menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-03-2008, 05:58
sagaliacraft sagaliacraft jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1
Domyślnie Sklep internetowy szuka Twórców rękodzieła artystycznego, np. szydełkowanie

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę   Miejscowość: caly kraj   Ogłoszenie aktualne do dnia: bez ograniczeń   

Nowy sklep internetowy i galeria w jednym zaprasza twórców amatorów i artystów do współpracy. Proszę o przesłanie kilku przykładowych prac wraz z cenami na adres: sagalia-craft@o2.pl Mile widziane będzie też kilka słów o Pani/u. Sklep www.sagalia-craft.abc24.pl oferuje rękodzieło artystyczne wszelkich dziedzin: decoupage, scrapbooking, szydełko i druty, malarstwo, haft, fotografia, ubrania, biżuteria, ślub i wiele, wiele innych. Proszę niech Państwo pokażą co potrafią! Państwa prace będę sprzedawała na zasadzie współpracy, wstawianie prac (zdjęć i opisów) do sprzedaży jest bezpłatne i na czas określony przez Państwa. Jeśli wolą Państwo mieć swoje dzieło ciągle przy sobie (wiem coś o tym!) to mogę przedstawić Państwa propozycję w formie rękodzieła na zamówienie, podobnego lub zmodyfikowanego. Miłośniku robótek ręcznych i rękodzieła artystycznego - serdecznie zapraszam i pozdrawiam.
  #2  
Nieprzeczytane 25-04-2008, 13:35
acia66 acia66 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1
Domyślnie

witam. mam na imię Beata. mieszkam w Wałbrzychu. mam duzo wolnego czasu i uwielbiam robić na szydełku. mam tylko problem taki że nie wiem co robić i przede wszystkim gdzie sprzedać więc zazwyczaj rozdaję znajomym moje szydełkowe prace. jestem bardzo zainteresowana ogłoszeniem. proszę tylko pokierować mną co powinnam szydełkować.serwetki swetry ażurowe. mogę zrobic kilka na wzór ponieważ nie mam nic nowego w domu. chciałabym wiedzieć co ludzie kupują bo wiadmo materiał nie jest tani a szkoda żeby towar zalegał. proszę o odpowiedz i pomoc. mój adres e-mail acia66@poczta.onet.pl Z góry dziękuję. Beata
  #3  
Nieprzeczytane 27-12-2008, 14:05
dom739 dom739 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 10
Domyślnie

jestem zainteresowana ofertą sklepu internetowego.Bardzo lubię robótki na drutach,szydełku ,hafty -różne techniki,zrobiłam już tego trochę i rozdałam, a było by miło gdyby można coś na tej twórczości zarobić.Ja niestety nie mam głowy do handlu ,dlatego współpraca ze sklepem to dla mnie duża szansa.
  #4  
Nieprzeczytane 13-07-2009, 18:58
art-korner art-korner jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 1
Domyślnie

witam
jestem zainteresowany tą ofertą
proszę o więcej info
  #5  
Nieprzeczytane 13-07-2009, 19:38
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Z młodzieżą z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym projektujemy i wykonujemy korale, kolczyki, przymierzamy sie do bransoletek w nowym roku szkolnym....biżuteria poprzez to przez kogo projektowana i wykonana jest niepowtarzalna..w ten sposób zarabiamy sobie na wycieczki i inne dostępne atrakcje...a takze na zakup półfabrykatów.
  #6  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 16:31
Teresa M Teresa M jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Ostrołęka Mazowieckie Polska
Posty: 1
Domyślnie

Witam. Jestem zainteresowana ofertą. Zrobie wszystko na zamówienie np.(obrusy, firanki, aniołki, chustki, bluzki, serwetki, rękawiczki itd) proszę o dokładniejsze informacje na moja poczte uta1987@o2.pl z góry dziękuję....
  #7  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 09:47
AniaSzpecińska's Avatar
AniaSzpecińska AniaSzpecińska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Wolica,łódzkie,Polska
Posty: 1
Domyślnie witam serdecznie

Mam na imię Ania.Zajmuję się malowaniem na szkle na przykład wazonów,kubków czy filiżanek .Oprócz tego maluję obrazy farbami akrylowymi oraz olejnymi.Ukończyłam kurs bukieciarstwa.Jestem zainteresowana ogłoszeniem .Chciałabym podjąć współpracę i sprzedawać swoje dzieła.
Moja stronka z pracami:
http://ciekaweobrazki.blog.onet.pl

e-mail:anna_74_74@op.pl

Serdecznie pozdrawiam.
  #8  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 18:33
Goya66 Goya66 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Zarzeka, Lubelskie, Polska
Posty: 1
Domyślnie

Witam. Mam na imię Małgorzata. Jestem rencistką. Wolny czas, a mam go sporo, poświęcam swojej pasji. Uwielbiam szydełkować, fascynują mnie obrazy "malowane igłą" czyli haft krzyżykowy. Robótki na drutach też nie są mi obce. Posiadam sporą kolekcję prac szydełkowych od maleńkich serweteczek, bieżniczków, obrusików po zazdroski. Ściany w moim domu dekorują wyhaftowane obrazy o szerokim wachlarzu tematycznym. Jak wspomniałam mam sporą kolekcję prac, mogę także wykonać pracę na zlecenie lecz nie posiadam zdolności handlowych dlatego Państwa oferta jest bardzo kusząca. Proszę o kontakt: e-maile goya.wowa1@wp.pl.
  #9  
Nieprzeczytane 29-11-2011, 10:31
kazimierka1 kazimierka1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Tarnów,Małopolska,Polska
Posty: 1
Domyślnie

mam na imię Helena.Nie pracuje mam dużo wolnego czasu uwielbiam haftowanie ściegiem krzyżykowym, a także robótki na drutach,robię bardzo dużo sweterków dla dzieci z motywami wrabianymi przede wszystkim są to postacie z bajek nie posiadam zdolności handlowych i dlatego Państwa oferta jest bardzo kusząca.proszę o kontakt helenka12@poczta.onet.pl
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Misiek szuka domu Basia. Oddam, potrzebuję 10 11-05-2008 20:01
Netykieta - internetowy savoir-vivre Anna_Maria_57 eSenior 26 01-02-2008 14:19
Rysia - srebrzysty półpers szuka nowego domu... Sistermoon Wszystkie zwierzęta duże i małe 10 05-12-2007 12:34
Jasio szuka kota. jasio Humor, zabawa - wątki archiwalne 53 21-09-2007 08:56
Suczka seniorka szuka domu sibia Wszystkie zwierzęta duże i małe 4 24-03-2007 08:51

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.