menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9981  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:01
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam popołudniowo!Już wiem,ze to nie miłość tylko chwilowe zauroczenie które szybko rozwiało się gdy zamieszkaliśmy drugi raz!!Ale to dobrze się stało,ze teraz a nie pózniej,kiedy bylibyśmy więcej związani!Mnie nie pasuje taki stan rzeczy i taki układ!Mam swoje racje i pomimo zauroczenia trzezwo myślę co będzie gdy???
Katar meczy mnie okropnie-skąd to się bierze,aż nos mnie boli!Jutro odwożę p.L do Gdańska,wsadzę w pociąg i niech szczęśliwie jedzie z P.Bogiem i żyje sobie sam,skoro tak a nie inaczej ułożył sobie życie.
A do Was odezwę się niebawem!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9982  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 17:23
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Po tych zimnych i mokrych dniach dzisiejszy dzień jak wiosna ...słonecznie i ciepło jest a jeszcze wczoraj wieczorem drobny grad padał.


Cóż wiemy o miłości ..https://www.youtube.com/watch?v=dDc0xK8UWRo

Cóż wiemy o miłości?
Mało i coraz mniej
Im dłużej życie trwa
Bo przecież o miłości
Jednak najwięcej wiesz
Mając szesnaście lat

Czas rwie na strzępy ludzki los
Ktoś za kimś poszedł w świat
Komuś się zdaje
Już nie pierwszy raz
Że nie zwiędnie kwiat
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9983  
Nieprzeczytane 09-10-2017, 15:11
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć!Chyba zasnęłyśmy przy piecu na 2 dni-nikt nie pisze??Bo tylko wczoraj była pogoda a dzis chyba w całej Polsce pada i wieje? Powoli szykuję się do drogi i leczę katar.Śmierdzę czosnkiem na 2 kilometry!!Mam miód,kurkumę i cynamon i wodę z octem jabłkowym!Mój "chłopak"odjechał i chyba do wiosny mam spokój-gdzie dziadek będzie się ruszał z domku na brzydką pogodę?Mogę smiało napisać o nim dziadek bo tak się zachowywał ostatnio!Aż mnie to trochę denerwowało!!!Jestem szczera i zawsze mówię prosto w oczy co myślę.Może obraził się bo jak wsadzałam go w pociąg to nic nie powiedział,ani do widzenia ani dziękuję.A niech tam,wiem z kim miałam do czynienia!Wy też możecie sobie myśleć o mnie,że wygodnicka,że nie chce obsługiwać ,nie chce skakać ,prać gotować itp...Mam swoje racje niestety.Co innego w pracy na wyjezdzie a co innego na zawsze w domu bez żadnej odmiany!Co z tego,że kocham,ale na odległość!Tak jest bezpieczniej.
Dobra-kończę i tak za dużo zwierzeń!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9984  
Nieprzeczytane 09-10-2017, 22:08
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

U mnie dziś nie padało nawet słońca było więcej niż zachmurzenia toteż od południa podskubałam trochę w ogródku na a potem powędrowałam na babskie spotkanie

Z nowinek spotkaniowych to zainteresowała mnie: Taryfa weekendowa jest w PGE, prąd tańszy...i w jakiś godziny w tygodniu.
Koleżanka dziś zmieniała umowę.
Po roku można wrócić do poprzedniej umowy... tyle wiem

wyszperałam http://dobryprad.pl/dostawcy/prad/tr...pge/taryfy#id1

przyjrzę się jutro bo dziś to już spać mi się chce...pozdrawianki
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9985  
Nieprzeczytane 10-10-2017, 19:58
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Witajcie w tę deszczową i wietrzną pogodę , brrrr....
Jednak grypsko i mnie złapało i czuję się okropnie a że w
dodatku uszy bolą więc przyjmuję antybiotyk .
W niedzielę miałam gości ale mam nadzieję , że nie zaraziłam ich bo wczoraj mnie ,,rozebrało '' .
Bertoldzie jeśli dostatnie się od życia porządnego kopa to człowiek nie patrzy przez różowe okulary . Fakt , i ja mam marzenia , myślisz , że nie ? Tyle , że moje są choć częściowo realne , więcej mam wspomnień ...
Danusiu postąpiłaś tak jak rozum i serce Ci dyktowało i może lepiej , że rozstaliście się teraz niż miałoby to nastąpić - powiedzmy po kilku m-cach czy później . Jeśli zostałabyś z tym Panem tylko z litości to uważam , że ten związek nie przetrwałby bo litość to za mało jednak . Nie mądrzę się tylko tak uważam a byłoby gorzej gdyby z czasem pojawiło się zniecierpliwienie , gniew itd .
Arti-Aniu za prąd z PGE taniej w tygodniu można płacić bodajże od 13-ej do 15-ej i wieczorem chyba od 22-ej do 24-ej ale trzeba sprawdzić dokładnie bo nie jestem pewna .
Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i miłego wieczoru życzę .
P.s. może jeszcze ktoś zajrzy ?
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9986  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 10:32
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Jestem na wylocie!Już prawie spakowana ale wkładam i wyjmuję ciuchy bo nie wiem czy nie wzięłam za dużo na m-c! Jeszcze tylko jutro wizyta na siłce-ale bez obciążania kolan!!Poćwiczę na siedząco z hantlami i rozciąganie ramion
są też skłony przy zgiętych nogach.Już dostraję całą dłonią do podłogi a to rewelka przy moich bardzo krzywych plecach!!Laptop jutro spakuję i mam nadzieję,ze nadal jest tam internet.Dr.ma w ogrodzie dużo drzew-ciekawa jestem kto je grabi,te liście?Jak szczęśliwie dojadę to w piątek wieczorkiem napiszę coś.Zyczę Wam słońca i spacerów a Tobie Daneczko szybkiego powrotu do zdrowia!Ja już prawie,prawi zdrowa bo stosowałam ohydną miksturkę od Ani:kurkuma,cynamon,miód i czosnek w ząbkach!!Blee,jakie niesmaczne ale pomogło!!!Tp pa!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9987  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 10:33
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Jeszcze raz ja-mamy już 500setną stronkę a więc swięto w seniorku!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9988  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 17:18
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Cześć Danusiu . Na siłce nie szalej żebyś czego znów nie nadwerężyła , tym bardziej , że ruszasz w drogę . U nas też już liście opadają więc szykuj się do zgrabiania moja droga . Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę zdrówka , weź też jakieś awaryjne leki ze sobą . Szerokiej drogi a za m-c wracaj cała , zdrowa i z workiem euro .
Współczuję Ci tak dalekiej i długiej podróży bo sama tego nie cierpię .
Mokro , pada i ponuro a że święto 500-tki naszej więc wypada to uczcić .





Nasze zdrówko kochani ! :
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9989  
Nieprzeczytane 11-10-2017, 17:24
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

https://youtu.be/MsvcRAH0gwU

Ta piękna piosenka dla nasz wszystkich.......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9990  
Nieprzeczytane 14-10-2017, 18:32
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

A więc jestem tu w Bawarii-szczęśliwie dotarłam!Dr.troche się pogorszył-słaby i przy zmienniczce upadł na podłogę ale nic sobie na szczęscie nie złamał!Dobrze,że była rodzina i pomogła go podnieść!
Mam propozycje zmiany pracy na inna opiekę ale najpierw sąsiadka niech jedzie i zobaczy jak tam jest a potem moze zdecyduję sie?!Bo to prywatna fucha i trochę boję się,czy wypłacą.i ubezpieczyć się muszę na ewent.szpital! Nie lubię mieniać bo moze trafię na minę??
Pogoda w Bawarii super-ciepło,świeci słońce ale męczy mnie katar! A co u Was?Zajęte jesteście?Tylko Dancia czasem wpadnie.



To foto z netu ale jak pójdę na spacer to sama zrobię!

https://postimg.org/image/756wifgp57/
I moja wnusia przysłałam mi swoją pracę z grafiki komputerowej!jest w 6 klasie.
Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9991  
Nieprzeczytane 14-10-2017, 21:31
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Hej ! Witaj Danusiu , witam też pozostałych forumowiczów ale już 21,16 i nikt nie klika .
Danusiu dobrze , że dotarłaś szczęśliwie a odnośnie doktora to z wiekiem będzie coraz słabszy a poza tym ta pora roku nie sprzyja osobom chorym i w podeszłym wieku . A zresztą , co ja mam Ci tłumaczyć skoro wiesz o tym sama .
Z tymi ,,fuchami '' to uważaj bo różnie z tym bywa .
Katar męczy ? Wyobraź sobie , że z grypą po trzech dniach zwolnienia poszłam do pracy ! Brałam też antybiotyk bo ,,uszy mi zapłonęły '' . Odsapnę i c.d.n.
Fotka piękna a praca wnusi też ciekawa , obejrzałam... tyle , że nie znam się na tym .
Dbaj o siebie , przytulaki ......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9992  
Nieprzeczytane 15-10-2017, 16:49
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Nie zaglądałam tutaj chyba "ze sto lat". Nie było czasu. Pracuje jak szalona.Jestem prezesem Checinskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i z tym jest dużo pracy. Poza tym kończę książkę o sobie i moim mieście. Będzie miała tytuł "Raj z tej ziemi".
Pozdrawiam wszystkich samotnych. zen
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9993  
Nieprzeczytane 15-10-2017, 20:15
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Miło Cię widzieć Zen!!Nie było Ciebie tyle lat...Ale czynnie żyjesz!!!Zaglądaj do nas czasem i opowiedz coś o U III Wieku,co tam organizujecie dla seniorów?U nas w Kościerzynie w tym roku jest tylko j,angielski,zumba gold i basen.Mamy mało kasy dla seniorów w tym roku!No i są jeszcze raz w miesiącu wykłady różnych speców!
Cóż-ja i tak nie uczęszczam na wszystko bo co m-c wyjeżdżam do pracy-jak wiesz!
TeraZ SMUTNA WIADOMOŚĆ!Zmarł kamerat doktorka od kart(SKAT).Dlatego juz od dłuzszego czasu nie był na kartach i nie ma 4go gracza!!Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!Jedziemy we wtorek na pogrzeb.Ja potem wracam taksówka za ich kasę a dr,jedzie na stypę.Takie jest zycie-oni i tak długo zyją.Rocznik 1926. Potem opisze ta uroczystość jeśli będzie inna niż w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9994  
Nieprzeczytane 16-10-2017, 22:32
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Pięknie pozdrawiam wszystkich,dzisiaj u mnie była przepiękna letnia pogoda.
Miło było wyjść na letni spacer,jutro ma być podobnie,
więc zrobię porządek na moim balkonowym ogródku,
bo wichury narobiły bałaganu.
Danusiu/Dancia/nie spóźniłaś się ani krzty na moje
imieniny bo do 18 marca kupa czasu,mimo tego jednak bardzo się cieszę,że o mnie pamiętasz.
Dobrej nocy wszystkim życzę!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9995  
Nieprzeczytane 18-10-2017, 14:27
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

A więc spieszę opowiedzieć o pogrzebie.Było inaczej niż w Polsce chociaż po katolicku!Ksiadz wystąpił w czarnym stroju,mówił z pół godziny o zmarłym,pomodlił się Ojcze nasz i pokropił wodą święconą!Po mszy wszyscy wyszliśmy i rozjechaliśmy się autami albo taxi do lokalu.Nikt nie pochował ani nie poczekał na kremacje??Trumna tam została.Dziadek dr.tez pokropił 3 razy trumnę!W lokalu była kawa i ciasto a potem dla gości koncert w operze.Ale dr.juz na koncert nie pojechał bo był zmęczony!Dziwne to i inne niż w Polsce!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9996  
Nieprzeczytane 21-10-2017, 12:39
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Coś nas zawiało czy co?) Nikogo nie ma? U mnie bez zmian. Zaraz zrobię obiad i pojadę z córką dr.po zakupy do Kauflandu. Zdrowa już jestem,czego i Wam życzę!! Tu nadal piękna jesień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9997  
Nieprzeczytane 22-10-2017, 10:00
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzien dobry w niedzielę!A więc znów otwieram wątek i zapraszam na kawę!!

Doktorek teraz długo śpi az do obiadu i ja siedzę sobie i oglądam np.film.Wstaje na obiad i znów się kładzie na mitagpauze!Za to siedzimy do 23.00 Ale to nic-przywykłam!!Dziś tylko bardzo zle spałam i boli mnie głowa.Zaraz pójdę zrobić sobie druga kawę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9998  
Nieprzeczytane 23-10-2017, 09:25
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam przy poniedziałku!!Nadal jestem samotna,tak!Ale tu żyję na luzie-nikt mi nie wtrąca sie do roboty-przywykłam!To nic,że może mniej zarabiam od tych na czarno ale mam spokojną głowę i załatwioną n a badanie EEG i zawiozę z powrotem do domu!Posiedzę trochę u nich,ogotujemy razem cos smacznego.I znów od 15.12 do Niemiec! No,życzę miłego nowego tygodnia!Pa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9999  
Nieprzeczytane 23-10-2017, 09:40
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Klawiatura zrobiła mi psikusa!!Napisałam,ze pomagam córce i przywiozę wnuka na badanie.Potem odwiozę oczywiście!!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #10000  
Nieprzeczytane 23-10-2017, 20:30
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Dobry wieczór .
Wbiegłam tylko na chwilkę , pozdrawiam Ciebie Danusiu i pozostałych forumowiczów .
Sprawdzę jeszcze prognozę pogody i lulciu..... pobudka znów o 4,20 . Pa....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.