menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 06-11-2009, 15:32
czarny_bez's Avatar
czarny_bez czarny_bez jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 92
Mruga oczkiem (żart) No to jak myslicie? Zabawiła się?


Roziu
chociaż jestem bez, to jak umiem staram się pomóc.
Zadałaś pytanie w niewłaściwym miejscu.

Cytat:
Pytania, problemy i opinie (2 Przeglądających)
Kontakt użytkowników z administracją. UWAGA: pytania o "ogólne" kwestie związane z użytkowaniem komputera należy zadawać na forum eSenior. Na tym forum proszę zgłaszać błędy i problemy związane z użytkowaniem Senior Cafe. Pytania o usunięte czy przeniesione posty/wątki należy kierować bezpośrednio (mail, wiadomość prywatna) do moderatorów lub administracji. Przed zadaniem pytania proszę zapoznać się z POMOCĄ


Myślę, że w dziale "Humor, zabawa" doczekasz się odpowiedzi.




Cytat:
Napisał Rozia
Cytat:
Napisał Kazik
Myślę że jakaś małolata??? –zakpiła sobie. W jeden dzień założyła 4 wątki (potrafiła)
W wątku „Dlaczego nie mogę pisać” post#15 (godz. 21,01) pyta o awatar, w 317 (21,20) już go ma (19 minut a nawet mniej bo jeszcze pisanie posta coś czasu jej zajeło) Nic tu na razie nie pisze że syn zrobił. Tylko „yes,yes udało się” W #24 (dziś 16,48 pyta dlaczego nowi mają zawsze tu te same problemy. Chce odpowiedzi. A niby jakiej? W tymże poście pisze „będę nie miła”

Dziś zdążyła sprawdzić też kto jest on-line i wykryć nie istniejące nieścisłości z zegarze, również że jest tam wyszczególniony jej awatar (rekord userów na seniorku) Co jest nie możliwe. Raz że takiego nie ma, a nie zarejestruje się nikt pod już używanym nickiem. Nie może być drugiej „Rózi”.
Naiwnie pyta w #7 (d.nie.m. pisać) o banowanie jak 2 posty po kolei. Słownictwo takie zna, a niby taka „noga” komputerowa. Za to dziś w #3 (ja się pytam) zapytuje czy słowo „kursor” jest obraźliwe i czy może to coś do jedzenia. Z postu powyżej przepisała jak dziecko (Alsko pisze ADHD-a Rózia zrobi z tego MHD) – pisze też że„gada na wątkach”

W #34 (ja się pytam) napisała że „odsyłają mnie na eSenior a sami niewiele wiedzą) –to było pite do mnie, bo jako jedyny tam jej proponowałem pisać. Oto cytat z #34:
To mile,ze sie zainteresowalas moim problemem.Wielu forumowiczow pomaga mi jak umie wyjsc z tego problemu,ale najczesciej tez nie wiele wiecej ode mnie wiedza,wiec odsylaja mnie na rozne inne stronki np.do "eSenior" - tam tez sie poskazylam i zazadalam widzenia z Administracja!Moze poskutkuje?


Cytat:
Napisał Kazik
Na koniec jej zagraniczny komputer nie używa naszych znaków, to zrozumiałe. Ale nie zrozumiały jest częsty brak spacji, oraz nowe zdanie z małej litery. A potrafi użyć duże litery też.
Mój wniosek--małolata przyszła się pobawić z seniorami. Szczególnie mi utkwiło, że zna pojęcie banowania (nie z tego forum) więc bywa też gdzie indziej-nie taka znowu nowicjuszka w komputerach, a pyta (o kursorze) czy obraźliwe to słowo lub coś do jedzenia? (post#3 w –ja się pytam.)
No to jak myślicie-zabawiła się? Nadmuchała kilka starszych balonów?

Cytat:
Napisał Rozia
No to jak myslicie? Zabawila sie?

Zabawiła się, nadmuchała paru stetryczałych fryców , jest fest dziouszka.



Jeśli potrzebujesz technologicznego wsparcia polecam usługi nie tylko w dziedzinie dmuchania.
Miłego dnia życzę.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co myslicie o HALLOWEEN? Mar-Basia Różności - wątki archiwalne 116 02-11-2008 15:13
Co myslicie o emigracji BUNIA Społeczeństwo - wątki archiwalne 21 15-01-2008 21:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.