menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 14-04-2010, 08:50
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Cytat:
Napisał saguela
No wiem Lila, dlatego chciałam wiedzieć co powie lekarz.
Zamówiłam ten lek i będę brała na jej odpowiedzialność
Jakoś się nie boję skutków ubocznych.
Może szybciej mnie szlag trafi i tyle.
Mam chandrę

Moja droga, odpowiedzialność jest Twoja, lekarka nie będzie zbytnio się tym przejmowała.
Zmartwiła mnie natomiast Twoja wypowiedź "Może szybciej mnie szlak trafi". Co Ty wypisujesz? A co z nami wszystkimi którzy lubią Ciebie i wszystko co piszesz.
A kilogramy związane zapewne są z cukrzycą, takie problemy miała moja siostra. Myślę, że jesteś pod stałą opieką diabetologa.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 14-04-2010, 08:52
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Przepraszam za te słowa Zeniu.
Miałam totalnego doła, ale jest już lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 14-04-2010, 08:53
neverending's Avatar
neverending neverending jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 8
Domyślnie

Meridia została wycofana z aptek jako lek szkodliwy ze względu na zawartość sibutraminy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 12:36
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Kiedyś stosowałam "teronac" - z dobrym skutkiem.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 17-04-2010, 06:43
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

I ja mam podobny problem - w wieku 48 lat przy wadze 64 kg, niskim ciśnieniu, prawidłowym cholesterolu, lecz paleniu papierosów i ciągłym stresie, przeszłam rozległy zawał serca.Rzucenie palenia, lepszy apetyt spowodowały, że przytyłam dość znacznie.Próbowałam ziółek ks.Klimuszki, na allegro kupiłam /głupia ja/ niby rewelacyjne tabletki / i drogie/.Po zażyciu kilkunastu szt zaczęła boleć mnie wątroba, tak więc zawczasu się wycofałam z ich zażywania. Choroba serca nie pozwala mi na intensywniejszy wysiłek i kółko się zamyka.Co prawda waga stoi w miejscu, lecz zaczynają mi dokuczać stawy - biodra,kolana....co tu robić?
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 17-04-2010, 07:11
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam, ja też marzę o zrzuceniu 3-5 kg i mimo że jestem bardzo aktywna nie moge ich zgubic. Szkoda Elu że mieszkasz daleko, chodziłybyśmy razem, chodzę o kijkach , jeżdzę rowerem i gdyby nie to że po operacji / calkowite usunięcie tarczycy/ narazie myslę nie mogę za dużo sie męczyć, przyjechałabym do Ciebie rowerem...ale to marzenia. Niestety kocham jeść a tak na marginesie czy któraś s z Was stosowała tabletki z octem jabbłkowym? bo sam ocet szkodzi mi na żołądek.Pozdrawiam
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 26-04-2010, 00:35
gosiag's Avatar
gosiag gosiag jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: lublin
Posty: 18
Domyślnie re

Witajcie, dolaczam sie ja tez ok. 4-6 kg chce zgubic, zaliczylam 1,5 roku temu 2-gi zawal przestalam palic i niestety przytylam i na dodatek brak silnej woli by zachowac diete...moze jakas grupe wsparcia stworzymy?

Pozdrawiam
Załączone Grafiki
File Type: gif rowerek.gif (12.5 KB, 3 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 04-03-2011, 17:23
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

witam Was wszystkich ze społeczności seniorów
w kwestii Meridii - przed kilku laty korzystając z promocyjnych cen skorzystałam z tego specyfiku dla puszystych. Przyjmowałam go przez 3 mce i schudłam nie wiele a rozsierdziłam wątrobę, która daje mi się we znaki do dzisiaj.
obecnie narzeczona mojego syna - dietetyk zaserwowała mi dietę 1200 kcl i muszę powiedzieć, że stosuję ją od mca schudłam 2 kg i bardzo dobrze się czuję. Co prawda to jest długotrwała kuracja, ale efekty ...no, właśnie zobaczymy za jakiś czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 04-03-2011, 18:44
babciajana's Avatar
babciajana babciajana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 1 009
Domyślnie

Ela Julia Tak trzymaj i będzie super.Zyczę wytrwałości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 05-03-2011, 06:56
Regina_108's Avatar
Regina_108 Regina_108 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 6 296
Domyślnie

Elu Julio,czy mogłabys trochę podpowiedzieć coś o Twojej diecie?Ja musiałabym zrzucić około 3kg.Byłabym wdzięczna.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 05-03-2011, 15:04
SKARLETKA's Avatar
SKARLETKA SKARLETKA jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Italia
Posty: 13
Domyślnie

Witajcie miłe Panie-jestem tu od niedawna-ale na swoim przykładzię napiszę kilka słó na temat odchudzania--nigdy szczupła nie byłam zawsze te kilka kg było za dużo był czas że miałam opsesję na punkcie stosowania diet itp.itd. i co i nic,,spadeg wagi raz 2kg raz 5kg ostatnia moja dieta z roku ubiegłego to Dukan-ok spadek 5kg nie przytylam ale jeszcze zostało 5kg do zrzucenia ,,Dukana stosowałam 2 m-ce i potem wyniki takie ogolne mocz i krew-wszystko ok tylko cholesterol poszedł tak w górę że muszę brać leki,,powiedziałąm dość diet i drogich suplementów itp..wiecie co jest na rynku a nic nie pomaga a psuje wszystko co się da w organiżmie,,otóż zacięłam sie i od stycznia robię tak:jem bardzo dużo owoców i warzyw -przygotowuję je sobie często w parowarze ale to nie jest konieczne,,ostatni posiłek zjadam ok.18tej i potem nic już ew.herbatka lub jakiś lekki jogurcik albo jabłko,,z mięsa w większości kurczak i indyk gotowany ew.duszony no i na śniadanie i podwieczorek do jogurtu jakiś owocowy po 2 łyżeczki otrąb pszennych to jest obowiązkowe nie wspominając o min.1 litrze wody-chudnę nie powiem powoli ok 1,5-2kg na m-c [nie powiem że na słodycze się nie skuszę,zjem zjem bo je bardzo lubię ale bez przesady] a i jeszcze jak znajde czasu trochę i pogoda jest ładna to sobie pospaceruję z godzinkę lub dwie,,koniec diet suplementów itp.powoli-skutecznie i bezpiecznie też można schudnąć czego wszystkim wam życzę i pozdrawiam,,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 20-12-2011, 15:28
hary hary jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 93
Domyślnie

ciekawy wątek...gorący u nastolatek, a tu jakby pada... A wszystkie chyba wiemy jak nadwaga szkodzi zdrowiu, jest nieestetyczna i same.ble.fe . Pochwalicie się Panie co z dietką?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 15-01-2012, 19:55
Tatiana's Avatar
Tatiana Tatiana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Posty: 64
Domyślnie

Witam wszystkich Stosowałam Meride przez 4 miesiace kilka lat temu ...schudłam 12 kg ale skutki uboczne hmm odczuwam do dzis Musiałam przerwac kuracje bo rozregulował sie cały organizm a najwiecej ucierpiała watroba Dobrze ze ten lek jest wycofany z rynku bo nie jednej osobie by jeszcze zaszkodził Stosowałam rozne diety z roznym skutkiem ale jednak najlepsza jest MŻ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 22-01-2012, 15:30
hary hary jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 93
Domyślnie Pozwolę sobie powtózyc to co napisalam na innym wątku

tu nawet bardziej pasuje
Z tego co sprawdziłam na sobie najlepsze efekty daje wytrwałość. W latach 90tych ważyłam 92kg przy wzroście 170. baba-grzmot. Zaczynała się cukrzyca i to z powodu nadwagi. Musiałam coś z tym zrobić. Kilka stosowanych wcześniej diet nie dawało efektów na długo. Rozpoczęłam odchudzanie z głową. Ustaliłam stałe pory posiłków co 3 godz. 5-6 razy na dzień. Każdy posiłek to dosłownie kromka bez masła z chuda wędlina albo płatki z mlekiem-szklanka, albo kotlet z surówką bez ziemniaków. Albo kawałek sera plus jabłko. Zero słodyczy min oleju i zero tłuszczu zwierzęcego.
Pierwsze 3 dni to była głodówka, ale potem żołądek się przyzwyczaja. A jak po tygodniu zobaczyłam efekty!? ... szło 0,5kg na tydzień! Zrzuciłam w ten sposób 25kg . Przez rok.

Trzeba sobie wmówić, że żarcie jest niesmaczne, pilnować terminów posiłków, by nie popadać w głód.
Do dziś ważę w normie ok 70kg nawet nie przestrzegając już diety. Oczywiście bez seryjnych obżarstw.

Wszystko zaczyna się w głowie. Papierosy też rzuciłam wmawiając sobie ze są wstrętne.
Pozdrawiam wszystkie Panie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 27-03-2013, 11:49
aleksandrab aleksandrab jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 7
Domyślnie

Moja siostra to brala, spadek wagi jest wielki ale bardzo niebezpieczny. Dziennie chudła 05, 1 kg. Tylko że przy nich nie chce się w ogóle jeść. Słyszałam że działa podobnie jak amfetamina. I nie wiem czy czasem w składzie tego nie było
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zioła w służbie zdrowiu: Rumianek - skuteczny lek na wiele dolegliwości - komentarze agda Ogólny 22 14-11-2016 15:25
spadek białych krwinek michael Choroby, badania, terapie 3 26-03-2008 21:17
ZUS tani i skuteczny? - komentarze Ewunia Ogólny 28 12-08-2007 00:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.