menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 20:18
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie Mam problem z przeglądarką Firefox 3.0.1.


Najpierw chcę podziękować Sannie, Dzidce oraz Alsko, które próbowały mi pomóc. Niestety.
Ewita napisała kiedyś do Kajki, że w dziale e-pomoc na pewno znajdzie się ktoś "kumaty" i odpowie na mój problem, wytłumaczy. Zgłaszam go więc ponownie.
Nie opanowałem jeszcze dobrze nowej wersji przeglądarki Firefox (3.0.1).
Chcę utworzyć kilka folderów, do których mógłbym ściągać i grupować strony internetowe (także zapisywać, np. Wordem), z interesującymi mnie tematami. Podobnie jak to czyniłem w przeglądarce IE w Ulubionych.
Takie możliwości w FF dają Zakładki, Karty, Etykiety, Biblioteka (przez "Zarządzaj zakładkami.."), etc.
Czy mógłby mi ktoś w tym pomóc?. Tylko proszę "krok po kroku", łopatologicznie. Ewent. mogę podać nr G-G.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, a zwłaszcza wymienione Panie. Stefan.
  #2  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 20:32
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Stefanie, może ten adres coś Ci wyjaśni. Tam znajdziesz krótką prezentację nowych funkcji Firefox'a 3.0.
Niestety, tylko w j.angielskim.Powodzenia.
http://people.mozilla.com/~beltzner/...f-firefox3.swf
  #3  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 22:01
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Może Admi przeniesie to-byłbym za przenosinom nowych napoczętych do tego co istnieje

Ten link się nie otwiera u mnie. A moje pytanie wkleiłem na ePomoc na 2 wątki-i tam wisi nadal. Jest tyle tych wątków-po co dokładać nowe. Mam też propozycję: kto napisze post ma możliwość EDYTUJ i wtedy zostawić pełną treść z dopiskiem :dziękuję za pomoc [to nick], sprawa nie aktualna. To zapobiegnie podwójnym odpowiedziom-wyraźniejsze będą te bez odpowiedzi. A ja mam problem-patrz "pomogę każdemu" lub "Weronika1"--jej wątek. No jakoś tam. Potrzebuję przenieść na dyskietkę-całość "ulubionych" z In. Explorer. A "gwiazdka" ma zapisane część, jakieś dawne, gdy teraz mam 5 razy tyle i posegregowane. Piszę z "C", bo "D" połyka litery Z,U E R -na "D' dam inny Win, ale po format. Najpierw muszę zapisać "ulubione" i być pewny, że je przywrócę. Ktoś może mi pomóc?
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bóle kręgosłupa - częsty problem - komentarze zdzislaw.bedrylo Ogólny 57 03-08-2013 08:27
Mam problem FeliksG eSenior 124 27-02-2009 14:55
Problem z paznokciami Ewita500 Profilaktyka i zdrowy styl życia 1 22-04-2008 00:30
wątrobowy problem... Marekkk Choroby, badania, terapie 19 22-01-2008 07:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.