i mam nadzieje,ze post nie zniknie :
Zycie nie polega na klotni ale na rozumie.
"JAKI ROZUM TAKIE ZYCIE !"
  #38  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 10:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Koń jaki jest każdy widzi.....stary on już ci jest -no to szkoda tegoż konia.Lyknęłam może i łykendowo.....ale nadal twierdzę,że kto nie śpiewa w chórze pod Twoją batutą jest be......Smieszą mnie Twoje inteligientne posty wysilasz się - A.P i tak tego nie czyta,odpisuje zazwyczaj nie na temat podbijając sobie licznik.Miła Lilu,a po cóż ja mam biegać z tym wywieszonym za tymi portkami skoro mam miodzik w domu?Może to Ty tak masz?A tak na marginesie droga Lilu Miła Lilu,a po cóż ja mam biegać z tym wywieszonym za tymi portkami skoro mam miodzik w domu?Może to Ty tak masz?A tak na marginesie droga Lilu przypominam,że o Gargamelu nie ja pisałam i ymci się nie odmienia i ymci się nie odmienia [/quote]


Cóż ymcia ( tak to ładnie brzmi ) jeszcze raz ci odpiszę,choć za Einsteinem uważam ,że głupota i wszechświat są nieograniczone,a ewentualne wątpliwości można mieć co do wszechświata..

ad 1.Smieszą mnie Twoje inteligientne posty wysilasz się -
Mylisz się ,inteligiencjo pracująca bywsza.Ja je piszę bez żadnego wysiłku..
ad 2.ale nadal twierdzę,że kto nie śpiewa w chórze pod Twoją batutą jest be..
Te zarzuty są mi znane jakoś blisko.A może wymienisz składnik jakiś tego chóru,bo ja nie widzę nikogo..
ad 3 .Miła Lilu,a po cóż ja mam biegać z tym wywieszonym za tymi portkami skoro mam miodzik w domu?Może to Ty tak masz?
Nie wnikam w miodzik,choć wątpię.A ty nie nie snuj domysłów,bo ci zaszkodzi..
ad 4.przypominam,że o Gargamelu nie ja pisałam i ymci się nie odmienia
Jasne ,że nie ty,Ty tylko napisałaś że to za dobre określenie.Nieproszona.A ymci się nie odmienia ? A może znajdziesz post,jak upominałaś kogoś,że jednak się odmienia..?
Sklerozka - bieriozko,chyba..

Sorry,kończę rozmowę z Tobą.I tak dużo czasu Ci poświęciłam.
Za Twój - dziękuję..
  #39  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 10:51
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

cyt:Te zarzuty są mi znane jakoś blisko.A może wymienisz składnik jakiś tego chóru,bo ja nie widzę nikogo..

Nie chce mi się już pisać na ten temat z Tobą zwłaszcza...ale skoro nie wiesz to Cię uświadomię.Otóż ten pierwszy składnik to pan A.P. a drugi składnik - pan Dariusz K. o bardzo wysokim intelekcie w/g Ciebie. ha,ha,ha,.....Nieproszona?napisałam?cos Ci się droga Lilu pomyliło z własnością tego portalu i z tym komu możesz pozwolić na pisanie na tym forum.No ale w tym wieku.....te konie.....dzięki za zdrobnienie- ymci też brzmi ładnie....a w ten miodzik nie wnikaj bo pewnie i tak tego juz nie rozgryziesz

Ostatnio edytowane przez ymca : 27-04-2008 o 10:55.
  #40  
Nieprzeczytane 27-04-2008, 11:07
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Lenistwo to pierwszy stopien do piekla !
Nie chce sie pisac z powodu braku argumentow ?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Starsi ludzie mają lepszy humor - komentarze Basia. Ogólny 55 21-07-2008 17:16
Po co to forum? Dlaczego ludzie piszą? kufa86 Różności - wątki archiwalne 58 07-05-2008 21:15
Ludzie, ludzie - jak ten czas leci, kufa86 Różności - wątki archiwalne 30 03-05-2008 22:57
Ciekawi ludzie FeliksG Społeczeństwo - wątki archiwalne 49 29-04-2008 14:01
Ludzie otworzcie oczy ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 0 13-01-2008 11:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.