menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-09-2009, 15:21
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Gocha ; mam to samo tzn te zawroty, bóle oczu, zacmienia, łopotanie serca a ze stracchu jeszcze duszności. Ale co tam będę wyliczać. Do lekarza musisz iść i tyle bo po to ONI są żeby pomagać. Ja mam super miłą lekarkę. Powód zawrotów wykrył sie własciwie przez przypadek bo okazało się że mam tam jakieś niedokrwienie mózgu, a teraz jeszcz stwierdzono że jedna żyła szyjna jest mocno przytkana. Nic to; wiem i jak mi zakręci sie w głowie to szybko przechylam ją w drugą stronę żeby resztki krwi mogły spokojnie dopłynąć. Znam powód i jest ok. TY też musisz poznać powód i żyć spokojnie.

Mam inny problem zdrowotny i może ktoś z Państwa coś mi poradzi co jeszcze może być. Od kilku lat(około 3-4) mam podwyższone tak od 30 do 60 OB ( zmienia się) i trudno znaleźć powód. Aż mi głupio tylu specjalistów i badań juz mi wykonano. Każdy lekaż jednak stwierdza że od tego (jakiejs tam usterki zdrowotnej) to nie jest czyli że wzrost OB nie ma tu wpływu.
Ogłaszam plebiscyt na pomysł co to może być????
Miałam robioną nawet kolonoskopię i Bogu dzięki wszystko gra; Tylko to OB gdzieś siedzi. Poradzcie gdzie szukać bo w sumie nie mam wielkich bólów, a to że coś raz tu raz tu boli to oznacza ze jeszcze żyję i jest fajnie. Czekam rady; moze ktoś tak miał. Morfologia w normie. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 20-09-2009, 12:43
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Boga

A ile masz leukocytów (białych ciałek)
norma do 10 000.
Jeżeli masz więcej to zwykle jest to stan zapalny.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 21-09-2009, 23:16
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Patrząc na wyniki morfologi to wszystko mam w normie,czyli mieści się w przedziałach, ale nie wiem jak oznaczone są leukocyty. Wiem że musi być jakiś stan zapalny ale juz nie mam pomysłu gdzie go szukać???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 22-09-2009, 15:13
hankaww hankaww jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 7
Domyślnie

Gocha 60, wsp.o.lczuje bo to przechodzę.Nie wiem jak u Ciebie ,ale ja chciałam się dostać w tym roku do neurologa i w tym roku nie ma już miejsc, a na następny jeszcze nie rejestrują. Pozdrawiam i życzę zdrówka. Chana 65

początkująca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 22-09-2009, 19:43
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boga
Patrząc na wyniki morfologi to wszystko mam w normie,czyli mieści się w przedziałach, ale nie wiem jak oznaczone są leukocyty. Wiem że musi być jakiś stan zapalny ale juz nie mam pomysłu gdzie go szukać???


Boga

Leukocyty oznaczone są symbolem "WBC".
Podaję jedną ze stron, gdzie są dane normy morfologii krwi:
Http://forum.gazeta.pl/forum/w,48033...i_normy .html

Jak chcesz dowiedzieć się więcej, to wpisz w wyszukiwarce google "interpretacja wyników krwi", znajdziesz jeszcze inne strony, które pomogą Ci wyszukać.
Tak samo możesz wpisać w goodle podyższony opad 30-60 i też znajdziesz informacje. Powodzenia, pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 01-10-2009, 10:23
ariela's Avatar
ariela ariela jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 23
Domyślnie

U mnie z tą żyłą szyjną jest tak samo, mam zgrubienia w tętnicy podobojczykowej i szyjnej, no i oczywiście zawroty głowy, które trochę ustąpiły po lekach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 11-01-2010, 10:09
rooster78 rooster78 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 12
Domyślnie

ja biorę apo napro 250 mg jak boli mnie głowa... jak boli stawa lolanowy zarzywam 500 mg sprawdza sie u mni eten preparat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 06-02-2010, 07:35
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Moja mama odkąd pamiętam zawsze miała zawroty głowy. U niej dolegliwość była związana z błędnikiem.Chodziła jak pijana i nie bylo to przyjemne. Ja natomiast miałam zawroty głowy gdy pojawiły się problemy z kręgosłupem szyjnym. Po jakimś casie ustąpiły i póki co mam spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 22-03-2010, 09:49
ewasz6's Avatar
ewasz6 ewasz6 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Gryfino
Posty: 11
Domyślnie Gocha, i jak?

Byłaś u lekarza?
mam podobne objawy, ostatnio się nasiliły, czasem mam wrażenie, że głowa nie nadąża za ciałem.. Ja się obracam, a głowa dopiero za chwilkę reaguje. lekki zawrót głowy, wiem, że minie, ale moja nerwica się uruchamia w tym momencie i sama się "nakręcam" - "a co będzie jak upadnę? a jak stracę przytomność" ??? Ogólnie masakra się robi... Mam niskie ciśnienie, ale ze względu na menopauzę przytrafiają mi się skoki, z moich 115-120/80 na 140-160/100...Zawroty nie są raczej powiązane z ciśnieniem.

W zasadzie jestem 'nowa', do tej pory raczej tylko czytałam i korzystałam z Waszych rad Pozdrawiam, Ewa
__________________
Kadłub przywiędły, ale dusza młoda. A serce jeszcze młodsze./Joanna Chmielewska/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ból, bóle głowy - komentarze Gocha60 Ogólny 11 31-08-2021 22:26
Guz głowy trzustki... agusia Choroby, badania, terapie 6 26-04-2009 15:23
Po rozum do głowy? chickita Różności - wątki archiwalne 84 08-03-2008 14:57
Cenzura czy chowanie głowy w piasek? Basia. Różności - wątki archiwalne 32 11-05-2007 18:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.