menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 09:22
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witajcie dziewczyny, piekne pracki .Ja wkleje dopiero pozniej moje jeszcze nie skonczone.
U nas leje(znowu albo lepiej jak zawsze) jak z cebra.
Wpadne pozniej .
Milego dnia.
  #82  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 09:29
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Witam graficzki i Adrianę z mojej chaty za wsią...zanim zrobie sniadanie najpierw zagladam na forum...to juz rodzaj uzaleznienia.Jednego sie pozbyłam /papierochy/w drugie wpadlam.No cóż...emerytowi wolno...hahaha
Piękne wszystko,ciekawe...dzi.ękuje Iluzjo za zainteresowaniue sie moim pytaniem.W tutku chodziło o "zaznaczenie różdżka"a mnie sie nie chciało za nic zaznaczyc,miały byc wklejone drzewa...nie pomyślałam ,ze można kółko zrobic.
Wczoraj zrobiłam obrazki posługując sie tylko zaznaczeniem ,odwróceniem i pluginami,jako tło służyła mi piwonia moja własna.
..



a to...oryginał...
  #83  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 09:30
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

..przepraszam miało byc Ariana...
  #84  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 09:44
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Wiataj Ariano, witaj Evi.
Ariano jeżeli grafika jest twoim marzeniem, to jak trochę się postarasz, to na pewno się spełni.Trzeba tylko zdecydować się na program graficzny. Pamiętam podobne były słowa Irenki - Iluzji w czerwcu ubiegłego roku i widzisz co juz potrafi.

Ja dziś robiłam to co wcześniej Małgosia. Tutek 144, tłumaczenie Joli8000, forum Donny.
Małgosiu okazuje się jak ważne są ustawienia /górny, poziomy pasek/w każdym narzędziu, nawet w różdżce. Na domyślnych ustawieniach nic nie wyjdzie. Trzeba zrobić tak jak w tutku.
Trzeba by to wszystko poćwiczyć.
Ten Tramages - Tow The Line , nawet pasuje do cieniutkich ramek.

~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #85  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 09:51
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Kurcze ja juz nie nadaze za wami ,Ursula sliczny ten, plugin juz czesto uzywalam , DJ ma fajne tuto z tym Pluginem.
Tamaro srodkowy cudenko,Twoje piwonia sliczna.Mnie w tym roku otwarla sie jedna ,jedyna i to musialam obciac bo byla taka ciezka z deszczu.
Narazie ..
  #86  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 10:19
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

...no tak...Urszulko...tam nikt nie kazał zaglądać do góry na pasek...hahahaha
  #87  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 10:23
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Witajcie...
Tamorko, jak wzielam twoj obrazek, to dlatego zrobilam kolko, bo wlasnie rozczka nie dalo sie.
Ale to juz byl gorowy obrazek.
Jak pisze Urszulka, to w PSP, faktycznie trzeba zwaracac uwage na ustawienia. To bylo dla mnie bardzo meczace na poczatku, ale jak wiesz ze trzeba zwrocic uwage, na pasek u gory, to juz krok dalej.
Wiec jak robisz tuto, to robisz dokladniutko tak jak napisane, i potem, dla ciebie, zeby widziec roznice, probujesz sobie cos tam, i wracasz do tego na poczatku. I dzieki temu, szybko idzie sie do przodu.

Faktem jest; ze PSF nauczylam sie dzieki tuto Lydii a wszystkiego, poza wypytanymi drobiazgami, w PSP nauczylam sie bo robilam tuto Claire.

Witaj Ariano, juz wiem ze poczatkujesz, widzialam cie u Evi. Pozdrawiam cie, ucz sie i obrazki zamieszczaj gdzie chcesz. Masz do wyboru trzy watki, tutaj, w Hobby-pasje, Wypozyczlnia pomyslow... i Nasza grafika-obrazki.
Pozwiedzaj sobie i wybierz ten ktory ci bedzie najbardziej odpowiadal.

Evi wpadla, i wypadla, wcale sie nie dziwie, jest teraz zajeta kompletnie.
Musze sie jej zapytac czy chce to tuto z odbiciem. Juz nie musze, bo tak jak myslalam, to sa poczatki, wiec dziewczyny sie ucza, i na razie nikt nie robi tuto.

Dziewczynki, pieknie pracujecie.
Ja dzisiaj juz chyba nic nie zrobie, ale przedumalam sobie zaznaczenia, te ozdobne, i sprobuje takie wykonac i zarejestrowac i powiem wam czy mi sie udalo.
Wroce... oczywiscie!
__________________
  #88  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 10:54
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Zrobilam przed obiadkiem taki prosty obrazek ,efekt jest latwy i ladny (na moj gust)a przede wszyskim mozne duzo innych rzeczy robic.
efekty jest zrobiony pluginem Xenofex_Clasic Mosick
tuba raz do zaznaczenia wklejona
filtr xenofex dane : 4,85 , 40 ,50
troche pokombinowac.



wpadne pozniej , narazie.
  #89  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 11:18
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witam Was kochane dziewczynki miło będzie jak Ariana do nas dołączy,może u nas pisać o wszystkim.
Jak jest początkująca to najlepiej do Evi wykłada lekcje dla początkujących ja tez tam zaglądam niedawno uczę się grafiki jeszcze wiele mi brakuje a Evi tłumaczy od początku, ja tego nie miałam uczyłam się po swojemu dopiero jak Iluzja dołączyła na grafikę zaczęłam się uczyć jak należy tak krok po kroku nie jednego nie rozumiałam zapisywałam i tak pomału wychodzi.
Po południu coś zrobię napiszę poczytam Wasze posty Urszuli Małgosi Evi Ani, nauki Twoje Iluzja, być może Cię nie będzie na forum padniesz, chciałabym bez problemu zrobić takie piękne tła z maskami
wiem już troszkę ale muszę się nauczyć robić je szybką z prawą
animację tą którą umiem to już tak robię beż dużego myślenia klik parę razy i jest ale nie umiem jeszcze tej ozdobnej ale jak mam umieć jak się nie uczę.teraz wybieram się na wybory obiad po południu będę mogła się uczyć.
Miłego dnia dla wszystkich i tych tu zagladających.
__________________
  #90  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 11:33
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Witajcie dziewczynki. Evi bardzo interesujacy ten efekt!!!
Jasiu, dobrze ze zgladasz do Evi, zobaczysz co ominelas i bedzie swietnie.
Ja dumalam!!! I udalo sie, wiem juz jak robic "zaznaczenia dekoracyjne". A chcialam koniecznie robic swoje, bo te inne sa tylko w tuto, no i nie wiem, czy tak mozna sobie pozwalac z nimi. A je niezmiernie lubie.

...

Jak widzicie, wybralam obrazek jaki podszedl mi pod reke.
I udalo mi sie zrobic moje pierwsze zaznaczenie, i mam je na pamiatke, zarejestrowane... na dysku w zaznaczeniach!!!
Teraz tylko, znalesc obrazki, z takimi roznymi szczegolami delikatnymi... i bede robic zaznaczenia, i wowczas wam je podesle.
__________________
  #91  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 12:46
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witajcie,poczytałam wszystko o czym tytaj piszecie pozabierałam zrzuty.
Jasiu wydrukowałam sobie twoje rady dotyczące animacji.
Nie mam skryptu ale mam program Animation Shop 3 coś tam kiedyś robiłam w połoczeniu z PSP jeszcze nic ale z tym zaczekam jak nauczę się więcej PSP to poproszę cię o podpowiedź.
Obrazki piękne,tła zrobione z obrazków , obrazki z zaznaczeniami ile ja się jeszcze muszę nauczyć hihi.
__________________
  #92  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 12:52
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Obiad się gotuje sam hihi a ja biorę się za zaznaczenia z całą siłą aż je dobrze będę robić,zobaczę jak mi to pójdzie , zrób Irenko zaznaczenia dekoracyjne potem zapiszemy sobie na dysku muszę ten problem dzisiaj rozwiązać,
już robiłam zaznaczenia ale jakoś mi to nie utrwaliło na stałe.
PS: jak by kto miał złote i srebne giwki potrzebne mi do obrazków
pomożecie ...
Aniu miałam program AS już mi nie działa, skrypt i tak musisz mieć, ale to nie pilne.
Skypty to rozwiązałam problem wiem jak to robić.
__________________
  #93  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 16:30
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Jasiu w którymś momencie zgłoszę się o pomoc.
Ćwiczyłam zaznaczenia i wklejanie w zaznaczenia to jest świetne nie trzeba zmniejszać obrazków do wklejania.
__________________
  #94  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 16:56
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Swietnie dziewczynki. Sanno ciesze sie ze sprobowalas zaznaczen. Tyle rzeczy jest fantastycznych i ulatwiajacych zycie.
Naprawde sie ciesze, ze zaznaczenia ci pomagaja.
Ja jestem w trakcie ogladania histori komedi muzycznych-filmow w ameryce. Fantastyczne. Uwielbiam, prawie tak jak maski i zaznaczenia!!!
Juz koncze, dzisiaj nie pracowalam duzo, ale medytowalam i ukladalam sobie to czego sie nuczylam... w glowinie.
Do jutra!!!
Milego wieczoru zycze... wszystkim.
ps: Jasiu co to sie dzieje z AS?.. Przeciez to darmowe!!! napisz.
__________________
  #95  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 18:03
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Iluzja Skrypt As to instalujemy do programu i go masz Urszula nam podała i mamy zainstalowany w skryptach zaufanych, ja by potem nie szukać w linkach dałam go na hosting od siebie i jest widoczny u mnie folderze można pobrać, a program AS też jest osobny mamy go na pulpicie może służyć bez programu PSP i ten nie jest darmowy działa 2 miesiące, pytałam Evi też tak mi odpowiedziała i taka prawda jest, u mnie osobno nie działa jedynie działa skrypt w programie.
Ania pędzi a ja jeszcze nie przerobiłam zaznaczeń.
__________________
  #96  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 19:35
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

No,no kto tu pędzi, może tylko z innych stron zaczynamy naukę hihi.
Jasiu ,Iluzja tłumaczy dokładnie czego się nauczyła i można za nią małymi krokami podążać.Mam nadzieje że nie zgubi nas za szybko.
Tuta Donny
__________________
  #97  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 20:45
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Dzisiaj to jeszcze wkleję obrazek świeżo zrobiony. Jutro o nim napiszę. Jutro też powiem Jasi na temat AS. Ja mam na stałe, muszę znależć u Donny skąd go brałam. Na razie dobranoc.

~~~~~~~~~~~~
__________________
  #98  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 20:52
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Aniu trzeba trochę wolniej, ale i tak będziemy powtarzać wciąż, ponieważ się zapomina, dopiero jak się nam utrwali to będzie łatwiej Iluzja jak coś odkryje to pisze, nie koniecznie musimy pojąć na to czas mamy, możemy stale pytać się nawzajem tak jak było z PFS i poszło nam dobrze.
Super ten program PSP ma nie ograniczone możliwości nawet nie wiem czy idzie wszystko poznać chyba nie...
Mam duzo pracy z tubkami zle miałam pobierane zamiast pobierać w zip to pobierałam tak jak obrazki teraz wszystko od nowa ale tez nie wiedziałam że jest taka różnica.
Dobrze Aniu pomyśl o tym programie As. Dobranoc.
__________________
  #99  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 22:19
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Urszulko,Jasiu obrazeki świetne a ja następne tuto zrobiłam z forum Donny 142
__________________
  #100  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 06:42
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 746
Domyślnie

Witajcie moje drogie dziewczynki.
Dzieje sie i ja to lubie. Sanno, Jasia dobrze ci wytlumaczyla jak ja dzialam. Musze napisac natychmiast jak cos poznam, ale to nie znaczy, ze wy musicie to natychmiast przerabiac.
Jak pisze drugi raz na ten sam temat, to znaczy, ze zaczynam "ukladac" sobie wszystko jak trzeba a jak zaczynam pisac trzeci raz!!! to znaczy... ze juz wiem na zawsze!!!
Tak wiec, czytajcie sobie spokojnie co jeszcze "wymyslilam", i jak bedzie potrzeba nauczenia sie, to pytanko... i juz.
Jak tak powtarzam pewne rzeczy to widac, jak posuwam sie do przodu i w jakim kierunku ide. A kazda z nas, ma inne zainteresowania... i sie swietnie dopelniamy.
Dzisiaj zrobilam "Forme" z literki japonskiej. Wiecie ze sa takie charaktery pisma, ktore wygladaja jak obrazki. Marysia u Dz. Janka zrobila malutkie tuto, zeby nauczyc sie robic i rejestrowac taka literke-obrazek jako Forme. To przygotowalam dla Marysi- jej imie pisze sie Maryshia- i zamiescilam w jej poscie.

...

To jest ta litera japonska. Swietny sposob na zrobienie wlasnej formy.
Oczywiscie, mamy niezmiernie duzo form, ale jak wiecie, lubie rozne nowosci i techniczne wiadomosci.
Swietnie dziewczynki, milo popatrzec!!!
Zabieram sie do przyjemnosci wroce jak skoncze...
Milego budzenia sie.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 Wczoraj 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.