menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 15-10-2009, 22:50
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Nie chcę Cię martwić Kaziu ale obawiam się,że stałeś się ofiarą przypadłości,której symptomy przejawiają się w tym,że ktoś np. nie słyszy - słysząc;nie widzi - widząc:nie rozumie - rozumiejąc itd. itd.Ja odniosłem się literalnie do Twojego wcześniejszego tekstu.Natomiast Ty odpowiadając niedość,że przeczysz temu co napisałeś wcześniej to jeszcze przypisujesz mi intencje,którym nigdzie nie dałem wyrazu.Nie czytaj między wierszami Kaziu bo to Ci kiepsko wychodzi.
  #82  
Nieprzeczytane 15-10-2009, 23:59
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Nie chcę Cię martwić Kaziu ale obawiam się,że stałeś się ofiarą przypadłości,której symptomy przejawiają się w tym,że ktoś np. nie słyszy - słysząc;nie widzi - widząc:nie rozumie - rozumiejąc itd. itd.Ja odniosłem się literalnie do Twojego wcześniejszego tekstu.Natomiast Ty odpowiadając niedość,że przeczysz temu co napisałeś wcześniej to jeszcze przypisujesz mi intencje,którym nigdzie nie dałem wyrazu.Nie czytaj między wierszami Kaziu bo to Ci kiepsko wychodzi.
Nie rozumiem. Jakie intencje Ci przypisuję i gdzie, bo poczytałem swoje tutaj ostanie posty i nic takiego nie ma. Gdzie te zaprzeczenia i co Cię ubodło? Bo nic takiego nie widzę?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #83  
Nieprzeczytane 16-10-2009, 19:06
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Na miły Bóg Kaziu,jeżeli piszesz,że wybili 90% talibów to jak póżniej możesz napisać,że nie wiesz ilu ich pozostało?Jeżeli przeciw koalicjantom korzystającym z najnowszych osiągnięć techniki wojennej stają prymitywnie uzbrojeni partyzanci to są podstawy by sądzić,że sukces jest na wyciągnięcie ręki.Chyba, że problem został żle zdefiniowany.I wreszcie gdzie pisałem o drogach,przepustach,zdalnie odpalanych ładunkach.No gdzie?
  #84  
Nieprzeczytane 17-10-2009, 11:16
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Prawda obroni sie sama ,klamstwa przepadna !
  #85  
Nieprzeczytane 18-10-2009, 17:55
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Prawda obroni sie sama ,klamstwa przepadna !
Nie podzielam tego optymistycznego stwierdzenia. Prawda nawet gdyby byla naga obronic sie moze tylko przy uzyciu sily. Takie czasy drogi Seniorze.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nobel dla Herty Mueller Beata55 Książka, literatura, poezja 6 10-10-2009 14:40
...Cztery pory roku....Wiosna -2009 r. tar-ninka Różności - wątki archiwalne 465 21-06-2009 08:45
Bilans rządów 1989 -2009 Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 2 20-02-2009 20:42
. . .Walentynki . . .2009 tar-ninka Różności - wątki archiwalne 83 14-02-2009 22:28
Św. Łucja pogoda na rok 2009 maja59 Różności - wątki archiwalne 87 26-12-2008 17:14

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.