menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-09-2020, 09:57
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie Pielegnacja cery dojrzałej


Witam, czy istnieje jakas seria kosmetykow naturalnych przeznaczona dla osob 60+ ? Ewentualnie na co zeracac uwage przy doborze kosmetykow dla w/w osob?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-09-2020, 10:59
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

Wiek tutaj nie gra takiej dużej roli.
Sama obecnie używam kremu dla 50+, mimo, że mam mniej lat, bo jest mocno nawilżający, a mam suchą skórę.
Kosmetyki dobieramy pod typ cery : sucha, dojrzewająca, tłusta....
Ja przedewszystkim zwracam uwage na składy kosmetyków by nie zawierały silikonów parabenów.

Zerknij sobie tutaj:
https://selectbeauty.pl/blog/jak-dba...d-pielegnacji/

Na stronie jest opisane jakich zasad przestrzegać dbając o taka cerę. Liczy się również tryb życia, jaki prowadzisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-09-2020, 16:52
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

W zasadzie problem mam co do pielęgnacji, już nie wiem, czego mam używać. Ale może Wy mi podpowiecie? Myślałam o czymś takim https://alkemie.com/pol_m_Produkty_R..._krem-208.html , bo te kremy są delikatne i nie zawierają drażniących składników. Co powiecie? Nie znam się, potrzebuję porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 02-11-2020, 20:09
tillman.hellen's Avatar
tillman.hellen tillman.hellen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Ja akurat na co dzień męczę się z cerą tłustą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 03-11-2020, 16:06
blanda.daphney's Avatar
blanda.daphney blanda.daphney jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Oczyszczanie twarzy z wykorzystaniem produktów naturalnych, przeznaczonych do mycia twarzy delikatnie i dokładnie to zdrowa alternatywa https://kopalnia-zdrowia.pl/c-pieleg...tonizacja.html. Do oczyszczania twarzy nie potrzeba agresywnych składników. O wiele lepiej sprawdzają się naturalne produkty. Są to między innymi wyciągi z owoców czy ziół. Znajdziesz je m.in. w hrydrolatach (połączenie wody oraz ekstraktów z roślin i kwiatów).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 09-02-2021, 20:30
weronikastoklosy weronikastoklosy jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie

Ja mogę polecić stosowanie naturalnego kremu i serum przeciwzmarszczkowego. Możesz je nabyć na https://www.natuo.pl/twarz/nawilzanie Jeżeli będziesz miała problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków, to warto odezwać się nich, na pewno pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 11-02-2021, 00:45
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Wiecie, co? Ja tutaj zdecydowanie postawiłabym na https://bionaturalfit.pl . Tam możecie zakupić, nawet kosmetyki dla noworodków, jakby ktoś z was akurat potrzebował. To co jednak jest najważniejsze, to wysoka ich jakość,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 04-05-2021, 12:31
miguel.upton's Avatar
miguel.upton miguel.upton jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się nad odpowiednim podkładem do twarzy - do cery dojrzałej. W sieci znalazłam mnóstwo produktów między innymi te www.ceneo.pl/Podklady_do_twarzy/p:L_Oreal.htm. Podstawą udanego make-upu jest prawidłowo dobrany podkład. Zbyt jasny lub zbyt ciemny fluid będzie się odcinał od skóry i tworzył nienaturalny efekt maski. Dobranie idealnego odcienia i rodzaju nie jest jednak proste. Jak dobrać podkład do twarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-05-2021, 16:22
tremblay.orin's Avatar
tremblay.orin tremblay.orin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Korzystam tylko i wyłącznie z kosmetyków naturalnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 25-09-2021, 08:27
BeataP BeataP jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Olkusz
Posty: 6
Domyślnie

Moja przyjaciółka jakiś czas temu odkryła krem dexeryl. To emolient przeznaczony do skóry suchej czy podrażnionej. Jej spasował bardzo bo zawsze narzekała, że ma trudną skórę, która łatwo się przesusza. Wiem, że jest również krem oczyszczający do mycia, więc używa obydwu i jest bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 30-03-2022, 23:28
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

Sprawdź sobie w Aleperfumerii Ambasz Escape Reverse Time, jest to to aromaterapeutyczny krem odmładzający, który odżywia i ujędrnia skórę. Uwielbiam go! Skład naturalny i pięknie pachnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 23-11-2022, 13:04
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie Starzenie się skóry

Myślę, że proces starzenia to nie jest coś, czym ktokolwiek powinien się martwić. W końcu z czasem na twarzy każdej z nas pojawią się widoczne zmarszczki. To naturalne, że kiedyś straci ona część swojego młodzieńczego wdzięku. W dodatku moment wystąpienia tych zmian w dużej mierze kontrolują nasze geny i całkowite ich uniknięcie jest niemożliwe. Istnieją oczywiście sposoby na zmniejszenie oznak starzenia się organizmu - zwłaszcza jeśli pojawiają się, zanim będziecie na nie gotowe. Zapewne wiecie, że to właśnie odpowiednio dobrana pielęgnacja sprawia, że wiele Pań wygląda na młodsze, niż są w rzeczywistości. Sama na co dzień korzystam ze wskazówek zamieszczonych na https://www.twojinformator.pl/co-pow...ic-ten-proces/ i muszę powiedzieć, że jestem całkiem zadowolona z efektów. Oczywiście najlepsze rezultaty zapewniłaby zapewne medycyna estetyczna, ja jednak uważam, że lepiej zestarzeć się naturalnie i z godnością, niż na siłę sztucznie próbować przywrócić urodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 20-12-2022, 19:54
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Jestem wielką fanką kosmetyków marki Herbapol Polana. Mogą być stosowane przez wegan, są tanie i bardzo skuteczne. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów w dobrej cenie, to jest to idealny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Naturalne kosmetyki do cery tłustej - komentarze 195.245.213.xxx Ogólny 1 01-04-2022 14:11
Kosmetyki do cery dojrzałej - coraz większy wybór - komentarze Paula82 Ogólny 2 28-01-2016 10:47
ABC pielęgnacji cery naczynkowej - komentarze noir Ogólny 3 08-11-2013 10:08
Kolagen i kwas hialuronowy w pielęgnacji cery dojrzałej - komentarze Bronka Ogólny 0 21-07-2009 00:24
Soja i witamina E w kosmetykach do cery dojrzałej - komentarze bziabzia68 Ogólny 1 24-03-2009 00:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.