menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7561  
Nieprzeczytane 13-08-2018, 18:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 595
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Wspaniałe wiadomości o tak pokaźnym pogłowiu młodzieży pielgrzymkowej, za 9-ć miesięcy wzrośnie pogłowie Polaków, będzie nas miał kto utrzymywać na stare lata.

Maju!
Jeśli NARÓD miałby liczyć na efekty związku Wandeczki
z Wacią naszą kochaną, to przyszłość jawi się świelistych
barwach.

Ale Maju! zauważ, że młode to raz i że im się chciało, to dwa i że w jakimś celu.
no i dodatkowego smaczku dodaje fakt że z KELEC gdzie Wandeczka szerzy propagandę sukcesu.

a może to dla nich jedynie sposób na urwanie się z chałupy i od roboty?
Kto wie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7562  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 10:25
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Elżbieta Zapendowska (Fb)Patriotyzm i wiara katolicka są po prostu objawami choroby psychicznej. Większość Polaczków to fanatycy polskości i katolicyzmu.
Wankaborze nasza celebrytka telewizyjna trochę przesadza z tymi objawami choroby psychicznej .Za Gazetą Prawną :7,5 mln Polaków co roku odczuwa zaburzenia psychiczne, mimo to wciąż jest to temat tabu. Jedna czwarta to nie połowa .A co do autentycznej wiary i patriotyzmu to daleko też do połowy .

Trudno nie skomentować wczorajszych postów seniorów w krucjacie przeciw ateizmowi , którym brakuje słów i wiedzy by odnieść się do tematu , stosują heurystyczne chwyty w swoim ględzeniu nie na temat , oczekując reakcji z drugiej strony by wyartykułować swój słowotok .Podam wczorajsze przykłady by oglądając film na temat zwrócić uwagę nas treści jakie się zamieszcza też na naszym forum SC polityka ,społeczeństwo .

Napisał maja59.Wspaniałe wiadomości o tak pokaźnym pogłowiu młodzieży pielgrzymkowej, za 9-ć miesięcy wzrośnie pogłowie Polaków, będzie nas miał kto utrzymywać na stare lata.

A co na to senior pluto :Maju! Jeśli NARÓD miałby liczyć na efekty związku Wandeczki z Wacią naszą kochaną, to przyszłość jawi się świelistych barwach.
Pomyślcie jaki wpływ mają dwie osoby na wzrost wskaźnika urodzeń w kraju liczącym 38 milionów ludzi z tego 1/4 w wieku prokreacyjnym .Przyszłość w świetlistych barwach ,o czym nasz senior pisze .
Dalej odpowiada sobie :Ale Maju! zauważ, że młode to raz i że im się chciało, to dwa i że w jakimś celu.
no i dodatkowego smaczku dodaje fakt że z KELEC gdzie Wandeczka szerzy propagandę sukcesu.

Wanda szerzy propagandę sukcesu ale czego??? już nie pisze .
Na koniec stwierdzenie godne Nobla na które wreszcie wyartykułował odpowiedz :a może to dla nich jedynie sposób na urwanie się z chałupy i od roboty? Kto wie?

Krótki film o prawdzie i fałszu ( 1.40.00 ) Dotyczy mediów też społecznościowych https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc Co jest faktem, a co nie, w świecie pełnym informacji .
2:00 Błędy procesu rozumowania
32:14 Nieznajomość tematu
34:44 Nieumiejętność oceny źródeł
1:05:40 Manipulacja
1:21:26 Opinie
Można oglądać i słuchać kawałkami

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 14-08-2018 o 11:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7563  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 11:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
maja59 napisała-Wspaniałe wiadomości o tak pokaźnym pogłowiu młodzieży pielgrzymkowej, za 9-ć miesięcy wzrośnie pogłowie Polaków, będzie nas miał kto utrzymywać na stare lata.
Lila pisze :Jak mówią Ruskie- pajechała krysza. Po rosyjsku krysza to dach i Rosjanie mówią ale o dachu, to zdanie nie ma kompletnie sensu .
Krysza jak napiszecie w google to nam się wyświetli http://niepoprawni.pl/blog/1644/krysza i wiersz o którym myślała Lila ripostując maji59 i się jej pokręciło pisząc.

Dalej lila pisze :Takie natrętne myśli miał Stalin, pytając naszego Sokorskiego '' Wandu ty jebał''? I by ukwiecić ten wątek zastosowała wulgaryzm i przytoczyła anegdotkę o Stalinie ,Sokorskim i Wasilewskiej jako nawiązanie do pielgrzymów udających się do klasztoru. Moderatorzy nie znają rosyjskiego wulgaryzmów w języku rosyjskim może być bo nikogo to nie będzie razić. My nie lubimy Ruskich .........pierogów też.
Tego typu wkręty zamykają dyskusje bo kto by normalny prowadził dysputy o jebaniu Wasilewskiej /jak mówią Rosjanie /. bo to jest śmieszne a seniorzy uwielbiają tego typu teksty.

Jest i odpowiedz na post maji59 :Koleżanka jeszcze błota po Kostrzynie nie otarła,więc figle w głowie,albo nie była i zazdrości młodym Nie wiem o co chodzi z tym Kostrzynem ale ta odpowiedz jest dowcipna i na temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7564  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 14:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No ateiści...kolega miał rację.
Do południa byłam w III Alei.
Chyba walka o rząd dusz nie idzie wam najlepiej.
Tłumy....tłumy...młodzieży. Idą i idą ze wszystkich krańców Polski.

Ps. Waciu, to rosyjskie przysłowie bardzo popularne, mówi nie o dachu, ale o deklu.
Krysza u niewo pajechała..poszukaj sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7565  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 15:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 595
Domyślnie

[quote=waclaw46][

Cytat:
Pomyślcie jaki wpływ mają dwie osoby na wzrost wskaźnika urodzeń w kraju liczącym 38 milionów ludzi z tego 1/4 w wieku prokreacyjnym .Przyszłość w świetlistych barwach ,o czym nasz senior pisze .

Waciu droga!
I nasza nieboga
Za radą dobrą
w drodze do boga.

Bądź dzielna
z błogosławieństwem naszem
Miast sikać w basen,
gdy zbierze cię chuć
to płódź młódź.


Na plaży i pod borem.
A nawet z wankaborem
I niech w dzień i w noc
przy tobie będzie MOC!!!!


Cytat:
2:00 Błędy procesu rozumowania
32:14 Nieznajomość tematu
34:44 Nieumiejętność oceny źródeł
1:05:40 Manipulacja
Przy każdym punkcie ateista zdeformowany i sikacz do basenu publicznego powinien odhaczać z dopiskiem...To JA!!!.....mea culpa!
Cytat:
Opinie
A tu MEA MAXIMA CUPA!!!

Amen!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7566  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 15:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 595
Domyślnie

Uj!!! Waciu!!!Waciu!!!

Cytat:

W poniedziałek 13 sierpnia częstochowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o gorszącym zachowaniu w klasztorze na Jasnej Górze. Około godziny 23:15 przed ołtarz z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej przedarł się „dziwnie wyglądający mężczyzna”.
Ubrany w kobiece części garderoby 56-latek przepychał się przez tłum, by stanąć jak najbliżej ołtarza. Kiedy już dotarł w wybrane przez siebie miejsce, szybko zrzucił z siebie ubrania.

Oczom nie wierzę!!!
Jak słowo daję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7567  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 20:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Ps. Waciu, to rosyjskie przysłowie bardzo popularne, mówi nie o dachu, ale o deklu.Krysza u niewo pajechała..poszukaj sobie.Odpowiedź z Cytowaniem
Lilu podaj źródło, to ty , nie ja napisałam to przysłowie , jeszcze po rosyjsku , uważasz że wszyscy seniorzy ten język znają. ? kryszka to dekiel a krysza to dach taka drobna różnica. Ale nie jest to tak ważne , dalsza część twego postu mi się nie podobała i dla tego napisałem nie lubię wulgaryzmów bez względu na język.

Lilu ja nigdzie nie pisałem o pielgrzymce w Częstochowie , zwróciłem uwagę plucie by pisał na temat bo 2/3 jego postu odpowiedzi na post maji59 to opis jego fobii /bredzeń, insynuacji / związanych z Wankaborem i moją osobą by na koniec wydukać :a może to dla nich jedynie sposób na urwanie się z chałupy i od roboty? Kto wie? Zresztą sama widzisz dalej wypisuje jak nakręcony bez składu i ładu.
Wiem , że ludzi niezrównoważonych psychicznie , wśród seniorów jest za dużo w Polsce ,nie ma możliwości ich wszystkich wszystkich hospitalizować .Jedni dają upust swojej twórczości na forach internetowych inni rozbierają się by pokazać swoje wdzięki. Jeżeli nie atakują ludzi wszystko jest w porządku.

Lilu ateizm jest to negacja teizmu do tego ateizm nie jest religią instytucjonalną stąd nie jesteśmy zainteresowani rządem dusz.Lilu piszesz , idą młodzi ludzie tylko twoje stwierdzenie że ze wszystkich krańców Polski , - śmiem wątpić . W nowych dowodach nie ma miejsca zamieszkania jak to sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7568  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 21:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Powinni znać Waciu, jeśli skończyli liceum.
Mam na myśli język rosyjski, niemniej to nieważne.
Co do pielgrzymów, jasne, że dowodów im nie sprawdzałam.
Siedziałam sobie z koleżankami w Czekoladowej Nucie na kawie
i sobie oglądałyśmy, bo to III Aleja N.M. Panny. Nieśli tablice z miejscem zamieszkania
a nie sądzę, by je fałszowali.

Odnotowuję fakt po prostu.
Nie wiem jak było w ub. roku, ale rzuciła mi się w oczy młodość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7569  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 00:12
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Wacławie ! dlaczego dyskutujesz z ludźmi, którzy zioną nienawiści?.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7570  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 09:40
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Lilu wirtualnie odwiedziłem https://www.facebook.com/pg/pijalnia...=page_internal
https://www.google.com/maps/uv?hl=pl...px8wCnoECAoQDgMyślę że pogoda dopisała i to co w tym przybytku serwują dla rozkoszy podniebienia , gratuluję doskonałej znajomości miejscowości na krańcach Polski .

Wczoraj umieściłem film Krótki film o prawdzie i fałszu ( 1.40.00 ) Dotyczy mediów też społecznościowych https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc Co jest faktem, a co nie, w świecie pełnym informacji .
2:00 Błędy procesu rozumowania
32:14 Nieznajomość tematu
34:44 Nieumiejętność oceny źródeł
1:05:40 Manipulacja
1:21:26 Opinie
Można oglądać i słuchać kawałkami
Podane czasy służą do przewinięcia filmu i odsłuchania poszczególnych bloków informacji.Ma to ułatwić oglądnięcie tego filmu popularnonaukowego.
Nasz senior pluto37 tak ten film skomentował : Przy każdym punkcie ateista zdeformowany i sikacz do basenu publicznego powinien odhaczać z dopiskiem...To JA!!!.....mea culpa!
Czy zdrowy psychicznie człowiek takie bzdury by napisał.?? Tak wygląda umysł człowieka chorego który nie potrafi logicznie myśleć nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze.Jak można tłumaczyć bzdury które pisze pluto37 na tym forum , jak nie niezrównoważeniem psychicznym.???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7571  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 11:57
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Parafianin ma być głupi, biedny, ma cierpieć i utrzymywać w bogactwie i przepychu "wysłanników" Boga czyli kler. /Stowarzyszenie Polska Laicka/.
ps. W/g słowika "parafianin" - to człowiek zacofany, ograniczony (umysłowo), to "ciemny lud". Katolicy -takimi chcecie być?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7572  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 14:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 595
Domyślnie

[quote=waclaw46][
Cytat:
Czy zdrowy psychicznie człowiek takie bzdury by napisał.?? Tak wygląda umysł człowieka chorego który nie potrafi logicznie myśleć nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze.
waciu droga.
zdrowa psychicznie jednostka nie sika do basenu i nie podgląda takich co im się wymsknęło bo im z wiekiem organ się zepsował.
I nie używaj słów typu logicznie bo z logiką to 'ście się minelli we wczesnem życiu prenatalnym.
Cytat:
Jak można tłumaczyć bzdury które pisze pluto37 na tym forum , jak nie niezrównoważeniem psychicznym.???
waciu droga!
ateista zdeformowany rozrywkowo podniecający się zanieczyszczaniem basenów oceniający cudze stany to całkiem ciekawy element animalny w przyrodzie

waciu droga!
a jak tą chucią u cię???
CzuĆ????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7573  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 14:48
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Największe oszustwo w historii psychologii? ( 8,0 min. ) https://www.youtube.com/watch?v=1FJjb04S314 W 1971 r. Philip Zimbardo przeprowadził eksperyment z zakresu psychologii społecznej, który - według jego relacji - potwierdził tezę, jakoby środowisko i rola, która zostanie nam powierzona, wpływały drastycznie na zmianę naszego postępowania. Niedawno ujawniono kulisy słynnego eksperymentu, które poddają w wątpliwość zarówno sposób przeprowadzenia tego badania, jak i wyciągnięte przez Zimbardo wnioski. Bardzo polecam przeczytanie pierwszego artykułu w "Źródłach", który dokładnie analizuje różne wątki i w sposób wyczerpujący przeprowadza nas przez całą problematykę "Stanfordzkiego Eksperymentu". Źródła: https://tomwitkow.wordpress.com/2018/...
http://wyborcza.pl/7,75400,23632488,z...

Prawdę mówiąc to informacja na temat Stanfordzkiego Eksperymentu mnie zaskoczyła bo temat ten wszedł do kanonów nauk psychologicznych a okazał się nadinterpretacją wyników eksperymentu. Podobnie czuliśmy się kiedy podważono część teorii psychoanalizy - Zygmunt Freud .Nauka ma to do siebie że kiedy eksperymenty nie są potwierdzalne teorie zastępujemy innymi , nic nie jest tabu .Myślę że powinny inne znane w świecie ośrodki naukowe przeprowadzić eksperymenty by statecznie odpowiedzieć czy eksperymenty są powtarzalne czy też nie .
.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7574  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 14:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 595
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Parafianin ma być głupi, biedny, ma cierpieć i utrzymywać w bogactwie i przepychu "wysłanników" Boga czyli kler. /Stowarzyszenie Polska Laicka/.
ps. W/g słowika "parafianin" - to człowiek zacofany, ograniczony (umysłowo), to "ciemny lud". Katolicy -takimi chcecie być?

Wandeczka akurat reprezentuje miasto Kelce, czyli gród pod władzą BISKUPÓW
I dopiero car batiuszka zmienił ten stan.
A to już niejaki Żeromski wspominał Klerykowo z rozrzewnieniem
O tym co wiater tam wyprawia nie wspominał.
Za to Witkacy .... sławił

No i jeszcze cuś
To co Wandeczka pisze o parafiańszczyźnie to dokładnie odpowiada temu co było można obserwować na wschód od Częstochowy.... za Przyrowem i Srockiem już było widać tą granicę
Może z tego powodu Wandeczka jakąś antyreligijną traumę przeżywa i demonstruje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7575  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 16:19
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności. /Marie von Ebner - Eschenbach/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7576  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 16:41
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Wankaborze nie czytasz co nasz senior wypisuje ale jedno można podejrzewać że nasz senior ma zaburzenia urojeniowe bo na schizofrenię to nie wygląda.Znalazłem w sieci trochę materiału na ten temat bo zachowanie jego jest dziwne i odbiega od normalności.

Urojenia charakteryzują się występowaniem usystematyzowanych, spójnych urojeń (pojedynczego urojenia lub całego ich systemu), którym nie towarzyszą zaburzenia struktury osobowości i intelektu. Również zachowanie i funkcjonowanie społeczne danej osoby w obszarach życia niezwiązanych z urojeniami mogą być niezaburzone i dezintegrować jej codzienne życie dopiero w rozwijającym się procesie chorobowym lub okresie jego nasilenia.

Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”.

Uporczywe zaburzenia urojeniowe dotyczą najczęściej różnie rozbudowanych urojeń prześladowczych, ksobnych, wielkościowych, hipochondrycznych, erotycznych czy pieniactwa (u pacjenta cierpiącego na zaburzenia urojeniowe występuje zwykle jedno z nich).

Zapamiętaj!Pluto37 wczesna diagnoza i leczenie pozwala wstrzymać proces chorobowy a nie leczone choroby psychiczne kończą się pobytem w zakładzie zamkniętym , czego nikomu nie życzę , tobie też .

Zaburzenia urojeniowe są przewlekłą chorobą psychiczną, którą należy leczyć.
Choroba ta powinna być diagnozowana i leczona przez lekarza psychiatrę.
Bardzo ważna jest systematyczna kontrola u lekarza rodzinnego w zakresie stanu zdrowia somatycznego i odpowiednie leczenie ewentualnych chorób somatycznych u lekarzy określonych specjalności.
Leczenie zaburzeń urojeniowych jest leczeniem kompleksowym, ze szczególnym uwzględnieniem farmakoterapii i psychoedukacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7577  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 17:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 595
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, [B
że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. [/b]

To może waciu udałabyś się wreszcie do jakiegoś specjalisty od kryszy?
Przecie to nie boli... sama piszesz że miejsc w bolnicach brak, więc w domu możesz być.
Byleś jakiś lek na kryszę absorbował.
Twój ateizm zdegenerowany nie jest powszechny wśród społeczeństwa i naśladowców nie widać.

Daj się namówić na jakąś pielgrzymkę na JG.
znawcy twierdzą, że od czasu do czasu nawet na zdeformowane jednostki spływa światłość wiekuista i następują zjawiska mające znamiona cudów na zdrowiu deformantów. Nawet najbardziej zatwardziałych i z powyginaną deformacją kryszą.

Nie twierdzimy że to ci pomoże, ale jest nadzieja..
I wbrew sugestiom Wandeczki my nie z nienawiści -co jest podłym szkalowaniem - a w trosce o twój stan radzimy.
Bo jak nie MY to .....KTO????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7578  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 17:25
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Wacławie, często spotykamy się z informacjami, że w różnych okresach dziejów i w różnym zakresie działają agresywne "bandy" szerzące strach. Na forum internetowym też działają takie bandy. Najlepiej unikać ich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7579  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 17:34
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 013
Domyślnie

Moderatora tego wątku bardzo proszę o wyrzucenie z wątku postów,
które są niesmaczne, a wręcz mogą być obraźliwe dla jego stałych bywalców.
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7580  
Nieprzeczytane 15-08-2018, 18:16
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Uporczywe zaburzenia urojeniowe dotyczą najczęściej różnie rozbudowanych urojeń prześladowczych, ksobnych, wielkościowych, hipochondrycznych, erotycznych czy pieniactwa (u pacjenta cierpiącego na zaburzenia urojeniowe występuje zwykle jedno z nich).

jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”.

Pluto ty decydujesz o własnym zdrowiu jak nie masz pieniędzy na specjalistę weź sobie kredyt lub zaprotestuj przed Sejmem .
Czy nie jesteś pieniaczem ? Atakujesz osobę nie problem ? czy nie jest to nie normalne a o twoich fobiach co do seksualności innych nie wspomnę. W twoich postach na tematy polityczne , też musisz przyhamować i przestać insynuować.
Co post to to czepiasz się mojej osoby insynuujesz nawet nie potrafisz sensownie napisać co to jest ateizm zdegenerowany tak jakby to słowo istniało a nie było twoją urojoną konfabulacją.Piszesz ciągle o sikaniu do basenu - Co się dzieje, gdy sika się do basenu? ( 19,32 min. ) To tytuł filmu https://www.youtube.com/watch?v=QCVKj2lZJdE gdzie podano badania zachowań ludzi w USA ,wszystko jest w sieci .Jeżeli się pomylił sprostuj , ja podaję źródła i nie są one tajemnicą.

Czy musisz się do wszystkiego czepiać i pisać bzdury by administracja musiała interweniować.???
Odnoś się do problemu nie do ludzi zapamiętaj to sobie , to co próbujesz robić to jest nie normalne.Przemyśl spokojnie , jak coś znowu napiszesz głupiego.Na tym skończyłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.