menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Oddam, potrzebuję
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Oddam, potrzebuję "Skrzynka kontaktowa" dla tych, którzy chcą bezpłatnie pozbyć różnych, użytecznych jeszcze przedmiotów - na przykład mebli, AGD, RTV ale też książek czy płyt i dla tych, którzy potrzebują takich rzeczy. Prosimy o dokładny opis (i w miarę możliwości o zdjęcia) przedmiotów, które chcecie oddać.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-08-2009, 11:12
acha3107 acha3107 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 2
Domyślnie oddam małe kotki

Miejscowość: Bydgoszcz   Rodzaj ogłoszenia: Oddam   Ogłoszenie aktualne do dnia: do skutku   

Szukam domów dla 6 kotków (mają teraz po ok. 3,5 miesiąca).
Opisywać ich wyglądu nie będę – bo dla osób kochających koty – nie powinno to mieć znaczenia. Wszystkie kotki są prześliczne ( 4 koteczki i 2 kocurki). Sytuacja wygląda tak, że osoba karmiąca kocie matki i małe kotki znalazła się w szpitalu. Leczenie potrwa długo. Jako blisko spokrewniona z tą osobą przygarnęłam do swojego domu jej domową starą koteczkę.
Natomiast gromadka oswojonych podwórkowych kotów, które moja krewna dokarmiała – mieszka w jej piwnicy, w bloku położonym w centrum miasta, i niestety ma wielu przeciwników i prześladowców. A na dodatek teraz, nikt - poza mną - nie daje im jedzenia. Do schroniska nie oddam ich, bo jest w nim przepełnienie a krewna obawia się, że tam zgasną. Ja - acha3107 -mieszkam też w bloku, w dużej odległości od mojej krewnej i sprawia mi wielki kłopot dojeżdżanie codzienne i dokarmianie kotków. Na dodatek mam zaplanowany wkrótce urlop stąd obawiam się, że bez ludzkiej pomocy te małe koty sobie nie poradzą ze znalezieniem pożywienia. Kwestię transportu do innej miejscowości biorę na swoje barki.
Proszę o kontakt w tej sprawie na pocztę acha3107@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-08-2009, 11:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał acha3107
Szukam domów dla 6 kotków (mają teraz po ok. 3,5 miesiąca).
Opisywać ich wyglądu nie będę – bo dla osób kochających koty – nie powinno to mieć znaczenia. Wszystkie kotki są prześliczne ( 4 koteczki i 2 kocurki). Sytuacja wygląda tak, że osoba karmiąca kocie matki i małe kotki znalazła się w szpitalu. Leczenie potrwa długo. Jako blisko spokrewniona z tą osobą przygarnęłam do swojego domu jej domową starą koteczkę.
Natomiast gromadka oswojonych podwórkowych kotów, które moja krewna dokarmiała – mieszka w jej piwnicy, w bloku położonym w centrum miasta, i niestety ma wielu przeciwników i prześladowców. A na dodatek teraz, nikt - poza mną - nie daje im jedzenia. Do schroniska nie oddam ich, bo jest w nim przepełnienie a krewna obawia się, że tam zgasną. Ja - acha3107 -mieszkam też w bloku, w dużej odległości od mojej krewnej i sprawia mi wielki kłopot dojeżdżanie codzienne i dokarmianie kotków. Na dodatek mam zaplanowany wkrótce urlop stąd obawiam się, że bez ludzkiej pomocy te małe koty sobie nie poradzą ze znalezieniem pożywienia. Kwestię transportu do innej miejscowości biorę na swoje barki.
Proszę o kontakt w tej sprawie na pocztę acha3107@wp.pl
A pomyślałaś o sterylizacji kotek, bo bez tego będziesz ciągle szukać takich co kotki kochają, a kotki nadal będą się kochać między sobą i mieć kotki, które będą potrzebować takich co kotki lubią, nie dasz sobie rady. Pogadaj o sterylizacji w schroniskach, może darmowo to zrobią, ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-08-2009, 00:32
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Daj ogłoszenie na forum : Miau.pl/
Poproś o pomoc w jego zamieszczeniu na innych portalach.Zrób zdjęcia kotków. Koty jak sądzę, nie są szczepione, ani odrobaczone. Trudno o optymizm w takiej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Oddam grazyna Kupię, sprzedam, zamienię 6 02-03-2010 13:34
Oddam telewizor Retro Oddam, potrzebuję 0 29-03-2009 22:50
Małe pytanie Alladynka Dom, wnętrza, ogród 3 06-01-2009 21:54
Globalizacja - małe co, nieco Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 19 25-10-2008 12:40
oddam wełnę Lusia Oddam, potrzebuję 2 08-04-2008 18:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.