menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 18:38
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewita
Ja myślę, że chrapanie odnosiło się do ukochanego towarzysza życia naszej Marbelli!
A do życzeń i ja się dołączam gorąco. Mam ci ja w domu solenizantkę - Berbeć, czyli Ania urodziła się 25 lipca, a imieniny ma dzisiaj... Podwójne święto!
Ewitio, widze, ze odzywasz, humorek Ci wraca! Dobry znak, aby tak dalej, czego Ci zycze z calego serca. Jezeli chodzi o to chrapania, wyraznie powiedzialam, ze nie zdradzam tajemicy. Ah, te nieuczesane mysli ludzi na lajbie?!!!!! Posadzenia........., hohohohohoho. A ten moj "towarzysz" zycia widocznie cie intryguje? Obiekt pilnie strzezony.
  #202  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 18:42
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie To nie tak, Marbello!

Weszłam ci ja sobie na bloga, na stronkę - i co nieco już o tobie wiem! I nie ciekawość to była, a próba sprostowania... Przecież żadnych sekretów nie zdradziłam, prawda???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #203  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 18:44
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Ponownie witam
Bardzo miła marbello, czyżby to chrapanko odnosiło się do mnie? Mogę cię poinformować, że kiedyś owszem chrapałem, teraz nie mam tej przypadłości. To, że porządek będzie to nie miałem najmniejszej wątpliwości, po prostu wiem jaka doskonała jest załoga. W wielokropek wstawiłem "psu jaja jak sobie wyliże"
Jako oficer całkowićie się przyłączam do życzeń tar-ninki złożonych dzisiejszym solenizantkom.
Tadziu, przeciez nic nie mowilam, nie wymienilam winnego!!!!! Czyzbys mial cos na sumieniu? Idem z tymi kropeczkami, nie chcialam gorszyc towarzystwa. Zatrzymalam sie tu na chwile, i juz jakies dziwne plotki kraza na moj temat. Wytrzymam, mam gruba skore. Czy sa jakies komendy? Mysle, ze lajba ciagle sie blyszczy....chyba, ze podczas mojej nieobecnosci byly jakies hulanki?
  #204  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 18:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewita
Weszłam ci ja sobie na bloga, na stronkę - i co nieco już o tobie wiem! I nie ciekawość to była, a próba sprostowania... Przecież żadnych sekretów nie zdradziłam, prawda???
Ewitko, kochana, nic nie zdradzilas. Ja tak Cie troszke chce niezrecznie rozmieszyc. Z daleka widze twoja mila i dzielna buzke. Chyba sie przyzwyczailas, ze jestem urodzona dowcipnisia? Wrocilam z zakupow - padam. Niby ludzie krzycza, ze nie maja pieniedzy a w sklepach szpilki nie mozna wcisnac, nie mowiac samochodow na nasze "autovia N-340". Czy mam Ci przyniesc troszke soczku? Moj "staruszek" zrobil wlasnie swiezutki. Buzka.
  #205  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Tadziu, przeciez nic nie mowilam, nie wymienilam winnego!!!!! Czyzbys mial cos na sumieniu? Idem z tymi kropeczkami, nie chcialam gorszyc towarzystwa. Zatrzymalam sie tu na chwile, i juz jakies dziwne plotki kraza na moj temat. Wytrzymam, mam gruba skore. Czy sa jakies komendy? Mysle, ze lajba ciagle sie blyszczy....chyba, ze podczas mojej nieobecnosci byly jakies hulanki?
marbello
Sumienie mam czyste o czym napisałem, raczej byl to gest trochę obronny. Hulanek nie było choc isnieje zagrożenie Annami.Łajba dalej błyszczy i dobrze! Ja uważam, że wszystko można byle z miarą, w "poprzednim wcieleniu" często ją gubiłem i teraz dmucham na zimne nawet w wirtualnym świecie. Co do gorszeni- czy tam jest coś gorszącego?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #206  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:27
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
marbello
Sumienie mam czyste o czym napisałem, raczej byl to gest trochę obronny. Hulanek nie było choc isnieje zagrożenie Annami.Łajba dalej błyszczy i dobrze! Ja uważam, że wszystko można byle z miarą, w "poprzednim wcieleniu" często ją gubiłem i teraz dmucham na zimne nawet w wirtualnym świecie. Co do gorszeni- czy tam jest coś gorszącego?
Dla ciekawskich, to nie Tadzio chrapal. Nie pytajcie bo nie powiem. Ciesze sie, ze lajba czysta i swiecaca. Tylko raz mnie wrobiono w to cholerne sprzatanie, mycie pokladow, i .....caly bazar.
  #207  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:29
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał frida
P.Kapitan ja raj ma już tu ......na łajbie tylko balangi chce i figlu miglu hihih juuuuhu...marbella witaj hihihih
Frida, ........... nie kus......
  #208  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:36
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

marbello123
Przecież to wszysto w wirtualnym świecie więc bawmy się. Też nie przepadam za sprzątaniem w realu ale muszę bo inaczej zgniję w brudzie a tego stanowczo nie chcę. W wirtualnym świecie mogę sprzątać i robić inne dziwne rzeczy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #209  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:44
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 118
Domyślnie

Ahoj na łajbie....pogoda dziś tak cudna, że w ogóle nie chciało mi się wracać do domu, jeszcze mnie ciągnie na pole, ale żołądek też ma swoje prawa więc mus go czymś zapchać...miłego wieczoru wszystkim życzę...
  #210  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:49
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Oficyjerze Tadziu,

szefowa powiedziała, że wpadnie na wieczorny przegląd.
Melduję, że
# co miałam zrobić - zrobiłam;
# klar na pokładzie;
# w pobliżu kręci się jakiś statek. Prawdopodobnie pirat Karol manewruje;
# zapasy podczaszki są dobrze zabezpieczone.

Real wzywa mnie potężnym głosem Odmeldowuję się, ahoj!!!
  #211  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 19:53
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
szefowa powiedziała, że wpadnie na wieczorny przegląd.
Melduję, że
# co miałam zrobić - zrobiłam;
# klar na pokładzie;
# w pobliżu kręci się jakiś statek. Prawdopodobnie pirat Karol manewruje;
# zapasy podczaszki są dobrze zabezpieczone.

Real wzywa mnie potężnym głosem Odmeldowuję się, ahoj!!!
Dziękuję za pełny i dokładny raport.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #212  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 20:12
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Tadziu - bawimy sie i to wspaniale

Cytat:
Napisał tadeusz50
marbello123
Przecież to wszysto w wirtualnym świecie więc bawmy się. Też nie przepadam za sprzątaniem w realu ale muszę bo inaczej zgniję w brudzie a tego stanowczo nie chcę. W wirtualnym świecie mogę sprzątać i robić inne dziwne rzeczy.

Jezeli tak mowisz.....pewnie masz racje. Oh, ten wirtualny swiat!
  #213  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 21:47
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 118
Domyślnie

Ja się już dziś odmeldowuję i idę na swoją koje, spokojnej nocy załogo....dobranoc
  #214  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 21:54
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Obiecałam - więc jestem...

Przeglądnęłam wszystkie zakamarki i... nie mam się do czego przyczepić!
W związku z powyższym też pewnie udam się w kierunku kajuty, w której czeka na mnie własna i oswojona koja
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #215  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 06:28
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Piękny dzień się zapowiada
Wczoraj wieczorem próbowałem podpierać powieki zapałkmi, lecz nic tonie dało. Sen tak mnie zmorzył, że ledwo dowlokłem się do koi. Na łajbie porządek załoga jeszcze śpi. Przy tej pięknej pogodzie pewnie dużo mil nie zrobimy. Jest to też mój ostatni dzień "wolności" od Huragana. Córka kończy urlop i Ola wpadnie w moje objęcia. Trochę sie stęskniłem za jej uciążliwością. Po kilku dniach mi to minie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #216  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 06:46
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Widzę, sterniku,

że poranną wachtę pełnisz? Dzień dobry! Oby był dobry - nie tylko piękny... Popłyniemy spokojnie, jak nas wiatry poniosą. A czy dużo mil, czy mniej? A cóż to ma za znaczenie! Ważne, żeby płynąć i szukać Wysp Szczęśliwych!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #217  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 06:51
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Ahoj
Mniej bo pewnie duża częś pozostałej załogi weżmnie przepustki i stan załogi będzie minimalny.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #218  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 09:00
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Gaduła To nic, że późno,

na dobry początek dnia
http://solmina.wrzuta.pl/audio/2mXHR...spy_szczesliwe
  #219  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 09:08
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ahoj, Alu!

Naszego hymnu łajbowego mogę słuchać o każdej porze! I zawsze z taką samą przyjemnością...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #220  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 09:17
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie O, to się cieszę!

Bo mało mam tych kradzionych od Danusi szant

U mnie w realu szykuje się coś w rodzaju afrykańskiej aury. Wyszłam na moment skoro świt, a tu już słońce kąsa Mam nadzieję, że jakoś do wtorku, kiedy rozbiorę Mańkę ze zwojów mumii, jakoś dotrwam
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum dla niewybranych cz. XX Ewita Różności - wątki archiwalne 522 29-06-2008 14:48
Forum dla niewybranych cz. IX Ewita Różności - wątki archiwalne 594 16-04-2008 22:51
Forum dla niewybranych cz. VI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 18-02-2008 18:50
Forum dla niewybranych cz. V Ewita Różności - wątki archiwalne 499 31-01-2008 11:57
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.