menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-01-2007, 15:45
Zenek Zenek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 45
Post Chore ceny leków w aptekach - komentarze


Komentarz do artykułu: Chore ceny leków w aptekach
--------------------
Czy właściciele aptek, które mają marżę więcej niż 60% zatracili już wszystkie cechy ludzkie. Czy mamona może tak zaślepiać ludzi. W jakim kraju przyszło nam dokończyć żywota. Pytam (ale nie wiem kogo) czy w takich przypadkach nie powinien ingerować jakiś urząd. Jest wolny rynek ale nie rynek rozbójniczy. Kto nas emerytów obroni!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-01-2007, 18:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Niestety, nikt nas nie obroni. To wina nie tylko właścicieli aptek, ale także, a może przede wszystkim firm farmaceutycznych, tu leży pies pogrzebany. Zresztą i jedni, i drudzy stanowią całkiem niezły tandem, np. firmy farmaceutyczne organizują całkiem niezły wypoczynek za śmieszne pieniądze nie tylko lekarzom, aptekarzom również.
Emerycie (biedny) radź sobie sam, jeśli jest taka opcja - po prostu nie choruj!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-01-2010, 08:29
janusz1956 janusz1956 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 16
Domyślnie

zgadzam się z tobą ... można zwariować .... ale nie wiem czemy leki niektórych firm są dobre i skuteczne.... ja biorę na stawy przeciw bólowy Apo Napro i porfel też mnie nie boli...
__________________
janusz'56
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-01-2010, 08:37
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Niestety, nikt nas nie obroni. To wina nie tylko właścicieli aptek, ale także, a może przede wszystkim firm farmaceutycznych, tu leży pies pogrzebany. Zresztą i jedni, i drudzy stanowią całkiem niezły tandem, np. firmy farmaceutyczne organizują całkiem niezły wypoczynek za śmieszne pieniądze nie tylko lekarzom, aptekarzom również.
Emerycie (biedny) radź sobie sam, jeśli jest taka opcja - po prostu nie choruj!
Nie ma co liczyć na obronę.Każdego miesiąca wydaję dużą, jak na moją emeryturę bardzo duża sumę.A już nam zapowiedzieli, że w tym roku będą mniejsze dotacje do leków.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-01-2010, 08:42
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Witam - prawie każdy z nas emerytów ma problemy tego typu, ale warto pytać w kilku różnych aptekach. U nas np. była taka apteka w Katowicach która miała promocje leków na recepty i były leki po........1 grosz za opakowanie. Sama o tym pisałam w necie. Nie wiem czy w tym roku też tak jest ale w najbliższym czasie pojade tam i zapytam. Zrobiłam sobie wtedy mały zapas, ale juz sie skończył. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nowe przepisy w niektórych aptekach lawenda Choroby, badania, terapie 4 02-06-2009 18:15
Tran zamiast leków? - komentarze Ircia Ogólny 1 28-03-2008 08:32
Obuwie skórzane dla seniora /niskie ceny Heniek52 Kupię, sprzedam, zamienię 0 11-06-2007 13:12
Sprzedaż leków przez Internet legalna - komentarze POLA Ogólny 4 08-06-2007 21:59
ABC refundacji leków - komentarze Basia. Ogólny 1 22-04-2007 16:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.