menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #125741  
Nieprzeczytane 03-06-2019, 22:12
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Petrus16
no widzisz! ja też nie, to na nas obu nie zrobili.
A jak krzywdzie mowa i dzieci w dodatku to chyba nie Sekielscy a wielebni PEDOFILE bezpośrednio i spółka purpuratów i takich PIOTROWICZÓW obecnie wysokim funkcjonariuszu partyjnym w PiSie




Petrusie ! Czy oni ten film zrobią czy nie to dla nikogo nie jest tajemnicą że ta cała banda pod kapeluchem PiSu rozgrabiła miliardy na skalę przy której Plichta to malutki pikuś.
Chyba dla Ciebie robienie biznesu na krzywdzie dzieci albo na trumnach nie ma wielkiego znaczenia.Twój wybór.
A film o SKOK-ach tak hucznie zapowiadany, z wielką nadzieją, że dokopie PiS-owi muszą schować głęboko, a szkoda.
Osiem lat rządzili i nie zrobili ze SKOK "porządku"? Nie dziwi Cię to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125742  
Nieprzeczytane 03-06-2019, 22:14
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
kurde od NIEMCA??? A reparacje???
A przecież w Szczecinie gnije stępka MORAWIECKIEGO/BRUDZIŃSKIEGO i cuś by można z nie wyrobić. Jakąś łódź podwodną np
Albo pancernik jakiś Potiomkin..... co się nam tak będzie marnować?

Jak byłem 12 km od Helu na dorszach to szyper pokazywał na echosondzie, dwa zatopione U-boty to pewnie o te chodzi. No i mamy za darmo porządną flotę.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125743  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 10:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Chyba dla Ciebie robienie biznesu na krzywdzie dzieci albo na trumnach nie ma wielkiego znaczenia.Twój wybór.
na krzywdzie dzieci robili biznes kościół Petrusie, bo chyba [?]dociera do ciebie że to nie Sekielscy te dzieci starsze i młodsze deprawowali w ohydny sposób.
Czy może masz inne informacje i to takie z których wynika, że to Sekielscy z nieletnimi tych nieskalanych wielebnych
sprowadzali do obyczajowego rynsztoka.

A co do trumien to dlaczego masz pretensje do KACZYŃSKIEGO? Przecież to jego biznes jest. I co rusz trumiennym biznesem kręci. A jak mu się nudzi to je otwiera pod pozorem ekshumacji.

To jak masz trumienny wrzód biznesowy to wydrukuj i prześli go na Nowogrodzką.

Cytat:
A film o SKOK-ach tak hucznie zapowiadany, z wielką nadzieją, że dokopie PiS-owi muszą schować głęboko, a szkoda.
co byś d tego huku nie przygłuchł... Gdybyś był kim nie jesteś to wiedziałbyś że publikacji na ten temat beez Sekielskich było wystarczająco dużo.
Cytat:
Osiem lat rządzili i nie zrobili ze SKOK "porządku"? Nie dziwi Cię to?
nie pleć jak mały Kazio w psedskolu. Do czasu Smoleńska biznesowo SKOKami zainteresowany czujnie blokował wszelkie "zrobienia" porządku w tym biznesie.
Dopiero potem uchwalono ustawy ustanawiające NADZÓR KNF-u nad SKOKami. I wylazły wszystkie numery na miliardy złp. Plajty i przekręty.

Dziś Bierecki przez 4 długie lata i przez wcześniejsze 2.. dalej pod parasolkiem KACZYŃSKIEGO lody kręci
TU i w Luksemburgu, a budżet
wywalił na to miliardy dla tych co zanieśli prawie stracili swój ciężko utyrany szmal do SKOKu.

I moim skromnym zdaniem wrzucenie SKOKów pod nadzór KNF był to taktyczny błąd.
Trzeba było nie ruszać. I nie wypłacać z funduszu bankowego SKOK-owcom rekompensat.

Żeby żaden Petrus nie miał okazji do pretensji o te długie 8 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125744  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 10:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak byłem 12 km od Helu na dorszach to szyper pokazywał na echosondzie, dwa zatopione U-boty to pewnie o te chodzi. No i mamy za darmo porządną flotę.

I jeszcze Błaszczak dwa lotniskowce ZE STĘPKI szczecińskiej zrobi i ... "może nasz MORZE"
A nad nimi eskadry śmigłowców Antka Macierewicza... I te supertanki i rakiety kosmiczne....
Ech!
Pienknie by było.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125745  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 10:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Na rocznicę takie wju Janasa z radia Z.:

Cytat:
To jest wszystko pozbawione logiki. Zobaczyłem w Sali BHP wystawę Solidarności Walczącej. Nie wiem, czy jeszcze jest. To było parę miesięcy temu, może rok temu. Była wystawa, gdzie kończy się wszystko zdradą w Magdalence.

Jak państwo myślą, czyjego zdjęcia w Magdalence nie było?
- pyta Janas.

Lecha Kaczyńskiego, który tam był.


Tak można zakłamać każdą historię i próbować ją na nowo napisać.

Nawet pomyślałem sobie, że wezmę zdjęcie i nakleję tam, gdzie Lech Kaczyński jest - dodaje.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #125746  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 11:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Rozczuliłem się
Cytat:
Jacek Sasin - wiceprezes Rady Ministrów
Marian Banaś - minister finansów
Bożena Borys-Szopa - minister pracy, rodziny i polityki społecznej
Dariusz Piontkowski - minister edukacji narodowej
Elżbieta Witek - minister spraw wewnętrznych i administracji
Michał Dworczyk - minister członek Rady Ministrów
Michał Woś - minister członek Rady Ministrów

szczególnie Sasin mnie wzruszył i Gliński od społeczenstwa w spadku po Szydło...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125747  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 12:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I ciut w temacie KACZYŃSKIE dwa przed laty

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polit...cc=ucs&utm_v=2



też któryś dziś mógłby tortem dzielić.
Jakiś były senator np
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125748  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 15:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
. Kto ma teczki ten ma władzę.[/size]

co do insektów to trudno odmówić Ci racji.

bez nich w tym GDAŃSKU i ładniej i dostojniej i czyściej.

I Yoyo śmieci nie musi wynosić

i takie cuś

https://opinie.wp.pl/wiejas-przedsta...8294490232449a

Cytat:
Wiejas:

4 czerwca 2019 roku. W Gdańsku jakiś szerzej nieznany facet z siwym wąsem wspomina wybory

sprzed 30 lat, które dały Polakom wolność.



W Warszawie prezydent wręcza nominacje ministrom, których jedynym zadaniem jest dotrwać do wyborów.

............
Panie prezydencie Andrzeju Dudo, czy naprawdę nie mógł pan stać obok Wałęsy w Gdańsku? Naprawdę uważał pan, że "przykryje" uroczystością w Pałacu Prezydenckim jego wystąpienie? Coś poszło nie tak. Jak starałem się to wytłumaczyć, wręczanie nominacji tego dnia nie było "artykułem pierwszej potrzeby". Ba, artykuł ma etykietę "krótkiego spożycia"


kurde! Jarek czy ten artykuł krótkiego spożycia z czemś Ci się przypadkiem nie kojarzy???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125749  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 15:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I niech żyją w rządzie dobrze...... rekonstruktory!!!!

Cytat:
Rekonstrukcja rządu i problemy z prawem nowych ministrów. Prawomocny wyrok i kontrole CBA
Nowy minister edukacji ma na swoim koncie prawomocny wyrok,
Cytat:
nowo mianowanym wicepremierem interesowało CBA,
[Sasinem za ..... Wołomin]

pod lupę śledczych brany był również nowy szef finansów
państwa.


I jeszcze premier kłamca- przekręciarz i jeszcze KACZYŃSKI - OSZUST i KUCHCIŃSKI w radosnym unasienianiu plenerowych zaułków kraju....

Jak ustaliła Wirtualna Polska, funkcjonariusze sprawdzają m.in. transakcję sprzedaży krakowskiej kamienicy, którą Banaś wynajmował pod usługi hotelowe, a także działki należące do urzędnika. W 2015 roku posiadał dwie: o powierzchni 370 i 380 m2. Jednak pod koniec 2016 roku w oświadczeniu była już tylko jedna działka – o powierzchni 3600 m.kw.

Z udzielonych nam informacji wynikało, że analizą zostały objęte lata 2015-2018. Przypomnijmy, że jeszcze przed funkcjonariuszami CBA, oświadczenia majątkowe Banasia kontrolowali jego podwładni -

pracownicy skarbówki. Wówczas zarzucali mu niechlujstwo i braki w dokumentach.

Jak pisaliśmy, argumentowali, że prześwietlali oświadczenia swojego szefa, by zmusić go do rozmów na temat podwyżek. Nieoficjalnie kontrolę CBA wszczęto po ich działaniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125750  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 15:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I niech żyją w rządzie dobrze...... rekonstruktory!!!!
I jeszcze premier kłamca- przekręciarz i jeszcze KACZYŃSKI - OSZUST i KUCHCIŃSKI w radosnym unasienianiu plenerowych zaułków kraju....

Jak ustaliła Wirtualna Polska, funkcjonariusze sprawdzają m.in. transakcję sprzedaży krakowskiej kamienicy, którą Banaś wynajmował pod usługi hotelowe, a także działki należące do urzędnika. W 2015 roku posiadał dwie: o powierzchni 370 i 380 m2. Jednak pod koniec 2016 roku w oświadczeniu była już tylko jedna działka – o powierzchni 3600 m.kw.

Z udzielonych nam informacji wynikało, że analizą zostały objęte lata 2015-2018. Przypomnijmy, że jeszcze przed funkcjonariuszami CBA, oświadczenia majątkowe Banasia kontrolowali jego podwładni -

pracownicy skarbówki. Wówczas zarzucali mu niechlujstwo i braki w dokumentach.

Jak pisaliśmy, argumentowali, że prześwietlali oświadczenia swojego szefa, by zmusić go do rozmów na temat podwyżek. Nieoficjalnie kontrolę CBA wszczęto po ich działaniach.

Nowy minister edukacji z pis, który został prawomocnie skazany za podawanie się za urzednika (podpisywał dokumenty jako marszałek a już nim nie był) to świetny wzór do naśladowania dla dzieci i młodzieży. Kombinacji i oszustwa. Idzie nowe, młode w pisie, koryto wylizane.
Krótka ławka rezerwowych
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125751  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 16:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nowy minister edukacji z pis, który został prawomocnie skazany za podawanie się za urzednika (podpisywał dokumenty jako marszałek a już nim nie był) to świetny wzór do naśladowania dla dzieci i młodzieży. Kombinacji i oszustwa. Idzie nowe, młode w pisie, koryto wylizane.
Krótka ławka rezerwowych

wzór wzorem ale nie zapominaj że w PiSie bowiązującym wzorem jest to co wystruga KACZYŃSKI.
Wyjaśnił Ci Frasyniuk że głównym problemem w rządzie jest to czy KGHM będzie Morawieckiego czy Ziobry i to jest cel da Horałów i in. Kownackich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125752  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 16:24
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

co się komu nie podoba ? a co podoba?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125753  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 18:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
co się komu nie podoba ? a co podoba?

Nie podoba mi się gra na dudach szczególnie na dwóch.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125754  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Przed grobem Adamowicza warta w pruskich mundurach,
komendy po niemiecku.
Trzeba było iść na całość i postawić Schutzpolizei oraz SS-Heimwehr Danzig.

Co za upodlenie polskiego Gdańska.
Obrońcy Poczty Gdańskiej w grobie się przewracają. V kolumna, za 1 € gotowa gonić wesz do Berlina,
byle zadowolić mocodawców.
Czas na Komisarza w Gdańsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125755  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:26
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Dojrzewamy do podziału Polski, podoba mi się. Trzeba realizować wskazanie wodza dzielącego Polaków na lepszy i gorszy sort. Gorszy sort na zachód od Wisły, lepszy niech zostanie tam gdzie jest. Ogladam radosne święto z okazji 30 rocznicy pierwszych wolnych wyborów, które doskonale pamiętam i pamiętam radość jaka nam towarzyszyła. Ilu uśmiechniętych, szczęśliwych ludzi bez barierek i nowego Zomo. Całe szczęście, że nie było PiS. Nie mógł tego święta zepsuć. Na razie kończy stadninę koni w Janowie, hitlerowcom i komunie się nie udało to co uda się PiS. Ale ktoś kiedys napisał, że dzieło zniszczenia jest tak samo święte jak dzieło stworzenia. Ot co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125756  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Donald Tusk: Wasza telewizja publiczna, nasz internet.
Nie musimy czekać na łaskę Jacka Kurskiego

Ćwoku, w internety trzeba umić.
A nie blokować przez ACTA jak chciałeś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125757  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Dojrzewamy do podziału Polski, podoba mi się.


Pomarzyć dobra rzecz.
Uspokoję cię; nie będzie V rozbioru Polski.
To tylko fantasmagoria ulęgnięta w głupich i podłych łbach.

Cytat:
JEŻELI PIS WYGRA WYBORY, TO MOŻEMY PAKOWAĆ SWOJE „ZABAWKI''

Dulczessa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125758  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Dojrzewamy do podziału Polski, podoba mi się. Trzeba realizować wskazanie wodza dzielącego Polaków na lepszy i gorszy sort. Gorszy sort na zachód od Wisły, lepszy niech zostanie tam gdzie jest. Ogladam radosne święto z okazji 30 rocznicy pierwszych wolnych wyborów, które doskonale pamiętam i pamiętam radość jaka nam towarzyszyła. Ilu uśmiechniętych, szczęśliwych ludzi bez barierek i nowego Zomo. Całe szczęście, że nie było PiS. Nie mógł tego święta zepsuć. Na razie kończy stadninę koni w Janowie, hitlerowcom i komunie się nie udało to co uda się PiS. Ale ktoś kiedys napisał, że dzieło zniszczenia jest tak samo święte jak dzieło stworzenia. Ot co.

Masz racje, to były piękne dni nawet milicja założyła stroje cywilne aby nie drażnić narodu. Nigdy by mi nie przyszło do głowy aby taka badziew co się ukrywała pod szafą teraz sprawowała rządy po trzydziestu latach po odzyskaniu wolności. Teraz taki ćwok co nie umie pływać ani jeździć na rowerze, nie ma konta i nie umie obsługiwać laptopa rządzi 36 milionowym narodem
Czy tylko ja mam wrażenie, że uroczystość w Gdańsku bez pisowców jest dzisiaj jakaś taka bardziej radosna
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125759  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Masz racje, to były piękne dni nawet milicja założyła stroje cywilne aby nie drażnić narodu. Nigdy by mi nie przyszło do głowy aby taka badziew co się ukrywała pod szafą teraz sprawowała rządy po trzydziestu latach po odzyskaniu wolności.
Czy tylko ja mam wrażenie, że uroczystość w Gdańsku bez pisowców jest dzisiaj jakaś taka bardziej radosna


Radosna, ale mało liczna.

A pod jaką szafą ukrywał się Tusk, może nam powiesz / nie powie, bo nie wie /
albo gdzie wtedy był Kwaśniewski? Ten od robaka filipińskiego,
wasz idol obecnie, ale kiedyś Noblysta mu nogę chciał podawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125760  
Nieprzeczytane 04-06-2019, 19:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Piszę o tym po raz drugi; co się dzieje z Tuskiem?
Miał być wielki gejmczendżer, wyszło jak ostatnio. Czyli gdy panował nad przekazem kontrolowanych przez siebie mediów,
jakoś to szło.
Teraz widać miałkość, lichość i złą formę także fizyczną.
Na nienawiści nie zajechał daleko, biały koń poszedł do sprzedaży,
został osioł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.