menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-03-2007, 23:52
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie To juz miesiac ..


Dokladnie miesiac temu przypadkowo znalazlam sie w KLUBIE SENIORA ,Czegos troszeczke sie nauczylam .cos tam podpatrzylam ,wiele odgapilam ,A co najwazniejsze ze poznalam wiele senioritek/i chyba jednego seniorita hiii/
- ludzi wrazliwych,zyczliwych i czulych na problemy wiinych,.W dzisejszym zagonionym i bezdusznym swiecie to wielkie bogactwo miec kolo siebie doslownie w zasiegu reki osoby ktorym mozna zaufac poskarzyc sie .ponarzekac a nieraz rozweselic,Dzieki WAM za to i dzieki ze jestescie.
Szszegolne pozdrowienia dla MODERATOROW.

.
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #2  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 00:11
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Dobrze mi z Wami

Bunia zechciała uczcić 1-szy miesiąc pobytu w klubiku, ale ponieważ różne są terminy naszego "zagnieżdżenia się tutaj - pozwoliłam sobie "przesiedlić" Bunię z wątku "to już miesiąc" do niniejszego.
ps.to są skutki Buniu chwalenia moderatorów - zaraz szarogęsią się. Ale Ty przemeblowania lubisz - to masz.

do laurki 12.gif
ŻYCZĘ NASTĘPNYCH MIESIĘCY W MIŁEJ ATMOSFERZE KLUBIKU
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #3  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 11:43
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie W naszym towarzystwie nie może być źle

toast.gifja też wznoszę toast za wszystkie sympatyczne osoby, dzięki którym spędzam na tym forum przemiłe chwile, a zwłaszcza za Jolitkę, Wilhelminkę, Tar-ninkę, Sunshine. Desti i za naszą kochaną Administrację.
  #4  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 11:56
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Miło mi...

nikuś, miło mi, że mnie zauważyłaś na tym Forum
Wkleję Ci obrazek, z ktorym kojarzysz mi sie :
twarzjy1.jpg

Ja tez sie cieszę, że tu trafiłam, choć nie mogę poświęcać temu forum tyle czasu co chciałabym
Nika, tak naprawdę, to jestem poważną osóbką, może troszkę romantyczną, ale staram się pisać "humorystycznie", tak, żeby pojawiał się uśmiech na waszych twarzach ...czasem lubię prowokować
Wiosennie pozdrawiam "dojrzałych jak wino"...gdyż im starsze, tym lepsze !
Papatki
__________________
You never have this day again...
  #5  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 13:04
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Desti

Kochna wielkie dzięki za przepiękny romantyczny obrazek.Myślę, ze wiele z nas kryje wrazliwość swej psychiki pod maską żartownisia, ale liczą się intencje.I love.gif
  #6  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 13:19
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Niki - czuję się zażenowana...Name:  blog sł.z oczkiem.gif
Views: 263
Size:  3.3 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #7  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 19:09
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Jolitko - mozesz mnie przemmeblowywac gdzie chcesz - ;po pierwsze jak pisalam lubie wszelkie zmiany / t o tylko malzonej moj mial szzczescie ze bylam z nim i tylko z nim od poczatku do konca/ a po drugie nie zawsze z moim watkiem potrafie sie >wpasowac> w odpowiednie zaszeregowanie tematyczne.Dziekuje bardzo za gaski i za kwiaty - a to wg przepowiedni znanej i uznanej jasnowidzki JATOWIEM wrozy dlugi i i bardzo udany pobyt w Klubie Seniora.
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #8  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 19:11
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 057
Domyślnie

A ja jestem z Wami już półtora miesiąca. Sama tutaj nie trafiłam... kierunek nadała mi Desti.... za co jej bardzo dziękuję, gdyż poznałam tutaj naprawdę wspaniałych ludzi. Czasu też nie mam za wiele, ale jak mam tylko trochę luzu....to....od razu na "seniorka". Nieraz się odezwę, a nieraz tylko poczytam, ale i tak wtedy nie jestem już sama.
Również wznoszę toast za nasze sympatyczne senioritki i moderatorki.... nie będę wymieniać, bo mogę którąś pominąć (skleroza) i dopiero by się narobiło, wszystkie jesteście super....
  #9  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 19:45
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie


Oj ale się zrobiło wesoło rocznicowo .Mam nadzieję że wszyscy się u nas dobrze czują .Nika serwuje winko,dokładam się i ja . Na zdrowie wszystkim .
__________________
  #10  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 19:47
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Załącznik 451ja też wznoszę toast za wszystkie sympatyczne osoby, dzięki którym spędzam na tym forum przemiłe chwile, a zwłaszcza za Jolitkę, Wilhelminkę, Tar-ninkę, Sunshine. Desti i za naszą kochaną Administrację.

Nikusiu
Jestem zaszczycona, jestem rozrzewniona, jestem...dumna, że mnie troszkę lubisz.

__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #11  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 20:01
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Jeszcze chcę koniecznie powiedzieć, że wszystkie, wszystkie jesteście bardzo miłe i bardzo, bardzo mądre. Czasami zastanawiam się, jak ja żyłam bez tego naszego wspaniałego gremium.Od internetu, owszem jestem uzależniona, ale...UZALEŻNIŁAM SIĘ OD WAS.WSZYSTKICH.
To Tar - nince zawdzięczam moje ostatnie dobre, ciekawe miesiące.To ona wskazała mi drogę do Was.Dziękuję.

__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #12  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 20:38
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Uśmiech

Wilhelmino ja też jestem tu dzięki Tar-nince.Muszę ci powiedzieć że to przewspaniała osoba.A tak wogóle jesteście wszystkie superrrrrrrrrrrr


Pozdrawiam
  #13  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 21:00
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie dobrze mi z Wami

Dziękuję Wilchelminko i Akusiu za miłe słowa . Ciesze się że mogłam Wam sprawić chociaż trochę radości .Mnie też jest z Wami dobrze i ja poznałam wiele miłych osób ,wiele naprawde polubiłam .A wprowadziła mnie Araukaria i dziękuję Jej za to.
__________________
  #14  
Nieprzeczytane 27-03-2007, 21:42
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie towarzystwo wzajemnej adoracji

łza.pngale się wzruszyłam....ile wzajemnej życzliwości i serdeczności...i o to własnie chodzi...to jest to , co nas tutaj trzyma, ściąga, uzależnia...potrzeba bliskości z ludźmi,którzy nas rozumieją, akceptują, wyrazają pozytywne uczucia, wspierają, a czasem wyrażają kontowersyjne opinie.Ale kto tak jak tarninka zrobi piękną karteczkę powitalną?! Kto jak nie Julitka wspomoże matołka technicznego, ucząc go w minutkę weklejania obrazeczków? Kto jak nie Destinka wrzuci erotyczny rysuneczek lub rozczuli do łez romantyczną karteczką...i modłabym tak wymieniać jeszcze wiele wspaniałych osób/ np.Wilhelminkę-miłosniczkę mego blogu, cudowną Sunshine,pączucia pełnego optymizmu.../ no, basta..bo kończy się miejsce na posta i Administracja zmarszczy brew...jej też/pani Joasia?/ chwała za cierpliwość i wyrozumiałość.
  #15  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 18:16
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Hallo - zadowoleni - wzywam Was "do tablicy"

Dziś minie miesiąc od ostatniego wpisu n.t. jak wyżej. Czyżby już nie było tak dobrze? Buniu - to zwłaszcza do Ciebie!To przez Ciebie stworzony temat. Wydaje mi się, że prawie każdej z nas potrzebne są komplementy - dlatego m.in. tu znalazłyśmy się.
No, ale to żarty - czasem poprostu przyjemnie wyciągnąć z lamusa jakąś starą pamiątkę...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich - może to dzisiejsza piękna pogoda sprawiła taką potrzebę radowania sięName:  blog podpis.gif
Views: 66
Size:  2.3 KB
ps. mnie n a p r a w d ę dobrze z Wami!Name:  blog podpis.gif
Views: 66
Size:  2.3 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #16  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 18:47
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Mnie też dobrze z Wami moje senioritki- lubie te poranne i nocne przekomarzania się z Jolitą ,plotki z Emka wymiany poczty z Iwcią i Krise i te wszystkie sporadyczne kliknięcia z Tarninką wymiany kawałów z Desti ,Bunią dobra nie będę sie tak bardzo roztkliwiać Pozdrawiam wszystkie dziewczyny chłopców też a Ule dodatkowo w sposób wirtualny całuje w czółko hihihi Grażyna
  #17  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 20:27
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

To że się mało udzielam na forum nie znaczy że nie lubię tu bywać.Często wystarczy mi poprostu poczytać o czym piszecie.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
  #18  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 21:17
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie Jestem bo jakze by inaczej

Jolitko nie zapomina sie o rzeczach.wydarzeniac ktore sa mile i bliskie sercu, To wlasnie dzisiaj mija 2 miesiace jak wiedziona dobrym przeczuciem ,intuicja wpadlam z ciekawosci i przez przypadek na forum >seniora>.Ciesze sie ogromnie ze zostalam zaakceptowana ,ze poznalam tyle wspanialych rowiesniczek,ze moge bez skrepowania popowiadac o swoim zyciu problemach .watpliwosciach.Tak bardzo sie przywiazalam do wizyt i rozmow z Wami ze jak mam przerwe w klikaniu to jestem steskniona i bardzo mi brakuje pogaduszek.Bardzo Wam wzystkim dziekuje .
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #19  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 21:23
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie a obraze to co ??

Przeciez nauczylam sie wklejac obrazki i zdjecia dzieki Wam .Miesiac temu nie mialam o tym jak zreszta o wielu i18 rozkwitajaca roza RP.gifnnych mozliwosciach kompa zielonego pojecia.
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #20  
Nieprzeczytane 26-04-2007, 21:25
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Bardziej ciągnie mnie do klubiku niż np.do pasjansa choć i przy gierkach spędzam wiele czasu.Dobrze mi z wami ,bywam tu prawie codziennie.Mało się udzielam bo nie umiem tak pięknie się wypowiadać jak większość Klubowiczów,ale czytam wszystkie posty bez wyjątku.m_kwiaty_bukiety_055d.jpgTen bukiet dla Was z pozdrowieniami
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobrze mi z Wami cz.II. BUNIA Różności - wątki archiwalne 43 24-06-2008 23:18
Jak dobrze "przyszyć" sobie wnuka - komentarze delfina Ogólny 11 16-05-2008 10:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.