menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #117561  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 20:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Nie opuszczę narodu polskiego w jego walce o demokrację i wolność
- powiedział Timmermans.
Paryż ma gdzieś.

Cytując Schopenhauera-
"Kto nie ma rozumu stosownie do wieku, stosownie do wieku spadają nań plagi".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117562  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 21:18
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

"Dzięki Ci Boże, że go od nas już zabrałeś".

https://natemat.pl/257395,hejt-po-sm...I38qIo6Gp5m4EM
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117563  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 21:38
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Cytat:
Cytat:
Nie opuszczę narodu polskiego w jego walce o demokrację i wolność
- powiedział Timmermans.

no cóż, ma plan co do Polski
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117564  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 21:49
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Patryk Jaki
‏ @PatrykJaki

Trochę faktów ws. KNF.

https://twitter.com/PatrykJaki/statu...44416774660096

wiedzą kiedy zielone światło
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117565  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 22:46
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak nie wyjdą teraz to po Nowym Roku zablokują TVN i zostanie czarna d....ziura. Na wszelki wypadek zdrowych i Wesołych Świąt, bo może być różnie i z Fb. Żoliborska naftalina coś wykombinuje jak Orban a potem Ruscy mu wygrają wybory i będzie git. Nawet jak będą strzelać do ludzi to się nie dowiemy a potem do wspólnego dołu i spychacz.

A po co maja wychodzic?Ludzie chca spokojnie przygotowac sie do obchodzenia spokojnych swiat,spotkania z bliskimi itd.
Spojrz na Europe,zobacz co sie tam dzieje.I kto tu lamie demokracje?
TV szwedzka podala o demonstracji ekologow z calego swiata w Katowicach w sobote.Bito ich palkami?Polewano woda z armatek?potraktowano gazem lzawiacym czy innym gazem rozpylanym recznie prosto w twarz?Ciagnieto za wlosy kobiety?
Kto tu narusza standardy praworzadnosci?
Ten krzykacz paryski,ktoremu ciazyly rzady PiS i "lamanie praworzadnosci" w Polsce teraz sie zadekowal i trzesie portkami.
A wczesniej co robiono z Baskami w Hiszpanii?Gdzie sie podziali wtedy obroncy praworzadnosci?
Wyglada na to,ze duzo zalezy,kto te praworzadnosc lamie,jaki ma status w Europie i czy jest to rzeczywiste lamanie praworzadnowci,czy tez urojone.I czy nalezy reagowac ostro na takie przejawy i natychmiast,czy tez milczec,udawac,ze problemu nie ma.
Teraz dolacza Belgia.Ile jeszcze potrzeba dramatycznych wydarzen,by politycy europejscy wreszcie uderzyli sie w klaty i przyznali do popelnionych bledow?

Polska jest teraz krajem,na ktory spoglada sie z zazdroscia.Jest krajem,do ktorego latem wybiera sie setki tysiecy turystow.Duzo z ciekawosci podziwia jego rozwoj i czuje sie w nim dobrze i bezpiecznie.Tak opowiadaja po przyjezdzie.I ja im wierze.
Nie psiocz na PiS,bo kiedys przyszle pokolenia docenia to bardziej niz myslisz.Ciesz sie,ze zyjesz w kraju,gdzie mimo rzucanych rzadowi "klod pod nogi przez rodzima i obca lewizne" mozesz spokojnie obchodzic swieta.
Bo kto wie jaki los zgotowalaby PO gdyby wygrala kolejne wybory przed 3 laty.Jak wygladalby kraj dzis?Moze podobnie jak dzisiejsza Francja.Ktoz to wie?

__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117566  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 07:13
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak nie wyjdą teraz to po Nowym Roku zablokują TVN i zostanie czarna d....ziura. Na wszelki wypadek zdrowych i Wesołych Świąt, bo może być różnie i z Fb. Żoliborska naftalina coś wykombinuje jak Orban a potem Ruscy mu wygrają wybory i będzie git. Nawet jak będą strzelać do ludzi to się nie dowiemy a potem do wspólnego dołu i spychacz.

jak będziemy czekać aż Jak nie wyjdą jacyś ONI to będziemy czekać bardzo długo
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117567  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 07:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
jak będziemy czekać aż Jak nie wyjdą jacyś ONI to będziemy czekać bardzo długo

Ja wychodziłem 30-40 lat temu i cieszyłem się, że miałem swój udział, że Polska jest wolna. Całe szczęście, że chociaż te 30 lat, a teraz niech inni pokażą a jak nie to jakoś wytrzymam w tej niewoli te ostatnie lata a młodzi jak uważają, że im dobrze to ich sprawa. Nie będę całe życie za kogoś sprzątał. Wtedy też należałem do tych 10 milionów a 20 wtedy bawiło się ptaszkiem pod kołderką a teraz doją Polskę i śmieją się z frajerów albo wyjechali na saksy i Ojczyznę mają w d......
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117568  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 07:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
A po co maja wychodzic?Ludzie chca spokojnie przygotowac sie do obchodzenia spokojnych swiat,spotkania z bliskimi itd.
Spojrz na Europe,zobacz co sie tam dzieje.I kto tu lamie demokracje?
TV szwedzka podala o demonstracji ekologow z calego swiata w Katowicach w sobote.Bito ich palkami?Polewano woda z armatek?potraktowano gazem lzawiacym czy innym gazem rozpylanym recznie prosto w twarz?Ciagnieto za wlosy kobiety?
Kto tu narusza standardy praworzadnosci?
Ten krzykacz paryski,ktoremu ciazyly rzady PiS i "lamanie praworzadnosci" w Polsce teraz sie zadekowal i trzesie portkami.
A wczesniej co robiono z Baskami w Hiszpanii?Gdzie sie podziali wtedy obroncy praworzadnosci?
Wyglada na to,ze duzo zalezy,kto te praworzadnosc lamie,jaki ma status w Europie i czy jest to rzeczywiste lamanie praworzadnowci,czy tez urojone.I czy nalezy reagowac ostro na takie przejawy i natychmiast,czy tez milczec,udawac,ze problemu nie ma.
Teraz dolacza Belgia.Ile jeszcze potrzeba dramatycznych wydarzen,by politycy europejscy wreszcie uderzyli sie w klaty i przyznali do popelnionych bledow?

Polska jest teraz krajem,na ktory spoglada sie z zazdroscia.Jest krajem,do ktorego latem wybiera sie setki tysiecy turystow.Duzo z ciekawosci podziwia jego rozwoj i czuje sie w nim dobrze i bezpiecznie.Tak opowiadaja po przyjezdzie.I ja im wierze.
Nie psiocz na PiS,bo kiedys przyszle pokolenia docenia to bardziej niz myslisz.Ciesz sie,ze zyjesz w kraju,gdzie mimo rzucanych rzadowi "klod pod nogi przez rodzima i obca lewizne" mozesz spokojnie obchodzic swieta.
Bo kto wie jaki los zgotowalaby PO gdyby wygrala kolejne wybory przed 3 laty.Jak wygladalby kraj dzis?Moze podobnie jak dzisiejsza Francja.Ktoz to wie?


a dzisiaj wygląda tak jak KAŻDA pokojowa demonstracja w naszym podobno WOLNYM kraju.

https://strajk.eu/lapanki-ciagniecie...-ygSgHObsi341Y

https://dziennikzachodni.pl/marsz-dl...24/ar/13726490

https://strajk.eu/katowice-zakonczyl...encji-policji/
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117569  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 07:57
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Polska jest teraz krajem,na ktory spoglada sie z zazdroscia.Ciesz sie,ze zyjesz w kraju,gdzie mimo rzucanych rzadowi "klod pod nogi przez rodzima i obca lewizne" mozesz spokojnie obchodzic swieta.

Jeśli uważasz, że do życia i "wolności w klatce" kanarkowi wystarczy świeża woda i ziarenka a potem jakiś basztard wejdzie i pokryje, to twoja sprawa ale z tego związku nigdy nie wyjdzie kanarek tylko też basztard podróba. Podobnie jest z obrazami wolę jeden oryginał niż 50 podróbek. Takie podróbki polityków teraz rządzą moją Ojczyzną w dodatku gołodupce, nieudaczniki napychają kieszenie lewizną i robią ustawki dla całych rodzin na kilka pokoleń. Nie takie były moje marzenia, a w każdym razie nie ta bajka. Patrzysz na to z góry jak Duch Święty ale i on nie dostrzega szczegółów bo sztuczna mgła spowiła Polskę i we mgle robi się lepsze przekręty mając w garści całą władzę bez żadnej kontroli.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117570  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 09:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
I to mówi prokurator generalny i minister sprawiedliwości w jednym:
"..Minister stwierdził bowiem, że "być może Wojciech Kwaśniak został zaatakowany, bo Komisja Nadzoru Finansowego przez lata rozzuchwalała przestępców".
]

To jest cała prawda o rządach PiSu .
I nauka dla urzędników wszelkiego typu, że jak postawisz się bandziorowi stosując przepisy to dostaniesz po mordzie, albo cię zamkną.
Czyli krótko ..... unikaj ryzyka i chroń zad na wszystkie możliwe sposoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117571  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 10:06
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To jest cała prawda o rządach PiSu .
I nauka dla urzędników wszelkiego typu, że jak postawisz się bandziorowi stosując przepisy to dostaniesz po mordzie, albo cię zamkną.
Czyli krótko ..... unikaj ryzyka i chroń zad na wszystkie możliwe sposoby.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy przestępczość zmaleje do "O", bo poszkodowani będą się bali odsiadki.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117572  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 10:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Tak tylko pytam, czy Polacy wyjdą na ulicę 13-go grudnia. czy będą czekać aż wszystko rozkradną?

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

zobacz, że tu 'tuzy" w tym jeden ponoć TW, a kiedyś jakieś drobniejsze musiały się po cmentarzu tułać
Cóż ..czasy się zmieniają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117573  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 10:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
W ciągu najbliższych kilku miesięcy przestępczość zmaleje do "O", bo poszkodowani będą się bali odsiadki.

To mówisz, że pan ZERO wzorem Mietka Moczara aż w taką sprawność i przerób pójdzie?

Sądzę, że GOWIN mu na to nie pozwoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117574  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 10:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
jak będziemy czekać aż Jak nie wyjdą jacyś ONI to będziemy czekać bardzo długo

ALEŻ wyjdą!
NA czele manify pójdzie KACZYŃSKI, PIOTOWICZ, MACIEREWICZ, CZABAŃSKI, JASIŃSKI, WOLSKI, ZELNIK, TERLECKI, WILDSTEIN a za nimi inne dzielne resortowe potomstwo.
A potem ci co stali tam gdzie stało zomo i grupy rekonstrukcyjne.
PLUS.....delegacje bojowników zza morza.

eeech! rozmarzyłem się nad pięknem takiej sceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117575  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 10:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
"Dzięki Ci Boże, że go od nas już zabrałeś".

https://natemat.pl/257395,hejt-po-sm...I38qIo6Gp5m4EM

a BRUDZIŃSKI wtedy był w której grupie?
Oburzonych czy w tej z transparentem?
Ktoś pamięta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117576  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 11:11
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
a BRUDZIŃSKI wtedy był w której grupie?
Oburzonych czy w tej z transparentem?
Ktoś pamięta?

On jak inne chamskie prostaki wtedy ryczał zza węgła; komuniści i złodzieje
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117577  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 13:41
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Jak sprytnie tworzą oni dla siebie system prawny, który usprawiedliwi ich działania i kodeks moralny, który będzie go gloryfikował

Cytat:
List do premiera Morawieckiego z rezygnacją. Drogi Panie Mateuszu! Przepraszam za tak poufały ton, który nie koresponduje z godnością Pańskiego urzędu, ale obydwaj wiemy, że ta przeszkoda wkrótce zaniknie…
Panie Premierze! Przez trzy ostatnie lata z godnością pełniłem rolę doradcy i piewcy dobrej zmiany. Pouczałem, tłumaczyłem, radziłem i broniłem. Opisałem żarliwą tę obronę w książce „W obronie Konstytucji”. Może pan ją kupić w księgarniach. Dzisiaj jednak stanąłem przed zadaniem, które mnie przerasta. Uporządkujmy fakty. – rozpoczął.

Grudzień 2017 wchodzi w życie pana rozporządzenie zdający szósty największy bank w Polsce na łaskę i niełaskę KNF.
Marzec 2018 szef KNF ujawnia „plan Zdzisława”, który mówi o skromnym dokapitalizowaniu z naszych pieniędzy małego banku przejmującego za złotówkę bank Czarneckiego.
Kwiecień szef KNF oburzony odrzuceniem jego wspaniałomyślnej oferty zatrudnienia p. Kowalczyka wyznacza dodatkowe wymogi dla banku Czarneckiego.
Lipiec 2018 pan Kowalczyk zasila radę nadzorczą banku pana Solorza.
30.10. 2018 pan Solorz składa wizytę u szefa KNF.
31.10.2018 pan premier rozmawia z p. Solorzem „o obchodach 100 lecia Niepodległości”.
07.11.2018 składam rano zawiadomienie o korupcji w KNF.
07.11.2018 popołudniu pan Chrzanowski gwałtownie domaga się w piśmie do Sejmu przyspieszenia prac nad poprawką, która umożliwia małym bankom (np. bankowi p. Solorza) przejęcie banków Czarneckiego.
07.11.2018 wieczorem poprawka w II czytaniu (czyli wbrew Konstytucji) trafia do ustawy już procedowanej. I to pomimo tego, że jej identyczna treść jest już w projekcie innej ustawy, której jednak nie ma w porządku obrad.
08.11.2018 Komisja Finansów przyjmuje tę poprawkę.
09.11.2018 Sejm przegłosowuje prawo, które pozwala małym bankom (takim np. jak bank gdzie w RN jest pan Kowalczyk) przejmować z pomocą dofinansowania z BFG duże banki (takie jak Getin Noble Bank).
13.11 wszystko się wali, bo taśma rozmowy szefa KNF z opisanym planem Zdzisława zostaje opublikowana.
Tak panie premierze. W świetle zaistniałych faktów muszę złożyć rezygnację z roli piewcy „dobrej zmiany”.
Tego się bowiem nie da w żaden sposób wytłumaczyć. Bolszewicy nacjonalizowali mienie prywatne. Ale nawet oni proces uwłaszczenia nomenklatury na znacjonalizowanym majątku rozkładali na lata. Od Pana bolszewicy powinni uczyć się radykalizmu w realizacji walki z kułakami i wspieraniu tych elementów w społeczeństwie, które najlepiej przystosowują się do nowej władzy.

Pana były już życzliwy,

Roman Giertych

PS Resztę Panu wyjaśnię podczas naszego rychłego spotkania… – zakończył.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117578  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 14:38
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Świat się martwi i niepokoi
https://youtu.be/S5v1v6rfp8Q
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117579  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 15:59
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Co ma wspólnego Sakiewicz z Biereckim???? Złotego Feniksa
Jak to było w "Klerze" złoty ale skromny.
"Wrocław 13.06.2011 – XiX Konferencja Krajowa Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych SKOK – Tomasz Sakiewicz laureatem “Złotego Feniksa”."
https://vod.gazetapolska.pl/186-zlot...xA2nh.facebook
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117580  
Nieprzeczytane 10-12-2018, 16:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

kto rządzi???
I dlaczego ta koza skacze na KACZYŃSIEGO????
EUROposeł od Rydzyka Piotrowski:
Cytat:
Z przykrością dowiadujemy się, że ważne decyzje zapadają poza granicami Polski i są natychmiast implementowane - mówi.
Twierdzi m.in., że podczas dymisji ministra Jana Szyszki, premier miał mu powiedzieć, że tej rezygnacji domagał się prezydent Francji, Emmanuel Macron. Przypominał też decyzje o zmianach w ustawie o IPN czy nadchodzącej nowelizacji ustawy o SN. Na koniec europoseł przytoczył słowa
"jednego z biskupów", który miał się go zapytać: "Kiedy polski rząd wreszcie odważy się rządzić
.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polit...s-premier.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.