menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7201  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 14:12
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Najgorsza z niewoli to jest ta, której już się nie dostrzega. /Stefan Kisielewski -Kisiel/


ps. Tak wielu Polaków nie dostrzega niewoli watykańskiej.

Ostatnio edytowane przez wankabor : 27-06-2018 o 15:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7202  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 14:47
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Jak czytam niektóre posty to zastanawiam się nad tym jak wielu katolików nic o swojej wierze nie wie a poglądy jakie reprezentują , to jak wzięte z skansenu , jak to sto lat temu tłumaczono Europejczykom . Teolog Wacław Hryniewicz czy Hans Urs von Balthasar to o nich się dyskutuje i ich poglądy stają się kanonami wiedzy współczesnych chrześcijan o których wiedzą współcześni ateiści a ciemna masa teistów o tym nie ma zielonego pojęcia.

Zacofanie kulturowe o jakim pisałem jest faktem ? Kościół Katolicki w Polsce to zaprzeczenie katolicyzmu i tylko produkujący bezmyślnych parafian i ciemnych fanatyków religijnych z dwóch frakcji PO-PiS z którymi spotykamy się też na tym wątku Ateista.... .Którzy głupsi to zostawiam wam do oceny , czytającym ten wątek ??

Piekło nie istnieje. Stanisław Obirek i Andrzej Dominiczak https://www.youtube.com/watch?v=ovmSQ96g7JY&t=2955s Stanisław Obirek, który wciąż czuje się w jakimś sensie Jezuitą, uważa, że piekło nie istnieje. Dlaczego zatem wciąż tylu katolików w Polsce wierzy w istnienie piekła? W rozmowie pojawia się też postać Orygenesa, który już w czasach wczesnochrześcijańskich uznał, że nie ma sensu straszyć ludzi potępieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7203  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 16:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Jak czytam niektóre posty to zastanawiam się nad tym jak wielu katolików nic o swojej wierze nie wie a poglądy jakie reprezentują , to jak wzięte z skansenu , jak to sto lat temu tłumaczono Europejczykom ........[/b]

Uoj Wacek Wacek!
A których KATOLIKÓW WIELU czytujesz?
Wynika z tego, że błądzisz po manowcach i jak ekshibicjonista który gania po krzakach i pokazuje ...... co mu błysnie

Zapewne trudno ci było zauważyć że TUTAJ nikt nie deklarował się jako KATOLIK czy to praktykujący KATOLIK.
A to znaczy, że szwendasz byle gdzie, albo sam bełkoty wymyślasz ...
Jest jeszcze możliwość. Judzisz i szczujesz na innych forach religijnych i własne imaginacje przenosisz na ten wątek i stad ten wrzut o WIELU.

A może też być i tak że ty w swojej przestrzeni śródczaszkowej KAŻDEGO kto nie podziela twoich wymysłów uważasz za KATOLIKA.
I to bez względu na to co i gdzie wyznaje.

Amen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7204  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 17:43
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Uoj Wacek Wacek!
A których KATOLIKÓW WIELU czytujesz?
Wynika z tego, że błądzisz po manowcach i jak ekshibicjonista który gania po krzakach i pokazuje ...... co mu błysnie

Zapewne trudno ci było zauważyć że TUTAJ nikt nie deklarował się jako KATOLIK czy to praktykujący KATOLIK.
A to znaczy, że szwendasz byle gdzie, albo sam bełkoty wymyślasz ...
Jest jeszcze możliwość. Judzisz i szczujesz na innych forach religijnych i własne imaginacje przenosisz na ten wątek i stad ten wrzut o WIELU.

A może też być i tak że ty w swojej przestrzeni śródczaszkowej KAŻDEGO kto nie podziela twoich wymysłów uważasz za KATOLIKA.
I to bez względu na to co i gdzie wyznaje.

Amen


Więcej wiatraków, więcej wiatraków
dla szlachetnego rycerza z La Manchy !
...a może tylko z Krakowa.








__________________
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7205  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 18:57
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Śmieszy mnie ta zaściankowa mentalność niedouczonego kato skansenu. Częstochowsko -Radiomaryjnego straszącego piekłem , którego nie ma.
Nawet nie potrafią swego stanowiska uzasadnić ,obrońcy wiary swoich rodziców. i 50 lat studiów -praw wiary, dalej na etapie przedszkola. A co z niebem mądrale

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 27-06-2018 o 19:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7206  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 19:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Śmieszy mnie ta zaściankowa mentalność niedouczonego kato skansenu. Częstochowsko -Radiomaryjnego straszącego piekłem , którego nie ma.

Wacek! Ciebie już PANBÓG całkiem opuścił i jęczysz żałośnie jako ta galicyjsko-krakowska bieda.
Zostały ci jedynie wyprodukowane na bieżąco głupoty i ględzenie staruszka, któremu ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA PURPUROWY tak solidnie zabełtał śródczaszkowym błękicie, że nie kontaktujesz rzeczywistości i tylko bliskie kontakty z jakimś egzorcystą salcesonowym mogą doprowadzić cię do jakiego takiego ładu.

Cytat:
Nawet nie potrafią swego stanowiska uzasadnić ,obrońcy wiary swoich rodziców. i 50 lat studiów -praw wiary, dalej na etapie przedszkola. A co z niebem mądrale
Waciu!!! Bumbum! Ocknij się, bo cię pająki za świety obrazek wciągną i żaden ateist zdeformowany cię nie zratuje.
O czem ty pleciesz, jak okulały lejkonik na Rynku?
Znowu masz jakies zwidy i baboki z dybukami w międzyusznej przestrzeni ci paskudnie szaleją.

Waciu droga! Popytaj w Krakówku bo może tam jest jakiś starożytny zakon bonifratrów który cierpieniami ludziów się zajmował od wieków paru, to może w ramach eksperymentu zajma się rozwiązywaniem problemów egzystencjalnych, emocjonalnych i mentalnych jednego cierpiącego na objawienia ateista rozrywkowo zdegenerowanego.

Powodzenia
I niech PAN macię w swojej opiece.
Należy ci się za trud.
Amen.

pssst
A na pytanie droga Waciu! Odpowiem, że ponad chmurami jest!!!!! I to niebieskie ... Jak PANBÓG przykazał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7207  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 20:00
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Ale towarzystwo " letnich chrześcijan " nie mający pojęcia w co wierzą , z wiedzą teologiczną na poziomie przedszkola. Zegarmistrz świata o swoim Bogu i o salcesonie i bredzenie o zakonie bonifratrów to dopiero wyznawcy wiary rzymskokatolickiej , jest się z czego pośmiać ?? Specjaliści od ubierania w sukienki obrazków i osiąganej z tego tytułu ekstazy.Dużo słów mało treści i nie na temat.
Pytanie było o niebo ? Spytaj Przeora w klasztorze może ma trochę więcej rozumu od parafian Częstochowskich. Może coś więcej wie twoja " trąbka " o religii chrześcijańskiej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7208  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 20:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Więcej wiatraków, więcej wiatraków
dla szlachetnego rycerza z La Manchy !
...a może tylko z Krakowa.
_________________

Fracie!
gdyby Wacek przerabiał wytwory własnego organizmu na energię elektryczną, to cały Krakówek miałby darmowy prąd w gniazdkach.

Jak on się bidul galicyjski namęczy, żeby ze wszystkich zrobić praktykantów Rydzyka, albo innego przeora.
Jak nakręcony zabawek dla małoletniej młodzieży.

I rycerz powiadasz? Może ...ale po modernizacji i w wersji Don CHICHOTE ...... tylko czy Wandeczka może dorabiać za Sancho Pansę? Przyznam, że mam co do tego spore wątpliwości.

No i on jakiś wybrzydzacz jest - a to krasnoludki mu wadzą, a to wykrzywia się na Sierotkę Marysię, a nawet Królewnę Śnieżkę.
A teraz nawet na niebieskie niebo pomstuje...

To na co ATEISTOM normalnego sortu taki wybryk natury w zdeformowanym stanie?
A może to taka zemsta Absolutu za grzechy???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7209  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 21:01
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie!
gdyby Wacek przerabiał wytwory własnego organizmu na energię elektryczną, to cały Krakówek miałby darmowy prąd w gniazdkach.

Jak on się bidul galicyjski namęczy, żeby ze wszystkich zrobić praktykantów Rydzyka, albo innego przeora.
Jak nakręcony zabawek dla małoletniej młodzieży.

I rycerz powiadasz? Może ...ale po modernizacji i w wersji Don CHICHOTE ...... tylko czy Wandeczka może dorabiać za Sancho Pansę? Przyznam, że mam co do tego spore wątpliwości.

No i on jakiś wybrzydzacz jest - a to krasnoludki mu wadzą, a to wykrzywia się na Sierotkę Marysię, a nawet Królewnę Śnieżkę.
A teraz nawet na niebieskie niebo pomstuje...

To na co ATEISTOM normalnego sortu taki wybryk natury w zdeformowanym stanie?
A może to taka zemsta Absolutu za grzechy???

Z tą energią to pewności nie mam, ale widzi mi się, że on tę ciemną odmianę produkuje, która podobno rozszerzanie wszechświata napędza.
Stąd tyle determinacji i poświęcenia, bo trzeba aby ktoś dobrym przykładem ludzkości, a prostactwu zwłaszcza zaświecił wspomagając to rozdmuchiwanie wszechświata, żeby się nadal dynamicznie rozwijał i nie zastał.

A Wandeczka, to myślę, że raczej za Dylcyneę robić może, bo ten Sancho to jak mi się wydaje prostakiem był i wyższych wartości nie przyswajał.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7210  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 21:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

No tak...Dulcynea...wg opisu zęby jak perły, lica jak róże.

Wy to tutaj macie fantazje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7211  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 22:18
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Pluto czy twój Bóg jest też Boginią i może się sam zapładniać??? Stworzył na swoje podobieństwo Adama i Ewę coś wiesz na ten temat. ??? Co z tym niebem , katolicki mądralo coś na ten temat wiesz już więcej.?? Pomódl się może w nocy odwiedzi cię anioł Gabriel jak Mahometa i cię oświeci , a potem ty nas w ramach prawdy objawionej . Może ty dalej wierzysz w piekło ?? bo zostałeś skutecznie zindoktrynowany przez swoich bliskich i nic do ciebie nie trafia.??

Nie powtarzaj się i nie pisz ciągle o Rydzyku , Wandeczce , czy ty tylko jego nazwisko i kilka imion znasz?? stajesz się nudny z tym ciągłym powtarzaniem kilku słów które wyczytałeś na forach SC . Ostatnio w filozoficznych dysputach z Fratem poszerzyliście o słowo salceson .Zawsze zwracam uwagę na intelektualne dyskusje obrońców wiary rzymskokatolickiej i argumenty że to jedyne prawdziwe wierzenie po którym ludzie będą zbawieni. Argumentacja Pluty37 i Frata mogą powalać ,tylko na razie nie ateistów .????????????

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 27-06-2018 o 22:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7212  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 22:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Z tą energią to pewności nie mam, ale widzi mi się, że on tę ciemną odmianę produkuje, która podobno rozszerzanie wszechświata napędza.

Jak już wcześniej mówiłem nie należy mylić ciemnej energii z ciemną masą, bo to zaciemnia obraz rzeczywisty.
Cytat:
Stąd tyle determinacji i poświęcenia, bo trzeba aby ktoś dobrym przykładem ludzkości, a prostactwu zwłaszcza zaświecił wspomagając to rozdmuchiwanie wszechświata, żeby się nadal dynamicznie rozwijał i nie zastał.
Jam mam podejrzenie graniczące z pewnością, że Absolut
powołując Wacka na podobieństwo Tomasza co się zaparł. zafundował wyznawcom realny kontrast. Jak wy nie bedziecie szanować X przykazań, to paczcie czem będzie i jakim zdefomowaniom będziecie podlegać.

W końcu czerń musi kontrować z bielą, bo jak inaczej dałoby się je rozróżnić?

Taki żarcik Absolutu.
Cytat:
A Wandeczka, to myślę, że raczej za Dylcyneę robić może, bo ten Sancho to jak mi się wydaje prostakiem był i wyższych wartości nie przyswajał.
I tu także zgłaszam sprzeciw. Mam wrażenie, że kieruje Tobą sexistowskie męskie podejście do problemu.
A gdybyś uważniej przyjrzał się sprawie i sprawiedliwiej rzecz ocenił? Zauważyłbyś może wiele cech wspólnych.

Tak sądzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7213  
Nieprzeczytane 27-06-2018, 23:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=waclaw46][size="3"]
Cytat:
Pluto czy twój Bóg jest też Boginią i może się sam zapładniać???
Wacek uoj Wacek!
A ty nic tylko w kółko o sexie i o sexie. Jakiś niewyżyty chyba jesteś. Zostaw plemniki w spokoju, bo już późno.
Cytat:
Stworzył na swoje podobieństwo Adama i Ewę coś wiesz na ten temat. ???
Wacek! Mnie przy tym tworzeniu nie było. Podejrzewam, że przy twoim też bo nie pamiętam.
Cytat:
Co z tym niebem , katolicki mądralo coś na ten temat wiesz już więcej.??
Wacek! A z niebem to teraz zciemniało, bo księżyc już wzeszedł i psy się uspiły. już ci tłumaczyłem, że rano znowu będzie OK. w niebieskim kolorze blue.
Cytat:
Pomódl się może w nocy odwiedzi cię anioł Gabriel jak Mahometa i cię oświeci , a potem ty nas w ramach prawdy objawionej . Może ty dalej wierzysz w piekło ?? bo zostałeś skutecznie zindoktrynowany przez swoich bliskich i nic do ciebie nie trafia.??
Uoj Wacek Wacek! Ty jak pralka Frania bez wyżymaczki kręcisz, mieszasz a wkład wodą ocieka. Tłumaczyłem ci jak komu zdrowemu i normalnemu, że ja tylko w krasnoludki i w Sierotkę a ty znowu wydziwiasz po swojemu.

Cytat:
Nie powtarzaj się i nie pisz ciągle o Rydzyku , Wandeczce , czy ty tylko jego nazwisko i kilka imion znasz??
Znam jeszcze ze dwa i kilka imion, ale te idealnie przylegają do ciebie jak...skóra do jeża.
Cytat:
Ostatnio w filozoficznych dysputach z Fratem poszerzyliście o słowo salceson

A co? Salcesonu tez nie lubisz?
Cytat:
.Zawsze zwracam uwagę na intelektualne dyskusje obrońców wiary rzymskokatolickiej i argumenty że to jedyne prawdziwe wierzenie po którym ludzie będą zbawieni.

To chyba znowu ci się filmy pomyliły, bo my z Fratem nic o twym zbawieniu nie mówiliśmy, ale to jest możliwe, bo jako znawca religijnych zawiłości chyba wiesz, że PAN jest miłosierny i w stosunku do zdeformowanego ateista może zastosować okoliczności łagodzące.

Cytat:
Argumentacja Pluty37 i Frata mogą powalać ,tylko na razie nie ateistów .????????????
Wacek! Nie wiem co cie powala, ale lepiej to zmień, bo ci szkodzi na zdrowie i nie zażywaj byle czego.
Na wszelki wypadek polecam jakieś wino mszalne, bo lekkie i delikatnie działa na organizm.
CH3OH nie tykaj bo po tym niebo szybko się ściemnia.
Amen!
I niech PAN ma cię w swej opiece.
I niech ci jaki Anioł odśpiewa porannie radosną pieśń:

Panie Wacek! Panie Wacek!
Sucho wstań, sucho wstań!!!!
Wszystkie dzwony biją!
Bim bom bam!!!!


I tego ci zyczy kominiarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7214  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 06:23
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Pluto 37 ty jesteś po prostu głupiutki , w dosłownym słowa znaczeniu parafianin. https://www.youtube.com/watch?v=WhcpBGYrvsw

Kościół i gender. Dramatyczna walka - dla jednych żenująca i groteskowa, dla innych tragiczna w skutkach i przekładająca się na ich życie osobiste, dla jeszcze innych krucjata nader słuszna i właściwa. Oddajmy zatem głos pełnym polemicznej swady specjalistom - publicyście, filozofowi, teologowi i byłemu księdzu profesorowi Stanisławowi Obirkowi oraz weteranowi polskiej sceny wolnomyślicielskiej, prezesowi Towarzystwa Humanistycznego i naszemu redaktorowi Andrzejowi Dominiczakowi. Rozmowa trwa godzinkę, ale osoby zainteresowane tematem nudzić się nie będą z pewnością...https://www.youtube.com/watch?v=yPlUPEoCDHY
To dalsza część edukacji Nie wiem w co wierzę , Pomorzecie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7215  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 09:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
[size="3"]Pluto 37 ty jesteś po prostu głupiutki , w dosłownym słowa znaczeniu parafianin.
Waciu droga!
A jak z tym salecesonem? Lubisz czy nie?

Cytat:
To dalsza część edukacji Nie wiem w co wierzę , Pomorzecie ?

Wacek! Wiemy, że nie wiesz, bo gdybyś cokolwiek wiedział to pewnie nie byłbyś ATEISTEM rozrywkowo zdeformowanym.
I dlatego ten Zegarmistrz od Światła zabełtał ci ten błękit, żebys nie grzeszył wiedzą. Za karę. I co byś się gacopyrz klepiąc byle co po byle czym.

Pomorzemy...... w końcu robimy to z dobrego serca na różne sposoby, a ty jak beton i to zbrojony. NIC, ściana i null.
Ale my nie zastąpimy profesjonalistów. Może jednak te bonifatry??? Skuś się...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7216  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 10:25
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46

To dalsza część edukacji Nie wiem w co wierzę , Pomorzecie ?


Edukacji ciąg dalszy:

Pomożemy, pomorzemy,
pomożemy, czemu nie...

Mniej salcesonu, więcej słodyczy!
Tylko w dżemie siła drzemie!











__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7217  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 12:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
[b][

Mniej salcesonu, więcej słodyczy!
Tylko w dżemie siła drzemie!

]

Nielucko się z Wackiem obchodzisz, boś nie dodał, że

"tylko margaryna mleczna
przeciw ciąży jest skuteczna"

A powinieneś, bo Wackowi tylko sex w głowie ostatnio się kołacze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7218  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 12:33
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Trzy manekiny z krzyżami zwisły nad rzeką Mapocho w Santiago. nad nimi powieszono kartkę "Za zdradę, leczyć księży pedofilów stryczkiem" To wynik kolejnego skandalu, gdzie 14 księży zawieszono za molestowanie nieletnich. Zapłonęły 3 kościoły. Wierni protestami zmusili policje i papieża do reakcji.(Fb)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7219  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 18:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Jakie to jednak smutne,
że koleżanki ateistki zostawiły Wacia i Wandeczkę
na pastwę ostrych piór adwersarzy.

Nie to bym uważała, że wątek stracił cokolwiek na ich nieobecności...nie to.
Tak tylko dumam nad miałkością ludzkich charakterów,
szczególnie tych bezbożnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7220  
Nieprzeczytane 28-06-2018, 20:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Wacek!
Ja cie proszę. Ty se jajców z Absolutu nie rób i nie prowokuj złego, bo to może się przykro skończyć.
Nie dość że Ateizmu rozrywkowego i zdegenerowanego tak uciesznie propagowanego przez ciebie NIE BĘDZIE, ale NIC nie będzie i w cały twój wysiłek szczeli w nice, jak piorun w cipiorek.

Cytat:
Zobacz również:Co wydarzy się w 2018 roku?
Pod koniec lipca będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia. To właśnie wtedy dojdzie do całkowitego zaćmienia księżyca. 27 lipca 2018 roku w godzinach 21:30-23:13 cień naszej planety zasłoni tarczę naturalnego satelity Ziemi.

O ile świat przetrwa do tego momentu, bo najnowsze informacje brzmią wyjątkowo niepokojąco.

Wizjonerzy specjalizujący się w interpretacji Biblii ostrzegają, że „krwawy księżyc” (w czasie zaćmienia przybiera czerwony odcień) jest zapowiedzią końca świata. Do Armagedonu pozostało więc zaledwie kilka tygodni.QUOTE
]
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.