menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Turystyczne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-10-2007, 17:13
myszek myszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 21
Uśmiech Sanatorium Połczyn 19-11-07

Miejscowość: Warszawa   Ogłoszenie aktualne do dnia: 16-11-2007   

Zapraszam do wspólnej podróży do sanatorium Połczyn -Zdrój od 19-11-07.Posiadam 3 wolne miejsca w samochodzie i chętnie zabiorę osoby z Warszawy lub miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu.Na wiadomość czekam pod nr telefonu 501739259, lub e-mail.Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-01-2009, 12:22
Jarzębina's Avatar
Jarzębina Jarzębina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Wejherowo
Posty: 2
Domyślnie

Wybieram się do sanatorium w Połczynie Zdroju w poerwszej połowie maja br.Może ktoś się też tam wybiera w tym samym okresie - ?Jadę tam pierwszy raz,chetnie poczytam opinii i wskazówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-01-2009, 11:18
hawro hawro jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowieckie
Posty: 1
Domyślnie

Byłam i więcej nie chcę już tam być
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-01-2009, 11:03
Jarzębina's Avatar
Jarzębina Jarzębina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Wejherowo
Posty: 2
Domyślnie

A czy zechciał byś napisac,co Cię tak zniechęciło?Jestem w kropce,bo właśnie mam wysłac zaliczkę na pobyt prywatny-dośc drogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 31-01-2009, 22:29
bozena50's Avatar
bozena50 bozena50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 9
Domyślnie

Byłam w Połczynie na przełomie października/listopada 2008 chętnie pojechałabym tam znowu. Bardzo mile wspominam pobyt, atmosferę, zabiegi. Wiadomo, że są różni ludzie i nie każdemu się dogodzi ale ja szczerze polecam to miejsce. Jarzębino jeśli chcesz wiedzieć więcej to daj znac, chętnie Ci opowiem o tym miejscu, mam takze duzo fotek przestawiających uroki parku i okolic. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 08-02-2009, 22:39
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Również polecam.Piękna okolica,piękny park - zwłaszcza w maju - i śliczne miasteczko. Bardzo chętnie wybiorę się tam jeszcze raz. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-02-2009, 23:16
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie

Ja byłam już dawno w Połczynie
wspominam ten pobyt bardzo miło ,miasteczko i okolice badrdzo ładne .
Z opieki lekarskiej , zabiegów bardzo bylam zadowolona inni kuracjusze też , skarg ne słyszalam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 17-05-2009, 17:50
Libra's Avatar
Libra Libra jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 7
OK Połczyn Zdrój - "Podhale"

Ja byłam w Połczynie w czerwcu ub. roku. Sanatorium "Podhale". Był to mój pierwszy pobyt w sanatorium, poszpitalny.
Połczynem jestem zachwycona Tzn. konkretnie Parkiem Zdrojowym.
Jako, że był to najpiekniejszy czas - kwitnienia roślin, świeżej zieleni na krzewach i drzewach, a do tego jeszcze pogoda byla przepiekna.
Co prawda - sanatorium "Podhale" jesli chodzi o standard "bytowy" pozostawia wiele do życzenia, pokoje bez łazienek, tv wspólne na hallu, brak kawiarenki itp. - to rekompensatą jest (i uważam, że BARDZO ISTOTNĄ) to, że wszystkie zabiegi są na miejscu, a załoga (cała, bez wyjątku) niespotykanie miła, uczynna i życzliwa.
I to zarówno lekarze jak i panie "zabiegowe". Na każdym kroku widzi się uśmiech i czuje się życzliwość.
Niedaleko (dosłownie "rzut beretem za płot") jest sanatorium "Gryf", w którym są dwie kawiarenki (tańce wieczorne zatem;-) i dwa baseny: jeden kryty a drugi na wolnym powietrzu. Były upalne dni, więc można było się kąpać i opalać na zewnątrz.
Same zabiegi - bardzo dobre, profesjonalnie wykonywane, borowinki też dużo, czyli "skolko ugodno" .
Może patrzyłam na wszystko przez różowe okulary z uwagi na to, że ja z zasady jestem zadowolona z życia, co powoduje, że wszędzie mi się podoba i nie lubię narzekać - ale zapewniam, że pobyt w Połczynie Zdrój zapewnia dobre "ładowanie akumulatorków" zarówno z uwagi na zdrówko fizyczne jak i relaks "pozabiegowy". Dla mnie był to świetny wypoczynek jako, że wciąż pracuję (mam 51 l.) i na codzień mało mam czasu dla siebie...
Teraz złozyłam wniosek ponownie, mam nadzieję "załapać się" na 2010 r., da Bóg to też jakoś bliżej lata.... Zobaczymy
W załączeniu 3 fotki z Połczyna.
Załączone Grafiki
File Type: jpg Park Zdrojowy1.jpg (32.7 KB, 41 wyświetleń)
File Type: jpg Basen w sanatorium Gryf3.jpg (35.3 KB, 34 wyświetleń)
File Type: jpg Szachy w Parku Zdrojowym.jpg (25.6 KB, 26 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 11-09-2009, 22:52
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

W październiku będę przejazdem w Połczynie , więc z przyjemnością odwiedzę "stare " kąty . Mam niesamowity sentyment do tej pięknej miejscowości . Mam nadzieję że w przyszłości zawitam tam na jakiś sanatoryjny turnusik .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 11-09-2009, 23:27
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał hawro
Byłam i więcej nie chcę już tam być
Ja również .Byłam w sanatorium ,w którym było wielu Niemców.
Przed sanatorium flaga niemiecka. Pielęgniarki spytałam się dlaczego?Jestem w Polsce. Przełożona pielęgniarek mi odpowiedziała, że oni dają ZAROBIĆ, a my Polacy w naszym kraju to co?nie dajemy zarobić NFZ ?
Spytałam się czy Niemcy przyjmujący Polaków u siebie postąpiliby podobnie, czyli wywiesili polską flagę- nie odpowiedziały mi NIE PODOBAŁO MI SIĘ TO,przyznaję okoli8ca piękna, a sanatorium mieściło się prawie w Parku Zdrojowym, ale nie pojadę tam więcej, czułam się
dyskryminowana.
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 00:00
edi54 edi54 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: kolno
Posty: 18
Cytat:
Napisał ewikomega
Ja również .Byłam w sanatorium ,w którym było wielu Niemców.
Przed sanatorium flaga niemiecka. Pielęgniarki spytałam się dlaczego?Jestem w Polsce. Przełożona pielęgniarek mi odpowiedziała, że oni dają ZAROBIĆ, a my Polacy w naszym kraju to co?nie dajemy zarobić NFZ ?
Spytałam się czy Niemcy przyjmujący Polaków u siebie postąpiliby podobnie, czyli wywiesili polską flagę- nie odpowiedziały mi NIE PODOBAŁO MI SIĘ TO,przyznaję okoli8ca piękna, a sanatorium mieściło się prawie w Parku Zdrojowym, ale nie pojadę tam więcej, czułam się
dyskryminowana.

W kwietniu tego roku wróciłem z POŁCZYNA ale flagi niemieckiej nie widzałem. Niemcy mają inne pokoje i inne
wyżywienie można więcej .....ale brak słów POZDRAWIAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 19-03-2010, 09:42
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewikomega
Ja również .Byłam w sanatorium ,w którym było wielu Niemców.
Przed sanatorium flaga niemiecka. Pielęgniarki spytałam się dlaczego?Jestem w Polsce. Przełożona pielęgniarek mi odpowiedziała, że oni dają ZAROBIĆ, a my Polacy w naszym kraju to co?nie dajemy zarobić NFZ ?
Spytałam się czy Niemcy przyjmujący Polaków u siebie postąpiliby podobnie, czyli wywiesili polską flagę- nie odpowiedziały mi NIE PODOBAŁO MI SIĘ TO,przyznaję okoli8ca piękna, a sanatorium mieściło się prawie w Parku Zdrojowym, ale nie pojadę tam więcej, czułam się
dyskryminowana.
Odgrzebałam przypadkowo ten wątek i znalazłam wpis ewikomegi.
Coś nieprawdopodobnego, Ewo!
Trudno uwierzyć, że tak można postąpić dla mamony.
W polskim obiekcie, na polskiej ziemi - WSTYD!!!.
Judaszowe srebrniki na myśl mi przyszły - od razu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 06-08-2010, 23:24
beakowalowa beakowalowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: warszawa
Posty: 1
Domyślnie wolne miejsca w samochodzie do Połczyna

Jadę do Połczyna - Zdrój z Warszawy 25.08.2010 rano, wracam 15.09.2010. Mam 3 wolne miejsca w duzym samochodzie kombi z klimatyzacja - ale chętnie zabiorę też i 1 osobę (najlepiej kobietę
Bedzie weselej... i taniej...
Jest ktoś chętny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 04-10-2011, 11:51
alinap alinap jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Legnica,Polska
Posty: 54
Domyślnie Masz rację

Masz racje, Ja tego samego doświadczyłam w Polanicy. Nie będę podawać nazwy pensjonatu, w ktorym byłam prywatnie. Wszystko było przygotowane pod Niemcow a garstka Polaków traktowana z ukrywaną niechęcią. Nawet mecze komentowano z uwielbieniem dla Niemców, czułam się zażenowana. Cały tygodniowy pobyt był wprost nieprzyjemny. A te niemieckie szyldy "tylko niemieckie" .A najgorsze gdy około 80 -cio letni mężczyzna opowiadał ,że on tu był jak był młody i określał Polanicę jako miasto jego młodości. I przyznaję rację jednej
z pań , oni nas napewno nie przyjmowaliby z takim uwielbieniem, myślę ,że wręcz odwrotnie. Już tam więcej nie pojadę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 04-10-2011, 21:38
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Taka sytuacja miala miejsce, kiedy bylam w czasie swiat Bozego Narodzenia w Swieradowie Zdroju, Niemcy przebywajacy tam mieli pięknie wyposazone pokoje, podawane do pokoju napoje, Polacy- psujące się ogrzewanie, posciel podniszczoną, meble z PRL, w kawiarniach i restauracjach napisy po niemiecku, menu również, kiedy zapytalam kelnerki, czy przypadkiem nie jestem w Niemczech, ona tylko się uśmiechnela, Nawet pasterka w polowie byla po niemiecku prowadzona przez księdza,
Caly czas byłam w bardzo nie komfortowym nastroju delikatnie mówiąc,....już tam nie jeżdżę,..
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 20:14
kuracjusz53 kuracjusz53 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1
Domyślnie

Mój pobyt w sanatorium „Irena" w Połczynie wspominam bardzo dobrze. Warunki mieszkaniowe bez zastrzeżeń. Dostałem w miarę duży pokój. Jedzenie serwowane na stołówce było smaczne, ale porcje mogły by być trochę większe. Zabiegi i masaże które odbywały się na miejscu pomogły mi wrócić do zdrowia. Panie recepcjonistki zawsze pomocne i uśmiechnięte. Jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu jak i efektów całej kuracji.

Pozdrawiam wszystkich Jarek- Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
A może do sanatorium? - komentarze emka46 Ogólny 629 20-12-2022 17:38
Sanatorium - Krynica Boga Turystyczne 3 31-05-2011 16:32
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 16:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.