menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 10:19
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Post Atrakcyjny wygląd – to nie takie trudne - komentarze


Komentarz do artykułu: Atrakcyjny wygląd – to nie takie trudne
--------------------
Fajny artykuł, ciekawi mnie jakie komentarze pojawią sie ....o ile w ogóle sie pojawią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 10:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nie czytam artykułu ,ale sadzę komentarz..
Łatwe ,jak dziewczę z agencji.Cokolwiek to znaczy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 10:45
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Bardzo dziwny komentarz lilu....
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 10:48
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 079
Post

No właśnie, wszystko zależy od sylwetki i gustu delikwenta no i od niekłamiącego lusterka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 10:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Bardzo dziwny komentarz lilu....

A czemu ? To takie trudne ? Przecież sama wiesz najlepiej,farbując włosy na czerwono .Czy ktoś przejdzie koło Ciebie obojętnie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 10:58
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Aktualnie nie nosze czerwonych fryzur, a wg. Ciebie kazda kobieta , która farbuje włosy na czerwono pretenduje do tytułu....ww. przez ciebie tytułu? Nie masz prawa tak pisać.
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 11:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Aktualnie nie nosze czerwonych fryzur, a wg. Ciebie kazda kobieta , która farbuje włosy na czerwono pretenduje do tytułu....ww. przez ciebie tytułu? Nie masz prawa tak pisac.

Pretenduje do tytułu atrakcyjnej.. bo widocznej.Ale zgadzam się z Tobą Grażynko,skoro się upierasz..
Wycofuję swoje uznanie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 14:31
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Aktualnie nie nosze czerwonych fryzur, a wg. Ciebie kazda kobieta , która farbuje włosy na czerwono pretenduje do tytułu....ww. przez ciebie tytułu? Nie masz prawa tak pisać.

Grażyno nie jest rzeczą ważną czy aktualnie farbujesz włosy na czerwono,rudo czy różowo.Najważniejsze abyś to Ty się w tych kolorach czuła dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 15:09
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Wycofuję swoje uznanie..

Lila.. a co ty uznalas?? Bo chyba cos mi umknelo..

Grazynko , bardzo fajny temat.. My starsze pieknosci musimy jakos udowodnic swiatu ze kiedys sie za nami ogladali..
Szkoda tylko ze jestesmy juz w wieku kiedy jest wiecej kamuflarzu niz eksponowania... Czyli lepiej chyba nie byc atrakcyjnym..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 17:24
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Zaraz , zaraz, ja nie napisałam, że cokolwiek chce światu udowadniać! Temat zapodałam i to tyle! A tu taka lawina na mnie zleciała. Upss....Niczego nie kamufluje! Niczego nie eksponuje Jak by sie ktoś pytał.
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:00
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Według mnie atrakcyjny wygląd to nie farbowane włosy, a czyste i zadbane włosy. To nie kobieta czy mężczyzna rzucający się w oczy ze względu na swój dziwaczny strój. A osoba która jest ubrana schludnie i czysto , ubrana gustownie i stosownie do swojego wieku i figury.
Zawsze starałam się i staram się nadal być osobą atrakcyjną.
Nie noszę krótkich spódniczek, pomimo tego, że jestem szczupła. One pasują osobą młodym i kiedy byłam młoda takie nosiłam .Razi mnie kiedy kobieta "seniorka" robi z siebie licealistke.
Bez względu na to czy mam jakieś wyjście czy spędzam dzień w domu ,np. przy laptopie , zawsze muszę mieć czyste i ładnie uczesane włosy. Szlafrok zakładam tylko rano jak wstaje i idę do łazienki.
Znam osoby które potrafią cały dzień przechodzić w szlafroku i w papilotach na włosach.
Ja sobie na coś takiego nigdy bym nie pozwoliła.
Może troche chaotyczny jest ten mój post, ale według mnie czym jesteśmy starsze tym bardziej powinłyśmy starać się aby być atrakcyjnymi. I to nie dla kogoś tylko dla samej siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:07
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

jp.50, ale wywołałam gromy i burze, ja jednak maluje włosy, kiedyś próbowałam przestać, ale mój synek , no i po napastliwych pytaniach , które stale zadawałam męzowi ,malowac czy nie, obaj zalecali bym malowała, to maluję, zresztą sama lepiej sie czuję w pomalowanych włosach, makijazu nie stosuję, staram sie byc schludna. Nigdy nie udawałam licealistki, drażni mnie wygląd niektórych osób za takowe sie przebierające. Marzy mi sie srebrny koczek, taki zadbany, śliczny, bez grzywki,z wpiętym grzebieniem, ale nic z tego! mam suche i sztywne włosy , dlatego ścinam je po męsku, no i całkiem dobrze sie w tej fryzurze czuję, chociaż koczek jest moim okrutnym marzeniem!Całkiem niedawno na naszym osiedlu pewna starsza pani ścięła sie na krótko obrzynając taki ładny srebrny kok, nie wytrzymałam i powiedziałam jej by na nowo zapuściła ten kok! Jakaś "uczynna " koleżanka poradziła jej obstrzyżyny. ja nigdy bym takiego koka nie obcięła.
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 15-07-2008 o 18:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:15
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Według mnie atrakcyjny wygląd to nie farbowane włosy, a czyste i zadbane włosy. To nie kobieta czy mężczyzna rzucający się w oczy ze względu na swój dziwaczny strój. A osoba która jest ubrana schludnie i czysto , ubrana gustownie i stosownie do swojego wieku i figury.
Zawsze starałam się i staram się nadal być osobą atrakcyjną.
Nie noszę krótkich spódniczek, pomimo tego, że jestem szczupła. One pasują osobą młodym i kiedy byłam młoda takie nosiłam .Razi mnie kiedy kobieta "seniorka" robi z siebie licealistke.
Bez względu na to czy mam jakieś wyjście czy spędzam dzień w domu ,np. przy laptopie , zawsze muszę mieć czyste i ładnie uczesane włosy. Szlafrok zakładam tylko rano jak wstaje i idę do łazienki.
Znam osoby które potrafią cały dzień przechodzić w szlafroku i w papilotach na włosach.
Ja sobie na coś takiego nigdy bym nie pozwoliła.
Może troche chaotyczny jest ten mój post, ale według mnie czym jesteśmy starsze tym bardziej powinłyśmy starać się aby być atrakcyjnymi. I to nie dla kogoś tylko dla samej siebie.

Wszystko pieknie JP tylko to co ty okreslasz jako atrakcyjnosc jest raczej normalna elegancja w dobrym guscie..
Atrakcyjnosc to co innego.. jak samo slowo wskazuje.. jest atrakcja dla innych. Czyli przyciaga wzrok..
A czy starsza osoba chce przyciagac czyjs wzrok?? Moze nieraz.. ale czy wszystkich jak leci? Mnie sie wydaje ze nie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:15
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Grażynko, ja też farbuję włosy. Nawet nie pamietam od ilu to już lat.
Farbowałam gdy nie były jeszcze srebrne.
Ale to nie znaczy, że tylko takie są atrakcyjne. Mnie bardzo się podobają starsze, siwe panie. Ładnie uczesane, może być koczek.
Elegancko, to znaczy z klasą ubrane. Co nie znaczy, ze drogo i dziwacznie. Tylko gustownie.
Uważam, że najważniejsze jest abyśmy swoim wyglądem nie wywoływały ironicznych uśmiechów naszego otoczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:16
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

jp.50 zgadzam sie w 200 procentach.

p.s. ech o takim srebrnym koczku marzę, ale suche i sztywne jak druty włosy nigdy nie pozwolą marzeń zrealizować. .....
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:20
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Pani Słowikowa
może rzeczywiście atrakcyjność to co innego niż elegancja, ale dla mnie to jedno z drugim idzie w jednej parze.
Dla mnie każda elegancka kobieta i elegancki mężczyzna jest też atrakcyjnym, bo tylko na takie osoby z przyjemnościa się patrzy.
Przynajmniej ja tak mam....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:28
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Pani Słowikowa
może rzeczywiście atrakcyjność to co innego niż elegancja, ale dla mnie to jedno z drugim idzie w jednej parze.
Dla mnie każda elegancka kobieta i elegancki mężczyzna jest też atrakcyjnym, bo tylko na takie osoby z przyjemnościa się patrzy.
Przynajmniej ja tak mam....
Jp ja tez tak mam..

ale niektore osoby mimo swojej elegancji sa dla mnie nieatrakcyjne.. nic na to nie poradze..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:31
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Kurcze, musze to napisac, drażni mnie ostatnio wysyp spodni rybaczek u seniorek, przepraszam! Nie wiem czemu, ale nie kazdemu one pasują....Sory , jesli kogoś uraziłam....Drazni mnie jak starsze kobiety przewalając biodrami manifestuja swoja przynależnośc do faceta na ulicy w taki czy inny sposób....nie dlatego, ze chodze po ulicach sama, ale wczesniej nigdy nie lubiłam sie obnosic takimi manifestacjami....Przeciez nikt im tego facia na ulicy nie podwędzi, no chyba , zeby jakis nagły atak małolat......Drażni mnie mina kobiety , która prowadzi swego wybrańca za rękę , a brzmi ta mina : mój ci łon!
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:33
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

To zależy o jaką atrakcyjność Ci chodzi. Bo jeśli masz na mysli tylko atrakcyjny wygląd zewnętrzny , to nie wyobrażam sobie aby był atrakcyjny ktoś, kto nie jest jednocześnie elegancki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 15-07-2008, 18:34
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Grażynko, ja jestem seniorką i noszę rybaczki.
I musze Ci napisać, że bardzo fajnie się w nich czuje...
Są super na rower, na wczasach tylko takie spodnie nosiłam...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.