menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #120121  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 12:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Fantastyczna anegdotka.
Masz talent literacki.
Szkoda, że nie rozumiesz co inni piszą.
Jarek nie naśmiewa się z wiary i Matki Bożej.
On kpi z kołtunów i dewotów.
A to całkiem co innego.
Kołtuni i dewoci niewiele mają wspólnego z naukami Jezusa z Nazaretu i za grosz szacunku do jego żydowskiej matki.

Hypatio dziękuje nie za obronę tylko za zrozumienie tematu. Przecież na pielgrzymkach jest świadomość, że i Jezus nie jest żadnym Żydem tylko Polakiem skoro jest Królem Polski. Mnie to nie przeszkadza, bo modlę się do Boga a nie do Króla a i sam Jezus w niektórych "budowlach" przypominających mauzolea z politowaniem patrzy z krzyża na ten przepych, tombak i te pedofilskie gołe aniołki, bo sam był bardzo skromny i kochał ludzi choć mógł mieć wszystkie bogactwa świata
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120122  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 13:09
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Ponieważ szmatławiec z Czerskiej nabrał wody w usta i tego nie objaśnia,może któryś z tutejszych mądrali płci obojga podjąbły się przybliżyć,jakim to sposobem JK,z nie mającego prawa jazdy,konta w banku i karty płatniczej safanduły,przeistoczył się w kutego na cztery łapy rekina finansowego.
K-towers z wolna,za sprawą szmatławca (adres j.w.),z afery przeradzają się w tragikomedię.Austriacki kontrahent na boku uprawia piractwo internetowe.Comarch - z którego oprogramowania korzysta - nie ma go w swoim rejestrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120123  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 13:22
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim zakończyły rok 2018 na minusie.
Brawo dobra zmiana !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120124  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 13:32
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim zakończyły rok 2018 na minusie.
Brawo dobra zmiana !

Na plusie jest tylko cały rząd dostając nagrody od spółek skarbu państwa. Ciekawe co będzie jak tam braknie keszu, bo w kościele pasterze już nie pasą baranów tylko ich strzygą.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120125  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 13:33
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Karzełek wiedział, nie powiedział, a to było tak:
"Kazimierz Kujda, wieloletni szef związanej z PiS spółki Srebrna, przyznał w czwartek wieczorem, że w latach 80. był agentem Służby Bezpieczeństwa. I to właśnie PiS go "wydało", odtajniając teczki SB z tzw. zbioru zastrzeżonego, czyli zetki. Mimo wszystko partia jest dziś zszokowana – koniec końców w bliskim otoczeniu Kaczyńskiego działał współpracownik SB....Wiem, że popełniłem błąd, i bardzo pragnę, żeby został mi wybaczony" – napisał Kujda"
https://natemat.pl/263407,kazimierz-...iBhlzZMiARpFRQ
PS
Może ktoś mi objasni w jaki sposób Kazimierz Kujda znalazł sie w zbiorze zastrzeżonym, jakieś chody miał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120126  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:05
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

To już któryś z rzędu z "pierwszego sortu", który fakt złożenia podpisu pod dokumentem o współpracy z wiadomymi służbami, tłumaczy identycznie - był na studiach, potrzebował paszport, bo chciał wyjechać na zachód, więc podpisał, ale nikomu nie zaszkodził.
I to jest ok.
Ale jeśli ktoś działał np w WZZ, był po zawodówce, miał zero wiedzy jak się firmalnie bronić przed aparatem represji, a na dodatek miał na głowie ciężarną żonę i kilkoro dzieci i bał się o ich byt i życie i również coś podpisał, to dla niego nie ma zmiłuj się.
Tamci, młodzi inteligenci, pragnęli łyknąć "zachodu", za wszelką cenę i w większości niczym więcej się nie zapisali w historii. Ten prosty robociarz bezkrwawo przestawił wajhę historii i wyprowadził "bratnią armię" z granic Polski, ale jest nieustannie szkalowany za chwilę słabości dla "świętego spokoju".
Działo się to w czasach, kiedy większość to byli oportuniści, a tylko nieliczni stawiali opór.
A dziś ci pierwsi, nadal bez kręgosłupa, nadal skupieni na swoich partykularnych interesach i interesikach, mają czelność oceniać.
Chcesz oceniać?
Stań przed lustrem ..........!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120127  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:09
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jeszcze nie tak dawno temu,na szeroko rozumianym Zachodzie,ale zwłaszcza w Niemczech,zwiastunem każdego programu o polskiej wsi była chabeta ciągnąca po drodze gruntowej drabiniasty wóz.Całością zaprzęgu dowodził woźnica odziany w strój charakterystyczny dla wyzwolonego chłopstwa:kufajkę i gumiaki.
Obrazek ten strasznie drażnił nasz narodowy patriotyzm.No jak,my ciągle o kombajnach i ciągnikach,a oni nas kojarzą z konikiem.
Niestety,mieli i mają rację.Świat się przymierza do kolonizacji Marsa,konia można u nich co najwyżej w cyrku zobaczyć,a u nas H.załamuje ręce,bo jakieś stadniny zamknęły rok na minusie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120128  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:21
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Dot.#120126.Znajdujemy tu stwierdzenie:"ten prosty robociarz bezkrwawo przestawił wajhę historii i wyprowadził ...".
Wczesny ranek,z ulicy dobiega wrzask wozaka:węgiel przywiozłem,węgiel przywiozłem.
Na co koń obraca łeb:ta,tyś przywiózł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120129  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbita
Karzełek wiedział, nie powiedział, a to było tak:
"Kazimierz Kujda, wieloletni szef związanej z PiS spółki Srebrna, przyznał w czwartek wieczorem, że w latach 80. był agentem Służby Bezpieczeństwa. I to właśnie PiS go "wydało", odtajniając teczki SB z tzw. zbioru zastrzeżonego, czyli zetki. Mimo wszystko partia jest dziś zszokowana – koniec końców w bliskim otoczeniu Kaczyńskiego działał współpracownik SB....Wiem, że popełniłem błąd, i bardzo pragnę, żeby został mi wybaczony" – napisał Kujda"
https://natemat.pl/263407,kazimierz-...iBhlzZMiARpFRQ
PS
Może ktoś mi objasni w jaki sposób Kazimierz Kujda znalazł sie w zbiorze zastrzeżonym, jakieś chody miał?


Ano nie było lustracji przez twojego giganta.
Cytat:
Dziś 20;30 w TV Nocna Zmiana


Jak Bolek i Donek zniszczyli premiera Olszewskiego.

O co teraz kaman?
Że TW gdzieś jest?
Jest nawet w PE i to niejeden.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120130  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To już któryś z rzędu z "pierwszego sortu", który fakt złożenia podpisu pod dokumentem o współpracy z wiadomymi służbami, tłumaczy identycznie - był na studiach, potrzebował paszport, bo chciał wyjechać na zachód, więc podpisał, ale nikomu nie zaszkodził.
I to jest ok.
Ale jeśli ktoś działał np w WZZ, był po zawodówce, miał zero wiedzy jak się firmalnie bronić przed aparatem represji, a na dodatek miał na głowie ciężarną żonę i kilkoro dzieci i bał się o ich byt i życie i również coś podpisał, to dla niego nie ma zmiłuj się.
Tamci, młodzi inteligenci, pragnęli łyknąć "zachodu", za wszelką cenę i w większości niczym więcej się nie zapisali w historii. Ten prosty robociarz bezkrwawo przestawił wajhę historii i wyprowadził "bratnią armię" z granic Polski, ale jest nieustannie szkalowany za chwilę słabości dla "świętego spokoju".
Działo się to w czasach, kiedy większość to byli oportuniści, a tylko nieliczni stawiali opór.
A dziś ci pierwsi, nadal bez kręgosłupa, nadal skupieni na swoich partykularnych interesach i interesikach, mają czelność oceniać.
Chcesz oceniać?
Stań przed lustrem ..........!

Jak wyżej.
Stań przed lustrem.
Premier Olszewski został zaszczuty bo chciał lustracji na lewicy, prawicy i w KK.

A żeby było śmieszniej,
Tusk podkłada nogę Schetynie i zakłada Ruch 4 czerwca.
Tfffffuj!! Ruch.
Decyzja ogłoszona wczoraj a dzisiaj ofiara rudego przypomniała o innym 4 czerwca
i już z tym tylko będzie się kojarzył Tfffffuj Ruch Tuska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120131  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 14:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim zakończyły rok 2018 na minusie.
Brawo dobra zmiana !


Zawsze można pojechać do Dubaju i pojeździć na arabie.
Na Arabie też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120132  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 15:01
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Gl8pie rozumowanie bylam w jego wieku zachwycona ,oczarowana nim ijego postawa ...prosty robotnik...Zachdu chcialam nie tylko lyknac ale sie napic musialam dostac paszport ale niczego nie podpisywalam...niestety w prostego robotnika dlugo wierzylam dzis mam ochote sie sama opluc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120133  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 15:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Należy dodać iż był to pierwszy niekomunistyczny premier
a opozycjonistów bronił siłą argumentu a nie prawniczymi sztuczkami.
Cześć Jego pamięci !


Jeszcze wczoraj wieczorem był cień nadziei.
Prawy TT zainicjował modlitwy.

R.I.P.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120134  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 15:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Każdy kto współpracował z SB powinien zostać wyrzucony poza nawias życia publicznego.
Nie tylko Kujda, ale Wałęsa, Boni czy Rosati oraz cała rzesza
tych,
co uciekli spod miotły rządu premiera Olszewskiego.


Jeden TW jest nawet patronem lotniska.

Takie coś to tylko u nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120135  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 15:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Czyli jednak stało się jak przypuszczałam.
Ś.p. Premier Olszewski przypomniał szuję,
która liczyła głosy komunistów.

https://wpolityce.pl/polityka/433080...u-nocna-zmiane

Ten moralny karzeł myśli, że Polacy zapomnieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120136  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 16:10
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Jak ja kocham takie szczujnie i takie dyskusje i taką nienawiść doprowadzająca mówiących do orgazmu bo inaczej nie wykonalne. Powiem szczerze przeczuwam rozlew krwi przez takich ludzi, ale to nie pierwszy w naszej Ojczyźnie. Odliczam czas.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120137  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 16:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Horała "wystawił" swoją fakturę "Wyborczej". Zaliczył przy tym kompromitującą wpadkę. Ober spec.

https://natemat.pl/263337,marcin-hor...pr3feV2UlSPLNw
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120138  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 16:50
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie Może ktoś mi objasni w jaki sposób Kazimierz Kujda znalazł sie w zbiorze zastrzeżonym

Cała Polska z was się śmieje „komuniści i złodzieje” – krzyczęli Jar i Jojo, a tymczasem jak mówi stare powiedzenie najciemniej jest pod latarnią
I pomyśleć, że ustawę lustracyjną tworzyli i nowelizowali politycy PiS i prawicy w 2006 r.
Ustawa wprowadziła obowiązek lustracji przy ubieganiu się o pełnienie funkcji publicznych. Z lustracji wyłączony jest szef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i to jest jedyne tak wysokie stanowisko państwowe, które jest wyłączone z lustracji .
Kazimierz Kujda jest dziś szefem NFOŚiGW. Tę samą rolę pełnił, gdy PiS rządził po raz pierwszy.
Poza tym w latach 1995-1998 i 2007-2015 kierował spółką Srebrna.
Szef NFOŚiGW to jeden z bohaterów "taśm Kaczyńskiego" – on miał rozmawiać z austriackim biznesmenem o planie budowy bliźniaczych wież na gruntach Srebrnej. Po drugie, PiS zrobił z lustracji jeden z głównych elementów swojej ideologii. Agentów w PiS jest więcej ...
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120139  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 17:02
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Wychodzi na to, że w PiSie są sami swoi - komuchy, agenci, kłamcy - wszyscy krystalicznie uczciwi.
Klucz doboru współpracowników staje się coraz bardziej czytelny
To jest TA dwulicowość i obłuda krystalicznie czystego Kaczyńskiego.
U NICH (np.PO , SLD… ) komuch, albo agent jest BE , U NAS jest CACY !
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120140  
Nieprzeczytane 08-02-2019, 17:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Kazimierz Kujda jest dziś szefem NFOŚiGW. Tę samą rolę pełnił, gdy PiS rządził po raz pierwszy.
Poza tym w latach 1995-1998 i 2007-2015 kierował spółką Srebrna.
Szef NFOŚiGW to jeden z bohaterów "taśm Kaczyńskiego" – on miał rozmawiać z austriackim biznesmenem o planie budowy bliźniaczych wież na gruntach Srebrnej. Po drugie, PiS zrobił z lustracji jeden z głównych elementów swojej ideologii. Agentów w PiS jest więcej ...

Nie oczekuj merytorycznej odpowiedzi na swoje pytanie od przeciwników politycznych, bo oni w tej chwili klepią w gorąca klawiaturę aby znaleźć jakiś kontrargument i przykryć welonem Kujdę czy innego UBeka w swoich szwadronach.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.